Zuhal Topal'la Sofrada

21 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Aala Abed]

21 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Aala Abed yarışacak. 21 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları 6 yıldır Türkiye de olan 33 yaşında ki Aslen Filistinli Aala Abed’e gidecek. Aala Abed kaç puan aldı? 21 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu Aala Abed’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?  Aala Abed’in menüsünde ki yemeklerin ismi ne? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Yemekteyiz 12 Ekim Salı Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

21 Eylül Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Aala Abed

2015 yılında Lübnan da aldığı doktorluk mesleğini Türkiye de yapabilmek için denklik almaya geldiğini ve henüz uzman doktor olma ada uzun süredir özle bir hastane de acil doktur olarak çalıştığını finalde eden 33 yaşında ki Aala Abed bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Eylül Salı Puanları için yarışan yarışmacı oldu.

=> 22 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve Puan Durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal Kaç Puan Verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Aala Abed ilk gün nasıl puanlar aldı? 21 Eylül Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Aala’nın menüsüne ki yemeklere rakipleri ne dedi? Aala Abed’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının devamında verilmiştir.

=> Zuhal Topal Yemekteyiz 20-24 Eylül Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Eylül Salı (2021)

21 Eylül Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Aala Abed. Aslen Filistinli olan 33 yaşında ki doktor Aabed’in annesi ve babası Lübnan da kardeşleri ise Filistin de yaşadığını ifade etti.

Yemek yapmaya lise yıllarında arkadaşları aynı evde kaldıkları dönemde başladığını, sonrasında kendisini geliştire geliştire uzman olduğunu sözlerin ekleyen Aala Abed Lübnan yöresine ait yemeklerle yarışacak.

21 Eylül Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları - Aala Abed

Bugün 21 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz puanları için oldukça stratejik puanlama yapan yakışıklı doktor, ilk gün yemeği olmayan Gülcan’a 4 puan vererek onun sempatisini kazandı.

Tartışmadan daha çok yemeklerin ve lezzetin konuşmasını isteyen 21 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Aala, kendi menüsüne ve el lezzetine çok güvendiğini, günün sonunda Zuhal Topla 21 Eylül Salı puanları sırasında rakiplerinden yüksek puanlar almayı planlıyor.

21 Eylül Yarışmacısı Aala Abed

21 Eylül Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

 • 1988 doğumlu
 • 33 yaşında
 • 6 yıldır Türkiye de yaşıyor
 • Annesi ve Babası Lübnan da yaşıyor
 • Lübnan da Doktorluk eğitimi aldı
 • Kardeşleri Filistin’de yaşıyor
 • Pratisyen doktor
 • Pratisyen Hekim
 • Aslen Filistinli
 • İstanbul da yaşıyor
 • Yemek yapmaya ayrı bir ilgisi var
 • Sakin biri

Zuhal Topal’la bugün yarışan Aala Abed’in menüsünü ile bu menüye rakiplerinin birebir eleştirilerini aktaracağız. Yazının en sonunda ise Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Eylül Salı Puanları ile puanlaması verilecektir.

21 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aala’nın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Eylül Salı Puanları Verilecek Abed'in Menüsü
 • Lübnan Usulü Sebze Çorbası
 • Sarımsak ile Patates Kavurması
 • Yoğurtlu İçli Köfte
 • Şehriyeli Pilav
 • Lübnan Salatası
 • Lübnan geceleri

Bu haftanın ikinci yarışmacısı en az beş çeşit yemek yapma zorunluğu olduğu için sadece beş çeşit yemek yapmayı tercih etmiştir. Bugün 21 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek olan Abed’in rakipleri ise menüyü öğrendiklerinde aynen şu ifadelerle eleştirdiler;

Bu menü benim kıyafetime yakışmadı
Menü güzel olacağını düşünmüyorum
Bu menüyü kabul etmiyorum
Bu menüyü kolay buldum
Bunların tamamı 1 saatte pişer

Yarışmacının Rakipleri

Yarışmacıların genel de rakiplerini yarış dışı bırakabilmek için düşük puanlar vermeyi tercih ettiği yarışma programında en doğru puanları yine sunucu veriyor. Bunda dolayı Aala Abed’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda tablo içerisinde farklı yazı ile aktarılmıştır. 

Aala bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Eylül Salı puanları sonucunda en az 25 puan alıp en azından ilk finalist olarak adını şimdiden yazdırmak isterken, Cuma günü yarışacak Cüneyit Akın ise yemekleri beğenmemek için elinden geleni yapması oldukça dikkat çekti.

Aala Abed’e Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? 20 Eylül ile 24 Eylül haftasında bu haftanın ikinci yarışmacısı olarak yarışan ve aslen Filistinli olan, menülerinde Lübnan yöresinden lezzetleri sunan Abed’e Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Eylül Salı puanları sırasında toplam kaç puan aldı? Soruların cevapları yazının hemen devamında tablo içerisinde verilmiştir.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

21 Eylül Salı Zuhal Topal’la Puanları (Aala Abed)

Gülcan Güvenç  4
Gülay Kurt  5
Sibel Nazire Özgünaydın  4
Cüneyit Akın  3
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   22

**21 Eylül 2021 Salı**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 21 Eylül Salı Fragmanı İzle

Aslen Filistinli olan 33 yaşında ki doktor Aala Abed‘in yarıştığı, 21 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve puanlamasının da yapılacağı bölüme ait olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Eylül fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu