Kördüğüm

21 Mayıs Pazartesi Kördüğüm 288. Bölüm Özeti # Akash, Meethi’yi Kurtardı

Kördüğüm 288. bölüm özetini sizlere tek başlık halinde anlatacağız. Bu bölümün en önemli olayı Meethi Nirbhaya tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Rathore bir iz buldu.  Hadi lafı fazla uzatmadan 21 Mayıs Kördüğüm özeti vermeye başlayalım.

Kördüğüm 288. Bölüm Özeti

Kördüğüm 288. bölüm özeti konusunda tek başlık açılacaktır. Bu bölüm kanal 7 ekranlarına 21 Mayıs Pazartesi günü gelecektir. Geçtiğimiz bölümde Rathore ve Jogi Meethi’nin kaçırıldığını karakola bildirdiler. Durumu da Veer’e haber verdiler. Bakalım yakışıklı Rathod ve beraberindekiler Meethi’yi bulmak için neler yapacaklar. Hadi Kördüğüm dizisi 288. bölüm özetine geçelim.

Meethi bu yemeği eşinize götürüyorum deyince Nirbhaya sana soran oldu mu? ne karışıyorsun diye kızar. Meethi ise o aç olduğunu söyledi der. Agarth Mama, o hasta olduğu için ne zaman yemek yediğini bilmiyor. Günde bir kaç kez yemek veriyoruz biz der. Bu sırada konuşmaları balkondan dinlemeye başlar. Meethi, siz evlenirken bir birinize söz verdiniz. Hastalıkta sağlıkta dediniz. Şimdi eşiniz hasta ve ona bakmalısınız. Visnhu hasta olsa ben onun için elimden geleni yapardım. Bu evliliğin verdiği bir sorumluk ve sevginin gereğidir der. Bırakın bu yemeği ona götüreyim der.

Nirbhaya önüne geçince, Meethi eğer önümden çekilmezsen seni polise şikayet ederim der. Nirbhaya, hem kendisini hem de babasını sözleri ile küçük düşürünce sinirden deli olur. Meethi yemeği yukarı götürünce Nirbhaya, baba bırak bunun kellesini alayım der. Agarth Mama da bizim düşmanımız zaten öldü. Sıra kızına geldi. Gerekeni yap oğlum diye Nirbhaya’ya talimat verdi.

21 Mayıs Kördüğüm Özeti Meethi’yi Öldür Oğlum

Meet, yemeği bir çırpıda bitiren Kambari’nin yanından ayrılırken benim adımı biliyor musun der. Kambari, senin adın Meethi deyince bizimki çok mutlu olur. Onunla konuşmak için yanına oturduğu sırada kapının aralık kısmından Maiyya’yı görünce birden kadın korkmaya ve Meethi’yi yanından uzaklaştırmak ister. Onu itekler. Meethi’nin kafası yatağa çarpar ve yaralanır. Maiyya, gelini Meethi’yi kolundan tuttuğu gibi alt kata getirir. Karji’ye dönüp sen bu kızı nasıl oraya gitmesine izin veriyorsun der. 21 Mayıs kördüğüm özeti devam ediyor. Karji ise durdurmak istediğini ama başarılı olamadığını söyler. Akşam olduğunda Agarth Mama ve oğlu Meethi’yi öldürmek için son hazırlıkları yaparlar. Bıçağını keskinleştirirken Karji eşini uzaktan görüp, Meethi’ye zarar vermek istediğini anlar. Hemen Akash’ın yanına gidip, Massi Meethi’ye depoda lamba bulmaya gönderdiğini ışık olmadığı için korkabileceğini haber eder. Akash da hemen karısının yanına doğru giderken, Meethi depoda Massi’nin söylediklerini aramaya başlar.

kördüğüm 288. bölüm özeti resim 1

Massi bilerek göndermiştir. Nirbhaya öldürürken sıkıntı olmasın diye bilerek depoya gönderdi. Daha sonra gelip Nirbhaya’ya Meethi’yi nereye gönderdiğini söyledi. Nirbhaya da ilk iş olarak elektrikleri komple kapatır.  Nirbhaya yüzüne maske takıp Meethi’nin bulunduğu odaya doğru ilerlemeye başlar. Nirbhaya kapıdan içeri girip deponun kapısını kapatır. Sesi duyan Meethi kim var orada diye bağırsa da hiç ses gelmez. Nirbhaya Meethi’yi yakalar ve boğazını kesmeye çalışır. Meethi bir taraftan direnmeye diğer taraftan yardım edin diye bağırmaya başlar. Akash kapıyı kırıp içeri girer. Nirbhaya’yı durdurup yüzündeki maskeyi çıkartınca karşısında dayı oğlu Nirbhaya’yı görünce şok olur. Nirbhaya, Akash’ı itekleyip kaçar.

Suç, Kambari’nin Üzerine Kalır Kördüğüm 21 Mayıs Özeti

Maiyya, Massi, Agarth ve Karji çığlıkları duyup gelir. Meethi’nin hala ölmediğini görünce çok şaşırırlar. Agarth, hırsız gelmiş olmalı. Gidip bakalım dediği sırada Pavitra yerde kan izleri var. Bu izlerden takip edebiliriz der. Kan İzleri Kambari’nin odasına kadar gider. Kapıyı açtığında Kambari’nin elinde kanlı bıçağı görünce herkes şok olur. Meethi bana saldıran kadın değil erkek ve yapılı birisiydi der. Ancak kimseyi ikna edemez. Kördüğüm 21 mayıs özeti vermeye devam ediyoruz. Maiyya eşin korkudan ne söylediğini bilemiyor. Al götür de dinlensin biraz diyerek Meethi’yi götürdükten sonra Nirbhaya saklandığı yerden çıkar. Maiyya neden benden habersiz plan yapıldı diye kızar. Agarth Mama, karısını depoya götürüp artık burada yaşayacaksın der.

21 mayıs kördüğüm özeti resim 1

Akash, eşine pansuman yaptıktan sonra neden karıma saldırdınız. Bundan benim neden haberim yok der. Maiyya öfke ile yerinden kalkıp düşmanımızın kızı ne zamandır senin Karji oluyormuş deyince Akash geri adım atıp bu plandan haberim olmalıydı. der. Maiyya annesini öldüremedik ama kızını öldüreceğiz. Bunu da bizzat sen yapacaksın. Ancak şimdi değil zamanı daha var der. Anlayacağınız Akash abayı Meethi’ye yaktı. Bu gün olanlarda Meethi’yi ölümden kurtardı. Ancak Akash bu durumu kendisine bile itiraf edemiyor. Ayrıca Meethi’nin yukarıda olduğunu soran dayı oğluna Karji’nin adını vermedi. Sesleri duydum ve geldim dedi.

Rathod, Mail’in Geldiği Adresi Bulmaya Çalışıyor Kördüğüm 288. Bölüm Özeti

Mumbai’de işler nasıl gidiyor. Tapaysa, rüyasında Meethi’yi görür. Panik içinde uyanır. Başında bekleyen Mukta’ya Meethi nerede diye sorar. Mukta da Visnhu ile birlikte balayında der. Odadan çıkıp babası Rathod’u arayıp, Meethi’yi bulup bulamadıklarını sorar. Rathod polise ifade verdiğini, gelen maillerden adres tespiti yamaya çalıştığını söyler. Mukta da Tapasya annem birden Meethi diye uyandı ve hemen Meethi’nin nerede olduğunu sordu diye babasına bilgi verir. Jogi, Mukta’nın düğün günü söylediklerini ve ona inanmadığı anları hatırlayıp kendisini kötü hisseder.

Rathore telefonla Jogi’yi arayıp polislerden haber geldiğini, maillerin Uttar Paradesh bölgesinden atıldığını. Bu adresin av mi? İnternet kafe mi? onu bulmaya gideceğini haber eder. Polis belli adresleri Rathore ile paylaştıktan sonra Jogi evden dışarıda işlerim var deyip çıktı. Polis müfettişi bu maili gönderebilecek üç adres olduğunu en önemlilerini sıralar. Arayacakları alanın büyük olması nedeni ile Visnhu’nun resmini her yere dağıtırlar. Bir kişi Visnhu’yu tanıdığını ve Atisşgan da olduğunu söyledi. Böylelikle kördüğüm 288. bölüm özetini bitirdik. Bir sonraki özette buluşmak dileğiyle sağlıcakla kalın. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

255 Yorum

 1. SELAMM
  ????
  KELEBEKLERİM
  ???????
  NASILSINIZZ
  ???????

  Ahhh kızlar daha iyileşmedim ya başım çatlıyor üzerine boğazım çok ağrıyor…

  İkiyim hediye istiyomm

 2. ohhh uzun ugras sonucu siteye girmeyi becerdik..

  FİLİZ SİTEYE GİRİLMİYOR GİZEMDE GİREMİYOR.

  DEFNEM oruc tutmana sevindim iyi geciyomu.ben deylim maalesef oruc ama isterdim tutmak.

  hmm. oylemi isallah sorunlariniz cozulur.
  evet gozlerimle olumsuz dusunmuyorum olumsuz dusunecek bir sey yok.
  efe off keske cirkin olsaydi diyorumya niye bu kadar yakisikliki efeye kezzap dokmeyelim kiyamam ona ben ama busra teyzenin diline dokim bir daha konusmasin .
  ben amalyatima kadar gitmiyorum doktorumla konustum tamam dedi zaten amalyat olacagim icin agir tedaviye gerek kalmadi zaten gitmek istemiyorum cunku efe ayaz bey sunnet olacakk ohh olsun ona insalla cok agrir o kizlara yuz versin yakisikli olsun ohhh cok cok agrisin.efenin babasi hazirana girmeden sunnet olcan dedi efede tirsak yok diyor. ohhhh olsun ona.aslinda kucukken unnet olmustuda sunnet denmez cunku doktorlar yapmayi bilmemis babasida dedi hazirana girmeden sunnet olacan ohhh olsun onaa.ama bir yandanda uzuluyorumyaaa.

  sende hic bir sey yokmu Defnem.

  Gulciceyim hos geldin nasilsin.

 3. Merhaba kızlar nasılsınız ?
  Vahşi güzelim nasılsın seni çok özledim ❤❤❤❤

 4. Gizemim girebildinmi cok sevindim bende soyledim Filize giremedini yazdik.iyiyim sen nasilsin. birtanem.

  DEFNEM evet guzel ve yakisikli taliplerimiz cok ama bana gelsinler ben hepsini idare ediyorum ama efeye gelmesin Efe Ayaz bey o bilmiyo idare etmeyi kovmayi yuz vermemeyi ne yapalim boyle evlenene kadar devam edcez evlenincd artik kizlar birakir. ama efe ayaz beyle evlenmicem o var.

 5. DEFNE cim onceki sayfaya yazdim ben sana yorumuna cevap canim
  Amaya senin icinde yazdim orsya diziyle ilgili sormussunanlattim:)

  Cicek kis :)

 6. BELLOŞA ve Heline ??Toka hediye ediyorum ???
  ????
  Ay FİLİZ bi an siteye hiç giremiycem sandim. Kiz sorun var bağlantıda akşam bir bak
  ???
  Ay Belloş neeee sünnet mi ay ölücem gülmekten şimdi ????????Efe mi yarım yamalak mi olmuş sünneti..
  Ee bunu sosyete kızlarına duyurdu sarsılsın Efenin karizmasi kiz sana kalsin Efe sadece???? BELLOŞ bu işler idare işi hoş tutacaksın karşı tarafi keskin sirke küpüne zarar.. Birlikte mutlu olmanin bir yolunu bulacaksiniz.
  Oruç zor geçiyor tabi Pırlantam hele hafta içi çalışırken beynim zonkluyor ama Rabbim sabrini veriyor
  ????
  Yok ÇİÇEĞİM Zülişim tam iyileşmedi..
  ???
  Amaya hafıza kaybi yok ortada ikisi farkli karakterler. Paro öldü Mayra geldi. Farklı kişiler

 7. Helin canim aksama soyle guzel bitki cayi ic birde kocaman bardak taze skilmis meyve suyu bende aksam a oylce yapicsm bol su icip cok susadim bugun
  gecmis olsun helin
  cicek kis

 8. Helin geçmiş olsun ablam. Orucuna ara ver ogrencisin sen. Iftardan sonra ağrı kesici iç
  ????
  Evet Çiçek kız ramazan ve çalışma hayati zor. Sana da kolaylıklar dilerim sinavlarinda..
  ???
  Efeyle evlenmezsen Efe seni başkasına yar etmez BELLOŞ ;)

 9. tesekurler Defnem toka icin.

  ne karizmasinin sarsilmasi daha cok ustune gelecekler bir bahane bulup efelere gelecekler ne numaralar cevirecekler bunun karizmasi hic bitmez.

  yaa yarim yamalak olmus sunnet simdi korkuyo .
  artik bir orta yol bulcaz ne yapalim off ben onu cok seviyorum cok yagci bana tarak yaptirmisti onla ben variz degisik bir sey aldi geldi saclarini tarimmi yagci sonrasi kendini af ettirme cabasi off simdi gelir taramaya ama cok yumsak tariyo .

 10. Defnem iste cok zor olur oruc simdi Allah yardim etsin tatli yazarim.

  Efeyle evlenmem onane kimle evlenirsem baskasina yar olurum .

 11. Amin Belloşum cümlemize bakalim güzelce ihya etmeye çalışıyorum Ramazani ruhumun huzur bulmaya ihtiyaci var Rabbimin sevgisine şefkatine ihtiyacım var. Hemde çok..
  Belloş bir tam altin takarsın artik Efeye sünnette ??
  Şaka bir yana Pırlantam Efenin işi de çok zor. Bir tarafta canindan çok sevdiği ömrünü vermek istediği kadın yani sen diğer tarafta peşini bırakmayan manyak kızlar ordusu. Sen asaletinle Efe de sabriyla bu düşmanları bertaraf edebilir. Efe seni suçlar sen Efeyi suçlarsın aaa olmaz. Bak Efe hakli da olsa haksiz da olsa anladığım kadarıyla seni hep alttan alan yumuşak taraf. Normalde bi erkek bunu asla yapmaz,erkek hatasini kabul etmez. Bencilce günah çıkartır sadece. Ama Efe senin için nefismis,gururmus,egoymus hepsini toprağa gömmeye hazir kiymetini bil Pırlantam.. Bu devirde gerçek bir seven bulmak çölde su bulmaktan daha zor. Himelayalardan tuz çıkarmak gibi birşey. Güzellik yakışıklılık kıskançlık hepsi gelir gecer. Tarih sadece şunu kaydeder: Benim tavrim ne oldu biz dik durabildik mi sadakatimizi tam koruduk mu? O bana sonsuz güvendiğini hissettirdi mi?? Hayat kısa
  Rabbim ayirmasin sizi. Bir saç taramak bi omre bedel

 12. ayy Defnem. ne guzel konustun oyle efe gitsinde okim bellaya cok guzel konustun dediyin gibi efe ego nefisini her seyi topraga gommus bile onun icin hep alttan alir uzulsun istemez hic hakli olsa haksiz olsada bagirip cagirmaz o oyle deyil sadece o uzulmesin yeter diyor ben herseyi yaparim ama bella biraz cok kiziyo sert davraniyor.

  İnsan bunlara bakinca ozeniyor ıslak kekler ikiside.
  bak ay ne tatlilar efe bebek gibi oturttu kucana saclarini tariyor bak burda soylim efe ozur felan dilicek bella tutturacak beni op aff ederim kesin boyle yapacak.
  buraya yaziyorum.

  kendimi gulmekten alamiyorum kabak patladi efeye cikti basina sunnet derdi agliyo resmen yaa yazik ama babasi kati.

 13. FİLİZİM ÇOK SEVİNDİM SİTEYE GİREBİLDİĞİME ARTIK SORUN ÇÖZÜLDÜMÜ TAMAMEN İNŞALLAH Bİ SORUN KALMAMIŞTIR ARTIK

   1. Dualarım Seninle Canım Allah Emeklerini Boşa Çıkarmasın İnşallah Bitanem Rabbim yardımcın olsun FİLİZİM

 14. Herkese iyi günler ayy sabahtan beri girmeye çalışıyorum korktum bir an neler oluyor böyle yine saldırı oldu herhalde ya ?? Filizcim Allah sabır versin ne diyelim inşallah bir daha olmaz böyle ??

  1. evet canım ilk defa bu kadar kötü bir saldırı aldık amin inşallah zülişim duanda unutma

 15. ABLOŞLARIM TAVSİYELERİNİZİ DINLİCEM??

  FİLİZ ABLOŞ DÜN AKŞAM SİTEYE GİREMİYORDUM BUGÜN SABAHTA DENEDİM OLMADI ŞİMDİ GİREBİLDİM ABLOS??

  NASILSINIZZ
  ??????
  KIZLAR
  ???

  ŞİMDİDEN ACIKTIM YAAA IMM??
  NEDENSE ORUÇLU OLDUĞUMDA İNSTAGRAM DA CİKOLATALI PASTA ve YEMEK VİDEOLARI İZLİUOM YİA

 16. Ben geldim hoş geldim ya İnternet bitti benim bugün turkcell İnternetimi ikiye katladı çok şükür insafa geldi zaar bir sevindim bir sevindim inşallah bitmez yine ??

 17. ZÜLİŞİM hoş geldin Bitanem Nasıl oldun şimdi iyimisin

  HELİNİM ablasının güzeli Nasıl oldun Başının ağrısı geçtimi gülüm

 18. Kızlar Nerdesiniz. Bende Çıkıyorum Kimse yok zaten Akşam Nasip olursa gelirim Çok yorgunum bitkin hissediyorum kendimi Azıcık dinleneyim

  1. çiçeğim şu olaylardan dolayı başım zongluyor akşama yazarım beni merak etmeyin olur mu hala kendime gelemedim :(

   1. Filizcim dikkat et kendine ya bula bula burayı bulmuşlar hainler sen dinlen biraz inşallah bir daha olmaz böyle saldırı falan ??

 19. Helincim hoş geldin nasılsın iyi misin ?? ya oruç oruç yemek programı izlersen haliyle acıkırsın televizyonda çok çıkıyor ayy bir canım çekiyor oruç oruç bende gittim en son televizyonu kapattım en iyisi hiç bakmamak ?? değil mi

 20. İğleşmene Sevindim Züliş. Bende idare ediyorum Ya Üstümde ağırlık var sanki Bitmiş tükenmiş hissediyorum kendimi Canım Sen naptın Görüşmeyeli

 21. Geçmiş olsun FİLİZİM Kıyamam Canım Benim Dinlen iyiyce İnşallah Bidaha Sorun Olmaz Sitede Sıkma canını Allah Emeklerini Boşa Çıkarmasın

 22. Gülçicek Evet ya bende yeni yeni kurtuldum gripten çok dikkat ettim kendime ama boğazımda az ağrı var işte ?? yoksa iyiyim
  Ne yapayım aynı işte evde geçiyor günüm ?? ya belki sıcaklardan oluyordur üstündeki ağırlık baskın bir hava var insan haliyle etkileniyor inşallah iyi olursun benimde sinirlerim bozuldu sabahtan beri siteye ulaşımıyordu dünde aynı olmuştu üzüldüm ??

 23. Aleyküm selam SEVDA Hoş geldin Şükür sorun Hall oldu Sanırım artık canim İnşallah bidaha sorun çıkmaz

  KIZLAR KAÇTIM BEN DİNLENEYİM BİRAZ GÖRÜŞÜRÜZ

 24. Yene site geldi sukur gozunuz aydin kizlar bol sobetler dilerim kolay gelsin kuzucuklar?????

 25. Ya benim İnterneti hep çekmişti hain turkcell bugün uygulama indirdim ikiye katladı çok şükür nasıl oldu bilmiyorum ama şu günü bitsin gidip hattı değiştireceğim kesin ????

 26. KIZLAR BEN HASTANEYE GİDECEK BİR HALDEYİM ORUÇLU OLDUĞUM İÇİN KARANLIK BİR ODAYA GİDİP YATACAĞIM YAZAMAZSAM MERAK ETMEYİN
  EĞER BİRİSİ GELİRSE DİZİCENTER_NET İNSTAGRAMDAN BANA ÖZEL DM ATIN VEYA FACE DE AH KALBİM FAN GURUBU VAR KAPALI GURUP 1300 KİŞİLİK ORDAN BANA YAZABİLİŞRSİNİZ ALLAH A EMNAET OLUN ORUCU AÇAR AÇMAZ HASTANEYE GİDECEĞİM BU İLAÇLA GEÇMEYECEK DÜZEYDE BU ARADA DESTEĞİNİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIM.

 27. Gulçiçekciiim hoşbuldum?nasilsin? Insallah birdaha sorun çikmaz
  Zuleyhaciiim sagol canim hoşbuldum☺? ben iyiyim sen nasilsin?

 28. Selam çok şükür girebildim

  Bir sorunmu vardı niye giremiyordum

  Her neyse çözülmüştür inşallah

  Filizim çok geçmiş olsun canım

  Sizler nasılsınız kızlar iyisinizdir inşallah

 29. FİLİZİM SİTEYE BENDE GİREMEDİM. HER ZAMAN telefonun kayıtlı geçmişinden giryordum hiç bir sorun çıkmıyordu dün sildim geçmişi dahad giremedim. Sunucu tanımıyor güvenli değil gibi yazılar çıktı.

  ???

  Nerdesiniz GAMZELİMM bugünde sen mi giremiyorsun.

  ????

  ZÜLİŞİMM nasıl oldun.

  ????

  RÜYACIM oruç nasıl gidiyor. İNCE HATUNUM nasılsın

  ????

  Eee dünki yaZılan msjlar silinmiş nerde kanıt olarak kalsaydı keşke FİLİZİMM inşaAllah hayırlı haberlerle yazarsın nasılsın

 30. KIZLAR YORUMLARI ONAYLADIM SAPIK DEVAMLI YAZIYOR KÜFÜR EDİYOR CİHAN ABİ AVUKATLA GÖRÜŞMÜŞ DİLEKÇEYİ DOLDURDUK PAZARTESİ GEREKENİ YAPACAĞIZ. RAKİP SİTENİN PARALI TUTTUĞU ADAMI BAŞKA BİR AÇIKLAMASI YOK. ÇÜNKÜ BURDA YORUM YAPILDIĞINI NERDEN BİLECEK GELİP BURADA YORUM YAZIYOR VE İLK YORUMU KÜFÜR. BUNA ÇOCUKLAR BİLE GÜLER :) NEYSE BELLİ BİR SÜRE YORUMLARI ELLE ONAYLAYACAĞIZ AKSİ TAKDİRDE BU ŞAHIS KÜFRETMEYE DEVAM EDECEK

 31. BİZ İŞİMİZİ NE KADAR İYİ YAPIYORUZ Kİ PARALI ADAM TUTUP SALDIRTIYORLAR. :)
  ELBETTE BUNLARI DA AŞACAĞIZ. BİZE SALDIRAN BU SİTEYİ PARA İÇİN KURDUĞUMUZU SANIYOR. PARA BİTİNCE GELİR GİDİNCE GİDECEK SANIYOR. BİZ 5 AY REKLAMSIZ ÇALIŞTIK GEREKİRSE 5 YIL REKLAM ALMADAN DEVAM EDEERİZ

 32. BU ADAMIN İSTEDİĞİ SİZLERİ BURADAN KAÇIRMAK VE BAŞKA SİTEYE YÖNLENDİRMEK. DİKKAT EDİN SİZE BU SÜREÇTE GEL BUYUR DİYORSA BİL Kİ BU İŞİ YAPTIRAN DA O DUR SEBEP SONUÇ İLİŞKİSİ VAR BİZ GERİLERKEN BAŞKASI İLERLEYECEK BİZİM GERİLEMEMİZ KİMLERE FAYDA SAĞLADI DÜŞÜNMEK LAZIM

 33. SİTEYE GİREMEYEN ARKADAŞLAR HER ZAMAN Kİ KAYITLI YERDEN GİRENLER KULLANDIĞINIZ TARAYICININ TARAMA VERİLERİNİ TEMİZLEYİNCE DÜZELECEKTİR. SABAH AYNI DURUM BENDEDE VAR DI CROME TARAMA VERİLERİNİ SİL DEDİĞİNDE DÜZELECEKTİR.

 34. yorumlar el ile onaylanıyor. her yorumu denetleyip o şekilde yayınlıyoruz. sapık hala yazı yazmaya devam ediyor. bu ortamı bozmaya çalışıyor.

 35. FILIZ ABLAM O SAPIK NE KADAR CABALARSA CABALASIN BIZI BU SITEDEN AYIRAMAZ BURASI BIZIM EVIMIZ

  ODA ANLIYCAK BUNU INSALLAH DEFOLUP GIDER

 36. Kiz filiz bunu nerden anladin bende farkindayimya kac site dolastim bi bilsen hepsi yorumsuz ha????bizi kiskandi galiba kiskanan kiside suanda atesle kavrulub gediyor ha????isallah bulursunuzda bu siteyi kim yok etmek istiyorsa onun sitesini yok edersiniz??????????

 37. DEFNEM NÂZIM MANYAM RÜYA Abla Nerdesiniz kızlar iyisinizdir inşallah?
  ???
  NURDAN ABLACIM Nasılsın iyimisin
  Canım
  ???
  SALİHA ABLACIM Melek nasil Sen Nasılsın iyimisin Ablam
  ???
  İremsum Gülay Esnacım Naber Kızlar
  ??
  FİLİZİM SIKMA CANİNİ ÖYLE İNSANLAR NAPSALARDA KAÇIRAMAZLAR BİZİ BURDAN RABBİM SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN CANİM KİMSE SENİN YERİNİ TUTAMAZ ALLAH YARDIMCIN OLSUN MÜBAREK RAMAZAN AYINDA NASILDA KALP KIRIYORLAR BÖYLE ALLAH’TAN BULSUNLAR

 38. FİLİZİM NASIL OLDUN BAŞININ AĞRIDI GEÇTİMİ CANIM.
  YORUMLARIM SPAMA DÜŞÜYOR ÇIKMIYOR ÇIKARSAN SEVİNİRİM FİLİZİM

 39. Kızlar Nerdesiniz Neden Bukadar Sessizlik
  İNCEM Özlem Çiçek Sizlerde yoksunuz Bugün

 40. Çok üzgünüm Ya Neden bunu Yapıyorlar Kötülük yapmakla ellerine ne geçecek Siteye Saldıranların herkes Savruldu resmen İnşallah bi an önce sorun çözülür Sohbetlerimizi özledim Kızlar HEPİNİZE HAYIRLI İFTARLAR ALLAH TUTTUĞUNUZ ORUÇU KABUL EDER İNŞALLAH ARKADAŞLAR

 41. merhaba arkadaslar nasilsinizz

  bide o paro meselesini anlatdiginiz icin tesekkurler
  ben anlamiyorum bu hind diziler varya insani deli edecek
  para vardi öldu aynisi mayla geldi
  icca vardi aynisi methi geldi
  pragya vardi aynisi munni geldi
  ne qarip hepsi M harfi ile geliyorlar
  MAYLA METHI MUNNI

 42. amaya ben hastaneden geldim canım migren tuttu yorum meselesine gelince sapıklar hala yorum yapmaya çalışıyor bize karşı inanılmaz küfürler ediyor. yarın suç duyurusunda bulunacağız geri polise sevcıya kalmış bize bunu yaana kesinlikle burdan o yüzden çabuk bulunsun da karşımıza çıkartısınlar. biz şirket kurup vergisini veriyoruz bizim 2 günde uğradığımız zararı ayrıca google gözündeki değermiizn gerilemesi ve bu değere biçilen maddi değer hesaplanıyor gereken yapılır bir gece ansızın gelip kapını polis çaldığında o dedi ben yaptımla kurtulamazlar. hakerlık başlı başına bir suç hele böyle ciddi saldırılar yapıyorsa işini bundan kazanan biri artık bizden çıktı avukata verdik

 43. Geçmiş olsun FİLİZİM Şimdi Nasılsın iyimisin Canım Şikayette bulunmakla çok İyi etmişsiniz ya Bütün huzurumuzu Kaçırdılar Allah’tan bulsunlar İnşallah .

  1. boşlukta gibiyim çiçeğim malum migren fena bir dert aynen çiçeğim şu mübarek günde ekmek kapımıza bunları yapanı Rabbime havale ediyorum

 44. FILIZ ABLA TUTDUGUN ORUCU ALLAH KABUL ETSIN CANIM IYI OLACAKSIM INSALLAH
  kimler nasil yorum yapiyorlarkii.?

  1. amin cümlemizin canım canım sitemiz saldırıya uğradı siteye biz dahi giriş yapamadık saatlerce küfür dolu edepsizlik dolu yorumlar geldi canım ardından engelledik ama sitemizi mahvetti Allahtan bulsun inşallah o şahsiyet şimdilik yorumlar da otomatik onaylanmıyor malum küfür geliyor ben de kendim okuyup onaylayacağım şekilde ayar yaptım duanda unutma kuzum

 45. tamam filiz ablacim birtanem
  cok uzuldun buna
  ben simdi namaza gidiyorum canim
  yarin sabah erken kalbib oruc tutucam ALLAH qoysa
  simdilik bu kadar canim benim

  1. nurdanım canım boşlukta gibiyim resmen yaşadıklarımızdan dolayı o kadar sarsıldım ki konu yazmaya dahi elim varmıyor biz kime ne yaptık be nurdanım kendi halimizde oluşturduğumuz bir aile oldu burası çekemeyenimiz çokmuş :( şu anda yorumları okuyup onaylıyorum geç yayınlanma sebebi bu nurdanım sen nasılsın kuzuların nasıl

   1. Filiz NASIL OLDUN ARKADASIM IYIMISIN SAN TUTDUĞUN ORUCUNDA ALLAH KABUL ETSIN ARKADASIM ALLAHA EMANET OL

 46. ALLAH Yardımcın olsun FİLİZİM Dualarım seninle Canım ❤❤❤
  ???
  Kızlar merak ediyorum hepinizi İnşallah iyisinizdir Yarın görüşürüz İnşallah
  ….
  İYİ GECELER ARKADAŞLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE KİMSE YOK BENDE ÇIKIYORUM ARTIK ALLAH’A EMANET OLUN Yeniden Görüşmek Dileğiyle

  1. sen de Allaha emanet ol çiçeğim Allah sizden razı olsun desteğinizi hiç unutmayacağım

 47. GÜLÇİÇEĞİMM nasılsın ablam sağlığın nasıl oldu GÜL KIZ

  ???

  FİLİZİMM bizde ELHAMDÜLİLLAH dünya işleri uğraşıp duruyoruz takma sen FİLİZİM GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ. ALTIN ÇAMURA DÜŞMEYLE DEĞERİNİ KAYBETMEZ. ANCAK ÇAMUR DEĞERLENİR ALTINLA ŞEREFLENDİĞİ İÇİN. ????
  Sen takma kafanı düzelir

 48. Allah rahatlık versin iyi geceler kızlar yarın inşallah daha iyi ve keyifli bir gün olur ??
  ?????????????????
  Filizcim sende dikkat et kendine iyi bak inşallah bir daha sapık dadanmaz siteye ?? iyi geceler Allah rahatlık versin

 49. Oo my got FİLİZ benim sabahki yorumlarım nerde herkese tonla şey yazmıştım ????
  Ben bütün verilerimi temizledigim halde giremedim yeni giriyorum şimdi güvenli değil diyip duruyor manyak :x
  Ben Resul beyin sitesinseydim kızlarla buraya hiç giremedik
  NURDANIM seni çok özledim sabah kavuşmayı ümit ediyorum ????
  IREMSUM DSdeydik.
  FİLİZİM seni seviyorum zalimin zulmu varsa sevenin Allahi var. Migrenini de azdirma gerekirse ara ver oruca.. Oruç sağlık bulmak içindir vücuda eziyet edersen hiçbir manasi kalmaz tutulan orucun. Seni seviyorum?????

  1. ben de seni seviyorum defnem dün yazdığım konular tüm yorumlar gitmiş canım benimkiler de yok nasıl bir saldırı yapıldıysa düşün
   ben ah kalbimdekileri de oraya yönlendirdim canım site düzelene kadar
   Aynen defnem Allaha havale ettim canım
   sizi çok sevdiğimi bir kez daha anladım gelen her yorumda demek ki girebilmiş diye sevindim nasıl bir gündü ya
   Yarın görüşürüz Allah rahatlık versin defnem

 50. kızlar iremsuyun size söylemek istediği bir şey var faceden yazmış sizinle paylaşmamı istedi: kızlarada söylermisin bizi merak etmesinler bugün kötü bir olay yaşandı gelemicez gelemiyoruz ztn demiş ne olduğunu sordum kuzeni cevap vermiş bellanın gözlerine biri kötü söz etmiş efe de onlarla kavga etmiş

   1. geçti inşallah canım saldırı oldu şimdi savcılığa suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyoruz

    1. FILIZCIM INSALLAH IYI OLUR HARSEY SAN O GUZAL CANINI SIKMA TAMAMI FILOZCIM SENI COK SEVYORUM ARKADASIM KENDINE IYI BAK ALLAHA EMANET OL TAMAMI CANIM ARKADASIM BENIM

    2. HIC BISEY ONAMLI DEYIL FILIZIM ONAMLI SEY SENIN SAĞLIĞIN VE IYI OLMAN KENDINE IYI BAK TAMAMI

 51. Bakara Sûresi
  Ey iman edenler! Allah’a karşı gelmekten sakınmanız için oruç, sizden öncekilere farz kılındığı gibi, size de farz kılındı. (Bakara Sûresi 183)Kur’an-ı kerim, Ramazanda indi. Kadir gecesi, bu aydadır. Ramazan-ı şerifte, iftarı erken yapmak, sahuru geç yapmak sünnettir. Resulullah bu iki sünneti yapmaya çok önem verirdi.
  Rabbim Bütün Oruç Tutanların Oruçunu Kabul eder İNŞALLAH AMİN?

  GÜNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR ARKADAŞLAR MUTLU HUZURLU BİR GÜN GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE

 52. NURDAN ABLAM Çok Teşekkür ederim Hamd olsun Durumum Sanki İyiye gidiyor Kendime Dikkat ediyor Artık İlaçlarımıda Düzenli İçince İğleşeceğim İnşallah. Sen Nasılsın iyimisin Canım

 53. FİLİZİM Nasıl Oldun Cnmm Daha İyimisin Migrenin Geçtimi İnşallah Daha iyisindir Sitedeki Sorun Tam Hall olmadımı Yazdığım Yorumlar Spama Düşüyor Allah Yardımcımız Olsun Umarım Sorun Tamamen Hall olur♡ ❤♡

 54. GÜNAYDINLAR ❤❤❤❣
  YORUMLAR EL ONAYINDA MI YINE?????
  ELAM AHIRETLIĞIM S.Ç.S ❣❣❤❤❤❤❤❤❣

 55. Yorumları artik FİLİZ yazma şevkim kalmadi..
  Küfür olursa da olur. Bu ne böyle akşama kadar 3 cümle kuracaksak sitede ne anlamı var
  Neyse bende akşam gelirim o vakit

 56. KIZLAR YORUMLARI NORMAL MODA ÇEKTİM HER ZAMAN BİLGİSAYAR BAŞINDA OLAMIYORUM O YÜZDEN DİZİDENTER_NET İNSTAGRAM HESABINDAN BANA ÖZEL DM ATABİLİRSİNİZ

 57. Off nihayet normale döndük ya. Kaç gündür huzur bırakmadı Allahsizlar..
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ❤❤❤

 58. Abhiye bak kendi evlenmiş Pragya evlenince suç oluyor ama erkek milleti işte sürüm sürüm sürün inşallah adi Abhi..
  Pericim anladim seni..

 59. Herkese iyi günler Filizcim bir sıkıntı kalmadı değil mi ya hem çok üzüldüm hemde korktum sapık yüzünden ??

 60. Allah katında en makbul tövbe ancak bilmeyerek Günah işleyip sonra çok geçmeden tövbe edenlerin tövbesidir. İşte Allah bunların tövbelerini kabul buyurur. Allah hakkıyla bilendir hikmet ve hükmet sahibidir.

  Nisa süresi 17. Ayet

  ????

  Allah tövbesi makbul olan kullardan olmayı nasip etsin.

  Hatun kişilerimm nasılsınız özledim sizi nerelerdesiniz bakayım.

 61. Abhi evlenmiş mi ya zaten evli değil mi o adam bu Ah kalbim dizisi bir çeşit ben izlesemde anlamıyorum bir türlü Pragya salağı Abhinin ağzına düşecek ?? ya Abhi tepeden gül atıyor yanlışlıkla Pragya salağı ağzını açmış bakıyor bana mı diye halbuki yanlışlıkla dökülmüştü güller ?? bu Pragya ile Cennet aynı ya farkı yok ??

 62. GAMZELİMM reklamlarda gördüm Çukur da sanırım Saadet hamile ayyy miğdem bulandı bizim aşktan anlayışımız bunu bay arkadaş iğrenççççççççç tiksinçlerrrrr daha çok şey yazcamda mübarek Ramazan dikkat ediyorum

 63. İyiyim Nurdan ablacım sen nasılsın iyi misin ya uzun zamandır yazamadık doğru düzgün buraya yazmayı unutmuşum ??

 64. Hele Şükür Çözüldümü Tamamen Sorun FİLİZİM

  PERİCİM hoş geldin Nasılsın iyimisin Canım
  ..
  DEFNEM ZÜLİŞİM NURDAN ABLAM NABER NASILSINIZ KAÇ GÜNDÜR Bİ SOHBET EDEMEDİK

 65. İyim ELHAMDÜLİLLAH ZÜLİŞİMM GÜL KIZ ACCIK UZANDIM çizgi film izliyoruz sevindim GÜLÇİÇEĞİMM inşaAllah dahada iyi olursun. Kuşburnu bilirmisiniz siz onu kaynatıp ezip meyve suyu şeklinde yada tatlı olarak bademde yersen inşaAllah kanın düZelir inşaAllah

 66. Kızlar RATHOT yani bay karizmanın karısı Ölmemiş geri çıkacak kızıyla birlikte Haberiniz varmı Bay katizmadan intikam Almak istiyormuş Güya. Ha Meetinin kocası akaşında bi kızı çıkacak sonradan diziye sahtemi hakiki kızımı onu anlayamadım

 67. İyi seyirler NURDAN ABLAM. Teşekkür ederim Canım evet biliyorum Kuşburnu Bizim Buralarda da var Kana iyi geldiğini bilmiyordum ama abla Sayiden iyi gelirmi Söylediğin için çok sağol İnşallah İyi gelir

 68. Benim ayni kızlar sizleri sormalı ???
  ????
  NURDANIM ben de sizi çok ozledim. Dumura ugradim site yüzünden biraz ay uyuşturucu bağımlıları gibi oluyorum size ulaşamayınca biraz morfin lütfen diye????????
  Saadet hamile evet. Şimdi kesin evlenmeli. Zaten tiksincler ne beklenir. NURDANIM yasak elmayi da izleyince iyice şundan emin oldum:BIR ULKEYI TOPLA TÜFEKLE YIKAMIYORSAK BIZDE DINLERINI,KULTURLERINI,GELENEKLERINI, INANCLARINI her birseylerini ellerinden aliriz. Böylece yok olup giderler. Bekaretin zaten hiçbir önemi kalmamış ve genç zihinlere şu ogretiliyor:Bu beden senin istediğin gibi istediğin kişiyle kullanirsin. Dizinin birinde bu repliği kullandi kız annesi ona tokat atmıştı evlenmden hamile kaldığında.(umutsuz ev kadınlarıydı sanirim) utanmadan böyle diyor annesine.. Batınin zehri ülkemize boğazdan değil ama TV anteniyle girdi ne yazikki???

 69. Bay karizma Raghotun karısı ölmemişmi ?? şaşırdım doğrusu ya Tapu ile ikinci kez nikah masasına oturacak Bay Karizma dün nasıldı öyle İcca öldü ya ya Soğan erkeği Veerin ağlayışı komiğime gitti çocuk gibi ağlıyordu ?? burnunu çeke çeke ya bide bunların ne bitmez törenleri varmış İccaya beyaz giyip durdular Nani nasıl koşuyordu öyle o bile ağladı ama ??

 70. Aynen Defnem Abhi Kendisi Tanu Cadısıyla Evlenmiş Bide Pragyaya Sinirlenip üzülüyor güya kendisi pragyanın Ona dönmesini beklemiş İyi bi koca ?Böyle erkekler hep sürünsün ??

 71. Hayırlı ramazanlar herkese…

  Nasilsiniz kızlar.. Ne var ne yok görüşmeyeli herkes iyidir inşallah???

 72. Zülişim Çiçeğim toparlanmissiniz çok sevindim ???
  Ha ne diyordum o beden senin değil işte Allahin emaneti öyle istediğin insanla ortak kullanamazsin o azalar birbir dile gelip hesap soracak mahşerde. Ben üniversitedeyken gördüklerimi kime anlatmıştım Çiçeğim e anlattım sanirim. Hastanede Jinekoloji bölümünde üniversite öğrencisi genç kizlar olurdu sevgilisiyle çocuk aldirmak için ve ayni evde kalan sevgililer falan filan..
  Millet kızımız okuyor diye sevinedursun..
  ZÜLİŞ Cennet ebesinin fotoğrafını gördü ama??? Melisa Selim ile fingirderken ohh olsun o salaga.. salaklik derecesi o kadar yuksekki??

 73. Filizcim hani bu siteye sapık dadandıya ya buraya yorum yazanları bulabilirmi adres tel numarası olarak çünkü siteye saldırı olmadan önce bir numara aradı beni açmadım akşamda böyle olaylar oldu korktum biraz tanımıyordum numarayı ?? akşamda site kapandı acaba telefon numarası bilgilerine ulaşabilirlermi ben biraz tırstımda inşallah olmaz

 74. Evet Zülişim ölmemiş bay karizmanın karisi Hamileyken Kadın bebeği istemiyormuş ama Rathot Baba olmak istiyormuş sonra bigün hastaneye gitmişler ve karısının vefat ettiğini Söylemişler Rathota Tabi oda inanmış Şimdi karısı kızıyla birlikte intikam almak için geri gelecek Bakalım neler olacak Bide Rathota Yaklaşıp durıyormuş Bay karizma uzak durmak için Elinden geleni yapıyormuş??
  …..
  AYSEL ABLAM hoş geldin Sanada hayırlı Ramazanlar Teşekkürler Şükür iyiyim ben. Sen Nasılsın iyimisin canım

 75. Ay GÜLÇİÇEK Radhotun karısı ölmemiş mi ne diyon kuzu ben şok oldum inanamiyorum kesin bilgi mi nerden öğrendin
  Akash sapiginin olabilir normal?? çıplak geze geze elinden bi kaza çıkmıştır ???
  He Abhi salağı ağladı gözü kör olasi hem kızı çöp gibi kovdu hemde ömür boyu Abhi beyin yasini tutacakmış pissik alir miydin dingil..
  Pragyanin kızını elinden almaya çalışmasa bari herşey beklenir ondam..

 76. Evet Defnem ya Cennet gördü sonunda ama kız salak utanmasa elleri ile verecek Selimi Melisaya bide aynı işte çalışmaya karar vermişler ?? Melisa Selimin yanında idi Cennet aradı salak bide seviniyor öyle iş kuracağız diye dedim ki orada Cennete iki gram akıl ?? ya Selim baya kırılmış Cennete haklı çocuk adam nikah masasında kaldı öyle ??

 77. AYSELİM neler yokki site kaç kere saldırıya uğradı sen nasılsın canım en son arefe günü yazmistin??
  ???
  ÇİÇEĞİM Radhot ne talihsiz adam ya canavar gibi kadinlara aşık oluyor. Ona da mi tecavuz etmiş yoksa bi kadin çocuğunu neden istemesin neyin intikami yine bu biktirdilar valla ???

 78. Teşekkürler DEFNEM. Evet Canım Bana Anlatmıştın Ya Allah islah Etsin Böyle kızları İlk önce kendilerini sonra ailelerini Rezil rüsvay ediyorlar?Rabbim karşılaştırmasın Böyleleriyle bizi AMİN. Ama Defnem Sanada Helal olsun Ki Böyle İnsanların içinde Kendini koruyup Okumuşsun Canım Allah Gönlüne göre versin inşallah İster kadın ister erkek Namusunu iffetini Korumalı Bazen erkekler biz erkeyiz diyor Napsak olur Ama Kadınlara olmaz Yanlış düşünce Bence Namus Kadında Erkeyede Gerek…

 79. Ya aynı evde kalan sevgililer mi tövbe tövbe Allah yardım eylesin artık televizyon yüzünden insanlar beynini ve ar edebi kaybetti tövbe tövbe hiç sevmiyorum ya böyle şeyleri insan arı ve edebi ile yaşamayı bilmeli ki ilerde Allah iyi ve hayırlı insanlarla karşılaştırsın ?? ayy zaten televizyon yüzünden maşallah her şeyi öğrenir olduk Allah sonumuzu hayır etsin

 80. Ay gerçekten mi Gülçicek ya ne kara bahtlı bu Bay Karizma Raghot ??adam iki evliliğindede yüzü gülmemiş Tapu zaten ona başlı başına yeter ne hayaller kurdu belki Tapu ile evlendikten sonra ne buldu ?? yazık vallahi bu Bay Karizma Raghota bide ilk karısı çıkacak ortaya

 81. DEFNEM Youtube de baktım Canım Hatta Kadının ismide Mavlika Canım Evliyken Hamile kalmış Ve Mavlika modelmiş ondan çocuğu istemiyormuş Şişmanlar diye ?salak Ama Bay karizma Çocukları sevdiği için Aldırmak istemiyormuş Ve bi oda düzenlemişçocuk fotoğrafıyla dolu Mavlika yani karısı odayı görünce Deliye dönüp Herşeyi frlatmaya vaşlamış ve yangın çıkmış Evde Rathotta hemen Hastaneye götürmüş sonrada öldü demişler işte Defnem

 82. Aynen öyle Zülişim utanmasa gerdeğe sokacak ikisini??
  ?????????
  ÇİÇEĞİM ben nefsime engel olabildim şükür zaten çalışmaktan gözüm kimseyi görmedi..tabiki Kuranda nisa suresinde belirtiliyor:Namuslu kadinlari namuslu erkeklere,namuslu erkekleri de namuslu kadinlara helal kıldık diye. Eğer öyle olmasa söylerlerdi erkekler istediği kadınla yatip kalksınlar diye. Kimsenin ayrıcalığı yok. Kadin erkeğin elinin kiri değildir
  Hamile kalmıyoruz nasilsa diye erkekler kendini kirletmemeli..

 83. ÇİÇEĞİM ne diyim o zaman kadin aptalligina doymasin. Insan Radhot gibi birinden nasıl çocuk istemezki şaşarım ??
  Radhot gibi kocam olsa bir değil 1 düzine çocuk veririm ??babasi Radhot olacaksa???tövbe ya Rabbi oruç oruç bana bak???

 84. Alemsin Defnem Ama Haklısın Akaş Çıplak geze geze Bencede Olur ? Ha Bide söylemiştim ya bikeresinde Muktayla akaş evleniyo diye Aslında Muktanın evlendiği Gerçek vişnuymuş Youtube de Araştırdım biraz Çok karışık dizi ya Bi Anlamak olmuyor Meetide Pakistanda Biriyle evlenecekmiş Sanırım Sahte evlilik Olacak ??

  Aynen Zülişim

 85. Aynen Öyle DEFNEM Erkeklerin Bi çoku Geri zekalı Böyle Düşünüyor Ama bencede erkek Kadının elinin kiri bile olamaz.
  Evet Defnem Aptal olmasa Modellik için çocuğunu Aldırmak istermi Bay Karizmanın Karısı ?ALLAH Kabul Etsin Tuttuğun Oruçu Canım

 86. KIZLAR AVUKATIMIZDAN HABER GELDİ 4 YIL ILE 9 YIL ARASINDA YAKALANDIĞINDA YARGILAMA YAPILACAKMIŞ BU GÜN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU. SİZ CANINIZI SIKMAYIN SAĞLICAKLA KALIN. BU ARADA ÖZETİ YETİŞTİREMEDİM BÜ GÜN YAZACAĞIM BİLGİNİZ OLSUN

 87. Haklısın Zülişim Televizyon Ve Telefon Yüzünden Gençler çok şey öğreniyor Allah İslah etsin Ama İnsanın kendisi Kendi Nefsini Korumalı . .

 88. Filizcim aşağı tarafta yazdım bir şeyler bu konu hakkında ya telefon numarası bilgilerine ulaşabilirlermi merak ettim bunlar olmadan önce ikindi gibi beni bir numara aradı açmadım zaten ondan sonra siteye sapık dadandıya

  1. ZÜLEYHA TELEFON NUMARASI AYRI BİR OLAY IP NUMARASI BİR OLAY ZÜLEYHA SEN İNTERNETİ AÇARSIN KAPATTIĞINDA IP NUMRAN BAŞKASINA GEÇER KİŞİYE ÖZEL IP NO YOK CANIM SALDIRGANLAR HALA DEVAM EDİYOR. SİZ ONLARIN SÖYŞEDİKLERİNE İNANMAYIN BEN O KİŞİLERİBİLİYORUM SADECE KÖRDÜĞÜM TARAFINA SALDIRIYOR. O KİŞİ SATIN ALDIĞI SİTENİN PARASINI ÇIKARTMAK NE YAPACAĞINI ŞAŞIRMIŞ. YORUMCULARI ORAYA ÇEKMEK İÇİN BURADA KORKU İMPARATORLUĞU KURMAYA ÇALIŞIYOR. YARIN HAKER YAKALANACAK KİMİN HANGİ IP ÜZERİNDE İŞLEM YAPTIĞI KAYITLI ARKADAŞLAR SALDIRANI YAKALADIKAN SONRA BU SALAĞIN İSMİNİ VERİNCE CEZA YARI ORANNDA ARTILIRYORMUŞ GİRDİN KODESE DE GÖRSÜN

 89. Evet Anonim bende aynı şeyi düşünüyorum ya beni tanımadım numara aradı bilgileri ele geçirmiş galiba ondan sonra siteye sapık dadandı işte Filiz ne cevap verecek bakalım

 90. Icimize su serptin Filiz sürüm sürüm sürünsün içeride inşallah
  Boylari poslari devrilsun
  ???
  Amin Çiçeğim cumlemizinkini..

 91. İnşallah Yakalanır o, sapık FİLİZİM Allah’tan Bulsunlar Bi güzel Hapis Yatınca Akıllanırlar Umarım Canım Sende Sıkma Canını Allah büyük İnşallah Tamamen Hall olur Sorun Görüşürüz ??

 92. Yok Zülişim öyle birşey korkutma amaçlı yapıldı sadece ayy olur mu dersin bak içime kurt düştü..
  ???
  Hoşgeldiniz BELLOŞ Nihan

  1. DEFNEM CANIM ARKADAŞIM ÖYLE BİR DURUM YOK ARKADAŞLAR YAPILAN SALDIRI SİTEYE YAPILDI VE AMACINA DA ULAŞTILAR. ŞU AN YAZDIĞIMIZ KONULARDA SIRLAMA DA GERİLERE DÜŞTÜK. ÜSTÜNE BİR DE SİZİ KORKUTUP KENDİ SİTEME ÇEKEBİLİR MİYİMİN ÇABASINDA BİZ DE ONUN GİBİ TERBİYESİZLİK YAPSAK SİTESİNDE ADAM KALMAZDI. GEÇEN BİRİSİ ADINI VERMEYECEĞİM SİTEYE GİREMEDİĞİNİ SÖYLE. BİZ O SİTEDE MAİL ADRESİ VAR ORADAN YAPABİLİRSİNİZ DİYE YOL GÖSTERİRKEN, O BİZİM SİTE SALDIRIYA UĞRAYINCA ORASI ZATEN HEP KÜFÜR YUVASI DEVAMLI SALDIRIYA UĞRUYOR GİBİ SÖZLERLE KORKUTMAYA DEVAM ETTİ. CİHAN ABİ TÜM OLAYA HAKİM. LÜTFEN OYUNA GELMEYİN SİZLERİ SEVİYORUM

 93. Bir gayri müslimle hakiki bir müslüman arkadaş sohbet ediyorlarmış. Gayrı müslim demişki siZ müslüman kadınların örtülerini ve başkalarıyla tokalaşmamasını anlamıyorum demiş. Müslüman arkadaşı demiş ki kraliçe elizabeth ile herkes görüşebilir tokalaşabilirmi onu çıplak görmeye herkesin hakkı varmı. Adam olurmu o kraliçe yasak dokunumazsın demiş. Müslüman erkekde demiş ki işte bizim eşlerimiz annelerimiz kızlarımız kraliçe elizabeth ten daha kıymetli kendi ailesi dışında hiç kimse göremez dokunamaz ona zarar veremez demiş.

  ???

  Bu misali çok severim ama bizim gençlerimiz kraliçe olmaktan vazgeçti sokak kadını oldu malesef. Adınıda aşk özgürlük koydular ???

 94. ARKADAŞLAR ANONİM OLARAK YAZAN TROLLERE CVP VERMEYİN AMACI SİZİ KENDİ SİTESİNE ÇEKMEYE ÇALIŞIYOR SİZİN TELEFONUNUZA ULAŞAMAZ SIKIYORSA BENİ ARASIN :)

 95. BELLAM İREMSUM Hoş geldiniz Tatlı ikizler Nasılsınız ??
  ??
  Anonim Zülişim Korkmayın ya Ne Bulması nerden Bula bilir Ki O, sapık Bizleri mesala Ben Azerbaycan’dan Yazıyorum Bulsun bakalım ne Yapacak Bulamazda Zaten Zülişim Belkide seni Arayan Gizli bi Hayrandır Canım Hem ip numarasını Bitek Filiz ve Cihan Abi Görebilir bence Herkes görseydi numarayı biz neden Göremedik hiç Sen İçini Ferah tut

 96. GÜLKIZ kuşburnda c vitamini çok yüksek bir kaç tane günlük fındık ceviz ve özellikle de badem ye kuşburnunun suyunuda ihmal etme EVVEL ALLAHIN İZNİYLE yükselecektir ama sürekli yap olurmu

 97. NURDAN Ablam Çok Güzel Sözler ve anlamlı Azına Yüreğin Yazan Ellerine Sağlık Canım ❤❤❤

 98. İnşallah olmaz öyle şey Defnem bilmiyorum ya bende korktum işte numaradan sonra site kapandı hiç aramazdı numara açmadım zaten belki değildir ??

  1. ZÜLEYHA YAZDIKLARIMI OKUDUN MU CANIM FİZİKSEL OLARAK TELEFON NUMARALARI BULMASI MÜMKÜN DEĞİL RAHAT OLUN TROLLERİ SEVİNDİRMEYİN

 99. AYSELİMM DATLI bacım hoş geldin nasılsın ne var ne yok kuyudaki bayan.

  ???

  GAMZELİMM alıştımı bünyen

  ???

  GÜLKIZ bu mübarek Ramazan da tutamıyorsun ya vardır bunda da bir hayr üzülme ve dikkat et Rahmet yapmurlarının sağnak sağnak yağdığı bu mübarek iklimde şifa olur inşaAllah içtiğin su bile ilaçların vs ???

  ????

  ZÜLİŞİMM sen nasıl oldun toparlayabildin mi

 100. SON KEZ KONUŞUYORUM DİZİ SEKTÖRÜNDE SON ZAMANDA BİR SİTE CLUDFARA YÖNLENDİRMESİ YAPMIŞ KARŞI SALDIRI YAPARIZ DİYE DÜŞÜNDÜ GALİBA BİZ BU SALDIRININ YAPANANI KİM OLDUĞU BELLİ AMA SAVCILIK KANALI İLE TESPİT EDİLSİN O ZAMAN GÖRÜRÜM ONU :) SİZ CANINIZI SIKMAYIN YAKINDA FORUM SİTESİ KURACAĞIM SAPIK RUHLU KİMSELER YAZDIKLARINIZI DAHİ GÖREMEYECEK BİR AYARLAMA YAPILACAK. BİRAZ ZAMAN LAZIM SADECE HASEDİNDEN ÇATLATACAĞIZ :)

 101. Çok Teşekkür ederim NURDAN ABLAM Çok Saoll Deniyeceğim İnşallah ALLAH’IN İzniyle

 102. Evet NURDAN Ablacım Ne yazıkki Tutamıyorum Bu yıl Oruç Beni çok Üzüyor Tutamamak Çocukluğumdan beri gücümün yettiği kadar hep Tuttum Oruçumu Ama Bu yıl Bünyem Çok Zayıf Bide hastalığım ilerlemiş Doktor İzin vermedi ilaçları Gecikdirmeme Aslında ben Ramazandan Sonra Tedaviye başlamak istedim Ama Rahatdızlanıp Hastaneye gittiyimde Doktor Yasakladı işte Nasipimde varsa kazasını Tutacağım İNŞALLAH ALLAH’IN izniyle

 103. NURDANIM ..
  Deliyim gözü kara deliyim yakarım Romayı da yakarim
  Olurum yine senin olurum
  Bulurum yine seni bulurum tarziyla yetişen bir nesil??
  Güzel vücutlu kadinlar,yakışıklı çekici erkekler birbirini arzulayan bakışlar çılgınca istekler ve sınırsız özgürlükler.. Ruhları degil tenleri sevelim kafası.. ahh insanoğlu bi bilse güzellikte gelip geçiyor yakışıklılık da. Zaman zaten acımasız..??4 bilinmeyenli denklem..
  ????
  Evet kuşburnu bizim ormanin içinde çok oluyor ben çiğ yiyorum çok lezzetli hakkaten ;) ama en büyük kan yapıcı DOMATESTİR ??
  ???
  YAHU KARDEŞİM BOŞUNA UĞRAŞMAYIN BIZ CANIMIZIN ISTEDIGI YERE YAZARIZ. GEREKIRSE TEKRAR RESUL BEYE DÖNERİZ FAKAT MAZIYE DÖNMEYİZ CANIMIZ ÇOK YANDI..
  KADROLU SAPİKLAR BİR KADINLAR TOPLULUĞUNUN OLDUĞU MAHREMI BİR YERE DESTURSUZ DALMAYA UTANMIYOR MUSUNUZ BIRAKIN BU AYAK OYUNLARINI RAMAZANI STRESSIZ YASAYALIM CEKIN ELLERINIZI FILIZIN UZERINDEN ALLAH MUHAMMED AŞKINA ???

 104. AY FİLİZİM BEN İNANMADIM ZATEN CANIM NUMARAMIZI BULMALARINA TAKMA KAFANA BAKTILAR NE YAPSALAR KAÇIRAMIYORLAR BİZİ BURDAN ŞİMDİDE BÖYLE YAZIP HUZURUMUZU BOZMAK İSTİYORLAR AMA BİZ KANMAYIZ BÖYLELERİNE ??

 105. İYİ GÜNLER KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  DEFNEM ❤️❤️❤️ RUH İKİZİM
  AHİRETLİGİM KELEBEGİM
  S. Ç.S KOMŞU KIZI ???????????????

 106. Hosbulduk kizlar iyiyiz siz nasilsiniz.

  Defnem iremsu okudu az once ben bir altin dil beşi bir yerde takarim ona.
  dogru soyluyorsun oyle olmaz evet efe hep altan aliyor suclu olsamda yine üzülmim diye yumusak davraniyor kalbimi hic kirmiyo bu yonlerde ama ben yine biraz sert oluyorum o suclu olmasada ona kiriliyorum.
  biz zaten birbirimizi bırakmiyacayiz bir ömur insalla.

  biz barıştık yani ben affettim onu ogun beni bebek yapti resmen oturttu dizlerine saclarimi taradi bebek gibi kendi elleriyle yemek yedirdi bizim bahcedeki salincakta salladı ogun bir hap aldim cok kotu oldum midem cok agridi uyumamda gerekiyordu efe karnimi ovdu bide uyumadan sabaha kaadar yanimda oturmus karnimi ovmus.

  ama dun yine tadimiz kacti
  her sey guzelken araya hep bir sey giriyor

 107. Evet Defnem Domatesin Kan yaptığını biliyorum Ama Alerjim var işte Yaz Vavtı yiyorum az az tabi Ama kışta yidiyim an Her yanım kıp kırmızı olup Allerji Yapıyor

 108. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  ???HAYIRLI
  ?????RAMAZANLAR
  ???????OLSUN

  NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR SİZİ ÇOK ÖZLEDİM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???KARDELEN A♥A
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ???NAZIMM
  ???HELİNİM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLAYHAM
  ???İSABELLA VE İREMSU
  ???ALEV

  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 109. ELAM Sanada iyi günler Canım Hoş geldiniz Nasılsın İyimisin ❤❤❤Hayırlı Ramazanlar

 110. Yahu zorla mi götüreceksiniz kardeşim bizi buradan silah zoruyla ?? yazmiycaz işte ellerinden geleni arkalarina koymasinlar. Basit bir site rekabeti için hapis yatmak istiyorlarsa buyrun yatsınlar
  ???
  NURDANIM bu sene daha iyi oruçla aram. Geçen sene yataklara düşmüştüm nerdeyse. 4 kilo vermistim. Zaten boğazına düşkün biru hiç olmadim. Lakin tansiyonum düşük olduğu için zorlanıyorum.. tek temennim kış aylarına denk gelmesi ramazanın ben cocukken oruç tutmak çok kolaydı ???17 küsur saat hakkaten zor Allah affetsin

 111. FİLİZİM GÜLÜM HOŞ BULDUK
  MESAJLARI OKUDUM TEKRAR AÇMAK İSTEMEDİM KONUYU GEÇMİŞ OLSUN
  BİR DAHA OLMAZ CANIM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 112. DENİZİM Sanada Hayırlı RAMAZANLAR Bitanem Hoş geldin Nasılsın iyimisin Teşekkürler Bizde Seni Özledik ❤❤❤❤❤

 113. İyi Olmana Sevindim ELAM ❤❤❤Teşekkür ederim Bitanem Şükür İyiyim Bende Neler Yapıyorsun Özleniyorsun Kendini ❤❤❤

 114. ???????GÜLÇİÇEGİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM TATLICI GÜZELİ

  İNŞALLAH MESAJIM ÇIKAR
  ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 115. ???????AYSELİMMM

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH iyisindir kız nerdesin ne yapıyorsun seni çok özledim zaten siteye giremiyorum CANIM KANKAMMM sende gel de sohbet edelim ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM VE ÇOK ÖZLEDİMMMMM
  ??????

 116. Çok Teşekkür ederim DENİZİM Şükür İyiyim Bitanem Hayatımda Her zamanki gibi sadece Çalışmaya ara verdim biraz. Sen Nasılsın Denizlerin En güzeli Sende ALLAH’A EMANET OL Canım Görüşürüz İnşallah ❤❤❤❤❤

 117. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ HEP İYİ OL CANIM NE YAPİM NETİMDE SORUN VARDI ANCA DÜZELDİ
  HATMİMİ OKUDUM SİZLERE YAZİM DEDİM BENDE SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM BİRTANEM
  ….
  DENİZİM ÇİÇEGİM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 118. DENİZİM hoşgeldin bizde seni özledik Allah’a emanet ol canim???❤❤❤
  ???
  ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM CAN SUYUM ÖZLEDİM SENI ???❤❤❤❤❤??????
  ???
  BELLOŞ afferin barışın tabi Pırlantam kalp kirmak iyi değildir.. bir erkeği canından bezdirmemek lazim. Yoksa hiçbir aşk ve sevgi bıkan erkeği geri getirmeye gücü yetmez. Tatlı dilli anlayışlı ol sevdiğine
  Dün tatsiz şeyler yasamissin biri gözüne laf etmiş ciddi bi durum mu?
  FILIZ SITE YAVASLADI BİRŞEYLER YAP BI SAATTE GIREMIYORUM SARJIM KALMADI..OFF bu Ramazanda bıktırdılar ya..

 119. ELAM ❤❤❤ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH Canım İnternetin deki Sorunun çözülmesine sevindim bitanem Rabbim Sanada Hep İğilik Versin Narin Çiçeğim ❤❤❤

 120. Off yorumum gitmedi ÇOK HIZLI YAZIYORMUŞUM kaç gündür yazmıyorum yaaa?
  ? EN ZOR TUTULAN ORUÇ KUL HAKKI YEMEYEREK TUTULAN ORUÇTUR ?
  FİLİZİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN
  KIZLAR HEPİMİZE GEÇMİŞ OLSUN

 121. GÜLÇİÇEGİM?? PASTACI GÜZELİ TEŞEKKÜR EDERİM SEN NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR NARİN BİRTANEM
  ..

  ….
  DEFNEM ??? RUH İKİZİM
  HOŞ BULDUK İYİYİM HEP İYİ OL AHİRETLİGİM
  BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM
  CAN SUYUM BEN YOKKEN NELER OLMUŞ
  S. Ç.S KOMŞU KIZI
  NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR ORUÇLA ARAN NASIL KÖYDE AİLENİN YANINDAMISIN
  ANNEN BABAN NASIL İNŞALLAH İYİDİR
  GÜN IŞIGIM ?????????????????

 122. Defnem evet birz ciddi uzulmuyo gibi gorunsemde o sozler beynimde yankilaniyor.

 123. İNCECİM BİRTANEM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 124. Ben anlamıyorum bu insanlarda hiç mi Allah korkusu yok insan neden başkalarına zarar vermeye çalışır ki herkesin rızkını veren Allahtır ve Allah müsade etmedikçe kimse kimseye ne zarar ne de fayda veremez
  FİLİZİM sen üzülme bunu yapanlar mühakkak kendikerinede böyle bi saldırı yapılacaktır çünkü dünya ETME BULMA dünyasıdır

 125. Hayatım Aynı ELAM ❤❤❤PEK DEĞİŞEN Bişey yok Bitanem Sadece Çalışmıyorum Ara verdim işlere Dinleniyorum Narin çiçeğim Ailemle Vakit geçiriyorum. Sende Değişik bişey Varmı Canım ❤❤❤❤
  …..
  İNCEM Hoş geldin Naber Nasılsın iyimisin Canım Neler yapıyorsun ❤

  1. site işi ile uğraşmaktan konu yazamadım bu gün ela sıkıntı içinde oruç tutuyorum rabbim kat ve kat sevabını verecektir

   1. FİLİZİM GÜLÜM ALLAH SEVABINI VERİR SİTEYLE URAŞININDA CEZASINI VERİR ALLAHINDAN BULSUNLAR
    HANGİ AKLA HANGİ DÜŞÜNCEYLE YAZIYORLAR SİTEDEKİ KIZLARIN AHI YETER ONA İNŞALLAH BİR DAHA BÖYLE ŞEYLER OLMAZ CANIM KONUYU AÇIP SENİ ÜZMEK İSTEMEDİGİM DE DOLAYI AÇMADIM KENDİNE İYİ BAK
    ALLAHA EMANET OL

 126. GÜLÇİÇEGİM❤️ PASTACI GÜZELİ
  BENDEDE AYNI DEGİŞEN BİRŞEY YOK BİRTANEM
  NE YAPIYORSUN ŞİMDİ ????

 127. ELAM Hoşbuldum iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın bitanem
  Ben çok üzüldüm sitenin başına gelenler için acaba bu insanlar db ye saldırı yapan insanlar aynı kilimi Hülyam anlatmıştı oraya da çok ağır saldırılar yapılmış
  Allah cezalarını versin İnşallah Allahın cezaları ama kimsenin ahını kimsede bırakmaz Büyuk Rabbim bekkesinler ve görsünler cezalarını kesin çekecekler

 128. İNCECİM BİRTANEM HAMD OLSUN İYİYİM
  BEN NE YAZDIKLARINI GÖRDMEDİN AMA AGIR LAF ETMİŞ DB SALDIRI YAPAN KİŞİ AGZA ALINMAMIŞ LAFLAR SÖYLEDİ HÜLYAM İYİ BİLİR ÇÜNKÜ BÖYLE VAKALAR ÇOK GÖRDÜK ALLAHINDAN BULSUNLAR

 129. GÜL ÇİÇEĞİM hoşbuldum bitanem sen nasılsın
  Özledim sizi kaç gündür site site dolaltım sizi aradım valla ben çok alıştım siz kıymetli dostlarıma ve çok korktum site açılmayacak diye
  Yalnız FİLİZİM benim rahatsız olduğu bir iki şey oldu onu dile getşreceğim yoksa rahat edem az sonra yazacağım?

 130. Odamdayım ELAM ❤❤❤ Hem Buraya Yazıyorum Hemde Dinleniyorum Bitanem ❤Sen Napıyosun

 131. Teşekkürler İNCEM Şükür iyiyim Bende Canım. Evet Bende korktum Siteye giremeyince Bende Kaç site dolaştım sizi bulmak için Bitanem Neyseki sorun Hall oldu inşallah Bidaha Rahatsız etmezler Sapıklar. Sen Nasılsın iyimisin İncem❤❤❤

 132. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ
  BENDE DÜN AKŞAM ABİM LEPTOP UMU GETİRDİ ORDA FLİMLERİM VAR BİRAZDAN KENDİME İZLİYECEM BİRTANEM
  GEL BERABER İZLİYELİM ?

 133. Öyle mi BELLOŞ üzüldüm ramazanda nasıl acı sözler soyleyebiliyorlar başkasına aklim almiyor dillerini eşek arısı soksun..
  ????
  IREMSUM Barış napiyo ilerleme yok mu aranizda kardeşim bacım saçmalığına devam mi ediyor yoksa yine herge le ??
  ????
  ELAM AHIRETLIĞIM oruçla aram hep zor. Senin nasil migrenin zorlamiyor inşallah..ailem ayni iyi değiller eve bile girmiyorlar nerdeyse tarlada yatacaklar. Oruç tutmuyorlar zaten. 5 senedir kış ayında kaza yapiyorlar. Bende gidip geliyorum sıkça..
  Burada iyi şeyler olmadi sen çoğunu göremedin küfürler ateistler biz site tanrısıyız diyenler kabus gibi idi herşey Filizi öyle kıskanıyorlar ki ortadan catlayacaklar utanmasalar adam tutup kacurtacaklar..??
  Tek bildiğim millet kudurmuş anacim
  ???
  ÎNCEM hoşgeldin kuzum

 134. İyi seyirler ELAM ❤❤❤Teşekkür ederim Bitanem Ne Filimi izliyeceksin Narin çiçeğim Kapıyı açta geliyim Bende sıkılmıştım Odamda Canım

 135. Ay DEFNEM Site Tanrısımıyız Dediler Tövbe Tövbe Nasıl İnsanlar Var ya böyle Ben görmemiştim yazdıklarını ALLAH’TAN DAMI KORKMUYOR ADİ İNSANLAR YAZIKLAR OLSUN BÖYLELERİNE Kaç gündür Huzur Vermediler ?

 136. Hoşbuldum Çicegim, Nurdanım??

  İyi diyip ıyı olalım inşallah Çiçegim… Sen nasıl oldun kuzu ?
  ?????

  Sağol DEFNEM ıyı sayılırım ? sen nasılsn… Hee DEFNEM fark ettim Allah’ından bulur inşallah Filiz’i zorda koyup sıkıntı yaşatanlar…

  ?????

  NURDANIM TATLIM KIYMATLIM saol bacım sen nasılsın.. Yok gız kuyuda degıldim yollardaydım bi kayseri de , bi ilce de ,bi ev de… Yani bi orda bi burda debelenip duruyorum… ??????

  ?????

  Zülişim naslsın canım benim ??

  ?????

  Pericim hoşgeldin sefa getirdin.. Nasılsın kuzu ??

 137. DEFNEM ??? RUH İKİZİM
  BENİM ARAN İYİ NAZAR DEĞMESİN BOL BOL DİNLENİYORUM BELKİ ONDAN AHİRETLİGİM
  AİLENE ALLAH KOLAYLIK VERSİN BİRTANEM
  DÜNYADA NE KADAR SAYGISIZ İNSAN VAR HİÇ Mİ ALLAH KORKUSU YOK BÖYLE İNSANLARDA
  FİLİZİM CANINI HİÇ SIKMASIN BOŞUNA DEMEMİŞLER MEYVE VEREN AGAÇ TAŞLANIR
  AHİRETLİGİM NE YAPIYORSUN
  KOMŞU KIZI S Ç S GÜN IŞIGIM ????????????????

 138. GÜLÇİÇEGİM ? PASTACI GÜZELİ
  BUYUR GEL KAPIM HER ZAMAN AÇIK ZAMAN GEÇER NE GÜZEL

  AYSELİM CANIM CANI
  HOŞ GELDİN SEFALAR GETİRDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 139. Uzulme Defnem essek arisi soksun zaten efe guzel dovdu onlari yetmis artmistirda ama ben yere dustum kasim kanadi . Defnem biz kardeslerimizin resimlerini filize yollicaz o buraya yuklesin sizde gorun ama bunlar bizle cok alakasiz yatatlisler.
  efe carsamba gunu sunnet oluyor.

  Defnem yok ya ayni kardesim diyor kanki diyor uyuz sey iste zaten konusmuyoruz artik benle bir daha muhattap olma dedi dma benim hic sucum yoktu o abilik tasladi diye ben yok felan dedim sanane benden ilgilendirmez seni felan oda benle muhattap olma dedi bide biz knsyrz ben bilerek gec cvp yaziyorum ondanda ben baris diyorum o abi de diyor yada kanki de diyor dun bussuru mimar ya cizim atmis nasil diye bendd banane dedim ordanda sinirlendi artik gormedim onu cvpta vermemis hala. 13 saat oldu hala yokk bide bizim eve geldi ama bizim ev oldunu bilmiyor teyzemlerin sandi ben teyzemlerdeyken teyzemlerdeyim dedim sonra eve gectim konum attim ikizime gecmis olsuna geldi .
  tek gelisme kankide eklendi ve artik konusmuyoruz.

 140. AYSEL &?& DENİZİM &?& HOŞGELDİN &?& HOŞGELDİN&?& HOŞGELDİN&?& HOŞGELDİN&? dedi ki:

  ???????????

  ??Denizim??

  CANTANEM,

  BİRTANEM,

  CANIM KANKAM

  ? ?HOŞGELDİN ??

  SEFALAR GETİRDİN NE İYİ ETTINDE GELDIN?????..

  Temelli geldın demi.. Sen ramazan da gelecem demiştın… Ben iyiyim.. Sen nasılsın CANTANEM… Hayattındaki bütün sıkıntılar birer birer def olmuştur inşaAllah ???

  Ayyy çooook ozlemişim seniiii ben…

  Seniii çokkk seviyorum ???

 141. Rabbim iyilik versin AYSEL ABLAM Teşekkür ederim Şükür Daha iyiyim Canım Neler yapıyorsun ❤❤❤
  ???
  Çok Teşekkür ederim ELAM ❤❤❤ İyi Seyirler Sana Bitanem İnan Yakın olsaydık Gelmiştim hemen ❤❤❤❤❤❤❤

 142. aaa Defnem bizim bebisler saglikli her seyleri normal oldugundan odaya getirmisler tombisler aa ama annem diyo sizin gozleriniz bozulmus bunlarin gamzeleri yok ben var diyoruum annem yok diyor annem diyo anne karnindan yeni ciktiklari icin oyle gorukmustur co uzuldum acaba baska neleri anlamadan gorduk ama saclari dogru gormusuz.

 143. Sağol AYSELİM ?
  ???
  Evet ÇİÇEĞİM daha kötülerini de dediler ya dilim varmiyor..
  ????
  ELAM CAN SUYUM maşaallah sana. Evet dünyada kötü insan çok şeytanlar bile bağlanıyor ama bunlar bağlanmıyor..
  Herşey ayni KOMŞU KIZI BENDE ❤❤❤❤❤

 144. AYSELİM ??? CANIM CANI HEP İYİ OL BİRTANEM HAMD OLSUN İYİYİM CANIM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

  GÜLÇİÇEGİM ??? PASTACI GÜZELİ
  YAKIN OLSAYDIN BEKLERDİM SENİ BEN KAÇAR KENDİNE İYİ BAK ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ ❤️

 145. Inşallah BELLOŞ farklılık iyidir kuzum. Rabbim uzun ömürler versin..
  ???
  IREMSUM gamze olmasa da olur napalim..ay çok sevindim sağlıklı olmalarina..
  Ne abi mi??ay İREMSU Allah aşkına sepetle şu çocuğu yakında bacım der sana. Bu son sürüm erkekler gerzek oluyor zaar. Ondan bi cacık olmaz. Havası batsın ya kemdini ne sanıyor kız cinsel tercihi farkli olmasin tövbe estağfurullah..

 146. ALLAHTAN Bulsunlar DEFNEM
  … ❤❤❤
  Sende ALLAH’A Emanet ol ELAM ❤❤❤ Görüşürüz Canım
  ????
  Kızlar bende Çıkıyorum Anneannemin Sesini Duydum Sanki Dışarda Odamdan Çıkayım yoksa Bana Kırılır Görüşürüz ❤❤❤❤

 147. İSABELLAM İREMSUM Kardeşlerinin resmini Paylaşmanız ne güzel Görürüz bizde ❤❤❤

 148. Deniz kentli???AYSELİMMM?‍❤️‍??‍❤️‍??‍❤️‍?HOŞ BULDUM HOŞ BULDUM dedi ki:

  ???????AYSELİMMMM

  ???CANIM
  ?????Sivaslım
  ????????TEKDOSTUM

  CANIM SENİ ÇOK ÖZLEDİM BİRTANEM DOSTUM ŞU AN DAHA İYİYİM SEN NASILSIN ULUBEYİM NASIL GELDİMİ AYYY SENİ ÇOK ÖZLEDİM KIZZZ
  Sıkıntılar daha var ama artık yeter inşallah bayram dan sonra tasarım kursuna kayıt oldum
  SEN ne yapıyorsun Sivas da hava nasıl burda hava çok sıcak CANIM KANKAMMM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM ????????

 149. yokyaa bilerek Defnem giciklik olsun diye yapiyor sahurdan sonra mesajlasiyoduk laf acildi dedi senin gibi sevgilim olsun isterim bende dedim olsun sonra hop konu deyisti bilerek giciklik yapiyo bana oda farkinda gibi bide hava atiyo rasim felan yolluyo bunlar cirkin diyerlerini sonra yollarim diyo bussuru sey zaten beni rahatsiz eden cocuk yuzunden kavga ettim onla cocuk gitti yok ortada bide Defnem birakmiyor yatim sahura kadar konusuyok ezandan sonrada bi bakiyorum okul saati diyo biz ikimiz ayniyiz diyorum ne guzel iste ayni yonlerimiz cok yani bir birimize goreyiz diyorum diyor evet oyleyiz iyiki tanismisiz sonra konuyu yine degistiriyo.hii bide prensesim dedi bana ona off falan cekincede atarlanma bana ulann diyor boyle iste.

 150. ?????DEFNEMMM

  CANIM HOŞ BULDUK NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ???????ELOŞUMMMM

  CANIM HOŞ BULDUK NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM BU GÜN MERSİN ÇOK SICAK ALLAH BİZE YARDIM ETSİN ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 151. evet Ciceyim siz gorun diye ordaki eve gecsinler paylasicaz.diyeceksiniz buyumusler masallahlari var yani tombik ler.

  baba annem diyo defnenin adi TOMRİS ÜMAY koysaydiniz.

 152. aha Efeyle Bella basladilar provaya yarim saatleri var sonra komedi baslicak. efenin babasina yalvaracaklar sahtecikten rol yapacaklar.

 153. Sağol DENİZİM görüşürüz ❤
  ???
  Ulan mi diyor.. ya İREMSU insan sarrafi oldum artik çocuk bildiğin kompleksli dengesiz. Azıcık da havai psikopat ondan sana yar olmaz. Böyle insanlar senin sadece kimyanı ve ayarını bozar. Defne dediydi dersin. Sakın senin zaaflarını kullanmasına izin verme. Seni kendine bağımlı yapmaya calusiyor sonra istediği gibi yönlendirip kullanacak akli sıra.. boşver onu boşver savaş midir barış midir ne zikkimsa..

 154. DEFNEM Hoşbuldum tatlım sağ ol?
  ELAM Yeni sayfa gelince yazacağım çünkü sayfa sürekli kapanıp duruyor
  ÖZLEMİM Özledim seni İnlallah paketini yenilemişsindir bitanem?

 155. Aynen öyle İREMSU kilometrelerce öteden hissettim çocuğun kötü kalpli olduğunu ki ben kolay kolay olumsuz konuşmam asla.. iyi niyetleri yok onun. Belki de kizlarla düşüp kalkiyor onlari çıkarları için kullaniyor kız koleksiyonu yani anladın mi..
  Boşver sen çok iyilerine layiksin. Kaliteni düşürme..
  Tabi son karar senin

 156. Ya bu Meryem Uzerliye ne olmuş böyle şeytan çarpmışa dönmüş estetik yüzünden ya botoks fazla kaçırmış tövbe tövbe gören korkar zaten çirkin bir şey ?? zorla güzellik olmuyor demek hiçte sevmem kendisini Hürrem Sultandan sonra ?? şimdi ise gören tanıyamıyormuş Allah akıl fikir versin ne diyelim

 157. Ahir zaman çok tehlikeli SUYUM dikkatli olmakta fayda var. Ruhunda kapanmayan yaralar açılsın istemem kuzum
  ???
  Zülişim Meryem botoks mu yaptırmış ay ne gerek var çok güzeldi zaten. Hayret ya kudurdular iyice.

 158. Evet Defnem Meryem Uzerli baya dolgu yaptırmış ya ayy ben beğenmiyorum onu gülünce gözleri yerlerinden fırlayacak gibi oluyor ?? şimdi bir çeşit olmuş ya gören korkar ?? sırf para harcamak için neler yapıyorlar ya

 159. KIZLAR SİTEYİ ÇOK DAHA GÜVENLİ SUNUCUYA TAŞIYACAĞIZ SİTE GİDERSE KORKMAYIN HEM HIZLI HEM DE DAHA GÜVENLİ YERE TAŞIYORUZ.

 160. Merhabalar kizlar nasilsiniz hepiniz , ben .. idare ederim işte sizler hepiniz ablalarim arkadaşlarim nasilsiniz ??
  Ben bir müddet yazamiyacam bazi nedenlerden dolayi kendinize iyi bakin beni unutmayin ama temelli gitmiyorum haa doğum gūnime kadar dönmeye çalişicam inşallah hoşçakalin ??
  Filizcim başarilar dilerim canim
  Züliş bende sevmiyorum Meryem Üzerliyi hiç bir dizisinide izlemedim , haberlerden filan taniyorum kendisi .

 161. İnşaAllah ciddi bir durum değildir gelmeni bekliyor olcaz çılgın MANYAA ❤️❤️❤️

  ????

  1. DENİZ SİTE KASIYOR O YÜZDEN ÇOK DAHA HIZLI SUNUCUYA TAŞINIYORUZ BİRAZ SABIR EDİN CANIM ARKADAŞLARIM

 162. KIZLAR SİTEMİZİ VAKIFBANK GARANTİBANK GİBİ YÜKSEK GÜVENİRLİKLİ SUNUCUYA TAŞIYORUZ. SİZİN İÇİNİZDE BİR ŞEY KALMASIN EN FAZLA YORUMLARA KÜFÜR YAZAR ONUDA IP BANLARIZ GEÇER GİDER. TELEFONLARINIZA ULAŞMA DURUMU YOK BENİM TELEFON NUMARAM BİLE AÇIK ŞEKİLDE YAZIYOR BENİM NURAMAMI BULAMAMIŞ SİZİE Mİ ULAŞACAK :) KIZLAR BUNLARIN HEPSİ YILDIRMA POLİTİKASI SİTE ADI VERMEYECEĞİM KENDİ SİTESİNE YORUMCU ALMAK İÇİN BEYHUDE ÇABALAR. AZ ÖNCE ÜNİVERSİTEHOCALARINDAN BİLİŞİM UZMANI ÜNVANI OLAN İLE KONUŞTUM HOCAM DEDİM BÖYLE BİR DURUM VAR ARKADAŞLARIM TELEFON NUMARALARINA ULAŞMA DURUMU VAR MI DEYİNCE DİREK GÜLDÜ :) YOK ÖYLE BİR ŞEY ZATEN KULLANDIĞINIZ IP OTOMATİK AÇ KAPA NUMARA DEĞİŞİR. AYRICA O KİŞİ SENİN SUNUCUNA GİRMEMİŞ DIŞARIDAN TAŞ ATMAYA ÇALIŞIYOR. SEN BİLE YORUM YAPANLARIN NUMARASINI BULAMAZSIN DEDİ. AYNAN ÖYLE BİZİM ADMİN PANELİMİZDE SADECE IP NUMARALARI OLUR O DA DEVAMLI DEĞİŞEN IP OLDUĞU İÇİN PEK DE BİR ÖNEMİ YOK. SON KEZ SÖYLÜYORUM UZMAN AĞZINDAN BİRİNCİ AĞIZDAN KONUŞTUM RAHAT OLUN KÖPEK HAVLAYIP GİDER. ANONİM OLARAK YAZANLARIN YORUMLARINI SİLİYORUM HABERİNİZ OLSUN. BU ARADA YAKINDA GÜZEL HABERLER VE MÜJDELERİM OLACAK BEKLEYİN TAMAMLAYINCA SÖYLEYECEĞİM :)

 163. SLM HAYIRLI AKSAMLAR KIZLAR NASILSINIZ IYIMISINIZ DENIZIM ?AYSELIM ?GULCICEYIM SIZLERDE HOSGELDINIZ CANLARIM ??

 164. Haydi hayırlısı olsun FİLİZİMM şuan çok hızlı girdik ?? it ürür kervan yürür sen takma oruç oruç üzülme

 165. Aleyküm Selam NÂZIM hoş Buldum Bitanem Nerelerdesin Vakit Ayıramıyon bize iyisin Dimi ❤❤❤
  ❤❤❤❤❤❤❤
  HAYIRLI OLSUN CANIM ÇOK YORMA KENDİNİ ORUÇLU ORUÇLU DİKKAT ET KENDİNE ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN İNŞALLAH
  ?????

 166. MANYAM İnşallah Önemli sorunun Yoktur Dikkat et kendine ALLAH’A emanet ol Görüşürüz İnşallah Bekleyeceğiz Seni ❤❤❤

 167. Kızlar Bizde EZAN Vakiti Rabbim Bütün Oruç Tutanların Oruçunu Kabul Eder İnşallah AMİN? Bende NAMAZ Kılmağa Gidiyorum Görüşürüz

 168. Mr. Rathodun ilk karisi geliyor dediniz cok uzuldum ben Tapasya ile mutlu olmasini istiyorum cok yakisiyorlar.

 169. Aramazsan arama yar aramazsan arama
  Zaten merhem olmadın hiç benim gönül yarama ?????
  MANYOŞ BEKLİYCEZ SENI??
  ???
  Hadi bakalım FİLİZ hayırlısı ????
  Daha iyisi icat edilene kadar en iyisi biziz?????

 170. Defne abloş sana birşey diyeceğim resul abi db yi devrettikten sonra . Simdi ds resul abinin sitesimi hani bizm eskiden yazdığımız db deki resul abi ben şimdi ds deki yorumları okudum oraya öyle yazmışsın öylemi gerçekten

 171. Defne ablam bide hani biz buradaki bazı kişilerle öncedenn db ye yazıyorduk yaa sen dbye yazarkende buraya yazıyormuydun

 172. Ya neler oluyor böyle benim yazdım yorumlar hep gitmiş halla halla Filiz yine saldırı oluyor galiba ya vallahi bıktık ne istiyorlar sizden anlamadım ??

 173. Neyse ben çıkıyorum artık yarından itibaren yazamayacağım uzun bir süre zaten Allah rahatlık versin iyi geceler kızlar

 174. Aynen İremsu yazdım yorumlar gözükmüyor hemde sayfa geç açılıyor anlamadım neyse inşallah düzelir ya tek temennim bu ??

 175. Evet İremsu ya saldırı yapıyorlar siteye amaçları ne anlamadım inşallah eski haline döner site ve her kimse elini çeker bu siteden ??

 176. Neyse ben kaçtım Filizcim Allah kolaylık versin senin için dua edeceğim inşallah sabaha her şey apaydın bir gün olur ve tüm sıkıntılar çözülür ????

 177. ??????AYSELİMMM

  ???CANTANEM
  ?????BİRTANEM
  ????????TEKDOSTUM

  CANIM KANKAMMM BENİMMM KIZ BANA kızma sana demişti YA bizim bir Akrabanız var dedikoducu bana musallat oldu bende ona kızdım oda herkese yalan yanlış şeyler anlatmış abisi abimi aradı abim neden onu aradı bilmiyormsun onu dedi kimseye kendimi anlatamıyorum dilimde tüy bitti haklıyken haksız duruma düşmek artık ne anlattı benimde gücüm yok bende pireye kızıp yorgan yaktım artık tlf kullanmam dedim bugünler geçsin diye bekledim onları rabbim havale ettim inşallah aynısı başlarına gelir canım Kankammm inşallah ULUBEYİME Çabuk KAVUŞURSUN
  YENİ ve güzel bir hayat senin olsun inşallah kız ne çok özlemişim seni ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM VE ÇOK ÖZLEDİMMMMM inşallah bu mesajımı okursun bendeki de şans işte senin daha çok günün var çabuk gel ???????‍❤️‍????❤️???????

 178. ❤️?❤️?❤️?❤️CANIM ARKADAŞLARIM

  HAYILI SAHURLAR OLSUN İNŞALLAH ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMM

 179. GUNAYFIN KORDUGUM AILESI HAYIRLI BAYRANLAR VE NIHAYET ARTIK EVIMIZDEYIZ COKNKITLUYUM TESEKKURLER FILIZIME.OPUYORUM SIZI

 180. DENIZIM nasilsin ay ozledim seni doyunen kalbim benim neler yapiyorsun kac zamandir yokdun kendini cok ozletdin coooook.Canim benim opuyorum seni cok seviyorum.Sik sik yaz bekleriz.

 181. KANKAM
  CICEYIM
  HELINIM
  DEFNEM
  ZULISIM
  NURDAN ABLAM
  RUYA ABLAM
  ELA ABLAM
  SALIHMAM ABLAM
  AYSELIM
  DENIZIM K
  INCEM
  IREMSUM
  PONCIGIM
  TAUNAM
  GIZEMIM
  MANYAM
  IKIZIM
  SEVDAM
  NAZIM
  FILIZIM
  NASILSINIZ BAKIYIM.VALLAHI COK OZLEDIM SITEMIZ NIHAYET DUZELDI ALLAHA COK SUKUR KIZLAR OPUYORUM SIZI GUZEL EVIMIZDE HEP BOYLECE AILE KALALIM NE DERSINIZ.SIZI SEVIYORUM.OPDUM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu