Zuhal Topal'la Sofrada

21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Ferqane Mehtiyava]

21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ferqane Mehtiyava yarışacak. Aslen Azerbaycanlı olan Ferqane 21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında yarışan gelin oldu. Ferqane Mehtiyava kaç puan aldı? Ferqane Mehtiyava’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Ferquane’nin menüsün de hangi yemekler var? 21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu Ferqane Mehtiyava’nın toplam puanları ne oldu? Hepsi ve daha fazlasını bu haberimizin içerisinde bulabiliriz.

=> 21 Nisan 2022 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Ferqane

Daha önce Çarşamba günü yarışan Ferqane haftanın birincisi olmuştu. Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 21 Nisan Çarşamba Puanları için yine mutfağa geçene Ferqane çok daha kaliteli menüsü ile %100 birinci olacağını dile getirdi.

=> 12 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi görmek için tıklayınız.

Bu hafta bildiğiniz üzere fenomenler haftası olsa da şu an kadar yarışan kaynanalar hep söylemleri ile fenomen olsa da bugün yarışan Ferqane elinin lezzeti ile fenomen olmuştur. Bunun farkında olan kaynanalar Zuhal Topal 21 Nisan puanları sorasında rakibini düşürmek için elinden geleni yapacaklar.

=> 5 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi? öğrenmek için lütfen tıklayınız. 

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

21 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısı Ferqane Mehtiyava’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Ferqane Mehtiyava’nın menüsüneki yemeklere kaynanalar ne dediler? Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 19-23 Nisan Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Nisan Çarşamba (2020)

21 Nisan Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Ferqane Mehtiyava. Aslen Azerbaycanlı olan 30 yaşında bir çocuk annesi Ferqane yeniden birinci olmak için kolları sıvadı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 28 Nisan Çarşamba Puanları için tıklayınız.

21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak Azerbaycanlı gelin ve kaynanası

Bugün 21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında kaynanalar daha önce birinci olan Azerbaycanlı gelini birinci yapmamak adına %100 gelen her yemeğe bahane bulacaklar. Dolayısı ile Zuhal Topal’la sofrada 21 Nisan Puanlaması bir hayli tansiyonu yüksek geçecek.

=> 23 Nisan Cuma Zuhal Topal Kim Kazandı sonucu görebilmek için tıklayınız.

21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynana hakkında bilgi verdikten sonra günün en önemli kısmı olan içinde Zuhal’in bugün verdiği puanların da verileceği 21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları ile puan durumu sonucunu verilecektir.

=> 23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması ve Puan durumu için tıklayınız.

21 Nisan Yarışmacısı Ferqane Mehtiyava

Zuhal Topal'la Sofrada 16 Eylül Çarşamba Yarışmacı Gelin Ferquane Yehtiyeva resmi

 • 30 yaşında
 • 2 çocuk annesi
 • 12 yıldır kaynanası ile yaşıyor
 • Eşinin Adı Sadık
 • Hazır cevap
 • Yemek yapmayı çok seviyor
 • Aslen Azerbaycanlı
 • İstanbul da ikamet ediyor

=> 22 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu için tıklayınız.

21 Nisan Yarışmacı Kaynana Sadet Mehtiyava

Sadet Yehtiyeva - (Zuhal Topal'la Sofrada 16 Eylül Ferquane'nin kaynanası)

 • Tiziz birisi
 • Aslen Azerbaycanlı
 • Lafını kimseden esirgemiyor
 • İki oğlu var
 • İstanbul da yaşıyor
 • Oğlunun birisi Bakü de yaşıyor
 • 4 torunu var
 • Temizlik takıntısı var
 • Çabuk sinirleniyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Ferqane Mehtiyava’nın menüsün de hangi yemeklerin olacağını açıkladıktan sonra menüye karşı gelen eleştirileri birebir verilecek. Yazının en sonunda ise Zuhal Topal’la Sofrada 21 Nisan Çarşamba Puanları ile puanlaması verilecektir. 

21 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Ferqane’nin Menüsü 

 • Evelikli Erişte Çorbası
 • Kıymalı tirit
 • Kükü
 • Aş Qaralı Plov
 • Gevurdağı salatası
 • Ev dondurması eşliğinde Kremalı Kabak Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 21 Nisan Çarşamba Puanları alacak Ferqane ve menüsü


Kaynanalar haftanın üçüncü menüsünü duyduktan sonra Ferqane Mehtiyava’nın menüsünü duyan kaynanalar aynen şöyle eleştirdiler;

Menüyü güzel buldum
Tatmadığım yemekler var
Beş çeşit yemek az

Kaynanalar

Kaynanalar bugün yarışan Ferqane’nin menüsünü görünce bilmediği yemekler olduğunu, yemekleri tadıp öyle puan vereceklerini açıkladılar. Kısaca puanlama sırasında herkese büyük sürpriz olacaktır. Dikkat: Ferqane Mehtiyava’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Ferqane Mehtiyava daha önce başardığı haftanın birinciliğini bu hafta yine başarmak için bugün 21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında en az 30 ve üzerinde puan almayı hedeflese de kaynanaların çok farklı olması Ferqane’nin işini bir hayli zorlayacak.

21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Son bölümde yarışan gelin istediği puanları alamadı. Sunucu bu haftanın ortak yemeği olan tirit yemeğini hiç bir gelin yapamadığını, bugün Ferquane’den büyük ümitli olduğunu dile getirdi. Ferqane bugün Zuhal Topal’la Sofrada 21 Nisan Çarşamba puanları sırasında özellikle haftanın yemeği olan tirit yemeğini kıymalı ve en orjinal hali ile yapacak.

21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Bu hafta ilk bölüğümde yarışan Hülya istediği yemekleri yapamadı. günün sonunda ise 28 puan aldı. Salı günü ise yarışan gelin maalesef istediği yemekleri tam olarka ortaya çıkarmadığı için kaynanalar da ellerinden geldiğinde en düşük puanları vermeye çalıştılar.

19 ve 20 Nisan yarışmacıları ellerinden kayıp giden 15.000 TL’yi bugün 21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda Ferqane almak için kolları sıvadı.

Ferqane Mehtiyava’ya kendisinden önce yarışan gelinleri geçebilmesi için bugün 21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunda en az 29 puan alması gerekiyor.  

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Şu ana kadar yarışmacıların aldıkları puanlar sonucunda oluşan Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucuna alt kısımda verilmiştir. 

 • 19 Nisan Pazartesi Puanı (Hülya Karaca Ataş): 27 Puan
 • 20 Nisan Salı Puanı (Cemile Kırma): 26 puan
 • 21 Nisan Çarşamba Puanı (Ferqane Mehtiyava): 28 puan

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Nisan Çarşamba puanları sonucu %100 belli olduktan sonra yukarıda ki Ferqane’nin eksik olan puanlarına eklenecektir. 

Ferqane Mehtiyava’ya Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Ferqane Mehtiyava’nın Toplam puanları ne oldu? Zuhal Bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları ise alt kısımda tablo içerisinde sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Ferqane Mehtiyava)

Nermin Ataş   5
Emine Kırma  3
Ayşe Azgan  7
Gülsüm Seferoğlu  4
Zuhal Topal    9
TOPLAM:   28

**21 Nisan 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 21 Nisan Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen Hataylı olan dört çocuk annesi 37 yaşında 18 yıllık evli Ferqane Mehtiyava’nın yarıştığı, 21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının da yapılacağı haftanın ikinci bölümü olan Zuhal Topal’la Sofrada 21 Nisan fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu