Avlu

21 Mart Avlu Çalan Şarkı Ne? 35. bölüm De Çalan Rap Şarkının Videosu

Avlu dizisi 35. bölümü ile Star TV ekranlarına 21 Mart Perşembe akşamı geldi. Artık Avlu dizisinde bir gelenek olan ilk girişte bir birinden ilginç müziklerle başlaması, izleyenlerin de bu şarkıları merak etmesine neden oluyor. Şimdi 21 Mart Perşembe Avlu Çalan rap şarkı ve sözlerini açıklarken, dinleyebileceğiniz videoyu de hemen altına ekleyeceğim. Umarım işinize yarar. 

Avlu 21 Mart Çalan Rap Şarkı 

Farklı olayları farklı biçimde anlatmayı seven dizi, diğer dizilerin aksine müzik ile giriş yapmayı ve hiç bilinmeyen müzikleri izleyicilerine sunmayı çok seviyor. Her bölümün bir ana düşüncesi olduğuna inandığı için girişte hep konu ile ilgili filozofların düşüncelerinden sözleri eklemeyi de ihmal etmiyor. Anlayacağınız genel kültür gibi bir dizi ile Limon film ve Hayri Aslan harika iş çıkarttığını, tabi oyuncuların da bu konuda yaşıyor gibi oynamasının de çok büyük payı var.avlu dizi resmi 2

Deniz karakterine hayat veren Demet Avgar bu rol için gerçek ceza evlerini gezdiğini ve gerçek mahkumlarla görüştüğünü biliyor muydunuz? Neyse dizi hakkında kısa bilgilendirmeden sonra Avlu 21 Mart Çalan şarkı yani rap şarkının adı “abrakadabra” dır. bu rap şarkıyı seslendiren sanatçı sagopa Kajmer’dir. Kısaca bu şarkının sözlerinden bir kaç cümle ekleyelim.

“Berduşun hayatı diyabolik
Ne dese ne etse olamıyor simetrik
Kimi ipin ucunda milimetrik
Kimisinin işi bilmişlik
Kimi kimine kesik
Kimi diyalogtan bir haber saftirik
Kimi gaddar söküp alır kemik ilik
Kiminin cebi dolu Kimisinin deli”

diyerek devam eden şarkı sözleri ise oldukça ilginç. Demek istemiş diye uzun uzun düşünülecek sözlerden oluşan ve bunu da rap tarzında söyleyen Sagopa Kajmer’e bu çalışmasından dolayı teşekkür ederiz. bu şarkıyı bir daha dinlemek isteyenler için hemen alt kısımda videosunu ekliyorum. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu