Gelinim Mutfakta

21 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan Belli Oldu! Bugün Kim Elendi?

21 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı? Beş gün boyunca kıyasıya yarışan gelinlerimiz, bugün bu emeklerinin mükafatını alacak. Kimisi beş altın bileziği alırken, kimisi ise hafta içinde aldığı çeyrek altın ile yetinmek zorunda kalacak. Birazdan, kaynanalar 21 Haziran Cuma puanlama kısmına gelecek ve Haftalık toplam puan durumu sonucunu belirleyen en önemli puanları verecekler.

=> [pembebuton]30 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu kesin olarak görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Haziran bilezikleri alan gelin bazı izleyicilere sürpriz olabilir. Lakin bizleri yakında takip eden okurlar için kesinlikle sürpriz olmayacak. Lakin, 21 Haziran Cuma gelinim mutfakta kim elendi sorusunun cevabı kimse için sürpriz olmayacak. Çünkü; ilk geldiği günden beri çıkış trendine giremeyen Sevim, bugün 21 Haziran Puanları sırasında tüm kaynanalardan tam puan alsa bile kendisini kurtaramayacağını düşünenlerdenim.Gelinim Mutfakta Final (hafta finali)

Bu hafta başında Gülcan artık bilezik yarışında adını yeniden duyurmak ve uzun süre hasret kaldığı yeni bileziklerini almak için harika bir başlangıç yapmış olsa da rakipleri de hemen arkasında takip etti. Taki Besime hanım, yani kaynanası ile tartışması nedeni, ile hem kaynana Besime han de Gülcan konsantresi bozuldu. Not: Haftanın birincisi kim olduğu yazının son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmi

Özellikle Son bölümde Ezgi arada bulunan 10 puan farkı 4 puana kadar düşürmeyi başardı. Eğer Ezgi, bugün Gelinim Mutfakta 21 Haziran Cuma günün birincisi olur ve aradaki 4 puan farkı da kapatacak olursa bir anda bilezikler el değiştirebilir. 

21 Haziran gelinim mutfakta günün birincisi olmak hem Gülcan için önemli, hem de Ezgi için çok önemli bir hal aldı. Gülcan, daha önce dediğim gibi kayın validesi ile tartıştığı her dönem, bilezikleri kazanamadığı gibi eleme potasına girmekten son anda kurtuldu. Not: final günü gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında bulabilirsiniz.21 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan Ezgi ve Kaynanası

Gülcan her ne kadar, bana sadece kaynanam puan vermiyor havalarında olsa da onun orada olma sebebi ve 38 bileziği almasında en büyük pay sahibi, kesinlikle Besime hanımdır. Eğer yarışmada kalmak istiyor ise bir an evvel aradaki soğukluğu gidermek zorunda. Aksi halde Gülcan’ın da elendiğini görmemiz, çok yakındır. Not: bugün bilezikleri kim aldı sorunun cevabı yazımızın sonunda bulabilirsiniz.21 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Besime hanım ile Gülcan arasında tartışmanın boyutu, bir kat daha büyüdü. Gülcan, kaynanası ile minimum seviyede iletişim kurarken, Besime de aynı şekilde gelinine karşı artık o bilir. Benim gelinim en güzeli yapar, gibi cümleleri geride bıraktığı imalarında bulundu. Besime, dün gelini Gülcan’ı bulamasa da 4 puan verdi. Ancak Gülcan, neden diye sormayacağını, bir bile verse sorgulamayacağını söyleyerek aradaki kırgınlığın boyutunu göstermiş oldu. 

Yarışmaya çok iddialı başlayan Sevinç, ilk günden itibaren istediği lezzetteki yemeği kayın validelere sunamadı. Bu konuda kendisi de bazen iyi olmadığı konusunda hak verdiği zamanlar olsa da Sevinç’in unuttu bir şey var. Bu hafta sadece kendi kaynanası Aynur hanım dışında, her kaynana en az bir kez kendi gelinin tabağını bulmayı başardı. Ancak Aynur hanım, bunu yapamayınca Bu hafta elenen yarışmacı kim olduğu da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. 21 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta çeyrek altını alan Gülcan

21 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar birazdan kaynanaların verdiği puanlar sonucunda netleşecek. Yarışmanın 325. bölümü bugün ekrana gelecek ve 325. bilezikler de sahibini bulacak. Bizler ilk kaynana sonrasında sonuçları açıklayacağız. Not: gelinim mutfakta 21 Haziran Cuma puanları yazının devamında tablo için de verdi.

Bu hafta kim elendi diye sanırım kimsenin merak etmediğini düşünüyorum. ancak Bu hafta bilezikleri Ezgi mi? yoksa Gülcan mı? alacak diye merak edenlerin sayısı bir haylı fazla olduğunu görüyoruz. Merak etmeyin puanlama başlar başlamaz sonuçları sizlere açıklamaya gayret edeceğiz. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda bulabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 21 Haziran Cuma Bilezikleri Kim Kazandı?

17 Haziran 2019 Pazartesi günü yarışmaya son hız başlayan gelinlerimiz, harika işler da çıkarmış olsa da kaynanalardan istediği puanları alamadı. Gelinler ise aralarında ki puan farkını açmak ve bilezik yarışında üstünlük sağlamak için elinden geleni yaptılar. Lakin, aradaki en başarılı olarak Gülcan oldu. Çarşamba günü de dahil olmak üzere, Gülcan rakiplerine bir ara 10 puan fark attı. Lakin, Perşembe puanları sonrasında aradaki fark 4 puana kadar düştü.  Dikkat: 21 Haziran 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusu yazımızın sonunda bulabilirsiniz.  Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmiGelinim mutfakta haftalık puan tablosu kısmına Cuma puanları verilmeden baktığımı da Gülcan 57 puanla zirvede yer alırken hemen 4 puan gerisinde 52 puanla ikinci sırada yer aldığını görebiliyoruz. Üçüncü sırada ise 46 puanla hatice yer alırken son sırada Hatice’nin tam 18 puan gerisinde 28 puanla Sevinç’in yer aldığını, %100 bugün eleneceğini teyit ediyoruz. 

21 Haziran Cuma Gelinim mutfakta puan durumu henüz sonuçlanmadı. Zira, sizler de biliyorsunuz ki final günü 3 kaynana puanlarını verdikten sonra, haftanın kritiklerine geçiliyor. yaklaşık olarak 30 dakika boyunca konuşmalardan sonra, son kaynana gelip puanlarını verdikten sonra Gelinim mutfakta 21 haziran puan durumu sonuçlanıyor. Lakin bizler bu zaman kalmadan sonuçları sizlere açıklamış olacağız. 21 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta bilezikler

Gelinim mutfakta toplam puanlar açısından bu hafta kesinlikle sürprizler olacak. Özellikle son kaynanaya geldiğimiz da kimin bilezikleri alacağı kesin olarak belli olmadığı için heyecan doruk da izleyeceğiz. Lakin be o zaman kalmadan sizleri bazı bilgileri aktaracağım.21 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta günün birincisi Hatice

Bu hafta çeyrek altını alacak yarışmacı ile bilezikleri alacak kişinin, aynı kişi olacağını düşünüyorum. Zira arada bulunan 4 puan farkı, Gülcan koruyamayacağını biliyor. Bu sebeple 21 Haziran Cuma Toplam Puan Durumu sonucunda en yüksek puanını alan gelin olmak zorunda. 

Gelinim Mutfakta 21 Haziran Güveçte Süt Helvası Malzemeleri

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

  • 200 gram tere yağ
  • 1.5 litre süt
  • 1.5 paket vanilya
  • 2 su bardağı kıvama göre un
  • 2 su bardağı toz şeker
  • 1 avuç pirinç fındık

Fatih Ürek kolay bir tatlı olduğunu, herkesin bildiği şekilde yapılan helva olduğunu söyleyip 40 dakika süre verdi. Bu süre içerisinde gelinler de tatlı yapımını tamamlayıp, sunum kısmına geçtiler. 

Gelinim Mutfakta 21 Haziran Puanları (21/06/2019 Cuma)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 1
Hatice : 3
Sevinç : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 3
Sevinç : 5

*************************
” 21 Haziran 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 2
Hatice : 1
Sevinç : 3

*************************
“Her bir kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aynur’un verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 1
Hatice : 3
Sevinç  : => Aynur’un Gelini 5

*************************

Gelinlerin 21 Haziran 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 5 2 5 1 13
Gülcan 1 1 2 1 5
Hatice 3 3 1 3 10
Sevinç 4 5 3 5 17

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17 Haziran – 21 Haziran Haftası) – Cuma

*************************

Ezgi     : 53 + 13 = 66
Gülcan : 57 + 5 = 62
Hatice : 46 + 10 = 56
Sevinç : 28 + 17 = 45
*************************

Gelinim Mutfakta 21 Haziran Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

21 Haziran Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ EZGİ

21 Haziran 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ SEVİNÇ

21 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ sevinç
Gelinim Mutfakta 21 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ sevinç
21 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜLCAN
*************************

Gelinim Mutfakta 21 Haziran Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu