Beni Bırakma

21 Aralık Cuma Beni Bırakma 180. Bölüm Özeti Kıymet Elindeki Delillerin Kıymetini Bilemedi! Beni Bırakma 180. Bölüm İzle

Beni Bırakma 180. bölüm özeti İle yeniden karşınızdayım. Her ne kadar diziyi sizler kadar izlemesem de bana ulaşan bilgi çerçevesinde yeniden izleyip elde ettiğim bilgilerle harmanlayıp en doğru özeti yazmaya gayret ediyorum. Elbette hatalarım veya yanılmalarım olabiliyor. Ancak genel hatları ile %100 lük bir başarı ile özetlerimiz en sağlıklı özetler olduğunu kanıtladı. İlk defa sitemize geliyorsanız lütfen bizi takipte kalın. Bu gün yani Beni Bırakma 21 Aralık Cuma (2018) günü ekrana gelecek olan 180. bölümde neler olacak? Kısaca bahsedeceğiz.

Atv uzun zamandır fragman vermiyor. Özetlerimize Beni Bırakma 21 Aralık Fragmanı tadında olaya hakim olacak şekli ile veriliyor. Hatta dizinin aldığı reytingleri bile vermeye çalışıyoruz. 180. bölümde Bora ile Emre birbirlerini öldürmek üzere başlayacak. Peki birbirlerini öldürecek mi? Yada Bora Emre’yi öldürecek mi? Tabi ki de ikisi de birbirine zarar veremeyecek. Tarık ile Sıla güzelce filmi izleyecek. Kıymet ile Meltem’in konuşması önümüzdeki bölümün en önemli olayı olacak. Sakın kaçırmayın. Genel olarak gelecek bölümde bu olaylar olacak. Şimdi detay kısmına geçelim.

Beni Bırakma 180. bölüm de Emre ile Bora kavgaları her ne kadar şiddetli olsa da her ikisi de yediği bir kaç yumrukla sınırlı kalacaklar. Yani Emre, Bora ve adamlarının olduğu yerden çıkacak. Ancak Emre bu işin peşini bırakmayacak. Neden diyecek olursanız. Emre, tam Zeynep’i kaçırdığı sıra Bora’nın eve gelmesi ve sonrasında Zeynep’den beklemediği bir hamle gelmesinin arkasında yatan sebepleri araştırmak isteyecek. Ancak bunu gidip Zeynep’e sormayacak. Her ne kadar Zeynep’i deli gibi sevse de son yaptıklarından sonra, Emre babasına karşı bir daha boynunu yere eğdirmek istemiyor.

Bir çok kişi Tarık ile Sıla birlikte sinemada film izleyecek mi? diye merak ediyor. Şimdiden müjdeyi vereyim. Evet izleyecekler ama bu mutlulukları çok sürmeyecek. Kerem ve Meltem filmin sonuna doğru yetişecek. Meltem’in kurduğu tuzak şimdilik işe yaramayacak. Kıymet ise servet değerinde bir görüntü elde etti. Kerem ile evlenmesine mani olacak her kim varsa ortadan kaldırmaya hazır para düşkünü Kıymet, Sıla’ya karşı yaptıklarından hesap sormak istese de Meltem tam bir şeytan ve Kıymet’in elindeki delilleri boşa çıkarmak için kusursuz bir plan yapacak. 

Meltem Kurduğu planda en yakın arkadaşı Buse’yi satmak zorunda kalacak. Buse ise kendisini bir anda olayın ortasında bulacak ve bunun intikamını Meltem’den çok acı bir şekilde alacağı konusunda kendisine söz verecek. Meltem Buse’yi nasıl satacağına gelince Muhtemelen Buse’nin Kerem’e karşı aşık olduğunu ve bu işi o yüzden yaptırdığını söyleyeceğini düşünüyorum. Bu cümle yorumdur.

Beni Bırakma 180. Bölüm Meltem Buse’yi Resmen Sattı!

21 Aralık Cuma Beni Bırakma özeti devam ediyor. Emre bir taraftan işin arkanda Bora’nın olduğunu kanıtladı ama o gün anne ve babasının evine neden geldiğini kanıtlayamadı. Şüphelerinin arkasından gidecek ama bunu kimseye söylemeyecek. Diğer yandan hala Zeynep’e karşı görünüşte öfke dolu. Cansu ise bunu fırsata çevirip Emre’nin bir an evvel Zeynep’i unutmasını ve kendisine bağlanması için sık sık hastaneye gidecek. Yine bir hastane ziyaretinde Zeynep de muhtemelen kendi ameliyatını yapan Emre’ye teşekkür etmek için gittiğinde Cansu’nun Emre’nin yanında olduğunu görecek. Emre de Zeynep’in geldiğini görünce resmen oynayacak. 

21 Aralık Beni bırakma Bölüm özeti içinde en önemli olayı yukarıda dediğim gibi Meltem ile Kıymet’in konuşması olacak. Meltem bu işin arkasında da sıyrılmayı başaracak. Maşallah kedi gibi her seferinde dört ayak sütüne düşüyor.

Beni Bırakma son bölüm de Meltem tekstil fabrikasında çalışan kızın şantajına boyun eğip ona borç para vereceğine dair söz verse de parayı vermediği için ileri bölümlerde başını ağrıtacak. Halis bey katalog çekimleri ve sonrasında satışların artması nedeni ile bu başarıda en büyük payın Sıla’ya ait olduğunu söyleyip, Kerem ile Sıla’yı birlikte kamp yapmak için davet edecek. Tabi diğer ortak Tarık’ı da Meltem ile birlikte ailecek bir kamp yapmak isteyecek.  Beni Bırakma özeti devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.Beni bırakma özeti

Kerem ve Tarık ortaklarını üzmemek adına bu teklifi kabul edecekler. Kamp için alış verişte Tarık ile Sıla yine yakınlaşacaklar ama Sıla kararlı duruşunu bozmayacak. Her geçen gün Sıla, Kerem’e bir adım daha yaklaştığını görünce sinirlense de Meltem’in onurunu zedeleyecek bir işin arkasında olmayacağı konusunda söz verdiği için dişlerini sıka sıka bu olayı izlemek zorunda kalacak.

Hülya ile Esin’in meselesine gelelim. Esin çok büyük bir risk alıp Zeynep’ten saç örneği almaya gidecek. bu bölümde yetişeceğini sanmıyorum ama gene de anlatayım. Esin kesinlikle Zeynep’ten saç örneği alacak ve Vedat’ın kızı olduğunu belgeleyecek. Peki bu Esin’in ne işine yarayacak? Hülya saklama eğiliminde olduğu için Vedat ile Zeynep’e söylemekle tehdit edip Hülya’yı kendisine oyuncak edecek. Bu arada her bölüm sonunda mantık hatalarını veriyoruz. 21 Aralık Cuma Beni bırakma Bölüm özeti verirken sayfanın alt kısmında mantık hatalarını dillendirmeye devam edeceğiz.

>>>21 Aralık Cuma Beni Bırakma Dizisinin En doğru özetine ulaşabilmek için google’ye Beni Bırakma dizicenter yada dizicenter Beni Bırakma özeti yazmanız yeterlidir. En doğru özeti sadece bizde bulabilirsiniz. İddia etmiyorum buna %100 eminim.<<<

Sizlerde fark ettiğiniz mantık hatalarını yazının hemen altında bulunan yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Bizler mantık hatalarını neden verdiğimize gelince, günlük dizi yazmak ve akşamına montaja girmesi gerektiği için dizide olan mantık hatalarını çeken de oynayan da yazan da fark edemeyebiliyor. Bizler bu sebepten dolayı hangi yerlerin mantık dışı olduğunu senariste göstermek için paylaşıyoruz. Beni bırakma 21 Aralık Cuma Bölüm özeti burada son buldu. Bir sonraki özette görüşmek üzere.

Beni Bırakma Son Bölüm de (Perşembe) Meydana Gelen Mantık Hataları

 • Esin ikinci kez Vedat’in odasına girdiğinde arkasında bir şey sakladığı o kadar belli olmasına rağmen senin arkanda ne var demedi. Zaten amaç Esin’in oradan tarağı alması olduğundan burası mantıksız olmuş.
 • Hülya evine hırsız girmiş. İlk aradığı kişi polis olmak yerine Zeynep’i araması da saçma. Eğer arasa işin içinden parmak izinden Esin çıkacak.
 • Sıla’yı döven kız kovulduğu halde iş yerinden uzun müddet ayrılmaması da ayrı garip. Amaç Meltem ile konuşmasını sağlamak olduğu için kovulduğu yerde bayağı bekledi. 
 • Sıla sinema salonun da bağıra bağıra yer arıyor ne hikmet ise Tarık görmüyor duymuyor. En son kucağına düşünce görüyor. Burada çok mantıksız olmuş

21 Aralık Cuma Beni Bırakma özeti ile birlikte son bölümde meydana gelen mantık hatalarını aktardık. Özetlerimiz ile alakalı her türlü eleştiriye açığız. Yeter ki seviyeli eleştiriler olsun. Dizinin bu hafta boyunca aldığı reytingler (Total) alt kısımda ekledim.

Bu arada yayın saatini kaçıranlar için hemen alt kısımda  Beni Bırakma 180. bölümü izleyebilmeniz için video ekliyorum. Sitemizden son bölümü rahatlıkla izleyebilirsiniz.

TARİH TOTAL REYTİNG
17 Aralık Pazartesi 2,93
18 Aralık Salı 3,63
19 Aralık Çarşamba 3,59

Beni Bırakma 180. Bölüm İzle (21 Aralık Cuma 2018)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

 1. DEFNEM DİĞER KONUDA CEVAP VERDİM OLA Kİ GÖRMEZSEN DİYE BURAYA DA YAZIYORUM. BEN BU DİZİYİ ALLAH TAN İZLEMİYORUM AMA BAYAĞI FANATİKLERİ VAR.. BU DİZİYİ MAHALLEDEN KOMŞUMUN KIZI İZLİYOR BANA MAİL ATIYOR BENDE KULİS ARAŞTIRMASI VE DÜZENLEMESİ YAPIYORUM AMA BAYAĞI MANTIK HATASI VAR BEN SU ARALAR SADECE FATİH ÜREKİN SUNDUĞU GELİNİM MUTFAKYTA YARIŞMASINI YAPIYORUM

 2. ???” Ey oğullarım! Gidin de Yusuf’u ve kardeşini iyice araştırın, Allah’ın rahmetinden ümit kesmeyin. Çünkü kâfirler topluluğundan başkası Allah’ın rahmetinden ümit kesmez???
  ??YUSUF /87??
  ??????????
  HAYIRLI CUMALAR KIZLAR ❤❤❤
  ELAM ❤❤❤

  1. ;) oda meraklı ama tam oturtamadı zaten mail atıyor bende izlrmiş kadar oluyorum bu yayınlanacak düzene geçmesi için tekrar yazıyorm :) bu arada yorumlarda fili demişniz ben de benden bahsediyrsunuz sandım meğer bizim hikaye filizmiş …. nasıl gülgüm gece gece :)

 3. açılmış sarmaşık gülleri
  kokularıyla baygın
  en görkemli saatinde yıldız alacasının
  gizli bir yılan gibi yuvalanmış
  içimde keder
  uzak bir telefonda ağlayan
  yağmurlu genç kadın

  2.

  rüzgar
  uzak karanlıklara sürmüş yıldızları
  mor kıvılcımlar geçiyor
  dağınık yalnızlığımdan
  onu çok arıyorum onu çok arıyorum
  heryerinde vücudumun
  ağır yanık sızıları
  bir yerlere yıldırım düşüyorum
  ayrılığımızı hissettiğim an
  demirler eriyor hırsımdan

  3.

  ay ışığına batmış
  karabiber ağaçları
  gümüş tozu
  gecenin ırmağında yüzüyor zambaklar
  yaseminler unutulmuş
  tedirgin gülümser
  çünkü ayrılmanın da vahşi bir tadı var
  çünkü ayrılık da sevdaya dahil
  çünkü ayrılanlar hala sevgili
  hiç bir anı tek başına yaşayamazlar
  her an ötekisiyle birlikte
  herşey onunla ilgili

  telaşlı karanlıkta yumuşak yarasalar
  gittikçe genişleyen
  yakılmış ot kokusu
  yıldızlar inanılmayacak bir irilikte
  yansımalar tutmuş bütün sahili
  çünkü ayrılmanın da vahşi bir tadı var
  öyle vahşi bir tad ki dayanılır gibi değil
  çünkü ayrılık da sevdaya dahil
  çünkü ayrılanlar hala sevgili

  4.

  yalnızlık
  hızla alçalan bulutlar
  karanlık bir ağırlık
  hava ağır toprak ağır yaprak ağır
  su tozları yağıyor üstümüze
  özgürlüğümüz yoksa yalnızlığımız mıdır
  eflatuna çalar puslu lacivert
  bir sis kuşattı ormanı
  karanlık çöktü denize
  yalnızlık
  çakmak taşı gibi sert
  elmas gibi keskin
  ne yanına dönsen bir yerin kesilir
  fena kan kaybedersin
  kapını bir çalan olmadı mı hele
  elini bir tutan
  bilekleri bembeyaz kuğu boynu
  parmakları uzun ve ince
  sımsıcak bakışları suç ortağı
  kaçamak gülüşleri gizlice
  yalnızların en büyük sorunu
  tek başına özgürlük ne işe yarayacak
  bir türlü çözemedikleri bu
  ölü bir gezegenin
  soğuk tenhalığına
  benzemesin diye
  özgürlük mutlaka paylaşılacak
  suç ortağı bir sevgiliyle

  5.

  sanmıştık ki ikimiz
  yeryüzünde ancak
  birbirimiz için varız
  ikimiz sanmıştık ki
  tek kişilik bir yalnızlığa bile
  rahatça sığarız
  hiç yanılmamışız
  her an düşüp düşüp
  kristal bir bardak gibi
  tuz parça kırılsak da
  hala içimizde o yanardağ ağzı
  hala kıpkızıl gülümseyen
  -sanki ateşten bir tebessüm-
  zehir zemberek aşkımız

 4. Kendin için istemediğini başkaları içinde isteme.

  ?? Hadisi Şerif ??

  ???????

  Cuma ile mübarek olalım İnşaAllah. Hatun kişilerim nasılsınız.

  ????

  NAZIMM

  İnternetim bitti yarın gece yenilenecek İnşaAllah. GAMZELİMe bizim hikaye ile ilgili bişey sorcaktım SELİNİN intihar edecektim falan gibi sözlerini görünce allak bullak oldum. ?????

  İnşaAllah hayırlı şeyler duyup hayırlı şeylerle muhabbet ederiz.

  ?????

  GAMZELİMMM

  Ellerine yüreğine sağlık paylaşımın harika. Gönlümüzü koşuyorsun. ??????

 5. Sizler beğendiyseniz ne mutlu NURDANIM feda olsun???
  Bu arada şiir ATİLLA İLHAN’A ait eklemeyi unutmuşum nurlar içinde yatsın sevgili şair ?
  ??????
  NURDANIM Bizim Hikaye yi dün izlemedim tercihimi Muhteşem ikili den yana kullandım. ? ama reklam arası karıştırdım Barış Filiz evlenmiş nihayet zinadan bari kurtuldular hiç değilse ??

 6. NURDANIM sor tabi Bizim Hikaye ya da herhangi başka şeyleri. Bildiğim şeylerse seve seve cevap veririm ?sor kuzum?

 7. NURDANIM SELİN benim de yüreğimi hoplattı. İntihar keşke olayların çözümü olsa ama değil üstelik ahireti de berbat eden birşey ???
  Biz insanlar her türlü rezillik ve facia ile karşılaşabiliyoruz ama ölümü istemek çok acı

 8. GAMZELİMMM

  Gönlümüzü okşuyorsun olcaktı koşuyorsun olmuş ???? klavyeye kalmış sanki beni düzeltmek.

  Evlenmek için acele ediyordu Barış eski karısı FİLİZİ hapse attıracak bişeyler bulmuş evlenirsen FİLİZ hapse girecek diye tehdit ediyordu. Kapattım tvyi cevşen okudum gerisini izlemedim.

 9. Klavye Türk Dil Kurumundan maaş alıyor olmalı?
  Aa ne tevafuk ben de Cevşen okudum NURDANIM. En son Barış kaza yaptı kendini ölü göstermeye çalışıyordu karısı Nıhalden belgeleri almak için
  Tek bir sahneyi beğendim: FİLİZ önüne gelen evrakları imzaladığı için okumadan mal kız bir sürü suça imza atıp Nihalın tuzağına düştü. Sonra dedi kı: Ben üniversite okuycam senin karın gibi cahiller beni kandıramıycak bundan sonra falan diyordu ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu