21 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Gelinim Mutfakta 21 Kasım Puanları İle Haftalık Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 21 Kasım Çarşamba günün birincisi kim oldu? hafta ortasına nihayet geldik. Kimi gelin iyi puanlar alarak güçlü rakiplerini geride bırakmayı başarırken, eski ve güçlü yarışmacılar da her an eleme potası ile karşı karşıya kalabilecek bir puan durumu ile bu güne yani çarşamba gününe geldi. 28 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu için lütfen tıklayınız.

Dün Cansu’nun olmamış tabağını bulan Sevgül hanım, Gelinim Mutfakta 21 Kasım Çarşamba Puanları verirken kendi gelinin Cansu’yu bulmayı başarabilecek mi? Hep birlikte bu gün göreceğiz. Burada hiç bir yarışmacıya torpil geçmiyor ve gördüğümüz haksızlıkları veya hayatın normal akışına aykırı bulduğumuz olay ve olguları aktarıyoruz. Dün Cansu 3 kaynanalardan bir almasına rağmen Sevgül hanımın bulması şahsen şaşırttı. Gelinim Mutfakta 23 Kasım elenen kim olduğunu görmek için tıklayınız. 

Gördüğüm kadarı ile Hatice yarışmada sanki yıllardır yarışıyormuş edası ve havası ile yarışıyor. Ancak  ben aldıkları puanlara baktığımda sadece kendi kaynanası tarafında iyi puanlar alıyordu Taki yakın zamana kadar. Ancak Cansu ile Ezgi’nin yakın markajına giren Hatice artık çiğ yemekler yapamaması nedeni ile İlhame hanım gelinim mutfakta puanlama da Hatice’nin tabaklarını bulamamaya başladı. Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma puanları için lütfen tıklayınız.

İlhame hanım bir bakıyoruz çiğ yemekleri sevdiğini söylerken, bazen da bakıyorsunuz çok pişmiş yemekleri seviyor. İlhame hanım da artık ne sevdiğine karar verirse biz de şaşırmayız. İşin arka planına baktığımda İlhame hanım gelinim mutfakta puanlar verilirken kendi gelinin tabağını bulabilmek için bir çabaya giriyor ve tabağı kötü de olsa bulunca kendince mantıklı bir açıklama yapmaya çalışıyor. Şahsen ben inanmıyorum. Keşke gelinim tabağı iyi yapamamış, ancak ben onu buldum demesi daha inandırıcı olur.Gelinim Mutfakta 22 Kasım Perşembe Puanları için lütfen tıklayınız.

Şunu da belirtmek istiyorum 1225 puanlamadan artık sıkıldık. Olmamış tabaklar neden beş alırken olmuş tabaklar (en azından görüntü itibari ile) neden bir veya iki puana mahkum ediliyor. Elbette insanlar burada puanlama yapmakta özgürler. Ancak verilen haksız puanlama ile olmamış yemekler iyi gibi gösterilmemesi lazım. Çoğu zaman Fatih bey olmadığı zaman açıkça söylemesi gayet güzel bir tavır. Ancak yemekleri değerlendiren bir heyet veya gurme olması gerçek adil puanlamaların yapılmasına katkı sağlayacaktır. Not: Gelinim Mutfakta 21 Kasım Puan durumu sayfanın en altında verildi.

Reyhan hanım yeniden eski puanlama sistemine döndü. Kimin sayesinde dersiniz.? Tabi ki İlhame hanımın Reyhan hanımı taklit etmesinden kaynaklı olduğunu çok açık. Bu yarışmada bir tane Reyhan var ve ikinci Reyhanı kaldıramayız. Verilen birler havada uçuşunca gelinim mutfakta puan durumu oldukça düşük puanlarla günü kapatıyor. Bakalım Gelinim Mutfakta 21 Kasım Çarşamba puan durumu nasıl şekillenecek? Hep birlikte göreceğiz.

21 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi olan gelin eğer ki Ezgi olursa hafta finalinde büyük oranda bilezikleri gene Ezgi alacaktır. Ezgi resmen rekora koşuyor. Şu ana kadar 20 üzerinde çeyrek sahibi olan Ezgi toplam da 30 bilezik sahibi oldu. Bu hafta da alırsa 35 bilezik olacak ve maddi karşılığı 70.000 TL değerinde bilezik sahibi olacak. Sizde bu yarışmaya katılıp Ezgi’nin rakibi olup bilezik alabilirsiniz. Tek yapmanız yarışmaya başvurmanızdır. Gelinim Mutfakta 21 Kasım Çarşamba puanları sayfanın en sonunda verilmiştir.

Bu günün fragmanın izlemeden Gelinim Mutfakta 21 Kasım puanları verilirken %100 Reyhan Ezgi’nin tabağını bulmuştur. İlhame hanıma gelince, Ezgi ile Cansu Hatice’yi denetler ve diğer tabaklardan açıkça bariz bir farklılaşma yapamaz ise İlhame hanımdan beş alması şahsen %0 olarak görüyorum.

21 Kasım Çarşamba günü Çeyrek altını kim aldı? Günün en yüksek puanını alan gelin elbette çeyrek altını alacak. Ancak hak eden kazanması gerektiğini düşündüğüm için bende sizler gibi yarışmanın her anını dikkatle izliyorum. Eğer bir haksızlık olursa buradan sizlere de duyurmaya çalışıyorum.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da en Cuma günü yüksek puanı alan gelin yarışmanın 180. bileziklerini alacak. Yani yarışma başladığından beri toplamda 180 bilezik vermiş olacak. Şahsen iyi bir rakam ve meblağ olduğu için ben bu işi yaparım diyenler kesinlikle yarışmaya başvurması gerektiğini düşünüyorum.

Gelinim Mutfakta 21 Kasım Günün Birincisi İle Günün Puanları (Çarşamba)

21 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını yazılarımızın sonunda veriyoruz. Öncelikle günün özetini veriyoruz. Sonrasında günün yemeğini adını açıklayıp malzeme listesini aktarıyoruz. Daha sonra 21 Kasım Çarşamba Gelinim mutfakta puan veya puanlama başlığı altında günün puanlarını verdikten sonra Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu yani toplam puanlarını veriyoruz.

Gelinim Mutfakta 21 Kasım Puanları verilmeden önce en son puan durumuna bakalım. Ezgi, 25 puanla ilk günden itibaren liderliğini korumayı başarırken, Elif ile Hatice 21 puanla ikinci sırada ve halen bilezik yarışında iddiasını sürdürmekte. Tecrübeli yarışmacı Cansu ise hafta başından itibaren oldukça kötü gidişine dur demeli. Şu an 18 puanla sonuncu sırada yer alıyor. Dikkat: 21 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sayfanın en altında verilmiştir.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Sözlerimi daha fazla uzatmadan 21 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını belirleyecek ve çeyrek altını almasını sağlayacak olan, günün yemeğinin adı ne olduğunu ve malzeme listesini verelim. Bu gün günün yemeğinin adı Nohutlu etli patlıcan. Gelinler bakalım bu yemekten kaç puan alacak diyerek günün yemeğinin malzemesini aktaralım.

Gelinim Mutfakta 21 Kasım Günün Yemeği Nohutlu Etli Patlıcan Ve Malzemeleri

 • 500 gram kuşbaşı et
 • Bir adet orta boy soğan
 • 5 diş sarımsak
 • İki yemek kaşığı zeytinyağı
 • Bir yemek kaşığı salça (domates)
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir tatlı kaşığı karabiber
 • İki adet domates
 • Bir tatlı kaşığı biber salçası
 • İki su bardağı su
 • Üç adet patlıcan
 • Üç adet sivri biber
 • Bir su bardağı nohut haşlanmış olacak
 • Yarım limon suyu

Üzeri İçin;

 • İki çay kaşığı kuru nane
 • Bir çay kaşığı pul biber
 • İki yemek kaşığı tereyağı

Fatih bey nohutlu etli patlıcan yemeği için 40 dakikalık süre verdi. Gelinler ise bu süre içerisinde yemeklerinin yapımını tamamladılar ve 21 Kasım Çarşamba gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Gelinler kaynanalardan, gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? İşte merak edilen Çarşamba puanları burada.

Gelinim Mutfakta 21 Kasım Puanları (21/11/2018 Çarşamba)

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi     :Reyhan’ın Gelini5
Cansu    : 4
Hatice   :1
Elif       :3

*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puan

Ezgi      :2
Cansu  : ⇒ Sevgül’ün Gelini2
Hatice   :1
Elif       :5

*************************

“21 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları kaynanalar puan verdikçe, an ve an değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Ezgi      :3
Cansu  : 2
Hatice :⇒ İlhame’nin Gelini1
Elif       :5

*************************

Puanları görebilmek için lütfen sayfayı güncelleyiniz

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Ezgi     :4
Cansu    : 5
Hatice   :3
Elif       : Ziyafet’in Gelini1

*************************

Gelinlerin 21 Kasım Çarşamba Toplam Puanları – 21.11.2018

Ezgi523414
Cansu422513
Hatice11136
Elif355114

Gelinim Mutfakta 21 Kasım Çarşamba Puanlama Sonucu

*************************

21 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi**Ezgi & Elif**
Gelinim Mutfakta 21 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim =  **Elif**

21 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = **Hatice**😁

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (19 Kasım – 23 Kasım Haftası) – Çarşamba

  Ezgi’nin Puanı    : 25 + 14 = 39
Cansu’nun Puanı  : 18 + 13 = 31
Hatice’nin Puanı  : 21 + 6 = 27
Elif’in Puanı          : 21 + 14 = 35

Gelinim Mutfakta 179. Bölüm 22 Kasım Perşembe Fragmanı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

21 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Gelinim Mutfakta 21 Kasım Puanları İle Haftalık Puan Durumu (175 Yorum)

 1. Sizin gibi salaklarin yùzùnden o tipsiz karektersiz beginsiz seviyorum Reagan Hanim kendini turkiyenin AS solisti zanedidiyor. Yaziklar olsun turkiyeye

 2. Yine basladik arkadaslar hatice fitna fitne basladi kadini memnun edemiyon kardesimm

 3. Herkese merhaba
  aslında dizi ve bu tür yayınları hiç sevmem seyretmezdim ama eşim sayesinde izlemeye başladım ve abonesi oldum rehyan hanım doğal olgu gibi davranıyor asla yapmacık değil ezgi biraz değişmeye başladı nacizane tavsiyem cizgisinden çıkmasın
  Cansu ve kaynanası çok güzel oynuyorlar bence oskar almaları lazım itici ve soğuklar
  Haticeye ve kaynanasıda aynı yolda ilerliyorlar
  Elifde üzülüyorum öyle bir kaynana ve aile icindeki allah sabır versin

 4. Görüşürüz Zeynep cnm Kendine iyi bak güzel sohbetin için teşekkür ederim. Sizin sayenizde bugün çok güldüm 🙂
  Sarp söyler yarın 😀 doğru tahminde bulunmadığımızdan dolayı söylemedi 😂 hadi görüşürüz.. 😊

 5. Sarp SANA küstüm yasini demedin ben biraz inadim ogrenmeden benden kurtulamazsinn😁

 6. Bende memnum oldum hayatcim by sarptan kustum yasini demedi 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 7. Yarin bekliyom sarpcim yasini dersin ben 20 yasindayim istanbulda yasiyom iyi aksamlar grs bys💖💖💖💖💖💖💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘

 8. selam arkadashlar iyi akshamlar zeycezi sozunin anlami nedir lutfen soylermisiniz

   • ozur dilerim hayatciğim zevcesi olmalimish anlamadim soz ruya tabilerinde okudum.da anlamadim anlatarmisin nedir anlami

    • Özür dilemene gerek yok ki. Gulshencim. Galiba Türkmen’sin. Sözü yanlış yazmışsın bende anlamadım. Cnm Ama
     “I Istanbullu” saolsun anlamış cevaplamış. 🙂

     • I İstanbullu cevaplamış. Yine de ben de söyleyeyim.
      Erkeğin nikahlandığı kadın: Eş, Karı,Refika 😉

 9. butun yarismalar gibi buda hileli bozuldu yarisma reyhan gidene kadar kanal D izlemem miydem bulaniyo artik tirpilli reyhan bi defolsun artik

 10. yeter artik bariz belli hile oldugu nasil oluyoda reyhan surekli ezgiyi buluyo hic inandirici degil reyhani tek reyting icin orada tutuyonuz sikildik artik reyhandan yeni yuzler gelmeli torpilli reyhan gitsin artik tadi kalmadi

 11. Sen bi yasini demedin 😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂🤣😂😂😂😂

 12. Merak iyi degil sordum cevap ver yasin kac ne isle ugrasiyon konusma hakkini kullana bilirsin

 13. Semra kaynana vardı şimdinin Reyhan Hanım’ı gibi baskın karakterdeydi, sevmeyeni çoktu, dolu beddua almıştı sonra yarışmadaki oğlu rahmetli oldu vb öyle ya da böyle, o yarışmayı izleten biriydi. Şimdi Reyhan gitsin isteyenler, yarışmaya iyi veya kötü farketmez renkli biri gelmeden Reyhan yollanmaz

 14. Kadina ne oldu acaba elifin kaynanasina allah sifa versin boyle giderse cuma gunu gidebilirler gibi gibi

 15. Reyhan çok sıktı gitsin artık ekranlardan umarım cansu hep kalır haticede ikinci reyhan çok geveze boş konuşuyor

 16. Akadas’lar Ziyafet Hanım okadar Ac gözlu ki Allah ıcin Tv cikiyorsun Bokadar şerefsizlik olmas yabancı film vara cadı kaynana Allah seni bildiği gibi yapsın Ziyafet Hanım ve İlhame sanada aynisi ziyafet Hanim Sende Allah korkusu olsaydi gelin Elifi rezil etmezsin

 17. Eğer bugünkü rahatsızlanma olayı sonucu cuma günü Elifler elenmedikleri halde, yarışmadan çekilirlerse ve Hatice elenmekten kurtulursa yazacaklarım olacak durumla ilgili

  • Valla ben anlamadım orayı pek çözemedim. Korktum yani 😐
   Durumla ilgili yazacaklarını merak ettim.

  • yok sarp bey kendi gelinin tabaklarını bulmasından dolayı ilhame hanım 2. reyhan oldu o yuzden 2. reyhana katlanamayız demek istedim

 18. Ama boyle kaynanada olmaz ya her seye karisiyo ben istemem oyle kaynanam olmasini benim isime kimse karismasina izin vermemm

 19. Ya hatice cok fitna fucur elifin kaynanasi elifin evi temizliyo diye ooo seninde isine geliyo elif diyo sanane kizim temizler temizlemez fitne sevgisiz oyle gelin dostlar basina

  • Arkadaslar bu gun yine yoksunuz yine yalnizim ben cikiyom 😂😂😂😂allaha emanet olun 😂😂😂😂😂😂

 20. Bende fikrimi soyleyim hatice gider cuma gunu herkesin goruslerine saygi duyarim

  • ben hatice yi çok itici buluyorum o yüzden elenmesini istediğim için söyledim. ayrıca ikinci bir reyhan hanım bu yarışmaya fazla olur

 21. arkadaşlar tam puanları yazarken elektirik gitti lütfen puanları yazar mısınız? reyhanın punlarını

 22. Klasik olsun başlangıç, adil puanlama olur umalım. Cansu’dan patlama bekliyorum bugün, puanlamaya yetişmeye çalışacağım iyi forumlar 🙂