Reyting

21 Haziran Reyting Sonuçları Gene Fatih Portakal İlk Sırada

21 Haziran 2019 Cuma günü ekrana gelen tüm programların ölçümü sonuçlandı. Her zamanki gibi beklentilerimize göre bir sonuç geldi. Birazdan 21 Haziran Cuma reyting sonuçları ilk 15 de yer alan programlar hangisi olduğunu açıklayacağız.

Reyting Sonuçları 21 Haziran Cuma 

Uzun zamandır, haber programları arasında yerini hiç bir programa kaptırmayan, hatta merakla beklene dizilerden bile daha fazla izlenen Fox TV’nin haber programı Fatih Portakal’ın sunumu ile ekrana gelmeye devam ediyor. Cuma günü gene zirvede yer almayı başardı. Bildiğiniz üzere Mayıs ayı itibari ile sezon dizileri ara vermesi ile yerlerini yeni yaz diziler almıştı.21 Haziran Cuma Reyting sonuçları

Yaz diziler haber programını geçemediğini gözlemliyoruz. Sezon içerisinde Fatih Portakal, ilk üç arasında yer alırken şimdilerde çoğu zaman ilk sırada yer almaya başladı. 

Bu konuda İstanbul seçimlerin yaklaşması ve ülke gündemin siyasi olarak yoğun olmasında kaynakları olabileceğini düşünüyoruz. Lakin, 23 Haziran İstanbul seçimlerinden sonra ülke gündemi bir nebze olsun rahatlamasını beklediğimiz için Fox TV haber programı total reytingler de bir adım gerileyebilir. 

Dün Her yerde Sen isimli dizi ikinci bölümü ile ekrana geldi. İlk bölüme nazaran daha iyi performans gösterdi. Şu na için ikinci sırada yer aldığını gördüğümüz program total reyting oranına göre 5.29 oran ile çok iyi konumda olduğunu görüyoruz. Tabi ilk sırada Fatih Portakal ile Fox Ana haber 6.3 total reyting oranı ile zirvede yer aldı. Üçüncü sırada ise Survivor Türkiye-Yunanistan 4.32 total reyting oranları alarak üçüncü sırada kendisine yer buldu.

Dördüncü sırada ise Müge Anlı ile Tatlı Sert 3.63 total izlenme oranı ile hem gündüz programı olması hem de erken saatlerde yayınlanmasına rağmen oldukça büyük bir izleyen kitlesi olduğunu görüyoruz. Beşinci sırada ise Show TV’nin sevilen programı Güldür Güldür Show tekrar bölümü ile 3.3 izlenme ile beşinci sırada yer aldı.

21 Haziran Cuma 2019 Total Reyting

İlk beş sıralamasını tablo olarak paylaşacağız. Daha sonra ise ilk 15 sırada yer alan programları resim olarak ekleyeceğiz. 

Programın Adı Total Reyting
Fatih Portakal ile Fox Ana Haber 6.3
Her Yerde Sen 5.29
Survivor Türkiye-Yunanistan 4.32
Müge Anlı İle Tatlı Sert 3.63
Güldür Güldür Show (tkr) 3.3

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu