Gelinim Mutfakta

21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Bugün Günün Birincisi Kim Oldu]

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Salı günün birincisi ile puanları netlik kazandı! 21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Songül Karlı bugün beş puanı hangi geline verdi? Pınar kaç puan aldı? 21/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Miyase bugün kaç puan aldı? 21 Aralık Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Salı çeyrek altını kim kazandı? Salı en yüksek puanı kim aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 25 Ocak Salı Puanları sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (22/12/2021) 21 Aralık Salı günü Yeşim ile Damla 18 puan alarak günün birincisi olan gelinler oldu. Kura sonucunda çeyrek altını kazana isim ise Yeşim oldu. Diğer yandan Miyase 8 puanla günün birincisi olan yarışmacı oldu.

=> 18 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Salı Puanları ile puanlaması %100 belli olduğunda gözler yeni gelen Pınar ile eskilerden Miyase’nin puanlarının üzerinde olacak. Zira Miyase bileziklere yürümek için ilk gün iyi bir performans gösterirken, Pınar da iyi puanlar aldı.

=> 11 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için tıklayınız.

21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Genel itibari ile yeni gelenlerin elendiği yarışma programında, Pınar bu hafta yarışmaya yeni gelen isim olmasına rağmen, ilk gün 15 puan alarak en azından eleme potasında kendisini bir adım uzaklaştırmayı başardı.

=> 4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve puanları için lütfen tıklayınız.

Bugün 21 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 21 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 28 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta Damla bilezikleri alan isim olurken, bu hafta Pazartesi günü, günün sonuncusu oldu. Damla ilk gün hem kaybettiği çeyrek altını hem de puanları bugün geri almak istiyor. 

=> 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucunu görebilmek için tıklayınız.

21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonuçlandığında, Pınar’ın alacağı puanlar bu haftanın kaderini %100 değiştirecektir. Zira yeni gelen yarışmacı olarak Pınar yine yüksek puanlar alması halinde, eski yarışmacılarında birisi eleme potasına düşme riski ile karşı karşıya kalacak.

=> Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma En Düşük Puanı Kim Aldı bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın ilk bölümünde Pınar her ne kadar gün birincisi olmasa da hemen günü ikinci sırada bitirmeyi başardı. Pınar bugün 21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, haftanın ikinci günün de yani  bugün çeyrek altını kazanmak istiyor.

=> 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Haftanın başında Damla bilezikleri aldığı için hava atarken, ilk gün hiç beklemediği bir sonuçla karşı karşıya kaldı. Bugün bu puanları kurtarmak isterken kaynanalara sunduğu çayı üzerine dökmesi, dikkatlerden kaçmadı.

=> 23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonunu öğrenmek için tıklayınız.

21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Yeşim Aslıhan’ın aldığı bileziklere erişmek, Yaren gibi popüler bir yarışmacı olmak istiyor. Bunun içinde bugün Gelinim Mutfakta Puanlama esnasında, en yüksek puan almak için harekete geçti.

Hafta başında Pınar kaynanalara kahve servisi yapmış, diğer gelinler de bunu eleştirmişti. Bugün Damla Pınar’ın kahve servisine karşılık kaynanalara çay servisi yapacağını şu sözlerle duyurdu. İşte Damla’nın o sözleri;

“Dünkü tatsız tuzsuz kahveden sonra kaynanalara tavşan kanı çay demledim!” Yarışmacı Damla

21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası

Sözleri ile yarışmacı Damla, kaynanaların gözüne girmek için çay demlediğini ifade etti. Çayları servis etmek için kaynanalar odasına gideren Damla, takılıp düşünce tüm çayı üzerine döktü.

=> 22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu için tıklayınız.

Damla sıcak çayları üzerine dökmesi akabinde, günün yemeğini yapıp yapmayacağı şimdiden merak konusu olurken, Damla bugün Gelinim Mutfakta 21 Aralık Puanlama için yemeklerini yetiştirecek.

21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını alan Miyase, Damla’ya karşı “Çoluk çocuğa ben burada meydan bırakmam!” diyerek, bu hafta bilezikleri alacağını söylerken, Damla da bekleyip göreceklerini ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Yeşim henüz istediği bilezikleri biriktiremedi. Her geçen gün yarışmada yüzü eskiyor. Bir an evvel bilezik ve altın almak isteyen Yeşim, Gelinim Mutfakta 21 Aralık Salı puanlaması sırasında, en yüksek puanı almanın hesaplarını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Salı Puan Durumu

Bu hafta yarışmaya “Yıldız Yağmuru” adı altında ilk defa programı sunan Songül Karlı, bu hafta ikinci defa programı sunmaya geldi. Haftanın ikinci puanları Songül Karlı’nın vereceği 21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Haftanın ikinci puanlarının sonucunda netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 21 Aralık Salı puan durumu sonucunda, yeni gelen Pınar’ın kaç puan alacağı, şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Miyase bu hafta bilezikleri almak istediğini öne sürerken, Damla da buna fırsat vermeyeceğini söylemesi, ikili arasında bilezik yarışının geçeceği konusunda sinyalleri ve vermiş oldu. Damla bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup, Miyase ile puanlarını eşitlemek istiyor.

Aslıhan’ın gitmesi ile bilezikleri artık hep kendi alacağını düşünen Yeşim, haftanın ilk bölümünde beklenilen atağı gerçekleştiremedi. Bunun farkında olan Yeşim, 21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda mevcut puanlarını bir tık artırmanın hesaplarını yapıyor. 

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Salı Puan Durumu Açıklandığı An Yeşim ve Beyhan

Bugün 21 Aralık puanlama sonucunda en yüksek puanı alan, rakipleri hem geride bırakacak. hem de eleme potasında bir adım uzaklaşacak. Böylesi bir avantajı Pınar elde ederse, eski yarışmacılar şimdiden panik olmaya başlayacak.

21 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Songül Karlı beş puanı kime verdi? Salı çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? Bu hafta Salı günü en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Puanları (21/12/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Songül Karlı Kaç Puan Verdi)

*************************

21 Aralık Songül Karlı Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 1
Damla: 5
Pınar: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 4
Pınar: 1

*************************
” 21 Aralık 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1
Damla: 3
Pınar: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Damla: 1
Pınar: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray Güler’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 1
Damla: 5
Pınar: => Nuray Güler’in Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 21 Aralık Salı Toplam Puanlar

Yeşim 3 5 5 1 4 18
Miyase 1 1 1 4 1 8
Damla 5 4 3 1 5 18
Pınar 1 1 1 5 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20-24 Aralık Haftası) – Salı

Beyhan kaynana radarımıza girmiştir. Üst üste gelinini bulmaya başladı!

*************************

Yeşim: 14 + 18 = 32
Miyase: 21 + 8 = 29
Damla: 11 + 18 = 29
Pınar: 15 + 9 = 24

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Salı Puanlama Sonuçları

*************************

21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM / DAMLA
Gelinim Mutfakta 21 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU YEŞİM
21 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MİYASE

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Aralık Çarşamba Fragmanı İzle

21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün hem günün birincisi kim oldu sorusu cevap bulacak. Hem de bugün çeyrek altını alan gelin belli olacak. Günün sonunda ise haftanın ortasında neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. İşte o anların kısa özeti olması açısından, Gelinim Mutfakta 22 Aralık Çarşamba fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. ah damla ah o topuk ne az daha kaynananı haşlayacaktın zaten uzun topuklu ayakkabı sağlıksız bırak allah nasıl yarattıysa öyle kal iki nurayın arasındaki fark biri adil giden nurayda her şey vardı tiyatro sahtekarlık iticilik sevimsizlik kötü olan her şey vardı beyhan hanım sana gelelim kocaman kadınsın yaşından başından utan o nasıl oynamak ayıp eşleriniz sizi hiçmi kıskanmaz bu nasıl genişlik beyhan sen oynarken ben utanıyorum yaşının kadını ol şu ana kadar yarışma iyi gidiyor iki gudubet gitti yarışma seyredilir hale geldi 2 senedir doğru dürüst seyretmiyordum şimdilik memnunum

  2. kaynana sevilay geldiğinden beri hep yanlış puanlama yapıyorsun iyilere düşük kötü yemeklere yüksek veriyorsun burda iki şey var ya sen iyi yemekten anlamıyorsun ağız tadın yok yada gelinine güvenmiyorsun ama ekranda hiç hoş durmuyor hak yiyorsun

  3. ya kaynanalar kocaman kadınlarsınız neden her 5 puan alan kaynana oynuyor hadi gelinler genç onlar oynuyor size ne oluyor öyle kırıta kırıta oynamalar ha bu arada gelinlerin oynamalarınıda hoş bulmuyorum kına gecesimi yapıyorsunuz yemek mi yarıştırıyorsunuz belli değil

  4. Evet harbi program seyredilir hale geldi bende memnunum yarışma iyi gidiyor evet bende rahat gelinim mutfakta izliyorum artik bugün kuraya kaldılar damla ve yeşim kurada yeşim kazandı iyi oldu böyle kayinvalideler bugün 5411 5311 5411 5411 sunucu da 5 311 ayni puanı verdiler sadece 2 tane 11 verdiler aynı puan verdiler bugün 10 tane 1 puan aldılar gelinler evet iki tane dişli rakip gitti program güzel gitmeye başladı bende çok mutluyum simdi kim hakettiyorsa o kazansın daha iyi boyle gelinim mutfakta inşallah gündüz kuşağında ya 3 cü yada 2 program olmayı başarır inşallah kanal d nin en çok izlenen gündüz kuşağı programı olmaya devam ediyor gelinim mutfakta

  5. ali tek eksik kalıcı kaliteli bir sunucu o zaman daha güzel olur diye düşünüyorum mesela öykü sertelde olabilir

      1. evet haklısınız unutmuşum nurselde olur güzel sunmuştu şimdiye kadar gelen sunucuların en pasifi songülle emeldi

  6. Nıhayet ohh yarışmanın tadı geldi artik seyretmeye yenıden başladım.Yarışma adil birşekilde devam etsin.Kım hakediyorsa o kazansın.İki hafta üstüste aynı kişi bilezik almasın.Dıger yarışmacılara haksızlık olmasın.O iki yarışmaci gitti ya yarışmaya tad gelmiş şükür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu