Zuhal Topal'la Sofrada

21 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Netleşti!

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 21 Kasım Perşembe Ecem Kalafat yarışacak. 25 yaşında ve Hataylı olan Ecem bugün kendi yöresinin harika lezzetleri ile kaynanaları adeta mest edecek bir lezzetti önlerine serip, günün sonunda ise hak ettiği yüksek puanları alacağını düşünse de hayaller gerçekler hesabı, Ecem acılısının çok acı olması bile eleştiri konusu olacak.

=> [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 12 Aralık Perşembe Toplam Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Kasım Puanları verildiği esnada Ecem’in en çok eleştirilecek konusu ezmesinin yenilemeyecek kadar acı olması Ecem’in düşük puan almasına yetecek. Zira kaynanalara en ufak bir kıvılcım bile yeterken, acıyı sevmeyen kaynanalar bunu affetmeyecek.

=> [pembebuton]5 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada 279. bölüm - 21 Kasım 2019Son bölüm de sunucumuz Salı günü yarışan Ece ile kaynanası Derya’nın arasında geçen olay ve kaynanalara yansıması ve sonrasında bugün yarışan Gülcihan’ın gece saat 12’ye kadar hastanelik olması konusu yeniden açıldı.

=> [pembebuton]28 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Yarışmacı Ecem, kaynanasının duruma bakmaya gittiğin de kendisi de fenalık geçirdiğini kaynanası ile birlikte yan yana acil de yattıklarını açıkladı. Not: 21 Kasım Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> [pembebuton]22 Kasım Cuma Zuhal Topal haftanın birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.21 Kasım 2019 Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları=> [mavibuton]22 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Her hafta farklı yarışmacıların yarışmasında dolayı yarışan gelin ve kaynanaların isimlerini memleketlerini yada gelinlerinin isimlerini aklımızda tutmamız bir hayli zor olduğu için  [mavibuton]Zuhal Topal 18-22 Kasım yarışmacıları[/mavibuton] kimler olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Kasım Perşembe (279. Bölüm)

21 Kasım Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Ecem Kalafat. 7 aylık hamile olan Ecem, oldukça koşturmaca gereken bir menü de zorlanacağını ama lezzetinde yapması halinde kesinlikle finalist olabilecek bir menü ile kaynanaların karısına çıkacak.21 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana

Ecem’in bilmediği bir durum var ki Gülcihan kaynana diğer gelinleri sert sözleri eleştirmesi nedeni ile kaynanalar da Gülcihan’ın gelinine dolu dolu gelip, olur olmadık her şeyi eleştirecekleri için Zuhal Topal’la Sofrada 21 Kasım Perşembe puanları yarışmacı Ecem için hüsran olabilir.

Son bölüm de yarışan yarışmacıya derya hanın 7 vermesi kaynanalar ve sunucumuz tarafında anlamsız bir puan olarak nitelendirildi. Gülcihan hanım ise kendince bu konuya açıklık getirdi. Gelini Ece’ye inat verdiğini açıkladı. Hatırlarsanız Derya kaynana son bölüm de yarışan geline

“Keşke benim gelim olsaydın.”
Kaynana Derya

Diyerek gelinin adeta yerden yere vurdu. Bizim açımızdan Ece hak etti yada etmedi diyemeyiz. Bizi ilgilendiren kısmı, Derya’nın 7 vermesine getirilen açıklama olduğu için değinmek istedim. Bakalım Bugün Zuhal Topal’la sofrada 21 Kasım Perşembe Derya yine puanlama konusunda yüksek kullanacak mı? Bekleyip, göreceğiz.

Bu hafta Perşembe günü (21 Kasım 2019 Perşembe) yarışan yarışmacımız Ecem Kalafat ile kaynanası Gülcihan Kalafat hakkında topladığımız tüm bilgiler sizler alt başlıkta bekliyor.  

Ecem Kalafat (21 Kasım Perşembe Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Ecem Kalafat -21 Kasım 2019

 • 25 yaşında
 • bir yıllık evli
 • 7 aylık hamile
 • Aslen Hataylı
 • Doğacak bebeklerinin ismini can koyacak
 • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Kaynanası gibi tabak ve bardakları kokluyor

Gülcihan Kalafat (21 Kasım 2019 Yarışmacısı Kaynana)

21 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Gülcihan Kalafat

 • 49 yaşında 
 • Aslen Sinoplu
 • İstanbul Çekmeköy de ikamet ediyor
 • Tabakları koklamayı takıntısı
 • Tansiyon hastası
 • Muhabbet kuşlarını seviyor
 • Tabakların temizliği kokusundan anlaşıldığını düşünüyor

Haftanın dördüncü günü yani 21 Kasım 2019 günü Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan 279. bölümde yarışacak. Hamile halinde yarışacak olmasında dolayı seçtiği menünün daha kolay olmasını beklerken zor ve uğraştırıcı bir menü seçmiş.

Kaynanalar intikam almaya gelecekleri için Ecem’e maalesef istediği puanları vermeyecek. Bu sebeple bizler de bugün 21 Kasım Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı merak içinde bekleyeceğiz. Merak etmeyin ben alt kısımda sunucumuzun verdiği puanı ekledim bile. 

21 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Ecem’in Menüsü 

 • Sebzeli süzme mercimek çorbası
 • Kuru patlıcan ve biber dolması
 • Fellah Köftesi
 • Tepsi Kebabı
 • Pirinç Pilavı
 • Acılı Ezme salata
 • Taş Kadayıfı

Zuhal Topal'la Sofrada 21 Kasım Perşembe Puanları Alacak Günün Menüsü


Kaynanalar haftanın dördüncü günün de yarışacak olan Gülcihan’ın gelini ve 7 aylık hamile olan Ecem’in menüsünü gördüklerinde bir kısım kaynana Hataylı olduğu için künefe olması gerektiğini ama bulamayınca şaşırdığını söyleyen de oldu.

Bir başka kaynana ise menü gerçekten iddialı olduğunu ama hamile olması ve 2,5 için de bitirmesi gerektiği için menü zorlayıcı olduğunu söyleyerek menüyü beğendiğini açıkladı.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Kasım Puanları sırasında hangi kaynananın Ecem’e yüksek, hangisinin düşük verme meylin de olduğunu da böylece görmüş olduk. Zira günün sonundaki puanlarla menüyü duyar duymaz söyledikleri sözler arasında %100 benzerlik olduğunu fark ettik.  Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Derya Kalafat ve Kaynanası Gülcihan

tansiyon çok yükselecek. zira son bölümde yarışmacı gelin çok iyi bir menü çıkartamadığı gibi bazı yemekleri de yandı. Hatta o da yetmediği, üstüne bir de kaynanası diğer gelinlere çok kötü puanlar vermesine karşın hesap vakti geldiğini düşünmüştük. Lakin inanılmaz bir olay ile karşı karşıya kaldık.

Son bölümde sunucumuz kaynana Derya hanımdan bile düşük vermesi çok beklediğimiz ve gördüğümüz bir olay değildi. Ancak ona rağmen sunucumuz 6 puan verdi. Bakalım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Bu sorunun cevabını alt kısımda tablo içinde sizleri bekliyor. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (18-22 Kasım)

18-22 Kasım 2019 haftasında yarışan yarışmacıların kaynanalardan ve sunucumuzdan aldığı puanların toplamını her bölüm sonunda ekliyorum. Alt kısımda bu haftanın toplam puanlarını da ekledim.

 • Pazartesi = 30
 • Salı = 14
 • Çarşamba = 26
 • Perşembe = 23

21 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Ecem’in Puanları)

İlknur  5
Derya  3
Şahhanım  4
Kiraz  6
Zuhal Topal    5
TOPLAM   23

**21 Kasım 2019 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 21 Kasım 2019 Fragmanı

Hataylı olan yarışmacı hem kendi yöresinden lezzetlerle hem de çok iyi yaptığı yemeklerle iki canlı bir şekilde yarışacak olan Ecem Kalafat’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 279. bölüm fragmanı hemen alt kısım da sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu