Gelinim Mutfakta

21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Toplam Puan Tablosu)

Gelinim Mutfakta 21 Kasım Perşembe günün birincisi kim oldu? Son puanlamada Elif gerilerden gelerek zirveye yerleşti. Artık oradan kaldırmak bir hayli zor olacak. Elif bu hafta beş altın bileziği koluna takip altın listesinde ikinci sıraya adını yazdırmak için elinden geleni yapacak. Bakalım bugün Gelinim Mutfakta 21 Kasım Perşembe Puanları verildiği sırada Elif zirvedeki konumunu koruyabilecek mi? Dikkat: 21 Kasım puan durumu sonucu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> [mavibuton]12 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puanlar[/mavibuton] ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bugün 21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verildiği sırada tansiyon bir hayli yükselecek. Çiğdem hanım şu an sahip olduğu zirveyi kaybetmemek adına diğer yarışmacıların olmuş tabaklarına iftira atarcasına kötü olmuş demesi ve bir vermesi ortalığı karıştıracak.

=> [mavibuton]5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanları[/mavibuton] ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 28 Kasım Perşembe Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Son bölümde Melike ile kaynanası arasında çeyrekleri verme tartışması günün kritiklerinde epeyce konuşuldu ama sanırım bu olay burada çözülecek gibi durmuyor.

=> [mavibuton]22 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Melike hak ettiği çeyreklerin tamir işine verilmesini istemezken bir de işin içine eşi dahil oldu ve annesinin aldığı çeyreği geri vermesini istemesi Şaheste’yi sinirlendirdi. Not: 21 Kasım Perşembe puan tablosu sonucu yazının en son kısmında verildi.Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseliBugün 21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olacak yarışmacı Elif ve Melike dışında bir yarışmacı olması halinde yani Duygu yada Gamze olması halinde Elif yine zirvedeki yerini korumayı başaracak. Her iki yönden destek alan Elif, bu hafta bileziklere artık çok yakın diyebiliriz. 

Elif kaynana Pakize hanımdan istediği puanları almadı. Bu duruma karşı öfkesini belirtmek adına Pakize hanıma kendince teşhis bile koydu. Elif’in söylediği teşhis ve değerlendirme;

“Sana huzursuz kaynana sendromu teşhisi koyuyorum.”
Elif Akçam

Kaynanasına karşı huzursuz sendrom teşhisi konulmasına sinir olan Gamze de karşı atak yapıp Elif’e öyle bir laf etti ki hem Elif’i hem de Çiğdem hanımı tek lafla yıktı diyebilirim.

“Bence huzursuz kayın valide yanında!”
Gamze

Birisi sana nasıl gelirse sen de ona öyle gidersin lafı tam da yerini buldu. Ben de yaklaşık 2 yıldır bu yarışma hakkında sizleri bilgilendiriyorum. Huzursuz kayın valide olarak Çiğdem hanımı görüyorum. Tabi bu benim düşüncem. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu yazının en sonunda sizleri bekliyor. 21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması Öncesinde Elif

Bugün 21 Kasım Perşembe haftalık toplam puanlar öncesinde aldığım bir bilgi kırıntısına göre Melike 400 bölümden sonra yarışmada olmayacağını, yerine ise eskilerden birisi gelmesi gündemde. Peki bu bilgi doğru olsaydı eskilerden kimi görmek isterdiniz? Yorum kısmında düşüncelerini bekliyorum.

Bugün çeyrek altını alan gelin Elif dışında Melike olması halinde bu hafta finalinde Elif ile Melike’nin büyük çekişmesini izleyeceğiz. Hazır yer gelmişken Elif gerçekten güzel yemek yapıyor. Ancak bir Ezgi yada Hatice gibi güzel yemek yapamadığını düşünüyorum. zira her ikisi ile birlikte yarıştı ve aldığı puanları hatırlıyorum.Gelinim Mutfakta 21 Kasım Perşembe Puanlaması Yapacak Kaynanalar

Daha önceki yazılarımız da Elif için bu hafta bilezikleri almanın neden önemli olduğunu açıklamıştım. Diğer yarışmacılar da neden Elif’e bilezikleri kaptırmaması gerektiğini anlatmıştım. Peki Bugün Gelinim Mutfakta 21 Kasım Puanlama kısmı diğer günlerden neden daha önemli?

 • Bilezikleri alacak kişi %90 oranında belli olacak
 • Eleme potasına düşecek isim %100 belli olacak
 • Bu hafta yarışmada kalacak isimleri büyük oranda netlik kazanacak
 • Eleme potasında hangi ikili yarışacağı ortaya çıkacak

Bu sebeplerden dolayı bugün 21 Kasım Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmı bu sebeplerden dolayı, diğer günlere nazaran daha önemli olduğunu söyleyebiliriz.21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta 399 bölüm

21 Kasım Perşembe gelinim Mutfakta puanlaması sırasında gerçekten artık lezzete puan verilmesini hem ben hem de izleyiciler istiyor. Bu sebeple Kanal D ve Fatih Ürek’e buradan açık çağrı yapıyorum. Artık Lezzete puan verilmeli. Bunun için de kaynanaların gözleri kapalı şekilde tadım ve puanlama yapılmalı.

Gelinim Mutfakta 21 Kasım Perşembe Puan Durumu

18 Kasım 2019 Pazartesi günü heyecan ve neşe ile başladığımız bu hafta artık yavaş yavaş finale doğru ilerliyor. Birazdan kaynanalar konseyi 21 Kasım Perşembe puanlaması için teker teker gelecekler ve dilediği geline beş, dilediği geline bir verip nihayetinde ortaya çıkacak olan son puan durumu sonucunu sizlere buradan aktaracağız.21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam

Bugün çeyrek altını alan aynı zaman da hem kendisini elemekten kurtarmak için bir sebep olacak. Hem de bilezik yarışında ciddi bir avantaj elde edecek. Elif yüzü yüzdü  ve kuyruğuna geldi. Buradan geri dönmek istemeyen Elif 45. bilezikleri almak için artık önünde sadece 2 puanlama kaldı. Not: 21 Kasım Gelinim Mutfakta Puan durumu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de rakiplerine fark atmayı başaran Elif, 21 Kasım Perşembe puanları sırasında bu farkı daha da artırıp, yarın Cuma finali,nde rahat bir puanlama geçirmenin planını yapıyor.21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Gamze

Elif’in bu planını bozacak tek kişi var. O da Melike. Ancak Melike şu an kaynanası ile ev tadilatı meselesi nedeni ile yemeklere hem gelin hem de kaynana olarak odaklanamayacaklarını düşünüyorum. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında yer alıyor.

21 Kasım Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Elbette bu sorunun cevabını bu yazının en son kısmında birazdan açıklayacağım. Ancak gelinlerin yemek yapmasına bakarak sizlerden birer tahmin bekliyorum. Not: haftalık toplam puan durumu sonucu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu 21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağı ve hangi gelin bugün çeyrek altını alacağını sizlere açıklamadan evvel, yarışmacıların bugün hangi yemeği hangi malzemeler ile yapacağını açıklayacağım. Daha sonra ise Bugün kim birinci olacağını açıklayıp, 21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu sizlerle açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 21 Kasım Beyti Sarma

Gelinim Mutfakta Beyti Sarma Malzemeler - 21 Kasım 2019

Sos Malzemesi

 • 2 adet domates
 • 1/2 yemek kaşığı kadar domates salçası
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 2 çorba kaşığı zeytinyağı

21 Kasım Gelinim Mutfakta Beyti Sarma Malzemeleri

Köfte Malzemesi;

 • 400 gram kıyma (dana)
 • 1 adet yumurta
 • 3 diş sarımsak
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 5 yemek kaşığı galeta unu
 • 1/4 demet maydanoz
 • 1 çay kaşığı kimyon
 • 1 çay kaşığı kırmızı toz biber
 • 2 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 2 çay kaşığı tuz

Beyti Sarma Gelinim Mutfakta 21 Kasım Günün YemeğiSarmak için;

 • 4 adet yufka

Servis için;

 • 1 kase kadar yoğurt
 • 6 çorba kaşığı kadar eritilmiş tereyağ

 

.

 

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Günün yemeği olarak aslında ara sıcak diye tabir edilen Beyti sarma yapılacak. Daha önce bu yemek yapılmış Ezgi de çok iyi puan almıştı. Elif ile Melike Beyti sarma konusunda oldukça iddialı isimler olacağını düşündüğüm için bugün her ikisinin alacağı puanları merakla bekleyeceğiz.

Sunucumuz Fatih Ürek Beyti sarmanın malzemelerini verdikten sonra kısa bir tarifini yaptıktan sonra yarışmacıların bu tarifi yapabilmesi için 50 dakika süre verdi.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak ResmiBeyti sarma için önemli olan düzenli ve her birisi aynı boyutta sarılması gerekecek. Tombul yada çok ince yada çok uzun saran hemen müdahale edileceğini düşünüyorum. Dış görünüşü ile önemli olan Beyti sarmasını bakalım kim iyi yapacak? Bugün günün birincisi kim olduğunu ve hangi gelin çeyrek altını bugün kazandı? sorusunun cevabını yazımızın devamında sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 21 Kasım Puanları (21/11/2019 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 4
Duygu : 3
Melike : 5
Gamze : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 5
Duygu : 1
Melike : => Şaheste’nin Gelini 4
Gamze : 1

*************************
” 21 Kasım 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Pakize‘nin verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 3
Melike : 2
Gamze: => Pakize’nin Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 4
Duygu  : => Aysel’in Gelini 1
Melike : 5
Gamze : 4

*************************

Gelinlerin 21 Kasım 2019 Perşembe Toplam Puanları

Elif 4 5 1 4 14
Duygu 3 1 3 1 8
Melike 5 4 2 5 16
Gamze 1 1 5 4 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18-22 Kasım Haftası) – Perşembe

*************************
Elif       : 43 + 14 = 57
Duygu  : 32 + 8 = 40
Melike  : 40 + 16 = 56
Gamze : 22 + 11 = 33
*************************

Gelinim Mutfakta 21 Kasım Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MELİKE
Gelinim Mutfakta 21 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MELİKE
21 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DUYGU

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Kasım 2019 Cuma Fragmanı İzle

22 Kasım 2019 Cuma yani bu haftanın, hafta finalinde Kanal D ekranlarına 400. bölümü ile karşımıza gelecek olan yarışmanın 22 Kasım Cuma fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu