Zuhal Topal'la Sofrada

21 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Açıklandı! Aycan’a Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

21 Haziran Cuma Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi? Aslen Sakaryalı olan gelinimiz henüz 11 aylık bir gelin olmasına rağmen hem menüsü iddialı, hem de eşi Mehmet Ali bey aşçı olması nedeni bu hafta en iddialı yarışmacı olsa da en son yarışmanın verdiği olumsuzluk nedeni ile işleri oldukça zor olacak. Birazdan, 21 Haziran Cuma Puanları Aycan Serbest için verilecek. Ancak her zaman olduğu gibi Aycan’a Zuhal Topal bugün kaç puan vereceği oldukça merak konusu oldu. 

Hafta içerisinde yarışan geline bu hafta genel olarak verilen puanlara baktığımı da en yüksek puanı Berrin hanım vermişti. 21 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Aycan Serbest yarışacak. Eşi ile bir iddia içerisinde giren Aycan, eşi dışarıda aşçı olduğunu ama evde kendisi daha güzel yemek yaptığını, bugün bu konuda kendisini hem eşine hem de tüm Türkiye’ye kanıtlayacağını ima etti.21 Haziran Cuma Bugün Aycan ile Kaynanası Berrin

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 21 Haziran Cuma puanları Aycan Serbest için verilmiş olsa da kaynanalar son kez puanlama yapacağı için 10.000 TL’yi alacak isim de bugün Aycan’a verilecek puanlar sonrasında ortaya çıkacak. Bizler bu puanlamaya kalamdan sizleri bu yazımızda bilgilendireceğiz. 

Berrin hanım hafta içerisinde genel itibari ile yüksek puanlar kullandı. Bunu stratejik bir puanlama olarak mı yaptığını yoksa gerçekten yarışmacı gelin güzel yemek yaptığı için mi? verdiğini, ben anlayamadım. Her ne kadar sözleri ile güzel olduğunu söylese de bugün kendi gelini Aycan’a verilecek olan puanlar sonrasına düşük puanlar aldıktan sonra, gerçek niyeti ortaya çıkacağını düşünüyorum. Not: Zuhal Topal 21 Haziran Puanları bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Hafta içerisinde sezon finali olacağını zaten sunucumuz söylediği için gelinler de daha bir iştah ile son kazan gelin ben olmalıyım edası ile ellerinden geleni yaptılar. Harika menüler ortaya koydular. Bunlardan bazılarını sunucumuz beğenirken bazıları hakkında eleştiriler de bulundu.

Sunucumuz, kaynanalar kadar vicdansız bir puanlama kullanmadığı için büyük ödülü alma yolunda en büyük adım sunucumuzdan alınacak olan olması nedeni ile Aycan Serbest, bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusu da sizlere açıklayacağız. 

21 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları

21 Haziran Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan yarışmacımız Aycan Serbest; aslen Sakaryalı ve henüz 11 aylık evli olan yarışmacımız ikiz bebek istediğini açıkladı. Eşi Mehmet Ali bey ile tanışma hikayesini ise kısaca lise de okurken staja gittiğini, orada eşi aşçı olduğunu ve oradan konuşmaya başladıklarını açıkladı. Daha sonra konuştuklarını ve evliliğe karar verdiklerini açıkladı. Bizzat sunucumuz kendi günün de kendisini tanırken verdiği röportaj da söylediği sözleri aktarıyorum.21 Haziran Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Açıklanmadan Aycan

Merhaba ben Aycan Serbest. 24 yaşındayım. Genç olabilirim ama kendime güveniyorum. Sadece kendime değil kayınvalideme de çok güveniyorum. Kaynanam ise benim yeteneklerimin farkında olduğunu düşünüyorum. buna güvenerek yarışmaya katıldım.”

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Haziran 2019 Cuma günü yarışan Aycan’ın kayın validesi Berrin Serbest; 54 yaşında ve Sakarya ilimiz de gelinin yakınlarında yaşadığını açıkladı. Oldukça tutucu bir yapısı olduğunu bizzat kendi gelini Aycan hanım açıkladı. bizler de hafta içerisinde gözleri ile gülen kaynana olarak nitelendirsek de diğer kaynanalar, Berrin hanımın verdiği puanlara oldukça tepkili. Bakalım bugün intikam havası mı esecek? İzleyip, göreceğiz. 

21 Haziran 2019 Cuma Aycan Serbestın Menüsü 


  • Begova Çorbası
  • Patatesli Hingel
  • Abant Kebabı
  • Otlu Pilav
  • Mevsim Salata
  • Hurmajisa

21 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Aycan'ın Menüsü


Aycan Serbest’in bugün sezon finalinde kaynanalara sunacağı yemekler, kaynanalara gösterildiğinde, kolay bir menü olduğunu ve diğer gelinler daha fazla ve zor yemekler yaparken Aycan, kolaya kaçtığını açıkladı. Bizler de Aycan’ın menüsüne baktığımı da kolay bir menü olduğunu ama lezzete göre puan verileceğini söyleyebiliriz. 

[pembetext]21 Haziran Cuma Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?[/pembetext] Hemen alt kısımda sizlerri bekliyor. Ancak [mavibuton]21 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı[/mavibuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

21 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Aycan’ın Puanları)

Mahide  X
Aysel  X
Gülnaz  X
Şükran  X
Zuhal Topal    X
TOPLAM   XX

**21 Haziran 2019 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 21 Haziran Cuma Fragmanı

Aslen Sakaryalı olan ve 11 yalık evli olan 24 yaşındaki Berrin Serbest’in yarıştığı bölüm fragmanı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Berrin serbest kimdir..berrin serbest iki çocuklu bir oğlu bir kızı olan bir annedir..2017 yılı sonunda kocasına kızını boğdurarak öldürmesine sebep olan bir annedir..
    Sana yazıklar olsun Berrin yayında sadece bir oğlum var dedin ya sana yazıklar olsun..diyemedin dimi birde kız evladım vardı vara yoka döverdik kızı hepimiz ben kocam abisi.kocam kızımı boğdu kızım öldü iki evladı kaldı yetim kocam da cezaevinde diye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu