Zuhal Topal'la Sofrada

21 Ağustos Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Gene Olay Oldu!

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 21 Ağustos Çarşamba Özlem Tülühan yarışacak. İkinci sezonuna gene olaylı başlayan programın ilk çekimleri Kıbrıs’dan açılışı yaptılar. Program da geçtiğimiz sezona nazaran çok fazla değişen bir şeyin olmadığını program da gene kaynanalar hak etmediği puanlar gelinlere veriyor.

=> 27 Mayıs Çarşamba Kıbrıs bölümleri tekrardan verildi. Özlem Tülühan, 27 Mayıs Çarşamba Zuhal Topalla’la Sofrada yeniden ekranlara geldi.

21 Ağustos Çarşamba Puanları verildiği sırada durum gittikçe kötüye giderken yemeklerin lezzeti, sunucumuzun tepkilerine dayanarak söylüyorum daha lezzetli olmasına karşın kaynanalar da değişen bir şey olmamış. Gene düşük, gene emekleri yok sayıyorlar. Bu sebeplerden dolayı kaynanalar kaç verdi diye artık kimse merak etmiyor. Bunun yerine 21 Ağustos Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi diye merak ediyor.

==>  [pembebuton]30 Ekim Çarşamba Zuhal Topal Bugün kaç verdi[/pembebuton] sorusunun cevabını öğrenmek için lütfen tıklayınız.21 Ağustos Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Verilmeden Önce Özlem ve AilesiBugün Zuhal Topal kaç puan verdi sorusunun cevabına geçmeden önce bugün haftası ortasına geldik. Ancak kaynanalar birbirlerine alışmak yerine, kin ve intikam duygusu ile hareket etmeye başladılar. Gerçi bu duruma geçtiğimiz sezonda sunucumuz bir çözüm düşündüklerini söylese de bir çözüm bulamadıklarını görüyoruz. Kaynanalar böyle puanlar vermeye devam ettikçe, bizler de sadece Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi diye merak edip sadece onun puanlarını önemseyeceğiz.

=> [pembebuton]4 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Puanları[/pembebuton] sırasında kaynanalar nasıl puanlama yaptığını görmek için lütfen tıklayınız. 21 Ağustos Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı Özlem ve Kaynanası Sevgi

Yeni sezonda format olarak bir kısım değişiklikler bekliyorduk. Ancak aldığımız haberler ile adeta yıkıldık diyebilirim. Gelen kuralların hepsi yarışmada yarışan yarışmacılar için geçerli olduğunu ama ekran başında bu programı izleyenler için bir düzenleme yapmadığını daha doğrusu seyircinin sesine hala kulak verilmediğini görüyoruz. Not: 21 Ağustos Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu yazının en son kısmında verdik.

=> Kıbrıs çekimlerinde Perşembe günü yarışan Tuncay’a [pembebuton]22 Ağustos Perşembe Zuhal Topla Bugün Kaç Puan verdi[/pembebuton] konusunda hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Artık hafta finalinde verilecek ödül miktarı 15.000 TL oldu. Rakiplerine kıyasla bence yeterli bir ödül olduğunu sadece 2,5 saat içerisinde yaptığın güzel yemeğin karşılığı olarak büyük bir ödül olduğunu çok açık. Ancak bu yarışmada maalesef çok iyi yemek yapmak değil, kaynanaları bir şekilde etkilemek gerekiyor. Bakalım bugün yarışacak Özlem 21 Ağustos Zuhal Topal’la sofrada bu hafta puanları açısından diğer gelinlerin aldığı 21 puanını üzerine çıkmayı başarabilecek mi? İzleyip, göreceğiz.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ağustos Çarşamba Puanları (2019)

21 Ağustos Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Özlem Tülühan. Özlem henüz 24 yaşında olmasına rağmen oldukça iddialı ve kaynanaları yemeklerine mana bulmaması açısından tüm detayları düşünmüş. Bakalım bu duruma karşı gözünün üzerinde kaşın var diyen bir ekibin karşısında Özlem nasıl puanlar alacak. Şahsen bende merak ediyorum.Zuhal Topal'la Sofrada 21 Ağustos Çarşamba Özlen ile Sevgi

Henüz çiçeği burnunda evli olan Çarşamba günü yarışmacısı Özlen Tülühan hakkında elde ettiğimiz bilgileri hemen alt kısımda maddeler halinde verdik.

 • 24 yaşında
 • 1 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Duygusal bir yapısı var
 • Bir işin o anda olmasını isteyen birisidir 

21 Ağustos Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Özlem Tülühan ile eşi Mustafa

Yapılan röportajlardan ve açıklamalardan elde ettiğimiz bilgiler ışığında yarışmacı gelinimizi kısaca sizler tanıttıktan sonra bu hafta oldukça çekişmeli tartışmanın içerisinde olan Sevgi hanımı da kısaca yeri gelmişken tanıyalım. Dikkat: Bugün 21 Ağustos Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Özlem’in kaynanası Sevgi Tülühan hakkındaki bilgiler;

 • 35 yıllık evli 
 • 3 oğlu var
 • Tüm çocukları evli
 • 2 torunu var

Gelin kaynana oldukça iddialı olsa da hafta ortasına geldiğimiz için bugün den sonra yarışan gelinlerin saysı daha fazla olacak. Yani geriye yarışmayan iki kişi kalacağı için ve kendi günü geçtiği için kaynanalar daha acımasız bir puanlar vermeye başlıyorlar. Bakalım bu tezimizi Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ağustos Çarşamba puanları doğrulayacak mı? Bekleyip göreceğiz. 

21 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Özlem’nın Menüsü 

 • Hellimli Tarhana Çorbası
 • Bulgur Pilavı
 • Kıbrıs Köftesi
 • Mayalı Bitta
 • Çatlama Patates
 • Etli Molehiya
 • Izgara Hellim
 • Yaz Rüyası

21 Ağustos Zuhal Topal'la Sofrada Özlem'in Menüsü


İkinci sezonun üçüncü günü yarışacak Özlem’in yemeklerini duyan kaynanalar tadı tuzu yerinde olursa yüksek puanlar vereceklerini açıklasalar da fragmanlar da olayın hiç de öyle olmadığını görüyoruz. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ağustos Puanları hemen alt kısımda verdik.

21 Ağustos Çarşamba Zuhal Topal’la Puan Durumu

 • 19 Ağustos Pazartesi Yarışmacısının Puanı: 21
 • 20 Ağustos Salı Yarışmacısının Puanı: 21
 • 19 Ağustos Çarşamba Yarışmacısının Puanı: 23

21 Ağustos Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Özlem’nın Puanları)

Mercan 3
Sıdıka 3
Hatice 5
Nazime 3
Zuhal Topal   9
TOPLAM  23

**21 Ağustos 2019 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 21 Ağustos Fragmanı

Aslen Kıbrıslı olan ve eşi ile polis çevirmesinde tanışan Özlem Tülühan’ın 21 Ağustos 2019 Çarşamba günü Zuhal Topal’la sofrada yarışmasında yarıştığı bölüm fragmanı…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu