Kördüğüm

21 Ağustos Salı Kördüğüm 380. Bölüm Özeti Ambika Düğünü Bastı! Bakın Neler Oldu

Ambika son kozlarını oynamakta ve Sankrant’ı öyle veya böyle ele geçirmek ve kendisine yapılanların intikamını almak için ne gerekiyorsa yapmaktadır. Bu konuda hiç şüphe yok ki tek destekçisi annesi Malvika’dır. Malvika, kızına destek olmak ve içerinden bilgi getirmek için Bundella konağında işe başlamış, Sankrant’ı her an takip edip Ambika’nın bir sonraki hamlesini planlamaktadırlar.

Malvika bir taraftan Sankrant’a Meethi’ye inanma o seni kandırıyor imajı verirken birazdan anlatacağımız kördüğüm 380. bölüm özeti nde ise Kajri’ye gördüğü bir anı anlatacak ve Kajri’nin kafasında Sankrant konusunda kafası karışmasına sebep olacak. Haydi kördüğüm 21 Ağustos Salı özeti vermeye başlayalım.

Kördüğüm 380. Bölüm Özeti (21 Ağustos Salı) # Malvika Gene Yaptı Yapacağını

Kajri ile Sankrant’ın düğün günü ve bu gün Ambika ile Malvika ellerinden geleni yapmazlarsa tüm planları suya düşeceğini çok iyi bilmektedirler. Kajri ile Sankrant’ın evlenmesini en çok isteyen belki de Meethi’dir. Bu yüzden düğünün her aşamasına her daim Kajri’nin yanında ve ona destek olamaya çalışır. Meethi, kardeşim dediği Karji’yi o kadar güzel hazırlar ki Meethi, Kajri’ye bakınca prensesler gibi oldun. Şimdi Sankrant seni bu halde görünce gözlerini senden alamayacak diyerek Kajri’ye moral verir.

Meethi, geçtiğimiz bölümde düğüne Mukta ve ailesini çağırmıştı. Hatta Mukta’nın evlatlık aldığı Rani ile tanışmıştı. Mukta komşu kızı diye tanıştırsa da aslında evlatlığıdır. Meethi Rani’yi de düğüne getir onu orada sevelim dese de Rani bu düğüne gitmek istemeyince mecburen evde biri ona bakması için kalır. Sizce evde çocuğa bakmak için kim kalmıştır? Tabi ki de Visnhu evde kalır. Adam aklını yitirdikten sonra eşi ile rolleri bile değişti. Malvika son kozunu oynamak için Kajri’yi tek yakalayıp yanına sokulur. İkinci kez evlenmek ve gelinlik giymek nasıl bir duygu diyerek lafa başlar. Kajri önce bu ne demeye çalışıyor gibisinden Malvika’ya pür dikkat kesilir. (Kördüğüm 380. bölüm özeti)

Yakın zamanda Sankrant ile Ambika boşandılar. Bu boşanmada Sankrant olgun davransa da hep bir hüzün hissettim gözlerinde. Sence de bir hüzünlü hali yok mu diyerek kendi atacağı tezin üzerini doldurmaya çalışır. Kajri, bir yuvanın sebep yokken yıkılması insanı elbette yaralar. Ancak Ambika bu aileye oldukça eziyetler etti ve boşanmayı da ikisi istediler ve boşandılar. Sonuçta yıkılmış bir duvar var ve ben onu tamir etmeye geldim. Ayrıca ben Sankrant ile zorla evlenmiyorum.

O benimle evlenmek istedi. Ben buralardan gitmek istediğimde arkamdan geldi deyince Malvika telkinlerle bu düğünü bozamayacağını anlayıp ikinci planını hemen devreye sokar. Sana gördüğüm bir gerçeği geç olmadan açıklamak istiyorum. Kajri şaşırır. Hayırdır Malvika abla ne gerçeğini söyleyeceksin der. Malvika ağzından zehirleri akıtmaya başlar. Yakın zamanda ben adını ve bu ailenin gelinin olduğunu sonradan öğrendiğim Ambika’nın mahallesinde oturuyordum. Bir gece Sankrant geldiğini gördüm. Normalde Ambika’ya kimse gelmeyince bu gelen misafir hemen dikkatimi çekti. O gün sabaha kadar bekledim. (21 Ağustos Salı Kördüğüm Bölüm Özeti)

Işıkları kapattılar yatak odalarına geçtiklerini gördüm. Ardından ertesi gün ayrıldı Sankrant Ambika’nın yanından. Bir birleri ile evliliği halen devam eden ateş ile barut bir gece evde kaldılar deyip Kajri’ye zehrini akıtır. Kajri, Malvika’ nın ağzından çıkanları hayal eder ve morali bozulur.  Bu sırada Sankrant da elinde telefon, Ambika’ya geçen gece hakkında yaşadıkları hakkında bir mesaj çekmeye karar verir. Yeniden bir araya gelelim mahiyetinde değil, o gün ne olduysa bir anlık hatadan ibaret olduğunu ve unutmasını isteyen bir mesaj yazarken içeri Akash girer. Sankrant hemen telefonu yatağa bırakır.kördüğüm 380. bölüm özeti resim 1 Ağabeyi, Sankrant’ın düşünceli olduğunu farkında olduğu için onu teselli etmeye ve geçmişi geride bırakma konusunda ikazlarda bulunup damatlık tacını giydirir ve gelini artık alabiliriz der. Meethi, Kajri’yi nikahın kıyılacak yerine getiri. Herkes Kajri’nin güzle hazırlandığını ve bunu da Meethi yaptığı konusunda övgüler yağdırırlar. Akash da Sankrant’ı getirir ve Pandit ji nikahı kıymaya başlar. Gerekli sözlerden sonra gelin damada, damat da geline papatyalarla süslü çelengi boynuna takması düğünün vaz geçilemez bir ritüelidir. Sankrant görevini yapar. Ancak sıra Kajri’ye geldiğinde Kajri takmak istemediğini söyler. Düğüne gelen herkes şok olur. Meethi hemen Kajri’yi ikna etmeye çalışır. Ancak Kajri ben bu düğünü Sankrant’ın ağzından bazı cümleleri duymadan yapmayacağım der.

Sankrant’a bakıp sen eski karını hala seviyor musun? Diye sorar. Sankrant uzunca düşündükten sonra hayır sevmiyorum dediği sırada arkalardan bir ses hayır o yalan söylüyor der. Davetliler hemen o kişiye bakarlar ki gelen kişi Ambika’dır. Maiyya, sen burada ne işin var? Çık git. Biz seni düğünümüze davet etmedik der. Ancak Ambika amacına ulaşmadan gideceği yoktur. Sankrant’ın yanına gider ve gerçekleri söyle. Beni seviyor musun? Yoksa sevmiyor musun der. Akash ve Meethi Sankrant’a hadi sevmediği söyle ve kız çıkıp gitsin derler.

Gözlerimin İçine Bak Sankrant! Kördüğüm 21 Ağustos Özeti

Sankrant Ambika’ya döner. Ambika gözlerimin içine bak da gerçekleri söyle beni sevmeyen adam gece benim evime ve yatağıma neden geldin deyince Sankrant’ın yüzü düşer ve utanır. Maiyya bu kadın kesin yalan atıyor. Oğlum yapmaz öyle şey dese de Ambika bana sorma oğluna sor bakalım yapmış mı yapmamış mı der. Meethi de Sankrant kesinlikle yapmaz. Sen yalancısın dediği sırada Sankrant evet yaptım deyince bir anda düğün yeri buz gibi olur. Ambika, yeter artık yaşamak istemiyorum diye oyun yapıp kırdığı cam ile bileğini kesmeye çalışınca Sankrant onu kurtarır.

Ambika hala oyunlarına ve dramasına devam eder. Ben buraya düğünü mahvetmeye gelmezdim ama beni birisi davet etti der. Herkes bir şaşkınlıkla seni kim davet edebilir ki buraya derler. Kajri ayağa kalkıp onu ben davet ettim. Gerçekleri herkesin görmesini istedim. Beni sevmeyen bir adamla bir ömür acı çekmek istemiyorum der ve ağlayarak odasına gider. Kördüğüm 380. bölüm özeti ilk kısmın özeti burada son buldu. Son iki partın özeti gün içerisinde yayınlanacaktır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

 1. ben site işleri ile evde uğraşırken beni görmeye istemeye gelenler onun sevgilisi var her dakika bilgisayar başında dile laf çıkartmışlar. Bunu annem duydu babam duydu iftira attılar. Ailem bana sitem etti bak elin ağzı torba değil diye ben kaç gün ağladım.

 2. şimdi yeni yeni kendime geliyorum. site ayakta kalsın diye konu yazıp kapattığım çok oldu. Yorumlara bile bakamadım bu olaydan sonra. Şimdi ailemi de üzmek istemedim. bak gören yalnış anlıyor kısım bilgisayar başında daha az vakit geçir deyince onları kıramadım sizleri ihmal etmek zorunda kaldım hepinizden özür dilerim hakkınızı helal edin

 3. FİLİZCİM hayır olsun inşallah kötü birşey değildir inşallah bende uzun zamandır buralarda değildim işlerim vardı canım anlatmak istersen dinlerim canim seni

 4. FİLİZCİM senin adına çok üzüldüm birtanem üzülme şimdiki insanlar çok kotu kalpli olmuş şimdiki insanlara laf anlatamasin ki herkesi kendi gibi görürler canım özür dilecek birşey yok canım sen iyi ol bu bize yeter canım hakim varsa helal hoş olsun güzelim

 5. FİLİZCİM iyi geceler tatlı rüyalar allah rahatlık versin canım kendine iyi bak inşallah artik buralarda olurum birtanem

 6. gunaydin canlar nasilsiniz
  ToMbisim canimmm nasilsin bende seni cokkkk ozledim
  napiyorsun bakiyimmm
  Nurdan ablosum nasilsin
  ..
  Ela ablosum nasilsin
  ..
  Mervecimm nasilsin sendemi kiralik aski izliyorsun
  ..
  Ve benim guzeller guzeli Helosum kankam birtanem papatyam ciceyim
  nasilsin kac zamandir konusamiyoruz yaa
  ..
  Nuranaay ablacim nerde kaldin mq yuklemedinmi daha seni cok ozledim
  ..
  Naz ablam nasilsin konusmayali
  ..
  Filiz ablam
  insallah bu dertlerinden kurtulursun Allah senin icin hayirlisi neyse onu yapsin guzel ablam sen guzel canini sikma

 7. FİLİZCİM NASİLSİN??? YA AGLAMA ÜZÜLME BEN SENİ ÇOK İY ANLIYORUM BANADA DİYORLAR TL ÇOK OYNAMA DİYE AMA BEN DİNLENİYORUM ÇÜNKÜ KENDİ HAYATİM İSTEDİGMİ YAPARİM BİDE BEN TL DE KÖTÜ BİR ŞEY YAPMİYORUM SADECE BİLMEDİGİM ŞEYLERİ ÖGRENİYORUM BİLİYORMUSUN BEN GOOGLE DEN KOREÇE BAZİ KELİMELER HARFLERİNİ ÖGRENDİM O YÜZDEN SENDE KENDİNİ ÜZME SANA KÖTÜ DİYEN İNSANLAR AYNADA KENDİLERİNE BAKSİN ÖNCE KENDİ KUSURLARİNİ GÖRSÜNLER SENİN GİBİ İY BİR İNSANA BÖYLE KÖTÜ ŞEYLER DİYEBİLİYORLARSA İNSANLİKLARİ KALMAMİŞ SEN KENDİNE ÇOK İY BAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu