21 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Çarşamba günün birincisi kim oldu? Yeni sezonun ilk hatasın da adım adım hafta finaline yaklaşıyoruz. Son bölümde yapılan puanlama ile Hatice rakiplerinden bir adım ilerde olsa da aradaki farkı açamadı. Eğer Hatice bilezikleri %100 garantilemek istiyorsa bugün kaynanalar tarafından verilecek olan Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Çarşamba Puanları sırasında en yakın rakibi ile arasında 3 puan farkını 10 ve üzerine çıkartmaya çalışması gerekecek. Dikkat: 21 Ağustos puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 11 Eylül Çarşamba Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hatice eski yarışmacılara kıyasla bilezik sayısında aralarında en az bilezik olan 17 bileziği sahip iken Gülcan 43, Ezgi de 70 bileziğin sahibi. Ancak buna rağmen hala popülaritesi en yüksek yarışmacılardan biri diyebilirim. Hatice’nin de gayret edip en azından bu hafta bilezik sayısını 22’ya çıkartması için öncelikle 21 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında rakiplerinden daha iyi puan almalı. Sonrasında ise haftalık puan durumu açısından en yüksek puana sahip olmalı.

21 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Hatice

Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Puanlama kısmına geçmeden önce bugün gelinlerin yapacağı yemeği maalesef hiç bir gelin tadı tuzu yerinde bir şekilde yapamadı. Birazdan ben hangi yemeği yaptığını ve malzeme listesini vereceğim.Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Çarşamba Puanlaması yapan Reyhan

Kaynanalar arsında sular ısınmaya başladı. Reyhan hanım, Hüsniye hanım ile yakınlık kurmak ve aralarındaki buzu eritmek için girişimde bulunsa da Hüsniye hanım şimdiden kapıları kapattı.

=> Gelinim Mutfakta 4 Eylül Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zaten geçtiğimiz sezon sen ile ben iki uç kişiliğimiz var diyerek, anlaşma kapısını ta o zaman kapatmıştı. Artık iki kaynananın çekişmesinin itmesi ancak birinin yarışmadan elenmesi ile neticelenecek.

=> Gelinim Mutfakta 28 Ağustos Çarşamba Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Reyhan ile Hüsniye’nin bu rekabeti gelinlere de yansıdı. Ezgi, Hatice’nin takipçi sayısından bahsedip onu vurmaya çalışıyor. Ben de diyorum ki Ezgi bundan sanane? Dikkat ettiğiniz mi Ezgi dün Hatice’ye sen programa artı katmadın. Demek ki kapalı kapılar arkasında bunlar konuşuluyor. Ezgi, Hatice ile tartışarak ilk izlenimini resmen öldürdü. Not: 21 Ağustos Çarşamba gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en sok kısmında.Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Çarşamba Puanları Verildiği An

21 Ağustos Çarşamba puanları verildiği sırada Hüsniye hanım tadım yaptığı sırada aldığı bir tabağın ki bizler o tabağın Ezgi’ye ait olduğunu düşünüyoruz kusmaya çalıştı ve iğrenç bir yemek olduğunu söyledi. Bu durumu destekler nitelikte Reyhan hanım da bu yemeğin olmadığını ve hepsine sıfır sıfır diyerek tepkisini dile getirmesine rağmen Ezgi kendisinden en az 20 yaş büyük Hüsniye hanımın resmen ağzını eğip, onu eleştirmesine anlam veremedik. 

=> 23 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile haftalık puan durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kaynanalara her ne kadar yapılan tüm tabakları beğenmese de en az birine 5 ve birine de 1 vermek zorunda. Bu sebeple bugün günün birincisi olan gelin bence çok şanslı. Zira birbirinden farklı olmayan tabakların puanlanması sonrasın da 21 Ağustos Çarşamba günün birincisi olan adeta şans fışkırıyor. Hadi siz bu şanslı kişiyi tahmin ede durun. Birazdan ben Bugün Kim Birinci olduğunu açıklayacağım.Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Çarşamba Günün Birincisi Hülya

21 Ağustos Çarşamba haftalık toplam puanlar da aradaki farkın açıklamadığı için eleme potasına düşecek isim de belli olmadı. Ancak bu yarışmacılar için köprüden önceki son çıkış manasında olduğunu ve şu an haftalık puna durumu açısından en düşük puana sahip olan Gülcan aradaki 4 puan farkı bugün çeyrek altını alan gelin olmalı ki aradaki farkı azaltabilsin. Aksi takdirde adım adım sona yaklaşacak.

Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Puanları Ve Günün Birincisi

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 13:00 itibari ile yeni bölümü başlayan hem yemek hem de gelin kaynana konseptini bir arada sunmayı başaran, başarılı yarışma programı 19 Ağustos Pazartesi günü ikinci sezonuna merhaba dedi. Birbirinden çekişmeli yarışmacıların kıyasıya yarıştığı haftanın ortasına geldik. Birazdan kaynanalar gelinlerin yaptığı yemeği tadıp, 21 Ağustos Çarşamba Puanları vermeye başlayacaklar. Bizde orta çıkacak olan puna durumunu ile günün birincisi olup çeyrek altını bugün alan gelinin kim olduğunu an ve an açıklayacağız.21 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması yapan Zeynep

Gülcan’ı bugün günün birincisi olamaz ve gene günün en sonuncusu olması halinde, 43 bileziğe sahip Malatyalı yarışmacı için artık yol gözükmeye başladığını söylemek isterim. Bu durumdan kurtulması için Besime hanımın risk almasını ve Gülcan’ın tabaklarını bulup beş verirken rakiplerin de bir vermek zorunda. Kısacası bugün çeyrek altını alan gelin Gülcan olamadığı halde işi çok zor.

=> Gelinim Mutfakta 22 Ağustos Perşembe Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de verilen puanlar ile hafta başından itibaren verilen puanlara baktığımda kaynanalar arasında en başarılı hangisi olduğunu ve programa hangi kaynana bomba gibi başladığı görebilmek için verilen puanları incelediğimde Hüsniye hanım firesiz devam ederken Reyhan ve Besime birer kez kendi gelinini tabağını bulmayı başardı. Dikkat: 21 Ağustos Çarşamba puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu ve sonuçlarını açıklamaya geçmeden önce 2. sezon başında bir kural değişikliği oldu. Artık yarışmacılar kaynanasına tüyo vermek için farklı yemek yapacak. Dilerseniz yeni kurallara bakalım.21 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu belli olduğu an

Kural 1: Hiç bir yarışmacı kendisine verilen malzemeden artırma yapamayacak.

Kural 2: Hiç bir yarışmacı malzemesini farkı bir biçimde yapamayacak. Yapan olursa Kırmızı ışık yanıp ikaz edilecek.

Kural 3: Masası kırmızı yanan gelin o gün sonunda aldığı puanlardan 2 puan düşülecek.

Gerçekten izleyenlerin en çok sinir olduğu nokta, gelinler kaynanalara tüyo veriyor. Yemeklerini yakıp, kaynanasına bilgi verip beş puan alıyor diye eleştirilerin önünü kesmek adına oldukça yerinde bir hamle olmuş.

21 Ağustos Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Kim çeyrek altını bugün kazandığını açıklamadan önce sizlerden bugün en yüksek puanın alan gelinin kim olduğu yönünde tahminlerde bulunmanızı istiyorum. Bakalım hangi yorumcu arkadaşımız, doğru tahmin yapacak.

Gelinim mutfakta puanlama kısmın da dikkat ettiniz mi artık daha güzel bir görsel kullanmışlar. Buradan tasarımcı arkadaşa teşekkür ederiz. Artık verilen puanları daha rahat görebiliyoruz. 

21 Ağustos Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu hemen alt kısımda açıkladım. Ancak yarışmacılar bugün hangi yemeği yaptığını ve malzeme listesini merak edenler için hemen alt kısımda sizler için yazacağız. Dileyen buradan tarifi alabilirler. Ancak tarifi görmeden, 21 Ağustos Çarşamba puanları hakkında bilgi almak isteyenler yazının en son kısmında bulabilirler. 

Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Günün Yemeği Sumaklı Ekşili Köfte

21 Ağustos 2019 Gelinim Mutfakta Günün Yemeği Sumaklı Ekşili Köfte

 • 2 yemek kaşığı tere yağ
 • 2 adet soğan
 • 1 yemek kaşığı domates salçası
 • 1 yemek kaşığı kadar biber salçası
 • 4 su barağı kadar et suyu
 • haşlanmış bir su bardağı nohut
 • 1 yemek kaşığı kadar sumak ekşisi
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber 

Gelinim Mutfakta 21 Ağustos 2019 Günün Yemeği Sumaklı Ekşili Köfte malzemesi

Köftesi İçin;

 • 1 su bardağı kadar ince köftelik bulgur
 • 300 gram kıyma (yağsız)
 • 1 su bardağından biraz az su
 • 1 çay kaşığı tuz

Üzeri İçin;

 • 3 diş sarımsak
 • 1 yemek kaşığı tereyağ
 • 1 çay kaşığı kuru nane
 • 1 çay kaşığı kırmızı toz biber

Fatih Ürek yeni sezonun ikinci günü yarışmacı gelinlerin yapmasını istediği yemek için 45 dakika süre verdi. Bence de bu süre ideal bir süre oluğunu söyleyebilirim. Gelinler de zaten zamanın da yemeklerini yapıp, sunum kısmına geçtiler bile. Hadi bizde geçelim ve bugün kim kaç puan aldığına bir bakalım.

Ezgi Bir Kabul et artık ben beş defa sayabilirim elendiğini. Bu kadar da olmaz ki… Farkında değil kendini bitiriyor bu söyledikleri..

Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Puanları (21/08/2019 Çarşamba)

*************************
Gelinim Mutfakta 21 Ağustos 2019 Puan Durumu açıklayan Fatih Ürek*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi :5
Gülcan=> Besime’nin Gelini1
Hatice :2
Hülya :1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi :2
Gülcan :5
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin4
Hülya :1

*************************
” 21 Ağustos 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin5
Gülcan :2
Hatice :2
Hülya :1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Zeynep‘in verdiği Puanlar

Ezgi :5
Gülcan :1
Hatice :1
Hülya  : => Zeynep’in Gelini3

*************************

Gelinlerin 21 Ağustos 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Ezgi525517
Gülcan15219
Hatice24219
Hülya11136

*************************
bu hafta elenecek ismin kim olduğu konusunda tahmini instagram adresimizden yaptık
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (19 – 23 Ağustos Haftası) – Çarşamba

*************************

Ezgi     : 25 + 17 = 42
Gülcan: 16 + 9 = 25
Hatice :
28 + 9 = 37
Hülya  : 20 + 6 = 26
*************************

Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

21 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ezgi
Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ezgi
21 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ Gülcan & Hatice

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Ağustos 2019 Perşembe Fragmanı İzleEklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (37 Yorum)


 1. Eskiden reyhan hanımdan rahatsızlık duyardım gülcan geldi reyhan hanım sempatik görünmeye başladı şimdi ise hülya geldi gülcan daha sempatik görünüyor gözüme atalarımız boşuna dememiş beterin beteri var diye

 2. GERİ ZEKALI EZGİ ÇOCUĞUN ÇOK HAVALE GEÇİRECEK ÇÜNKÜ REYHANLA REKLAM YAPIYORSUNZ ÇÜNKÜ HARAM YİYORSUNZ NASIL BİR İNSANSINIZ EZGİ SENİ MAKKEŞ GÜZERLEŞTIYOR SEN KAYNANAN TAM GERÇEK BİR ERZINCAN ÇİKENİSİNE BENZİYORSUNUZ BUNU KABURLENİN SAYGILAR

 3. bence fath beyin oraya bir bileni tadım yapabilen hatta bir gurme gerekiyor bu bağrışmaların azalmadı için mutlaka bir tadım uzmanı gerekiyor vefe puanların adil olmadı için

 4. BEN BU PROGRAMİ BASTAN SEYREDİYOM EZGİ 5 KEZ ELENDİ AYNEN AMA FATİH YUREK ELEMİYOR KAPAK OLSUN BİLMEYENLERE KABUL ETMİYENLERE

   • Hoşbuldum.Valla ya pazartesi günü tahminlerimi yazarken aklıma geldiler esra ile instagramdan konuşuyorduk sonra sezon finaline girdi program aklıma gelmedi.Yavaş yavaş artar diye düşünüyorum ilk hafta kimsenin aklına gelmemiştir siteye girmek.