Zuhal Topal'la Sofrada

21 Mayıs Salı Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Senem Kaç Puan Aldı?

21 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Senem Eşref yarışacak. Yarışamaya katılabilmesi için Mersin’den gelen yarışmacımız Senem’in babası Mersin de meşhur kebapçı olması nedeni ile yarışmaya 1-0 önde başlayacağını düşünüyoruz. Babasından aldığı tüyolarla yılların tecrübesini yarışmada kullanma imkanı var. Ancak, zorlu kaynana konseyi bugün 21 Mayıs Salı Puanları verilirken Sanem’in menüsüne puanlama yaparken, hiç zorlanmayacak. Not: Senem’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusu yazının en son kısmında verdik?

==> Perşembe günü Özgül kaynananın gelini Yeliz yarışacak. Şu an Yeliz’e kaynanalar puan vermeye başladı. O anları yazdığımız [pembebuton]23 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] yazımızı okuyabilirsiniz. 

Haftanın ikinci günü Elmas hanımın gelini Senem yarışacak. Elti konusunda oldukça ilginç açıklamaları olan Senem, kaynanasının sadece kendisini sevmesini ve kayın biraderi eş olarak seçeceği yeni gelinin kendisinin onayından geçmesini istiyor. Bizler bunu şaka olarak kabul edip, birazdan Senem’in menüsüne kaynanaların vereceği Zuhal Topal 21 Mayıs Puanları ile sonrasında yaşananları anlatmaya başlamak istiyorum.

==> Çarşamba günü yarışacak olan Sudenur’un aldığı puanları görebilmek için [mavibuton]22 Mayıs Zuhal Topalla Sofrada Puan Durumu[/mavibuton] için tıklayınız.Zuhal Topal 21 Mayıs Salı Yarışmacısı Senem'in Ailesi

İlk gün yarışan gelin, hak ettiği puanlar maalesef ki alamadı. Ayşe hanım artık 3 puandan fazla hiç bir geline vermeyecek. Bu da daha önce dediğimiz gibi bir domino taşı etkisi yapacak. Artık her geçen gün düşük puanları kaynanalardan görmeye başlayacağız. Neyse ki sunucumuzun vereceği puanlar ortama ve puanlamaya biraz da olsa denge getirecek. Dikkat: Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs Salı puanları yazının en son kısmında tablo olarak verdik. 

21 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları İle Menüsü

21 Mayıs Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan yarışmacımız Senem Eşref; Aslen Mersinli olan Senem 25 yaşında ve 3 yıllık evli olan gelinimizin 2 yaşında dünyalar tatlısı bir kızı var. Titizliğe ve temizliğe çok önem veren Senem, gelin gittiği ailede her zaman kendisini sevmelerini istiyor. Oldukça kıskanç olan Senem, eşi ile tanışma hikayesi ise sosyal medya sayesinde olmuş. Sosyal medya da konuşmalardan sonra görüşmeye başladıklarını, daha sonra 1 yıl nişanlılık dönemi geçirdiğini ve şu an 3 yıllık evli olduğunu açıkladı.21 Mayıs 2019 Salı Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı Sanem ve Elmas Resmi

21 Mayıs 2019 Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada yemek programında yarışan Senem’in kayın validesi Elmas Eşref; aslen Kilisli ve 3 çocuk annesi olan Elmas hanımın 2 oğlu ve bir kızı var. 30 yıllık evli olan kaynana Elmas hanım, gelini Sanem oldukça iyi yemekler yaptığını, bugün de bunu kanıtlayacağını söyledi. 21 Mayıs Salı günü ekrana gelen bölümde yarışan Senem’in menüsü hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

21 Mayıs 2019 Salı Senem Eşref’in Menüsü 


  • Yayla Çorbası
  • Peynirli Çiğ Börek
  •  Patlıcan Beğendi
  • Patates Kebabı
  • İç pilavı
  • Çoban Salata
  • Havuç Pastası

21 Mayıs Salı 2019 Zuhal Topalla Sofrada Senemin Menüsü

 


Elmas hanımın gelini Senem’in 21 Mayıs Salı günü yapacağı günün menüsü bu haftaki kaynanalar gösterdiklerin de yemekler arasında bir oyumun olduğunu ama kolay bir menü seçtiğini söylediler. Hatta kaynanalardan Ayşe hanım (son bölüm de yarışan) 1 saat içerisinde kolaylıkla bu menünün çıkabileceğini hatta rahatlıkla kahvesini bile yapabileceğini söyledi.21 Mayıs Salı Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı Sanem ile Kaynanası Elmas

Ben de kaynanalara, bazı noktalar da katılıyorum. Menü kolay ama abartılacak kolaylık da değil. Ancak 2,5 saat içerisin de rahatlıkla yetişecek bir menü. Önemli olan menünün kolay olması değil, lezzetli olması daha önemli. Ancak bizim kaynanalar yemeklerin zorluk seviyesi ile lezzeti eşit tutuyorlar. 

Yarışma programında kaynanalar bildiğiniz gibi lezzetin hakkını vermiyor, stratejik puanlamalar yapıyorlar. Hatta işi bir adım daha ileri götürüp, sen bana 4 verdin. Al ben de sana 3 şeklinde puanlama yapmaya başlayan kaynanaların bu davranışlarını yeni sezon da son vermesi için yeni konsept geliştirileceğini düşünüyoruz.21 Mayıs Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Verilmeden Önce Senem İle Kaynanası

Bu durum devam ettiği müddetçe sunucumuzdan en çok puanı kapan, %100 olmasa da büyük oranda büyük ödülü alıyor. Hal böyle olunca Bugün Zuhal Topal kaç puan verecek? sorusu kaynanaların vereceği puanlardan daha çok merak edilir oldu. Sizleri bekletmeden hemen alt kısımda 21 Mayıs Puan Durumu verilmiştir. 

Zuhal Topal’la 21 Mayıs Salı Puanları (Senem’in Puanları)

Ayşe  3
Filiz  6
Özgül  4
Ayten  5
Zuhal Topal    7
TOPLAM   25

**21 Mayıs Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 21 Mayıs 2019 Bugün Fragmanı

Aslen Mersinli ve babası Kebapçı olan Senem’in yarıştığı bölümü görebilmek için hemen alt kısımda video ekliyorum.

*********************

21 Mayıs 2019 Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

20 Mayıs 2019 Pazartesi günü oldukça ateşli olarak başlayan bu hafta kaynanaları arasında sezona damga vuracak kaynanaların olduğunu gördük. İlk gün yarışan gelinimiz Sevda’nın kaynanası Ayşe hanım, sanki hanım ağa edası ile kaynanaları resmen tehdit etti. “Sizleri de göreceğiz.” Demesi  ile aba altından resmen sopa gösterdi.

Ayşe hanımın bu tavırlarına diğer kaynanalar dikkate almadı ve düşük puanlar verdi. Böylesine ateşli tartışmaların olduğu hafta da gelinlerin aldığı haftalık puan durumu hakkında, sizlere bilgi vermek ve aynı gün yarışan gelinin büyük ödülü kazanıp kazanamadığını görebilmeniz için hemen alt kısımda Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs Puan durumu hakkında bilgi verdik.


  • 20 Mayıs Pazartesi Sevda’nın Puanı = 23
  • 21 Mayıs Salı Senem’in Puanı = 25

Henüz Senem’in puanları verilmedi. Kısa süre içinde verilen puanları ekleyeceğiz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu