Gelinim Mutfakta

21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çarşamba günün birincisi aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin beli oldu. 21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Bugün çeyrek altını kim aldı? Çarşamba günü çeyrek altını kim aldı? Haftanın ortasında Seda Sayan beş puanı kime, hangi geline verdi? 21 Nisan Çarşamba günün birincisi bugün kim oldu? Çarşamba Toplam puan durumu sonucu açıklandı mı? Bugün hangi gelin en yüksek puanı aldı? 21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu ve daha fazlasını detaylı bir şekilde bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> 21 Nisan 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çarşamba Puanları sonucu bu haftanın kaderini %100 değişecek güçte bir puanlama olacak. Zira şu an birinci ile sonuncu arasında sadece ama sadece beş puan fark olduğu için elenecek ve bilezikleri alacak gelinin kim olacağı bugün verilecek puanlarla büyük oranda kesinlik kazanması bekleniyor. 

=> 12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çarşamba Puanları verecek kaynanalar

Bu hafta ilk bölümde Esra, ikinci bölümde ise Dudu çeyrek altını alan gelin oldu. Ayten ile Seda ise bu hafta henüz çeyrek altını kazanamadılar. Bu sebeple Ayten ve Seda bugün 21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup çeyrek altını alamadıkları takdirde, Cuma günü eleme pasında yarışacaklarının farkında.

=> Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Çarşamba Puanları için tıklayınız.

Bugün 21 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de hem günün birincisi olan hem de çeyrek altını kazanan Dudu geldiği hafta çeyrek altını almayı başardı. Kendisine ve elinin lezzetine güvenen ve yarışmada uzun süre kalıcı olmayı düşünen Dudu için bu hafta bilezik kazanmak oldukça önemli bir hal aldı.

=> Gelinim Mutfakta 23 Nisan 2021 Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Dudu bu hafta bilezikleri almak için ne yapıp edip bugün 21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile puanlaması sırasında en yüksek puanı almak için kulları şimdiden sıvadı. 

=> 23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim oldu resmi

Bugün günün kritiklerinde en çok konuşulan konular arasında Neriman hanımın Ayten hakkında söyledikleri gündem oldu. İşte Seda Sayan olayı şöyle duyurdu; 

“Kayınvalide Neriman hanımın öyle bir itirafı var ki!Seda Sayan

21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu sırada Ayten ve Neriman

Sözleri ile herkes Neriman kaynananın ne dediğine dikkat kesilirken, Ayten kendisi hakkında konuşan kaynanasına “Neriman anne ne yapmaya çalışıyorsun sen? Beni milyonların önünde rezil etmeye çalışıyorsun sen? ” diyerek tepki gösterdi. Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonrasında günün kiriklerinde tansiyon Ayten ile kaynanası Neriman arasında bir hayli yükselecek.

=> 22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta 21 Nisan Puanlama sonucunda iki gelin bilezikler için artık daha da iddialı olması beklenirken iki gelinin de bu hafta elenmemek için mücadele edecek isimlerin belli olması bekleniyor. 

21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Dudu son bölümde aldığı çeyrek altını bugün Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çarşamba puanlaması sırasında da devam ettirip bu hafta bilezikleri alacak gelin olmak için en iddialı isim haline gelmek istiyor.  

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 19 Nisan 2021 tarihinde ekrana gelmeye başlamış, ilk gün çeyrek altını Esra kazanırken ikinci gün çeyrek altını Dudu almıştır. Bugün Seda Sayan’ın vereceği 21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması program kaldığı yerden devam edecek. Günün sonunda toplam puanlar sonucunda yani bugün Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çarşamba puan durumu belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bugün 21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda birinci olmayı hedefleyen Ayten, bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı. 

Bu hafta daha önce yarışmada yarışmış Dudu yeniden programa dahil olması eski yarışmacıları oldukça korkuttu. Zira Dudu kısa sürede iyi puanlar almış ve bir çok altın kazanmıştı. Dudu eski zamanlarda olduğu gibi bilezikleri bir bir almak için bugün Gelinim Mutfakta 21 Nisan puanlaması sırasında en yüksek puanı alan gelin olmak için elinden gelenin fazlasını ortaya koyacaktır. 

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çarşamba Puan durumu sonucu açıklandığı an Esra

Çarşamba günü Seda Sayan beş puanı kime verdi? 21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda kim birinci oldu? 21 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Haftalık puan durumu sonucunda hangi gelin birinci oldu? İşte bu soruların cevapları işse alt kısımda ki tablo içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Puanları (21/04/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

21 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Ayten: 1
Seda: 4
Esra: 5
Dudu: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Seda: 1
Esra: 5
Dudu: 2

*************************
” 21 Nisan 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Ayten: 4
Seda: 5
Esra: 1
Dudu: => Nuray’ın Gelini 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Ayten: 2
Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 3
Dudu: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Ayten: 5
Seda: 4
Esra: => Fatma’nın Gelini 3
Dudu: 1

*************************

Gelinim mutfakta 21 Nisan Çarşamba Toplam Puanlar

Ayten 1 4 4 2 5 16
Seda 4 1 5 5 4 19
Esra 5 5 1 3 3 17
Dudu 3 2 3 1 1 10 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (19-23 Nisan) – Çarşamba

*************************

Ayten: 29 + 16 = 45
Seda: 32 + 19 = 51
Esra : 31 + 17 = 48
Dudu : 34 + 10 = 44

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SEDA
Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SEDA
21 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  DUDU

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Perşembe Fragmanı İzle

21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları %100 belli olduktan sonra günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin netlik kazanacak. Gözleri ise bu hafta final öncesinde 22 Nisan Perşembe günü neler olacağına, nasıl puanlar verileceğine çevrilecek. İşte o anların kısa bir videosu mahiyetinde Gelinim Mutfakta 22 Nisan Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

        1. Önce aytenden sonra sedadan sonra esra gitsin dudu kalsın 😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

  1. Esra gibi çok konuşan cır cır eden bir gelin görmedim.Herşeye ve her yoruma itiraz ediyor.Paranın verdiği hırs ve kibir onu sevilmez bir hale sokuyor.Evvelki hafta elenmişti ama Seda Sayan ın torpili sonucu devam ediyor.Seda bugün hakkıyla çeyreği aldı.Puanlar fazla açılmadı Dudu ve Ayten diğerlerinden 5-6 puan gerideler yarın çok krıtik bir gün çünki yemek olarak piruhi yani kastamonu mantısı yapacaklar.Hamuru iyi açan kazanacak.

    1. Aynen katılıyorum esradan ve kaynanasından terbiyesizi yok orada geçen hafta seda Sayanın torpili ile kaldılar çünkü onları seda Sayan getirtti şu anda seda Sayan ve gelinler kaynanalar aytenin üzerine oynuyorlar dikkat edin iki üç haftadır seda Sayan 5 puanı esraya 1 veya 2 puanı aytene veriyor

  2. Kesinlikle Esra elenmeli orda kayınvalidesi ile tartışmaktan başka hiçbir şey yapmıyor kanal d neden esrayı göndermiyor anlamıyorum oraya gelmeyi hak eden bir sürü gelin var üstelik bu sezon iki defa eleme yapılmadı ikisinde de Esra elendiği halde gitmedi yani Ayten orda kalmayı esradan çok hak ediyor.4 kere elenmiş biriyle hiç eklenmemiş esrayı bir tutmayın lütfen Esra elenmeli

  3. koyun gibi izlemeyin islerine geldimi eleme oluyor gelmeyince olmuyor kimse izlemesin milletle ts..k geçiyorlar neden haksızlık yapıyorsunuz elenen gitmeli hiç zevki kalmadı biz ankara çorum olarak izlemeyi bıraktık kaldırsınlar yayından istemiyoruz artık tadı kalmadı elementi eklemiyorlar sacma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu