Zuhal Topal'la Sofrada

21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Fadime Çay]

21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Fadime Çay yarışacak. Aslen Samsunlu olan Fadime 21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yarışan gelin olurken, kaynanası değil görümcesi ile yarışması dikkatlerden kaçmadı. Fadime Çay’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Fadime neden görümcesi ile yarışacak? 21 Mayıs Zuhal Topal programında yarışan gelin kaynana kim? 21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu (Toplam Puan Durumu) sonucu hangi gelin birinci oldu? İşte bu soruların detaylı cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> 11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puan Tablosu için tıklayınız.

21 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Fadime ve Görümcesi

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs Cuma Puanları sonucu bir gelin %100 büyük ödül olan 15.000 TL’nin sahibi olacak. Böylesi önemli bir günde en az 31 puan alması gereken Fadime şimdiden kolları sıvadı.

=> Zuhal Topal 4 Haziran Cuma Puanları için tıklayınız.

Fadime Çay 21 Mayıs Zuhal Topal puanlaması sırasında kendisinden önce yarışan gelinlerin yüksek puan aldıklarını kaynanaların elinden hep düşük puanlar kaldığı için bugün kendisine her ne kadar 3 puan geleceğini düşünüyor. Dikkat: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının sonunda sizleri bekliyor.

=> 21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı Sonucu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Fadime Çay bugün hangi yemekleri yapacak? (Fadime’nin menüsü) Kaynanalar Fadime’nin menüsüne ne söylediler? Kaç puan verdiler? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> 17-22 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Yarışan Gelin ve Kaynanalar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs Cuma (2020)

21 Mayıs Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan damadın adı Fadime Çay. Henüz 19 yaşında evlenmeye karar veren Fadime, genç yaştan itibaren yemek yaptığını, bugün elinin lezzetini kanıtlamak için geldiğini dile getirdi.

21 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ile görümcesi

Normalde gelin kaynana konsepti içerisinde olması gereken yarışma programında bugün bugün 21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları almak için yarışan Fadime kaynanası ile değil görümcesi ile yarışacak. Bunun en büyük nedeni kaynanasının olmaması ve görümcesini kaynanası gibi görmesinden dolayı yarışmada görümcesi ile birlikte yarışacak.

21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynana (görümcesi) hakkında ki bilgileri hemen alt kısımda verilmiştir. Not: 21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları ve günün sonunda oluşacak olan 21 Mayıs Zuhal Topal puan durumu sonucu yazının en sonunda sizleri bekliyor.

21 Mayıs Yarışmacısı Fadime Çay

Zuhal Topal'la Sofrada Fadime Çay
Zuhal Topal’la Sofrada Fadime Çay Resmi
 • 1990 doğumlu
 • 31 yaşında
 • Aslen Samsunlu
 • 11 Yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • Oldukça inatçı biri
 • Nede olsa Karadeniz kızı
 • Yakın zamanda 35 kilo verdi

21 Mayıs Yarışmacı Kaynana Derya Şengül

Zuhal Topal'la Sofrada Derya Şengül
Zuhal Topal’la Sofrada Derya Şengül Resmi
 • 1978 doğumlu
 • 43 yaşında
 • Bir çocuk annesi
 • Fadime’nin görümcesi
 • Unutkan biri
 • Haksızlığa asla gelemiyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Fadime Çay’ın menüsü ile bu menüye gelen eleştirileri aktardıktan sonra bu menüye kaynanalar tarafında ve Zuhal Topal tarafında gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs Cuma Puanları yazının en son kısmın da verilmiştir. 

21 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Fadime’nin Menüsü 

 • Mercimek Çorbası
 • El Açması Kıymalı Kol böreği
 • Tepside Patates Salatası
 • Mantarlı soslu kuzu pirzola
 • Bulgurlu firik pilavı
 • Mevsim Salata
 • Dondurma Eşliğinde Karamelli Çikolatalı Elmalı Milföy

Zuhal Topal'la Sofrada 21 Mayıs Cuma Puanları alacak Gelin Ve Menüsü


Kaynanalar bu hafta son yarışmacı Fadime Çay’ın menüsünü aynen şu sözlerle eleştirdiler;

Menüyü beğenmedim
Çok hafife kaçmış
Kol böreği güzel
Menüsü uyumlu

Kaynanalar

17 Mayıs 2021 tarihinde başlayan ve bugün verilecek puanlar sonucunda büyük ödülün sahibini bulacağı yarışma programında Fadime’nin alacağı puanlar yarışmadaki dengeleri %100 değiştirmesi bekleniyor. Not: Fadime Çay’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir. 

Fadime Çay 15.000 TL’yi alabilmesi için kesinlikle en az 31 puanı cebine koyması gerekiyor. Lakin kaynanalar ellerindeki düşük puanları durduğu için Fadime kendisine kaynanalar bugün 21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında mümkün mertebe düşük vereceklerini ifade etti.

21 Mayıs 2021 Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs Cuma puanları öncesinde Fadime kendisinden önce yarışan gelinlerin menülerini incelediğini, hiç birinin el açması ara sıcak yemekleri olmadığını, bu konuda oldukça şanslı olduğunu ifade etti. Dikkat: Cuma Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının sonunda verilmiştir.

Bu hafta gelinlerin 17 Mayıs tarihinden itibaren aldıkları Zuhal Topal’la Sofrada toplam puanlar sonucu yani 21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la sofrada puan durumu hemen alt kısımda verilmiştir.

21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Bu hafta 17 Mayıs 2021 tarihinde başlayan ve bugün 21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda bir gelin 15.000 TL değerindeki para ödülünü kazanacak. Şu ana kadar bugün 21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la sofrada puan durumu henüz belli olmadan önce yarışmacıların toplam puanlar alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

17-21 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu; (21 Mayıs Cuma)

 • 17 Mayıs Pazartesi Puanı (Güray Yaprak): 31 Puan
 • 18 Mayıs Salı Puanı (Merve Güven): 31 Puan
 • 19 Mayıs Çarşamba Puanı (Tuğçe Karataş): 27 Puan (%100 kaybetti)
 • 20 Mayıs Perşembe Puanı (Elif Özhan): 23 Puan (%100 kaybetti)
 • 21 Mayıs Cuma Puanı (Fadime Çay): 33 Puan

Cuma günü Fadime Çay’a gelecek olan puanlar yarışmanın dengesini %100 değiştirecek. Böylesi önemli bir günde Fadime Çay’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? 21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunda Fadime kaç puan aldı? Soruların cevapları alt kısımda ki tablo içerisinde verilmiştir. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Fadime Çay)

Ayşe Yaprak  7
Hülya Güven  6
Kezban Karataş  4
Şükran Özhan  8
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   33

**21 Mayıs 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 21 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

Aslen Samsunlu 11 yıllık evli 31 yaşında ki iki çocuk annesi Fadime Çay’ın yarıştığı ayrıca 21 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlamasının da yapılacağı Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs fragmanı alt kısımda  verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu