Dizi Özet

21 Ağustos Salı Sev Yeter 47. Bölüm Özeti Adi Nezarette Bir Gece Geçirdi >>|Son İki Part|<<

Bayramın ikinci günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Sev Yeter 47. Bölüm özeti son kısmın özetini birazdan vereceğiz. Sev Yeter 21 Ağustos özetinde en önemli kısım Adi polisler tarafından göz altına alındı. Peki İşita mı? şikayet etti? İşte cevabı…

Sev Yeter 21 Ağustos 47. Bölüm Özeti

İlk iki partın özetini daha önce vermiştik. İlk iki partta akıllarda kalması gereken en önemli olay İşita, Amma’ya çarpan kişinin Shagun değil Adi olduğunu bizzat öğrendi. Bu bilgi ile ne yapacağını bilemeyen İşita bayan Bhalla ile Amma’ya öğrendiği bilgileri anlatır ve Adi hakkında şikayetten vaz geçme kararı alırlar. Raman gece boyu düşünür ve gerçekleri İşita’ya anlatmaya karar verir. Bu yüzden İşita’nın çalıştığı kliniğe gider. İşita, Raman buraya kolay kolay gelmez diyerek panik olur ve hemen bir şey mi oldu der.

Raman ise bir şeyim yok deyip İşita’nın elini tutar ve der ki; büyük bir hata yaptığını ve bu hatayı yaparken sana danışmadığını Amma’ya çarpan kişi Shagun değil Adi olduğunu söyler. İşita ise ben zaten biliyordum deyince Raman şok olur. İşita ise neden benden yardım istemedin. Ben Adi’ye zarar gelsin istemez ve dava konusu dahi etmezdim der.

Raman da önceleri Shagun, sana durumdan bahsetmemin Adi açısında sonu olacağını söyleyip ikna ettiğini ama sonrasında Shagun, Adi’yi kullanıp beni devamlı kullanmaya başladığını fark ettim. Sana ilk başlarda bu yüzden gelip söyleyemedim. Gözlerimin önüne oğlum geldi. Tek şansım saklamak olduğunu düşündüm der ve ikili birbirlerine bakarak ağlaşırlar.

Bu sırada arka planda “Bandh Gaye Ye Bandhan” şarkısı çalar. Bu şarkıyı dinlemek için https://www.youtube.com/watch?v=ll_ubjG5r44 adresini ziyaret edebilirsiniz. Daha sonra Raman, Shagun bir anne olamadığını, onu dünyaya getiren anne olmadığını onu dünyaya getirdikten sonra sorumlu birey gibi yetiştirip büyütmek daha önemli olduğunu, Shagun bunu yapamadığı için Adi benim masum oğlum değil. O Shagun’un bir ürünü der. Ancak oğlumu Shagun’un yetiştirmesine müsade etmeyeceğim.21 Ağustos Salı Sev Yeter 47. Bölüm Özeti Resim 1 Bu konuda senin yardımına ihtiyacım var deyince İşita da her zaman seninleyim der. Shagun ise verdiği resim nedeni ile davadan yırttığı haberi alır. Çok geçmeden Shagun kaldığı eve polis gelir. Polisler Amma’nın davasından dolayı geldiklerini çocuk şubede çalıştıklarını ve Adi’nin gözaltına alınma kararı olduğunu söyleyip Adi’yi götürmek isterler. Polisler Adi’yi alırken Shagun hep İşita oğlumu şikayet etti diye söylenir. Adi ise ağlama başlar. Polisler hakim amcan seni görmek istiyor.

Sakın korkma diyerek Adi’yi ikna eder. Polisler Adi’yi arabaya bindirirken Shagun da ben de geleceğim. Oğlumun yanına bineceğim der. Görevli memurlar Shagun’a arabası ile takip edebileceğini söylerler. Adi’nin gözaltına alınma haberi çok geçmeden bayan Bhalla’ya ulaşır. Bayan Bhalla, çok şaşırır. Çünkü bir gün önce İşita davayı geri çekeceğini söylemişti. Şimdi torunu İşita yüzünden göz altına nasıl alınır. Bu İşita ne yapmaya çalışıyor diye sinirlenir ve hemen mahkemeye giderler. Neler olduğunu bir kez de orada dinler. Bayan Bhalla, Amma’ya neden İşita’yı durdurmadın diye sitem eder.

Amma da İşita’ya neden bunu yaptın. Biz şikayetimizi hani geri çekecektik der. Raman bu karmaşaya bir son verir. İşita şikayet etmedi. Hakime her şeyi ben anlattım deyince, Shagun şok oldu. Nasıl yani oğlunu sen mi ispiyon ettin diyerek bir kez daha kendince acı gerçeği duymak ister. Raman evet ben söyledim der. Ben eğer bu gün oğlumun yaptığı hatasını kapatırsam yarın daha büyük bir sorumsuzluğa imza atacak. Senin gibi bir annenin yanında anca bu kadar sorumsuz bir çocuk olur diye hem yaptıklarını söyler hem de Shagun’u suçlar.

Çok geçmeden hakim Adi ile konuşmak istediğini söyler. Yani Adi’nin sorgusu başlar. Kaur ise Raman’ın bu sorguyu duymasını istemez. Hakim Raman’ı da salondan çıkartır. Hakim Adi’nin ifadesini aldıktan sonra kararını yarın ki duruşmada açıklayacağını o vakte kadar Adi çocuk nezaretinde bir gece kalmasına hükmeder. Shagun itiraz etse de sonuç değişmez. Shagun, Raman’a sen nasıl babasın. Bu yüzden seni terk edip Ashok’a gittim deyip Raman’ı sinirlendirmeye çalışır.

Ertesi gün Hakim çocuğun yetiştirme de kusurun olduğunu Adi’nin suçu olmadığına hükmettim. Bundan sonra her ay düzenli olarak Adi’nin yetiştirilme şekli kontrol altına alınacak. Kusuru bulanan cezalandırılacak ve bu işlemlerin takibi için davayı bir sonraki duruşmaya erteliyorum der. Shagun, mahkeme salonundan çıkarken Adi’ye dokunma Raman deyip oğlunu alıp gider. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. 20 Agustos 46 bolumde Bay Raman Kumar Bhalla cok doru şeý ýapar nedan diýe sormak isteseniz Adi Ramanin cocugu her bir Ababa cocugu icin har şeýi ýapar öýle diýilmi!

  2. Sec yeter dizisi 29 Agustos 46 bolumunde Bay Raman Kumar Bhalla cok doru şeý ýapdi cunki Bay Raman Bay Adinin babasi öýle diýilmi???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu