Gelinim Mutfakta

21 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! Bugün Kim Birinci?

Gelinim Mutfakta 21 Ekim Pazartesi günün birincisi kim oldu? Yeni bir haftaya başlarken, beklenmedik bir gelişme ile Dilek yarışmadan çekildi. Onun yerine yeni yarışmacı gelirken, elenen Kübra’nın da yerin yeni isim gelmesi ile programda dengeler nasıl değiştiğini Gelinim Mutfakta 21 Ekim Pazartesi Puanları sırasında göreceğiz. Tabi şahsi fikrim bir zamanlar Ezgi’ye tanınan ayrıcalıklar, Elif’e tanındığı için yeni gelenler Elif’i alt edeceğini düşünmüyorum. Dikkat: 21 Ekim puan durumu sonucu yazının en son kısmında verdik.

=> 21 Ekim 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

21 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklayan Fatih ÜrekGelinim Mutfakta 21 Ekim Puanlama sırasında yeni kaynanalara karşı Çiğdem hanım gıcık oldum yalanı söylemez ise artık takılacağı ve inat edeceği kimse kalmadığı için 1-1-2-5 gibi bir puanlama yapmasına da gerek kalmayacak.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 11 Kasım Pazartesi Puan Tablosu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

O zaman Çiğdem hanımın gerçek yüzü de ortaya çıkacak. Hala olmamış 1-1-1-5 gibi puanla yapması, bundan önceki gelinlere verdiği düşük puanların aslında hak etmediklerini de ortaya koyacak.

==>  [pembebuton]28 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Tüm bunlara rağmen hala Çiğdem hanım kendi gelinin bulur ve beş verir, diğer gelinlere de bir ile iki arasında bir puanlama yapacak olur ise Çiğdem hanım kendi ile çeliştiği bir işe de imza atacak.

==>  [pembebuton] Gelinim Mutfakta 25 Ekim Cuma Bilezikleri Kim Aldı[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Tabi daha ağır ithamları söylemek dahi istemiyorum. Örneğin; “içeriden bilgi alıp öyle gelinin buluyor, kanal Elif’i elememek için Çiğdem hanıma bilgi veriliyor v.b ” gibi sosyal medya da sitemizde buna benzer bir çok eleştiri var. Kanal kendisini bundan kurtarmak adına izleyenlerin içini rahatlatacak şekilde kararlar almalıdır.

==>  [pembebuton]24 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Alamayan DuyguKanal D, programın reytinglerindeki hızlı düşünün sebebini mutlaka ama mutlaka analiz yapacaktır. Biz de tarihe not düşmek adına Çiğdem hanım verdiği puanlar ve her defasında eli ile koymuş gibi kendi elinin bulması izleyenler tarafında artık inandırıcı gelmediği için reytinglerinin düştüğünü söyleyebiliriz. Umarım Çiğdem 21 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında şüpheye mahal vermeyecek bir işe imza atar.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 23 Ekim Çarşamba Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

21 Ekim Pazartesi haftalık toplam puanlar da favori olup yine bu hafta bilezikleri alacak isim arasında Elif favori gösterildiğini söylemek isterim. Programın inandırıcılığı açısında bu hafta Elif bilezikleri almaması gerekiyor. Aksi halde program kısa süre içinde bitme sinyalleri verecek. Not: 21 Ekim Pazartesi puanları yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

==>  [pembebuton]22 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuDilek yarışmada Çiğdem hanıma karşı artık daha fazla mücadele edemeyeceğini düşünüp ayrılırken, Elif ise kaynanasının verdiği haksız puanlama sonucunda çekildiğini söylemek yerine gülümsemesi, akıllara hemen Hüsniye hanım zamanında ağladığı anı geliyor. Artık yeter diyordu o zaman Elif. Ancak şimdi bir yarışmacı Çiğdem hanım yüzünden yarışmadan çekildi. Ancak bu Elif’in umurunda dahi olmadı.

Özellikle son zamanlarda güçsüz rakiplerin gelmesi ile Elif bu yarışmacıların arasında bir şekilde sıyrılmayı başarıp, bilezikleri Perşembe gününden garantilemeye başladı. Elif çok mu iyi yemek yapıyor? Asla iyi yaptığını düşünmüyorum. Ancak içeride Elif’e karşı bir kayırma var. Dikkat ederseniz ne zaman biri gitse ilk olarak Elif çağrılıyor. Ancak Elif iyi yemek yamadığı için kısa süre eleniyordu.21 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif AkçamBakalım yeni iki yarışmacı ve iki yanana programa dahil oldu. 21 Ekim Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmında gelinlerini bulabilen ve Elif’in tabağına da devamlı bir veren iki kaynana olması, Elif’in sonu demek olduğu için böyle bir durum beklemiyoruz. Yani yeni gelenler geldikleri gibi sıra ile geri gidecek isimler olma olasılığı bana göre %100 olsa da izleyip görmekte fayda var.

Bu hafta iki yeni yarışmacı programa dahil oldu. İki yarışmacı da ilk gün kendisini göstermek için çeyrek altını almak istiyor. Özellikle Melike gelir gelmez geçen hafta yapılamayan kurabiyeyi Fatih Ürek’e hediye olarak getirmesi ve bu işte çok iyi olduğunu ilk dakikadan kanıtlamak istedi. Ancak önemli olan puanlama sırasında en yüksek puanı almak ve ilk gün elde edecekleri avantajları; 

 • İlk gün (pazartesi) çeyrek altını almak 
 • Pazartesi kendisini kanıtlamış bir moral ile başlamak
 • Puan durumu sonucunda ilk günden zirveye çıkmak
 • Eleme potasından kendisini uzat tutmak
 • Bilezikleri alabilmek için hızlı bir başlangıç yapmak

kısa süre içinde bu avantajı sağlayıp, kendisini kanıtlamak isteyen yarışmacının yanı sıra, eskilerden Elif ve Duygu da bu hafta bileziklere yürüyen isim olmak adına bu avantajı yeni gelinlere kaptırmak niyetinde değiller.21 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklanmadan Önce Fatih ÜrekBugün Kim Birinci oldu? Yeni gelen gelin ve kaynana arasından hangi gelin sıyrılacak? Hangi kaynana da kendi gelinin bulacak? Birazdan bu soruların cevapları ile birlikte bugün birinci kim olduğunu da ayrıca vereceğiz. Not: 21 Ekim Pazartesi bugün günün birincisi kim olduğu hemen alt kısımdaki tabloda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 21 Ekim Puan Durumu Ve Sonucu

21 Ekim 2019 Pazartesi günü 376. bölümü ile haftaya başlayacak olan fenomen yarışma programında bu hafta sonucunda 376 bilezikler sahiplerini bulacak. Biz de ilk günden itibaren kaynanaların verdiği puanları an ve an sizler yazılarımız içerisinde bu durumu aktaracağız. Bugün 21 Ekim Pazartesi Puanları ile sonuçlarını bu yazımızın içinde bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta 21 Ekim Pazartesi Puan Durumu Öncesinden bir kare Gelinim Mutfakta Son bölüm de beş altın bileziği hanesine yazdıran Elif oldu. Bu konuda çok eleştiri alan Çiğdem hanım ise yine yüzü güleç bir şekilde haftaya başlasa da artık her tepkisi izleyenler tarafından itici bulunuyor. Bu durum programın reytinglerine eksi yönden yansıdığını düşünüyorum. Not: 21 Ekim Pazartesi puan tablosu yazının en son kısmında verdik.

Her yarışmacı kendi elinin lezzetini kanıtlamak ve yarışmada verilen ödülleri almak için programa katılıyor. Ancak bir çoğu da rakipleri ile tartışarak gündem olmaya çalıştı. Bu hafta yeni gelen yarışmacı Melike de 2 hafta önce yapılan ve hiç bir gelini güzel yapamadığı için eleştirilmişti. Ancak Melike o konuya atıfta bulunarak daha eski yarışmacılar ile yarışmadan elinde kurabiye eli gelip bu konuyu hatırlatması, bence etik olmadı.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıKendisine çok güvenen Melike bu yarışma elinin lezzeti iyi olan değil, kaynanası kendi tabağını bulan ayakta kalıyor ve beş altın bileziğe ulaştığının farkında değil. Bugün çeyrek altını alan gelin eğer kendisi olamaz ise ne demek istediğimizi de anlayacak. Not: 21 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması kısmı yazının son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta 21 Ekim Yeni Gelen Melike ve Şahsiyet

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmına geçmeden önce altın listesinde ne gibi değişiklik olduğuna bakalım. Ezgi 75 bilezik ile halen yarışmada en çok bileziğe sahip yarışmacı olarak uzun müddet kalmaya devam edecek. İkinci sırada Gülcan 43 bilezik ile yerini korumayı başarırken Elif 35 bilezik ile üçüncü sıraya adını yazdırmayı başardı. Hatice 32, Cansu ise 30 bilezik ile listenin son sırasında yer alıyor.Gelinim Mutfakta 21 Ekim 2019 Günün yemeği Çiğ Köfte - görsel

21 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere aktarmadan önce bugün yarışmada çiğ köfte yapacaklar. Biz de bazı sorulara cevap vermek adına en iyi çiğ köfte nasıl olur sorusuna da cevap vereceğimiz çiğ köftenin malzeme listesini verip, daha sonra puanlama kısmına geçip bugün çeyrek altını kim aldı sorusunu cevaplayacağız.

Gelinim Mutfakta 21 Ekim Çiğ Köfte

21 Ekim Gelinim Mutfakta Çiğ Köfte Malzeme Listesi 1

 • 1,5 su bardağı İnce bulgur
 • 1 su bardağı ılık su
 • 1,5 tatlı kaşığı tuz
 • 2 çorba kaşığı isot (acı sevmeyenler daha az katabilir)
 • 1 adet büyük boy soğan
 • 2 çorba kaşığı kadar domates salçası

21 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Çiğ Köfte Malzeme Listesi 2

 • 1 çorba kaşığı biner salçası
 • 1 çorba kaşığı yoğurt
 • 1/2 çay bardağı nar ekşisi
 • 1/2 çay bardağı sıvı yağ
 • 1 adet orta boy limonun suyu

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 121 Ekim 2019 Pazartesi geleneksel lezzetimiz olan Çiğ köfte yapan yarışmacılara Fatih Ürek de kendisi de eşlik etti. Kendisi de bir tabak alıp çiğ köfteyi yoğurmaya başladı. Tabi köftenin yoğurulması ve bekleme süresini de hesaba katıp, 50 dakika kadar süre verdi.21 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Puanlaması Öncesi Fatih Ürek Gelinler de bu süre içinde durmadan köftesini yoğurup, yumuşacık hale getirdiler. Bakalım Pazartesi günü yani bugün kim çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen 21 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta puanlaması hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 21 Ekim Puanları (21/10/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 5
Duygu  : => Aysel’in Gelini 3
Melike : 1
Aysu : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 3
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Aysu : 2

*************************
” 21 Ekim 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 2
Duygu : 5
Melike : 1
Aysu : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 5
Duygu : 2
Melike : 1
Aysu: => Fatma’nın Gelini 3

*************************

Gelinlerin 21 Ekim 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 5 1 2 5 13
Duygu 3 3 5 2 13
Melike 1 5 1 1 8
Aysu 3 1 1 3 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21 Ekim-25 Ekim Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 13
Duygu : 13
Melike : 8
Aysu  : 8
*************************

Gelinim Mutfakta 21 Ekim Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

21 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DUYGU & ELİF
Gelinim Mutfakta 21 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DUYGU
12 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MELİKE & AYSU

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Ekim 2019 Salı Fragmanı İzle

22 Ekim 2019 Salı günü Kanal D ekranlarına 376. bölümü ile gelecek olan yarışmanın 22 Ekim fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu