Gelinim Mutfakta

21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları Kesinleşti! [Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Salı günün birincisi ve bugün çeyrek altını alan yarışmacı netleşti! 21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 21 Eylül Salı Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Yekta bugün nasıl puanlar aldı? Yaren bugün çeyrek altını aldı mı? 21 Eylül Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 21 Eylül Salı çeyrek altını bugün kim aldı? Bu hafta Salı en yüksek puanı kim aldı? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? Soruların cevaplarını detaylı olarak bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 12 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (22/09/2021) Yaren 22 puanla günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin oldu. Aslıhan ile Yekta ise günün sonunculuğunu paylaştılar.

=> Gelinim Mutfakta 5 Ekim Salı Puanları ve sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Salı Puanları %100 belli olduğunda gözler bu haftanın toplam puan durumu sonucunda en yüksek puanı hangi gelinin aldığına çevrilecek. Zira ilk gün Aslıhan çok iyi başlasa da Yaren artık bu hasrete son vermek istiyor.

=> 28 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yağnur’un elenmesi ile Yağnur’un masasına geçen Aslıhan adeta kendisini tecrübeli gelin, en başarılı gelin konumuna koymak isterken, daha önce bir puanla son anda eleme potasından döndüğü günleri unutmuşa benziyor.

=> 22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Yaren ile Filiz arasında uzun zamandır devam eden anlaşmazlık bu günler de yine devam ediyor. Aslıhan kaynanasının verdiği puanlara inat, bugün 21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup kesinlikle çeyrek altını kazanan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 21 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci olduğunu ve bu günün puanları yazının en son kısmında kesin olarak açıklanmıştır. 

21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları kesin olarak netleştiğinde, Yekta’nın da bu hafta eleme potasına yarışıp yarışmayacağı da %100 olmasa da büyük oranda netlik kazanacak. Şu an için Yekta %96,3’lük bir oranla eleme potasına düşecek.

21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Aldı - Aslıhan

Bu hafta yarışmaya katılan Yekta ilk gün büyük bir iddia ile yarışmaya katılsa da Pazartesi puanlarında istediği puanları hem kendi kaynanasından, hem de rakip kaynanalardan alamadığı için günün sonuncusu oldu.

Henüz programa geleli bir gün olan Yekta ve kaynanası Cevriye arasında anlaşmazlık çıkması dikkatlerden kaçmadı. Kaynana Cevriye, gelini hakkında sarf ettiği sözleri duyan Yekta aynen şöyle söyledi; 

“Anne sen gerçekten böyle bir şey söylemiş olamazsın!” Yarışmacı Yekta

Sözleri ile yarışmacı Yekta kaynanasının söylediği ve sarf ettiği o sözlerine inanamadı. Kaynana Cevriye ise göz yaşlarına hakim olamadı.

21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı Sırada Yaren ve Filiz

Gelinim Mutfakta son bölüm de günün birincisi olup çeyrek altını kazana Aslıhan’ın kendisine güveni bir kat daha artarken, Yaren’in kazanma hırsı iki kat arttığı dikkatlerden kaçmadı.

Bu sezon başında eskilerden yarışmaya katılan Yağnur’un en büyük rakibi olarak yenilerden Yaren’in adı geçse de Yaren istediği puanları bir türlü alamadığı için bilezik hasretine de son veremdi. Bu hafta ne yapıp edip bilezikleri kazanmak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında kesinlikle en yüksek puanı almak için çabalayacak.

21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yarışmanın en başında beri tutulan istatiksel veriler ışığında bu hafta yarışmaya katılan ve ilk bölümde en düşük puanı alan Yekta, eğer bugün Gelinim Mutfakta 21 Eylül Puanlama kısmında günün birincisi olamadığı takdir de %100 bu Cuma günü eleme potasına yarışacak.

Güzellik uzmanı olsa da yemek yapma konusunda kendisine çok güvenen Yekta, ilk bölümde gerek kameralara alışamadığı, gerekse mutfağa alışamadığı için yemeklerine odaklanamadığını düşünülebilir. Ancak Gelinim Mutfakta 21 Eylül Salı puanlaması sonucunda bu durumu tersine çevirmediği taktide, bir daha kendisini kurtarması neredeyse imkansız olacaktır. Bunun az çok farkında olan Yekta şimdiden kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Salı Puan Durumu

Yeni sezonun altıncı haftası Pazartesi günü başladı. İlk bölümde Aslıhan’ın yüzü gülerken, Yekta söylediği gibi güçlü bir rakip olmadığı belli oldu. Haftanın ikinci puanlaması bugün Demet Akalın’ın vereceği 21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gözler ise Gelinim Mutfakta 21 Eylül Salı puan durumu sonucunda Yaren’in elde ettiği puanların üzerinde olacaktır. 

Yekta artık elenmemek için mücadele ederken, Yaren ile Aslıhan da bilezikler için savaşan isimler olacağı büyük oranda netlik kazanırken, Hazal tam bu grupların ortasına yer alması dikkat çekti. Hazal her iki gruba da eşit mesafede olduğu için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak, bir anda bilezikleri alan tarafa geçmek istiyor.

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Salı Puanları Sonucu Belli Olduğu An Hazal ve Bedriye

Geçtiğimiz hafta yarışmaya katılan Hazal ile kaynana Bedriye ikilisinin bu haftaki performansı beklentilerin altında kaldı. Bedriye kaynana ilk gün gelininin tabağını bulamazken, Hazal istediği yemeği tam olarak yapamadı.

Bugün Gelinim Mutfakta 21 Eylül puanlaması öncesinden günün yemeğini en iyi şekilde yapıp kaynanalara sunmak, hepsinden yüksek puanlar almak istiyor.

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Salı Puan Durumu Açıklandığı An Yekta ile Cevriye Kaynana

Yarışmanın birinci sezondan itibaren yarışmaya bir şekilde katılan Yağnur geçtiğimiz hafta elenirken, Yağnur’un boşluğunu Aslıhan doldurmak istese de çok eğrelti durdu. Yağnur sadece yüksek puanlar alarak dikkatleri üzerine çekmediğini, aynı zamanda konuşması ile dikkat çeken bir yarışmacıydı. Aslıhan’a bu özellik olmadığı için Yağnur gibi olmaya çalıştıkça daha da kötü gözüküyor.

Bugün 21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu kesin olarak açıklandığında günün birincisi olup, çeyrek altını kazanan gelin bu hafta eleme potasında bir adım uzaklaşırken, bilezikleri almaya da bir adım yaklaşacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Demet Akalın bugün kaç puan verdi? 21 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Demet Akalın Salı günü beş puanı kime verdi? Salı çeyrek altını kim kazandı? Soruların cevapları alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde açıklanmıştır. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Puanları (21/09/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

21 Eylül Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yaren: 5
Aslıhan: 3
Hazal: 2
Yekta: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 4
Hazal: 3
Yekta: 1

*************************
” 21 Eylül 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 2
Hazal: 4
Yekta: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Cevriye’nin verdiği Puanlar

Yaren 3
Aslıhan 1
Hazal 1
Yekta: => Cevriye’nin Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Bedriye’nin verdiği Puanlar

Yaren: 4
Aslıhan: 1
Hazal: => Bedriye’nin Gelini 5
Yekta: 3

*************************

Gelinim mutfakta 21 Eylül Salı Toplam Puanlar

Yaren 5 5 5 3 4 22
Aslıhan 3 4 2 1 1 11
Hazal 2 3 4 1 5 15
Yekta 1 1 1 5 3 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20 Eylül – 24 Eylül Haftası) – Salı

*************************

Yaren: 11 + 22 = 33
Aslıhan: 24 + 11 = 35
Hazal: 15 + 15 = 30
Yekta: 9 + 11 = 20

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Salı Puanlama Sonuçları

*************************

21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAREN
Gelinim Mutfakta 21 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAREN
21 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEKTA / ASLIHAN

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Eylül Çarşamba Fragmanı İzle

21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu sonucuna göre bugün günün birincisi olup çeyrek altını kazana gelin kesin olarak açıklandıktan hemen sonra gözler haftanın ortasına neler yaşanacağına çevrilecek. İşte o anların kısa özeti mahiyetinde Gelinim Mutfakta 22 Eylül Çarşamba fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

 1. Demet hanım yağnur elensindiye aldığı altınları kıskandı heralde düşîk puan verdi rlendi yağnur gözün aydın demet akalın kurt

 2. Sanki 2. Bı Ezgi vakası yaşamaya başladık gibi geldi bana çünkü Ezgiyi korudukları gibi Aslihani da korumaya başladı kanal ben öyle hissettim
  çünkü Aslıhan yemeği yanıktİ bariz gozukuyordu yanık olduğu ama puan kirmadilar
  Yağmur hafif kızarmış olan yemeğine puan kırdılar
  Bide Yekta zurt ağa diye hakaret etti Hazalin kayınvalidesine onun veteresini verdiler hatta Aslihani kayınvalidesi de kınadı Yektayi ama kendi gelini Aslihan da zurt ağa diye dalga geçti o vetereyi vermediler
  Benim gibi düşünen bana katılan var mı arkadaşlar

 3. Oh be yagnur gitti iyide oldu yareni seviyorum kazanmasinida istiyorum ayy hazal da gitsin cirtlak cirtlak bagiriyo ne o oyle be aslihan fena cok fena yekta bisey diyemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu