Arka Sokaklar

2019-2020 Arka Sokaklar Yeni Gelen Oyuncular Kim? İşte Tam Liste

Arka Sokaklar dizisine önemli oyuncular dahil oldu. Bu oyuncular bölüm oyuncusu olarka gelse de dizinin kadrosunda bir miktar izleyeceğiz.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar dizisine 2019-2020 sezonunda dahil olan tüm oyunculara ve oyuncular hakkında bilgilere bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere 2010-2020 yayın dönemin de 14. sezonu ile karşımıza gelecek olan polise diziye ülkemizde bir çok oyuncu yer aldı ve halen de yer almaya devam edecek.

Arka Sokaklar Yeni Gelen Oyuncular 2019-2020

Geçtiğimiz sezon ödüllere doymayan program yapımcıları bir 14 sene daha yayınla olacaklarının sinyalini verdi. Sözlerimi uzatmadan Arka Sokaklar dizisinde bu sezon katılan oyuncuları tanıyalım.


Yiğitcan Ergin (Kritik Bir Rol)

Yiğitcan Engün; 1992 yılında hayata gözlerini açan yakışıklı oyuncu 1.88 boyunda dır. İstanbul ilimiz de dünyaya gelen Yiğitcan, ilk defa kamera karşısına “Racon Ailem” adlı dizi ile kamera karşısına geçmiştir.yiğitcan ergin arka sokaklar resmiİlk dizi deneyiminden sonra dizi eleştirmenlerinden geçer not olan Yiğit, daha sonra “Kötü Çocuk” filminde kariyerinde önemli bir dönemeci dönmesine sebep olmuştur. Yeni sezonda Arka Sokaklar oyuncu kadrosuna dahil olan Yiğitcan, dizide önemli ve kilit bir role hayat verecek.

Gamze Topuz

En son Star TV de yayınlanan ve bu sezon final yapan Erkenci Kuş dizisinde Ceyda karakterine hayat veren güzel oyuncu Gamze Topuz; 8 Ekim 1983 yılında Adana ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Aslen danalı olan Gamze, oyunculuk üzerine değil, arka planda olmak ve oyuncuları haber yapan kısımda olmak amacı ile “Bilgi Üniversitesi Televizyon ve Gazetecilik Bölümünü” tamamlamıştır. Ancak okuduğu sırada oyunculuğa merak salması ile kendisini bu yönde geliştirmiştir.gamze topuz arka sokaklar resmi İlk defa kamera karşısına 2004 yılında yayınlanan “En İyi Arkadaşım” adlı dizide canlandırdığı “Banu” karakteri oyunculuk kariyerini başlatmıştır. Yakın zamanda Söz dizisinde ve Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizilerde önemli karakterleri canlandıran Gamze Topuz yeni sezonda Arka Sokaklar Ceyda karakterine hayat verecek.

Ela Yörüklü (Ezgi Vural)

Tescilli güzel Ela Yörüklü son zamanlar da ismini sıkça duyurmaya başladı. 2017 “Best Model of Turkey”  yarışmasında birincilik tacını takmayı başaran Ela İlk defa kamera karşısına TRT 1 ekranlarında Kalk Gidelim isimli dizide canlandırdığı karakter ile oyunculuk kariyerine start vermiştir.

arka sokaklar ela yörüklü resmi

1998 yılında Bursa ilimiz de dünyaya gelen Ela, Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde halen eğitim görmektedir. Oyunculuk üzerine “Akademi 35 Buçuk’ta” eğitimlerini tamamlayan tescilli güzel 1.78 boyundadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu