Gelinim Mutfakta

21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma günün birincisi açıklandı. 21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucun kim çeyrek altını aldı? Cuma günü yani bugün kim birinci oldu? Seda Sayan beş puanı kime verdi? 21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu bu hafta en yüksek puanı hangi gelin aldı? 21 Mayıs Cuma günün birincisi kim oldu? 21 Mayıs Cuma bugün çeyrek altını kim aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Puanları sonucu %100 belli olduktan sonra bir gelin kesin olarak beş altın bileziğin sahibi olurken, bir gelin de aldığı düşük puanlardan dolayı yarışmadan elenecek.

=> Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Puan Durumu için tıklayınız.

21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları belli olduğu sıra Aynur ve kaynanası

Hafta başında yarışmaya katılan ve geldiği ilk iki gün boyunca çok kötü puanlar alan Aynur Çarşamba ve Perşembe günü aldığı yüksek puanlar sonra yarışmada kalabilmesi için bir umut doğdu.

=> 21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Aynur ilk iki gün sonunda günün sonuncusu olmasında dolayı kesin olarak Cuma günü eleme potasında yarışacağını daha önce tarafımızca açıklanmıştı. 

=> Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Puanları Belli Olduğu an Esra ve Kaynanası

Aynur’un son iki puanlama da yüksek puanlar almasında dolayı Yağnur da eleme potasının bir tık yukarısında yer alabildi. Şu an Yağnur eleme potasına yarışan Aynur ile arasında sadece 5 puan fark var.

Aynur bugün 21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, Yağnur ile arasında ki beş puanı kapatması halinde yarışmada ki dengeler ir anda alt üst olacaktır. 

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 21 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Seda ile Yağnur günün birincisi olurken , kura sonucu Seda çeyrek altını alan taraf oldu. Normal de Seda kuralar da oldukça şansız olduğunu dile getirse de son kurada Seda’nın yüzü güldü. 

21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu resmi (Yağnur)

Seda, güçlü rakibi Yağnur’un gelmesi ile çeyrek ve bilezikleri alma noktasında oldukça zorlanıyor. Bu nedenle en güçlü iki rakibi olan Esra yada Yağnur’u yarışmadan eleyip bilezikleri kazanmanın planını yaptığı için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında çok yüksek puanlar almayı hedefliyor. 

Bu hafta yarışmaya katılan Gülten ile Aynur’un isim verme mevzusunda tartışması hafta finaline damga vurdu. Gülten kaynana gelini Aynur’un isim verme olayını aynen şöyle dile getirdi; 

“Çocuğum olduğu zaman ismine siz karışmayacaksınız!”
Kaynana Nilgün

21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu netleştiği sırada Nilgün ve gelini Yağnur

Sözleri ile kaynana Gülten gelinin çocuğu olduğu zaman özellikle yabancı isimler koyacağını dile getirmesinin akabinde Aynur da kaynanasının söylediklerini doğrular cinsten “tabi canım karışmayacaksınız” sözleri ile kendisini savunmak istedi. Bugün 21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonrasında Aynur’un henüz doğmamış bebeğine isim koyma mevzusu gündem olacak.

Bugün Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Puanlama sırasında gelecek her puanın oldukça büyük kıymeti olacak. Şuan birinci ile ikinci arasında sadece 4 puan var.

21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Diğer taraftan üçüncü ile dördüncü arasında ise 5 puan fark var. Bu nedenle bugün Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma puanlaması sonucunda kimisi elenmemek için canla başla çalışacak. Kimisi de bilezikleri kıl payı kaçırmamak için çalışacak.

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 17 Mayıs Pazartesi günü ekrana gelen sevilen yarışma programında bugün hafta finalinin ilk puanlaması Seda Sayan’ın vereceği bugün 21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması başlayacak. Bugün verilen puanlar sonucunda ortaya çıkacak olan Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Puan Durumu (Toplam Puan Durumu) sonucuna göre bir gelin bilezikleri alırken bir gelin yarışmadan elenecek.

Son iki haftadır Yağnur bilezikleri alan taraf olurken, Esra yada Seda eleme potasına mücadele eden isim olarak karşımıza çıkmıştı. Bugün 21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da Yağnur elenmemek için çabalarken, Esra ile Seda bilezikleri için çabalayan isimler olarak karşımıza çıktılar. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda 21 Mayıs Cuma puanlaması sırasında eğer ki bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde kesinlikle bilezikleri de alan isim olacak. Bu nedenle Esra ne yapıp edip bugün çeyrek altını kazan taraf olmak için kolları sıvadı.

Bugün Gelinim Mutfakta 21 Mayıs puanlaması sonucunda kesin olarak bir gelin yarışmaya veda edecek. Bu isim ise henüz her ne kadar belli olmasa da Aynur’un beş puan veri de eleme potasına yarışmasında dolayı elenecek isim olarak Aynur’un ismi daha ön plana çıkıyor.

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Puan durumu açıklandığı an Seda ve kaynanası

21 Mayıs Cuma günü en yüksek puanı hangi yarışmacı aldı? Seda Sayan Cuma günü beş puanı kime verdi? Haftanın final bölümünde yani Cuma çeyrek altını kim kazandı? 21 Mayıs 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu hangi gelinin bugün birincisi oldu? İşte bu soruların cevapları da hemen alt kısımda bugünkü puanları verildiği tablo içerisinde açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Puanları (21/05/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

21 Mayıs Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 2
Esra: 5
Yağnur: 4
Aynur: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülten’in verdiği Puanlar

Seda: 1
Esra: 5
Yağnur:  2
Aynur: => Gülten’in Gelini 4

*************************
” 21 Mayıs 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 3
Esra: 5
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 2
Aynur: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Seda: 4
Esra: => Fatma’nın Gelini 5
Yağnur: 1
Aynur: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 3
Esra: 5
Yağnur: 4
Aynur: 1

*************************

Gelinim mutfakta 21 Mayıs Cuma Toplam Puanlar

Seda 2 1 3 4 3 13
Esra 5 5 5 5 5 25
Yağnur 4 2 2 1 4 13
Aynur 1 4 1 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17-21 Mayıs) – Cuma

*************************

Seda :   68 + 13 = 81
Esra  :   62 + 25 = 87
Yağnur : 57 + 13 = 70
Aynur :  52 + 8 = 60

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ESRA
Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ESRA
21 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYNUR

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Fragmanı İzle

21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ve toplam puan durumu sonucuna göre bir gelinin veda edecek, bir gelinin de bilezikleri alacak. İşte böylesine önemli anların yaşanacağı Gelinim Mutfakta 21 Mayıs fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

21 Yorum

 1. Küfürleri kaldırdığıniz için teşekkürler küfür etmek acizlerin işi ıyi olmak dürüst olmak her zaman ıyi yerlere getirir insanları ıyi niyetli insanlara çıksın tüm yollar

 2. Seda sayan sedanın bilezikleriyle oynadı 4 kayınvaliden 5 aldığı pazartesi günü bile 2 verdi tebrikler

 3. HAKİKATEN ESRA VE KAYIN VALİDESİ GICIĞIMA GİDİYOR!..ÇEYREK VE BİLEZİK ALDIKLARI ZAMAN HEMEN ORTAYA ATILIP OYNAMALARI SİNİRLERİME DOKUNUYOR!..

 4. Değerli, yönetici,biraz önce yorum yazdım,silmişsiniz, neden?
  Yorumlar ;yapıcı olduğu için neden silinir, merak ettim.
  Kusura bakmayın,sizin hoşunuza gidecek diye
  Çizgimi bozamam
  Ben bu yaşıma kadar,değerlerine önem vermeye,adaletli olmaya,dürüst olmaya,yalan söylememeye özen gösteren biriyim.

 5. ESRA’yı sevmem ancak herkesten 5 aldı denecek bir şey yok.Yapan alıyor.SEDA her cuma günü kayınvalidesiyle tartışarak konsantrasyonunu bozarak hüsrana uğruyor.YAĞNUR düşük puan alınca bağırmaya başlıyor,kayınvalidesina sardırıyor ve kulak çınlatan CIR CIR yapıyor.Aynur son güne ümitle girdi ama muhallebiyi iyi yapamıyarak elendi.P.tesi günü HASANPAŞA KÖFTESİ yapılacak.Köfte harcını iyi yoğurup erkenden fırına atan kazanır.

 6. seda sayan yarışmacı sedaye niye kafayı takmış bu hafta hep kıza 1 veya 2 vererek kızı yaktı

  1. Nasıl herkes 5 puan verdi çok şaşkınım mutlaka bir üç kağıt var bu işte şimdi havasından geçilmez Esra nın da kaynanadasininda offf allahım

 7. Seda Sayan bu programı hiç haketmiyorsun git hatta ekranlardan git artık ömür boyu seni görmek zorunda mıyız, bu ne hırs Senden daha iyi sunacak tarafsız ve genç biri gelmeli bu proğrama yeter artık

 8. Nasıl herkes 5 puan verdi çok şaşkınım mutlaka bir üç kağıt var bu işte şimdi havasından geçilmez Esra nın da kaynanadasininda offf allahım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu