Gelinim Mutfakta

21 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu [Toplam Puanlar]

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Perşembe günün birincisi kim oldu? Son bölümde Hatice’nin kural hatası yapması, bileziklerden bir adım geriye düştü. Bugün Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Perşembe Puanları sırasında Hatice kaybettiği puanları geri kazanmak için ne yapıp edip, günün birincisi olması gerekiyor. Dikkat: 21 Mayıs Puan Durumu sonucu yazının sonunda bulabilirsiniz. 

=> Gelinim Mutfakta 24 Eylül Perşembe Günün Birincisi kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

21 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Hatice için bilezik yarışında olup olmayacağının %100 kararı verilecek. Zira Hatice Best of yarışında en çok yarışan gelin olsa da bilezik alma konusunda rakiplerine kıyasla en az bilezik alanlar arasında.

=> Gelinim Mutfakta 17 Eylül Perşembe Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Bugün verilecek puanlar sadece Elif ve Hatice için önemli değil. Aynı zamanda bugün 21 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak Neslihan için önemli. Zira bugün mevcut durumunu düzeltmemesi halinde kesin olarka bugün eleme potasına düşecek. 

=> 22 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Best Of Gelinim Mutfakta bilezik ve çeyrek listesi (tıklama görseli)

Bugün 21 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabı yazının sonunda verildi.

=> 22 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim elendi sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında gelinlerin yapacağı yemeklerin güzel olması kadar kaynanaları tabakları bulması da çok önemliç. Çiğdem kaynana bu hafta gelinin en çok bulan kaynana. Bu da direk puanlamaya yansıyor. Çiğdem bugün günün bincisi olursa, hem bilezikleri garantileyecek hem de rahat bir final geçirecek. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Son bölümde Reyhan, eltisinin gelini Neslihan’ı bulamadığı gibi bir de Neslihan’a bir verip, diğerlerine 4 ve beş vermesi Neslihan’ı eleme potasına düşürmesinde büyük etkisi oldu. Dikkat: Bugün Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Puanlama kısmı yazının sonunda tablo içerisinde verildi.

Neslihan’ın artık köprüden önceki son çıkış misali son şansını çok ama çok iyi değerlendirmesi gerekiyor. Aksi halde sezon finalinde eleme potasında yarışacak. Büyük bir ihtimalle ede oradan çıkamayacak. Bu duruma mahal vermemek adına Neslihan, bugün 21 Mayıs Perşembe Puanları sırasında bugün çeyrek altını alan gelin olmak zorunda.

21 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verildiği an Reyhan & Neslihan

Bugün 21 Mayıs Perşembe puan tablosu sonucunda bugün çeyrek altını alan Neslihan dışında bir başka yarışmacı olması halinde Neslihan Cuma günü kesin olarka eleme potasında yarışacak. Tabi elenip elenmeyeceği aldığı toplam puan durumu sonucuna göre belli olacak.

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Perşembe Puan Durumu

18-22 Mayıs 2020 tarihinde Kanal D ekranlarına gelecek olan bu hafta sezon finaline ve hafta finaline adım adım yaklaşıyoruz. Birazdan 21 Mayıs Perşembe puanları verilecek. Tabi sonunda Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Perşembe Puan durumu sonucunda eleme potasına düşen kesin olarka belli olacak. 

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Dilek

Bugün 21 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu Hatice ve Elif için final tadında geçecek. Elif bugün Hatice’ye 5 ve üzerinde fark atması halinde bilezikleri %90 oranında garantileyecek. Tabi aradaki fark 10 ve üzeri olması halinde %100 bilezikleri almayı garantileyecek.

Bu hafta yarışmaya katılan Dilek ise beklentilerin üzerinde puanlar almaya başladı. Ancak bugün yaptığı yemekte sıkıntı olunca, diğer yarışmacılar Dilek’in olmamış tabağı diyerek kıyaslama yapmak istedi. Dilek ise şu sözlerle buna karşı koydu. Not: Bugün Gelinim Mutfakta 21 Mayıs puanlaması yazının sonunda verdik.

Sürekli benim tabaklarımdan Dem vuruyorsun! Benim Tabaklarımdan dem vuramazsın! Dilek

Sözlerinde ile hiç kimsenin kendi tabağını eleştirmeye hakkı olmadığını dile getirmiş oldu. Not: bugün gelinim mutfakta 21 Mayıs Perşembe puanları yazının son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Perşembe Puanları Verildiği An Elif Akçam

21 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci olduğu konusunda sizleri bilgilendirmek için puanları anlık olarka aktarıyoruz. Bu nedenle kaynanalar puanlar verdiğinde yazıyı bir defa güncellemeniz gerekiyor. Not: Son puan durumu sonucuna göre kimin birinci olduğunu yazının sonunda açıkladık.

21 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda çeyrek altını alacak yarışmacının kim olduğu, bu hafta finali,nde bilezikleri kimin alacağı ile oldukça bağlantılı. Özellikle Elif bugün 21 Mayıs 2020 puanlaması sırasında çeyrek altını alacak olursa, bilezikleri garantileyecek.

21 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olan Hatice

Kaynanalar ve yarışmacı gelinler için adeta final öncesinde final yapacak puanlar verilecek. Beşlerin kime gittiği o kadar önemli bir hal aldı. Ezgi’nin yerine gelen Neslihan Ezgi’nin şansını kaybetmemek için elenmek istemezken, Elif ise en çok bilezik alan listesinde zirveye çıkmak için 21 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu zirvede kalmanın planı içinde

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Puanları (21/05/2020 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Hatice: => Hüsniye’nin Gelini 5
Neslihan: 3
Elif: 2
Dilek: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”

*************************

Kaynana Çiğdem’in verdiği Puanlar

Hatice : 1
Neslihan : 3
Elif: =>Çiğdem’in  Gelini 5
Dilek: 1

*************************
” 21 Mayıs 2020 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”

Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Hatice: 4
Neslihan: 1
Elif: 5
Dilek: => Fatma’nın  Gelini 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Hatice : 2
Neslihan: => Reyhan’ın e. Gelini 4
Elif : 1
Dilek : 5

*************************

Gelinlerin 21 Mayıs 2020 Perşembe Toplam Puanları

Hatice 5 1 4 2 12
Neslihan 3 3 1 4 11
Elif 2 5 5 1 13
Dilek 1 1 3 5 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18 Mayıs – 22 Mayıs Haftası) – Perşembe

*************************
Hatice:    36 + 12 = 48
Neslihan: 23 + 11 = 34
Elif:         44 + 13 = 57
Dilek:     31 + 10 = 41

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

21 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
21 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  DİLEK

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

22 Mayıs 2020 Cuma günü Kanal D ekranlarına gelecek olan Gelinim Mutfakta Sezon final fragmanı yani 530. bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

66 Yorum

  1. reyhanda alamıyo diyee iyicee modu dştüü inilh gder ama şimdide sezn sonu diye klck buda hkszlk bncee öbr glnlee gtsnler arrk onun gelni değil

 1. Çiğdem. İnşalla.h Oylekalirsin. Rutuk bunugormuyormu. Kanal. D. Hemen. Cigdeme. Ve husnuyeyi. Diskaletiye etmeniz. Lazim

 2. Anonim o sana göre öyle Tamam mı benim bu programda desteklediğim tek kişi çiğdem hanım ve elif

 3. Arkadaşlar neden herkes çiğdeme yukleniyor Ewet Bnde Çiğdem ve Elifi Destekliyorum Bari onun Saygısı var Kaynanasına Bağırıp çağırmıyor Diğer gelinler gibi Orda en efendi Gelin Elif Sonuna kadar Seni destekliyorum

  1. Pardon da canım orda en saygılı gelin HATİCE Karabulut sen herhalde şaşırdın maviş

    1. Neslihan mı reyhan onu sessiz saf bir kız gösterdi ama bu son haftalarda çok dengesini kaybetti çünkü oynamaya hali kalmadı içinde bıraktı bıraktı sonunda patlayayım dedi çünkü çok korkunç görünüyor arkadaşlar sessizlerden korkun

   1. Yok Şaşırmadım Haticenin Kaç defa Kaynanasına Bağırdığını gördüm. EKRANLARA OYNUYO ONCEDEN SEVIYORDUM ONU BU Best Ofta haddini Aştı yani.

    1. Ama canım benim elifin de bağırdığını ben çok gördüm sen bi yine geçmiş bölümlere bak ben de önceden elifi seviyordum çünkü şeker masun yardımsever ve hoş bir kızdı fakat altınları alınca çok bi değişti ben o elif mi anlayamadım

 4. Reyhan bana yapmacık geliyor hep ben hep ben torunun rahatsızsa yanında olman gerek burda olmaman lazım

 5. Ben reyhan hanım ve gelini ezgi yi destekliyorum tabiki de gelinim mutfakta da rekorların kraliçesi ezgi dir unutmayın

 6. Siz programı yanlış izliyorsunuz.
  Orada kayınvalideler şovmenlik yapıyor.
  Gelinlerse kendi el lezzetlerini gösteriyor.
  Bana göre bu zamana kadar En İyi Gelin GÜLCAN
  Sonra ELİF ve EZGİ dir. Çünkü o süre içinde gülcan
  kalsaydı hem ezgi hem elifi geçebilirdi.

 7. Ben lezzetin kraliçesini tutuyorum ve ismini söylememe gerek yok çünkü gerçekten lezzetli yemekler yaptığına inanıyorum ekran zaten gösteriyor fakat bazı kayınvalideler hatta hepsi olmamışa yanmış olana kuru olana pişmemiş olana şekli bozuk olana veriyorlar bi adaletli olsalar zaten rekorların lezzetin kraliçesi Hatice karabulut ve samimi iyi kalpli dobra içinde hiç kötülük beslemeyen bonkör en en en gelin dir kesin ve net söylüyorum her şeyi bunlar benim açıda fakat bencede sizde öyle düşünüyorsunuzdur ama bazılarının da işine gelmeyebilir .
  Zaten Fatih te söylüyor Hatice nin lezzetli yemekler yaptığını e nede olsa lezzetin kraliçesi

  1. Doğruları söyleyen,bravo vallahi ekrandan yemeğin lezzetini bilene ilk defa rastlıyorum.SAen gurmeeeeee olsana!

 8. Bu yarışmadaki en efendi en terbiyeli tek insan Neslihan asla edebini bozmayan mükemmel bir insan diğerleri gibi asla değil.

 9. Tabi canım siz ne ara neslihanı sevdiniz ya reyhan onu kendi gelini diye getirmeseydi şu an neslihana laf atacaktınız şu işe bak ya birden ezgiciler neslihancı oldular ben böyle yanar döner insanlar görmedim

 10. Doğruları söyleyen,bravo vallahi ekrandan yemeğin lezzetini bilene ilk defa rastlıyorum.Sen gurmeeeeee olsana!

  1. Bana bak cahil anonim ekran diye bir şey var tanıştırayım. Ve göz mizam diye bir şey de var çünkü ben ekrandan baktığımda haticenin tabağın daha güzel pişmiş ve daha düzenli duruyor Fatih beyde bunu hep söylüyor biraz reyhana torpil yapıyordu ama… hatta örnek vereyim o zaman haticenin köftesi daha güzel olmuştu ve dediki ,Hatice senin köften daha güzel olmuş ve bütün stüdyo senin köfteni yedi .dedi BİR diğeri ise haticenin tatlısı daha güzel olmuştu o zaman Burçin hak etmeyerek aldı çeyreği ve Nilgün ün en şekli bozuk olana verince Fatih bey dediki en güzel haticenin olmuştu kızın hakkına girdiniz dedi ve bu yüzden bilezikleri bir puanla kaçırdı ve daha nice şeyler var ki burnun kızarmasın diye fazla şey söylemek istemiyorum çünkü iki tane yeterli sana( İŞTE CEVAP SANA ) Okeyy bence anladın sen

  2. Evet insan anlayabiliyor hatice en iyisini yapıyor ama elif ve reyhan oraya çivilerini çaktılar bende katılıyorum güzel olanı görmek için gurme olmak gerekmiyor göz olsa yeter

 11. Ya arkadaşlar şu ana kadar kimse ben elifi tutuyorum demedi bir kaç kişi dışında herkes ben Haticeciyim ve ezgiciyim diyordu ne oldu ben anlamadım acaba isim değiştire değiştire mi diyorlar ben elifçiyim .arkadaşlar eğer mertseniz dobra olun gerçekleri söyleyin gerçekleri söylemek bu kadar zor değil

 12. Fatih bey aynı insanları görmekten bıktık yeter artık kuúcüklerin büyüklere saygisisiyok büyükler küçüklere sevgi hep kavga hep kavga

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu