Gelinim Mutfakta

21 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Hangi Gelin Aldı? Yağnur Mu Elendi? Gelinim Mutfakta 21 Aralık Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 21 Aralık bilezikleri kim aldı? Bu sorunun cevabı büyük oranda belli oldu. Ancak son puanlamada her kaynanadan 20 puan biri çıkmadığı takdirde bu gün bilezikleri alan gelin dünkü puanlama ile netleşmişti. Asıl önemli olan bu gün kimin elendiği merak konusu olacak.

=> Gelinim Mutfakta 21 Aralık 2021 Salı Puanları sonucu için tıklayınız.

Kanal D’nin gündüz kuşağında altın kelebek ödüllü yarışma programının 200. bölümü yayınlanacak ve 200. bileziği verecek. Tabi bu gün önemli olduğu sevilen yarışma programında, Gelinim Mutfakta 21 Aralık Cuma puanları verilmeden Fatih Ürek yarışmacılara sürpriz yaptı ve Gülben Ergeni yarışmaya konuk etti. Gülben hanımı gören gelin ve kaynanalar oldukça mutlu oldular.

 [pembebuton]Gelinim Mutfakta 4 Ocak Cuma 2019 Kim Elendi[/pembebuton] kaç puanla elendiğini görmek için lütfen tıklayınız.

Bu gün 21 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Bu gün bence en önemli soru olduğunu düşünüyorum. Çünkü; Rümeysa ile Yağnur’un eleme potasında elenmemek için kıyasıya ter dökeceği ve puanlarının bir birine yakın olmasında dolayı elenecek kişi şüpriz olacak.  [mavibuton]Gelinim Mutfakta 28 Aralık Cuma Puanlama[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Cansu açısında Yağnur’un elenmesi işine geleceğini düşünüyorum. Eğer Rümeysa elenirse, Elif ve Cansu açısından olumlu veya olumsuz bir etkisi olmayacaktır. (dengeler açısından) PUANLAR YAZININ EN SONUNDA

21 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Bu gün, günü birincisi tamamlayan Rümeysa ile Yağnur ikilisinden biri olursa kesin olarak %100 elenmekten kurtulacak. Ancak Cansu ile Elif ikilisinden eğer Cansu günün birincisi olursa Elif ile arasında aldığı fark çok önemli olacak. Şu an aralarında 10 puan fark var ve bence kapanması imkansıza yakın bir puan olduğu için bu gün bilezikler yine Elif’in olacak.

Bu hafta sanki geçen haftanın tekrarını izliyor gibi olduğum bir çok yer oldu. Özellikle Cansu ile Elif arasındaki puanlar da tıpa tıp puanlar alması oldukça şaşırtıcı  geldi. Eğer bu gün Gelinim mutfakta puanlama da Elif hem çeyrek altını hem de bilezikleri alırsa geçen haftanın tekrarı gibi resmen bir hafta geçirdik diyebiliriz.

21 Aralık Cuma Gelinim mutfakta puan durumu ile Cuma puanları yazımızın sonuna doğru vermeye çalıştık. Çünkü bu gün yaşanan olayları anlatmak istedik. Puanları farklı kategorilere ayırdık. Önce kaynana bazında puanlamaları tablo halinde verdik. Sonra gelinlerin bu gün aldığı puanları tablo halinde verdik. En sonra haftalık puanları hem tablo hem de normal olarak verip puanların görünürlüğünü sağladık. En son kısımda ise buy haftanın puanlama sonucunu yani günün birincisi kim olduğunu ve bilezikleri alan ve elenen kim olduğunu açıkladık.

Bu yazımızda Gelinim Mutfakta 21 Aralık Bilezikleri kim kazandı? Haftalık puan tablosu ile birlikte bu sorunun cevabını açıklayacağız. açıklayacağız. Haftalık puan tablosunda puanların kayma ihtimalinden dolayı önce normal olarak puanları vereceğiz sonra tablo halinde vermeye çalışacağız. 

21 Aralık Gelinim Mutfakta kim elendi sorusu oldukça merak ediliyor. Şu an için elime ulaşmış bir bilgi yok. Ancak tahminlerime göre Yağnur’un eleneceğini düşünüyorum. Zaten Bilezikleri alan kişi de bence %100 belli oldu. Tek belirsizlik bu gün günün birincisi kimin olduğu. Onuda kısa sürede açıklayacağız.

21 Aralık gelinim mutfakta puanlar verilmeden Ziyafet hanım bu gün özellikle Cansu’nun tabağını bulacağını ve 1 vereceğini düşünüyorum. Geçtiğimiz puanlamalarda Cansu hakikaten iyi yaptığını itiraf etti ama bundan sonra en düşük puanı vereceğim demesi, Cansu hayranlarını korkuttu diyebilirim. En iyi ihtimalle Cansu bu gün Ziyafet’ten 2 puan alacaktır. Dikkat:Gelinim Mutfakta 21 Aralık Cuma puanları sayfanın altında verildi.

Gelinim Mutfakta 21 Aralık günün birincisi eğer ki Cansu olursa Elif ile arasında ki puan farkına bakmamız gerekcek. Düün Cansu iyi bir puanlama geçiremediği için Elif ile arasındaki puan farkı açıldı ve 10 puan oldu. Cansu 10 puan farkla günü birincisi olması bence imkansıza yakın bir puanlama olması nedeni ile Elif kesin olarak bilezikleri kazandı diyebiliriz.

Son olarak verilen gelinlerin mevcut puan durumu ne olduğuna baktığımıza; Gelinim Mutfakta puna tablosu açısında zirvede yine Elif olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Elif 61 puanla zirvede yer almayı başardı. İkinci sırada 10 puan geride Cansu 51 puanla bilezik yarışında kopmuş gözüküyor. Tabi matematiksel olarak hala alma ihtimali var. Rümeysa 42 puanla üçüncü sırada yer alırken Yağnur 41 puanla son sırada ve eleme potasında yarışacak. Dikkat: Dikkat: Gelinim Mutfakta 21 Aralık Cuma Puanları hemen yazının devamında verildi.

21 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puanları yazarken çok dikkat etsem de hatalar veya yanlış toplamalar olabiliyor. Çok şükür uzun zamandır olmuyor ama yinede hatalar olabilir. Bu hataları fark ettiğiniz anda bizlere yorum kısmından bildirmenizi rica ediyorum. NotGelinim Mutfakta haftalık puan tablosu yazının en son kısmında verildi.

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Kazandı? Yine Elif Mi Aldı?

21 Aralık gelinim mutfakta toplam puanlar ile son puan durumu anlık olarak sizlere aktarmaktan gurur duyuyorum. Ancak bazı arkadaşlarımız mevcut puanları güncellediğimiz de göremediklerini söylemişler. Buradan kaynanalar puan verdikten sorna sayfayı 1 yada 2 kez yenilerseniz güncel puanları görmüş olursunuz. Dikkat: 21 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları sayfanın en alt kısımında verdik.

Cansu uzun zamandır 35. bileziğini almak için çabalasa da bir türlü alamadı. En son bilezik aldığında Ezgi yarışmada yarışıyordu galiba. Hatice’nin gelmesi ve 10 bilezik alması sonrasında Elif bilezikleri almaya başlaması Cansu’nun 35 bilezik almasını hep engelledi. Bu gün 21 Aralık Cuma Gelinim mutfakta puan tablosu baktığımızda da bilezikleri alması nerede imkansız olduğunu görüyoruz. Anlayacağınız Cansu’nun hayali bir sonraki haftaya kaldı.

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Cuma puanlama kısmına geçmeden önce bana gelen bilgiyi olmadığını geçen hafta gelen bilginin yanlış olmasında dolayı bu hafta bilgi talep etmedik. Zaten bir çok olay belli olduğunu düşünüyorum. Elenen kişi dışında bilezikleri alan belli elenen de Aynur olma ihtimali çok yüksek. Bekleyip göreceğiz. Not: Gelinim Mutfakta haftalık puanlar (17 Aralık – 21 Aralık Cuma) başlığı altında verilmiştir. Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Bu gün en başta söylemem bir şeyi hatırladım. Sitemize gelen arkadaşlarımız öncelikle hayırlı cumalar dilerim. Bu gün bereketli bir gün geçirmenizi temenni ediyorum. Hak eden bu gün bilezikleri alsın istiyorum. Gelinim mutfakta 21 Aralık puan ve puanlaması sayfanın hemen alt kısmında verdik.

Gelinim mutfakta toplam puan durumu açısından Elif bu gün 15 puan üzerinde bir puan alırsa sanırım en yüksek puanla bilezik alan gelin olacak. Hali hazırda 61 puanı alan Elif’in bu puanı ile bir çok gelin bilezik bile almıştı. Bakalım Elif bu gün bir rekor kıracak mı?Bekleyip göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Puanları (21/12/2018 Cuma)

Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelin 1
Elif     : 1
Rümeysa : 5
Yağnur :  1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 2
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 5
Rümeysa : 1
Yağnur :  3

*************************

” 21 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.
*************************

Gülben Ergen‘in verdiği Puanlar

Cansu : 5
Elif     : 4
Rümeysa : 4
Yağnur : 1

*************************

Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Cansu : 3
Elif     : 5
Rümeysa : => Nezahat’nin Gelini 1
Yağnur : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Cansu : 2
Elif     : 1
Rümeysa : 1
Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 5

*************************

Gelinlerin 21 Aralık Cuma Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 1 2 3 2 8
Elif 1 5 5 1 12
Rümeysa 5 1 1 1 8
Yağnur 1 3 4 5 13

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17 Aralık – 21 Aralık Haftası) – Cuma

Cansu       : 51 + 59
Elif            : 61 + 1273
Rümeysa  : 42 + 850
Yağnur     : 41 + 1354

Haftalık Puanlar Tablo Halinde 

Cansu 51 8 59
Elif 61 12 73
Rümeysa 42 8 50
Yağnur 41 13 54

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Cuma Puanlama Sonuçları

*************************
21 Aralık Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan
 ELİF⇒ Hayırlı Olsun

21 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ RÜMEYSA… ELENECEKTİ Kİ.. 200. BÖLÜME ÖZEL KALDI

21 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 21 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒YAĞNUR
21 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒RÜMEYSA
*************************

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

485 Yorum

 1. Zaten kanalda yayınlanan fragmanda haftanın en yüksek puanını alan 73 puanla diyor bu durumda kesinlikle elif alır bilezikleri cansu 20 puan alsa da 71 olur yani kesin olarak bilezikler elifte

 2. Ceyrek yagnur da takılı fragmanda demek oluyor ki rumeysa eleniyor bilezikler zaten elifte onu soylemeye bile gerek yok

 3. Bu haftanin bilezikleri alan isim:elif
  Veda eden isim: rumeysa
  Ceyrek alan isim:yagnur
  Sonuncusu rumeysa

 4. Arkadaslar siz en sevdiğiniz biri icin hayalini gerceklestirmesi icin üç yılınızı verimisiniz

 5. Rumeysanin kedi dili sanki kuru kaldı gibi bence olmadı aslında ben istiyorum ki yagnur gitsin o itici bence

 6. Selamlar iyi eğlenceler, herşey deşifre olmuş kim gidio kim kalıyor, açık şekilde yazmışssınız

 7. ARKADAŞLAR CÜMLETEN HAYIRLI CUMALAR HOŞ GELDİNİZ PUANLAMA YAPILIRKEN GELECEĞİM NASILSINIZ BAKALIM BU GÜN
  BU ARADA ELİF ÇOK DEĞİŞMEYE BAŞLADI FARKINDA MISINIZ

  1. Teşekkürler Filiz hanım size de hayırlı günler, evet Elif bilezikleri aldıkça değişti ve hırslandı, iki hafta üst üste alacağını düşünmemiştim ama haftaya bilezikleri alamayacak bu kez

  1. ALTINI ALAN BİR DEĞİŞİYOR EN SON HATİCE DE BÖYLE YAPMIŞTI VE BİZLERİN ÇOK BÜYÜK TEPKİSİNİ ALMIŞTI GİTTİ VE ARKASINDAN İYKİ GİTTİ DEDİK ELİF MASUM BİR KIZ VE ONUN ARKASINDAN BÖYLE KONUŞMAK İSTEMİYORUM AMA HATİCE GİBİ YAPMAYA DEVAM EDERSE ÇOK AYIP EDER VE HATİCE YE NE DEDİYSEK ELİFİ DE OYLE UĞURLARIZ

  1. AYNEN NASIL Kİ HATİCE NİN KAYNANASI İLHAME HANIM HAKSIZCA PUANLAR YAPIYORDU ŞİMDİ ZİYAFET AYNI ŞEYİ YAPMAYA BAŞLADI

  1. Hoş geldin selamlar hayırlı cumalar sana da, keşke ama daha 3 tabak var Yağnur giderse çok şaşırırım kesinlikle

 8. Fark azaldı son tabakta Rümeysa elenebilir bakalım nasıl ayarlamışlar öhö öhö pardon boğazım kurudu, bakalım puanı nasıl verecek kayınvaldeler

 9. ARKADAŞLAR DÜNKÜ KONU 300 YORUM ALMIŞ VE REKOR KIRMIŞIZ TEBRİK EDİYORUM HAKİKATEN…
  BU GÜN YAĞNUR GİDER ELİF BİLEZİK ALIR GÜNÜN BİRİNCİSİ GENE ELİF OLACAK

   1. ZATEN TAHMİN OLARAK YAZDIM AMA ŞİMDİ YAĞNUR UN KAYNNAISI GELECEK RÜMEYSA GİTME İHTİMALİ VAR

 10. Aha oyuncunun ası geldi, yarışmadaki gelinlerden farkı gelinler yarışmada rol yapıyolar diyolar birbirlerine, rol yapıyolarsa da sadece programda oynuyolar, Gülben her anında oyuncu :)

 11. Rümeysa giderse aglarim yagnuru sevemedim itici geliyo napiyim zorlada sevemem yaaa aaaaaaa

 12. 73 puan olduğuna göre Elif 1 puan alıyor, 5 puanı kendi gelinine verir ve Rümeysa yollanır malesef

 13. Sarp sen cok sevdigin biri icin uc yılını verirmisin hayalini gerceklestirecekmi senden uc yılını istiyosa ne dersin

  1. Sevdiğim birinin hayalini gerçekleştirmek için 3 yılımı verirmiyim diye mi soruyorsun doğrumu anladım

 14. Bana kızma ben napayım Yağnuru daha çok görürüz hele birde oyuncu Gülben Yağnuru Meryem Uzerliye benzetti kolay gitmez ancak televizyondan bi yerden teklif falan gelirse o zaman ayrılır

  1. Bende uc kilo boyayi sursem bende guzel olurdum canım makyajsız hallerine bir bak ben bile makyajsız onlardan gözelim

  1. O kadar makyajı bakımı ben yapsam Meryemden daha çekici olurum, Meryemden önce Yağnuru tvde görsek ünlü olsaydı o zaman Meryem için aynı şeyleri söyleyecektin, tanınan şanslı oluyor

  2. AYNEN DÜĞÜN RESİMLERİNE BAKINCA ŞİMDİ NE KADAR DA BOYA OLDUĞUNU GÖRDÜK AMA TV DE OLAN BAYANLARIN ÇOĞU BÖYLE SADE MAKYAJSIZ ÇIKAN YOK Kİ

 15. Yağnur güzel veya değil mantıksal söylüyorum yoksa gönlüm Rümeysadan yanaydı, Yağnur tipli de Rümeysa çirkin mi aşk olsun duymasın

 16. Evet bence bir günde makyajsız gelsinler ama yagnurun gozleri güzel benimde gozlerimin vmavi olsaydi keske?

 17. Zeynepçim tv karşısında ünlü olmak şart değil, ben kendimce sanatla uğraşan sanat camisında tanınan biriyim, televizyon sektöründe değilim insanlar tanımaz buda iyi, kimi tanınmak ister kimi istemez tercih meselesi

 18. YAĞNUR MAKYAJSIZ HALİ ELBETTE GÜZEL DEĞİLDİR ŞİMDİ MAKYAJ İLE PÜRÜZSÜZ BİR YÜZÜ VAR GÜBÜ DURUYOR GÖZLERİ RENKLİ ONU ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN MAKYAJ YAPTIRIYOR VE DOĞAL OLARAK AL BENİSİ OLUYOR YAKINDA DİZİDE GÖREBİLİRİZ.

 19. Hımmm sanatla uğraşıyom derken allah’ın seversen bi sakıncası yoksa ne iş yapıyon sorun olursa no pproblem merak yaptım şimdi ?

  1. Ressamlık ve ondan fazla yazarlık işleri, neden sorun olsunki olmaz hakkımla kazandıktan sonra

 20. ŞİMDİ YAĞNUR’UN KAYNANASI GELECEK VE GENEL DE YAĞNUR’UN TABAĞINI BULUYOR. MUHTEMELEN GİDECEK KİŞİ RÜMEYSA OLABİLİR SARP BEY TEBRİK EDİYORUM.

 21. Dizilerde onasa nolcak simdi bakiyozda flim oyuncuları simdi tatlı satarak kendilerini gecindiriyo filimlerde bi yere kadar

 22. Bu Nezahat hanımın yaptığı oldumu şimdi , gelinini bulsa Rümeysa kurtarmıştı.Şimdi büyük ihtimal Rümeysa elenecek ne yazık ki.

  1. Çıkarırsan derken var zaten, roman daha çok öykü, kitap okuyan biriysen istanbulda yaşıyorsun kitaplara ulaşman fuar vb daha kolay mutlaka okumuşundur veya en kötü duymuşundur zaten, eser ismi veremem kusuruma bakma, takılma yarışmada Yağnur kaldı ya

 23. OLEY BEE RÜMEYSA KALDI VE DENGELER DEĞİŞMEDİ HAFTAYA DAHA KIYASIYA BİR YARIŞ İZLEYECEĞİZ.

 24. Farklılıklar her zaman konuşulmuştur..güzellikte farklılık yaratabilir bazen…Yağnur ‘a fazla yüklenilmiş yorumlarda bence.:herkese saygılar

  1. Selam 138, güzellik abartılan bir kavram avantajı elbet var görüyoruz ama Yağnuru güzel bulup bulmamak meselesi değil sahici bulmuyor eleştirenler

   1. Selam Sarp, sahici bulmama sebeblerinin altında dahi belki yine güzelliktir..(cünkü bulunduğunuz ortamda diğerlerinden farklıysanız bu cogu zaman insanlarda ön yargı oluşturur) şöyle düşün, bu kadar güzel olmasaydı ve yine aynı şeyleri söyleseydi ..sence yine aynı tepkileri mi alırdı..?

    1. Kendi adıma söyleyeyim madem, benden aynı sözleri duyardın, zaten güzel olarak değerlendirmiyorum fark ettiysen, ayrıca bu kadar güzel olmasaydı çerçevesi senin görüş açın, senin görüş açına göre haklı olabilirsin elbette

 25. Zeynepçim burda saygı çerçevesinde özgürce yazıyorum, isim vermem gereksiz çünkü, yerin kulağı var durup dururken bişekilde duyulup yayıncımın kulağına gider ters düşerim vb arkadaş çevremde sıkıntı yaratır dedikodu vb veya o rahatlığım gider baskı hissederim üstümde olacakları az çok kestirebiliyorum tecrübelerimden yola çıkarak bilmem anlatabildim mi

 26. Güzellik baktigin şeyde degil bakisinda olmalı .Güzel olan, yüz gözünün gördüğü degil,gönül gözüyle gördüğündür.

 27. Poyraz yoktu arkadaşı volkanda gelmemisti ben cok üzüldüm poyraz yoktu insallah iyisindir kendine iyi bak

     1. Bana diyon şaka yapıyon her şakanın altnıda gerçek vardır denir yoksa talipmisn

 28. Nerdeee gökan şimdi bacaklarını uzatmış filmini izliyor mısırını yiyo bi yandan telefonda manitayla mesajlaşıyo vay be işe bak

  1. Park yaptıran horozcuyu kastettim namı yürüyo diye sen üstüne alınma yanlış bi konuşma görmedim tekrar baktım

 29. Anlamadım ne filimi anonim..ismini bahşedermisin? Öyle hitap edeyim..? Anonimlerden pek hoşlanmam..

  1. Poyraz. bu akşam film izleyeceksin tahminim hangi film olduğunu bilmemki sen karar vereceksin o kadar müneccim değilm

  1. Tamam anladım..? Poyraz dışarıdayım..Yani boş değilim vaktim yok filim izlemeye..sen ne filmi izliyorsun?

    1. Zevklerimiz yani Aksiyon fantastik filmler ilgimi çeker..En önemlisi tarihi diziler filimler..Fanıyım
     Görüşürüz Poyraz tanışmamız biraz sert oldu..sorun değil sana keyifli izlemeler..?

 30. Hepsini unut baştan başlayalım :) Akşam film izliyecekmisin onu cevaplarsan çözülecek düğüm

 31. Bu gun dayimin duyunu var cok gec uyudum ve cok erken uyandim yorgunum herkese kolay gelsin banada insallah dugunde ciceyi ben yakaalarim :P :) ;) :D

 32. Sener konaklı sendende anlamadım senin derdin kızmı bulmak bence sana ekmek cikmaz burdan bura yorum yeri evlilik yerlerine katıl derim ben konuşmalarından onu çıkardım umarım galbinin prensesini bulursun dilegiyle ben temizligime başlayım sonra görüşmek üzere bys

 33. Kübra benim öyle bir derdim yok ama sen o niyettesin sanırım
  Neyse yolun açık olsun

 34. Slm dugun cok guzel gecdi darisi benim basima. Ve sizin basiniza bekarlarin yani cok yoruldum cicegi yakalayamadim seneye artik kismet diyilmis . Ne yapalim:)

 35. Yaa şu elif i ve kaynanasını sevmiyorum.Cansu ya gicikliğina 1 veriyorlar.o sayede alıyorlar altinlari

 36. Düğünler cok güzel oluyo bende seviyorum bizde davul zurna kesin vardır gelde kopma arkadaslar

 37. Ya arkadaşlar Kübra’nın neresi kıskanç ? niye kıskanç diyip duruyorsunuz. Kız kendi fikrini söylemiş ortamı karıştırmaya gerek yok bence.

    1. Hayır kader hanım ben nereden tanıyacağım. Ama siz tanıyor gibisiniz. Yanlış anlamayın bozuk plaka gibi kıskanç kıskanç diyip duruyorsunuz. Bu biraz ayıp olmuyor mu? Yanlışmıyım.?

     1. benden önce diyenlerde var okuyunca bende aynı düşündüm ben okadar kıskanç deilim abartmış bence

     2. Bu sözümü diğer arkadaşlara da dedim. Evet biraz abartmış, ama kıskançlık durumu yok.?
      Diğer arkadaşlar çok abartmış abartmaya da devam ediyor. Bu bana ters bir insanı çekiştirmek hiç hoş değil. Bunu üzerinize alınmayın tartışmayı ilk başlatan arkadaşa ve davamını tekrar tekrar getirene diyorum. Saygılar sevgiler.

 38. Ay canim.nokatli noktasi ben GULSHEN GULSEN GÜLSHIRIN BENIM HER KES BILIYOR BASHGADA GULSHEN YOK BEN TEK BIRISIYIM .

 39. Bak kardeshim benimle dalga gecme lutfen ben sandiğin birisi değilim tamami o kadarda ozguveni tashiyorsan acik konush ANONIM LERI SEVMEM BIDE BIL

  1. Hayda nerde dalga geçmişim lütfen söylermisin türlü türlü gulsen yazımı var benmi yanlış görüyorum acaba

 40. Cuma eleme olmamış ben sonunu izlememistim güzel olmus bugün çalışıyonmu gulshencim

 41. Arkadaslar güzel güzel konuşmak varken neden böyle yapıyonuz hayat kısa mutlu olun takılıyoruz burda eglenmeye bakın

   1. Ben bişey yapmadımki kızıyo bana anlamadan gel başka forma gidelim neden dio düşündünmü

 42. Ayrıca zeynebe gel gidelim demek ne demek zeyneple konuşuyoz tek senmi konuşcan zeyneple o zaman birbirinize tellerinizi verin konuşun dilediğiniz gibi

 43. Yorumu okudum da Gulshen hanım siz bu arkadaşları yanlış anladınız sizinle dalga geçmiyorlar siz yanlış anlıyorsunuz

 44. Zeynep seni övdüm farkında olmadın sanırım sen açık yazıyosun anlaşılıyor demek istediklerin okudumda

 45. Gulshen burda beni tanıdığı icin zeynepcim yoksun ben baska siteye gidiyorum dedi gelince konusuruz dedi anlamadiniz galiba

 46. Tamam ben yalani sevmem ben size yabanci bir kizim ama cok kishi biliyo beni .ayni gulshen oldugumu
  BAK ANONIM SENI BILMIYORUM BEN SEN KIM BURADA BIN TANE ANONIM VAR MESELA BEN BILMIYORUM ISIM NE ULKE NE YASH KAC 20 MI 80 MI 12 MI
  TESHEKKURLER BEN SOYLECEGIMI SOYLEDIM ZATEN .

 47. Gülsen hanım ben sizi tanımıyorum formda gördüm fakat nerden biliyim yabancımısınız yaşın kaç bende bilmiyom yani

 48. Bos verin arkadaslar napiyonuz mesala ne isle ugrasiyonuz yasiniz kac evli varmi icinizde

 49. Sizi tanimiyo zamanla gorursunuz cok iyi biri yabanciya ondan yazdiklarini anlamiya bilirsiniz

 50. Gulshencim seni tanidim temiz kalplim benim ben seni cok sevdim kendime yakin hissettim bi kardesim gibi allah kalbinin sahibini versin allah seni korusun

    1. Teşekkür ederim. Kader hanım ve Anonim saolun gelirim tabi bende sizi beklerim. Görüşürüz :)

 51. Zeynep canım benim nasılsın? Yoktum bu aralar. İnternet sıkıntısı çekiyorum. Özlemişim seni.?

  Sarp nasılsın? Aleykümselam selamını aldım. Yoğunsun bu aralar kolay gelsin. Fazla yorma kendini yarın görüşürüz.?

  Gulhsen canımın içi Ah kalbim yeni özetine yazdım okursun bir tanem.?

  Ve buradaki kıymetli yorumculara selamlar olsun.

 52. ankara etimesguttan iyi aksamlar gelinim mutfakta cok adaletsiz bir puanlama oluyor ama cok zevkli bi yarisma

 53. hatice geri gelse basakta gelse cok guzel atismalari oluyor ama ikiside cok iddali yarismaciydi

 54. Herkese iyi geceler
  Yeni haftanız iyi geçmesi dileği ile
  MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI YARINLAR

 55. MERHABA CANIM Arkadashlarim BURDA SAAT 6 OLMAYA12 MIN KALDI SIZLEREDE BU GUN ICERISINDE MUTLULUK DILERIM.HEP HAYYALERINIZ GERCEK OLSUN.

  1. Öylede görüşürüz arkadaşlar ben kübra ben sadece düşüncemi söyledim kötü bise yaptığımı sanmıyorum herkesin düşüncesine saygı duyarım ben sener konaklı bey sizden özür dilerim bir bayan olarak özgürümü afetin ?

   1. Kübra Hanımefendi estağfurullah rica ederim.Özürlük bi durum yok.
    Ayrıca geçmiş olsun Allah şifanızı versin

 56. Ben temizlik derken evimi temizlemek demistim ben çalışmıyorum ev kızıyım hakkımda ki konuşmalarınıza üzüldüm hic kimsenin arkasından konuşmak iyi değil arkadaslar

 57. Kübra çok sert çıkmıştın o sebep özür dilenecek bir durum yok sadece kıskaç olduğunu düşündürdün

 58. merhaba kusura bakma birden muhabbet olunca unuttum hal hatır sormayı akşamdan beri nasılsınız

 59. Dün başkası horozcu hayırsever şener beyin ismini kullanarak kara yazı diye girdi sorgulayınca kayboldu hemen

  1. Hayır arkdaş Şener Konaklı ve kara_yazı aynı kişi yani benim
   Şener Konaklı
   Ayrıca bunu belirttim
   Bu benim gerçek ismim
   Şener Konaklı

 60. Horozcuyla konakçı bey aynı kişiler ben değilim ben onu takipteyim onun yüzünden geçen laf yedim tek kalpli hanımdan

 61. Konaklı olcaktı konakçı yazmışım horozsevmiyorum böyle hayvansevrlikmi olur diye laf etti bana. Ben de dedim binada horoz beslenmez falan burdan başladı muhabet tek kalpte yok bakıyomda 3 kalp var

 62. selam arkadashlar nasilsiniz beni sormadunuz bile .bense sizi ozlemishdim .neyse iyi akshamlar dilerim MARYDAN .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu