Gelinim Mutfakta

21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Perşembe günün birincisi ile Perşembe puanları açıklandı! 21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 21 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Dört günlük toplam puanlar da kim önde? 21/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Damla kaç puan aldı? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? Miyase bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Perşembe Toplam Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (22/04/2022) 21 Nisan Perşembe günü Senanur ile Bahar (-4) puan ceza alan isimler oldu. Miyase ise 18 puanla günün birincisi olup, çeyrek altını kazandı.

=> Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Perşembe Puanları %100 netlik kazmadığında, dört günlük toplam puanlar sonucu olan Perşembe puan durumu sonucu da kesin olarak belli olacak.

=> 5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında itibaren dört günlük puanlar sonucunda en düşük puanı elde eden gelin kesin olarak eleme potasına düşerken, rakiplerine kıyasla en yüksek puanları alan gelin de beş bilezik için oldukça iddialı hale gelecek.

=> 28 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 21 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 21 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bu hafta yarışmaya dahil olan Senanur aldığı puanlarla adından söz ettirmeyi başarsa da Çarşamba günü aldığı (-4) ceza puanı, onun beş bilezik yolunda tökezlemesine neden oldu.

=> Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Yarışmadan Kim Elendi sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda Senanur beş bilezik için iddialı olabilmesi için bugün toplam puanlar sonucun da en yüksek puanı elde etmesi gerekiyor.

=> 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Kaynanalar artık gelinlerine yemek hakkında hiçbir tüyo veremiyor. Bundan dolayı artık kaynanalarda gelinlerini bulmada bir hayli zorlanıyorlar. Bu kuralı bir şekilde geçen eski yarışmacılar da tecrübe ile gelinin bulmayı başarması, dikkatlerden kaçmadı.

Uzun zamandır yarışmada varlığını sürdüren Yeşim geçtiğimiz hafta yarışmadan elendi. Bunu fırsata çevirmek isteyen Miyase, bugün Gelinim Mutfakta 21 Nisan Puanlama sonucunda, en yüksek puanı almak için harekete geçti.

21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Bahar

Damla kimi zaman söylemleri ile kimi zaman aldığı puanlarla, kimi zamanda kaynanası ile yaşadığı tartışmalarla gündem oldu. Bugün Damla kaynana Nuray’dan altın alabilmek için yeni gelen kaynanadan tüyo almasına karşı, Nuray kaynana sinirlerine hakim olamadı ve şu sözleri sarf etti. İşte Nuray kaynananın sarf ettiği o sözler; 

“bizim oraların öyle bir adeti yok!” Yarışmacı Kaynana Nuray

Sözleri ile kaynana Nuray, Damla’nın yeni gelen kaynanadan daha fazla altın alması için yaptığı konuşmayı kabul etmediğini, altın istese dahi vermeyeceğini ifade etti.

Haftanın başında yarışmaya katılan Senanur, ilk iki gün çeyrek altını alması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Lakin Çarşamba günü, günü 3 puanla kapatması ile Senanur elde ettiği bu avantajları da kaybetmiş oldu. Senanur 21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alıp, yeniden bilezikler için iddialı hale gelmek istiyor. 

21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Damla Ve Kaynanası Nuray

Elif’in yarışmadan çekilmesi ile yarışmaya geçtiğimiz hafta Çarşamba günü dahil olan Bahar yarışmada her geçen gün tecrübe kazanması beklenirken, hala istediği çıkışı bir türlü yakalayamadı. 

Senanur ile Bahar bu hafta eleme potası için mücadele edeceği kesinlik kazandı. İki gelişenden biri bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında alacağı yüksek puanlarla yarışmada kalmak için avantaj yakalayacak.

Miyase son zamanlarda kaynanasında yüksek alamasa da kaynanası Sevilay’ın verdiği puanlara karşı olumlu yorumlar yapması oldukça dikkat çekti. Miyase rakip kaynanaların eksik tabaklara yüksek vermesine karşı, Sevilay’ın bunu hemen bulup bir vermesi, Miyase’nin şu sözleri sarf etmesine neden oldu. İşte Miyase’nin o sözleri;  

“Bana düşük versen de önemli değil. Sen eksik tabağı bulup bir verdin ya. İşte o bana yeter!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile Miyase kaynanasından düşük alsa da eksik tabağın bir almasına karşın kaynanasının verdiği puanları desteklemesi dikkatlerden kaçmadı.

21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de adeta eski puanlar yağmuru oldu. Senanur ile Bahar (-4) ceza alana yarışmacılar olurken, Damla 22 puanla günün birincisi oldu.

Damla uzun zamandır bilezikleri alamadığı için bu hafta bilezik hasretine son vermek istiyor. Bunun içinde bugün Gelinim Mutfakta 21 Nisan Perşembe puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Perşembe Puan Durumu

18 Nisan Pazartesi bu haftanın ilk bölümü ile ekrana gelen yarışma programında Pazartesi ve Salı günü Senanur çeyrekleri alan isim olurken, Çarşamba günü Damla çeyrek altını kazanan yarışmacı oldu. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın dördüncü puanları verilmeye başlanacak. Dört günlük toplam puanlar sonucu olan Gelinim Mutfakta 21 Nisan Perşembe puan durumu sonucu günün puanlamasında sonra %100 netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Senanur ilk iki gün her ne kadar çeyrek altını kazansa da Çarşamba günü aldığı eksik puanlarla elde ettiği avantajı kaybetti. Senanur yeniden avantajı eline almak için kesinlikle ama kesinlikle bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak zorunda.

Bahar bu hafta bilezikleri hafta başında alacağını iddia etse de Bahar’dan sonra yarışmaya dahil olan Senanur’un aldığı yüksek puanlar, Bahar’ı bir hayli sıkıntıya girmesine neden oldu.

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Perşembe Puan Durumu Netlik Kazandığı An Senanur ve Kaynanası

Bahar beş bileziği almak isterken Senanur’un yüksek puanlar alması ile eleme potasına sürüklenmeye başladı. Bugün 21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, Bahar eleme potasına düşmemek için Senanur’dan 6 puan fazla almak için harekete geçti.

21 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 21 Nisan 2022 Perşembe çeyrek altını kim aldı?  Damla bugün kaç puan aldı? Senanur kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki Perşembe puan tablosu içerisinde kesin olarak verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Puanları (21/04/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

21 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 2
Damla: 1
Bahar 3
Senanur: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Melek’in verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: 1
Bahar: => Melek’in Gelini 4
Senanur: 3

*************************
” 21 Nisan 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 2
Damla: 1
Bahar: 4
Senanur: => Songül’ün gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 3
Bahar: 1
Senanur: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Bahar: 1
Senanur: 1

*************************

Gelinim mutfakta 21 Nisan Perşembe Toplam Puanlar

Miyase 2 5 2 5 4 18
Damla 1 1 1 3 5 11 (-2)
Bahar 3 4 4 1 1 13 (-2)
Senanur 5 3 5 1 1 15 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18-22 Nisan Haftası) – Perşembe

*************************

Miyase: 53 + 18 = 71
Damla: 53 + 9 = 62
Bahar: 30 + 11 = 41
Senanur : 36 + 13 = 49

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
21 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

************************* 

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Fragmanı İzle

21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda toplam puan durumu açıklanacak. Bu sonucuna göre bir yarışmacı kesin olarak eleme potasına düşüp, Cuma günü eleme potasından yarışacak. İşte haftanın final bölümüne ait olan, Gelinim Mutfakta 12 Nisan Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

41 Yorum

  1. Anonim sen Zuhal topal ‘ı veya survivoru mu seyrediyorsun. Sunucu miyase’ye 5 puan değil 2 puan verdi.

 1. Şu terbiyesiz damlaya biri dur desin melek hnm hastalığıyla alay etmesi çok çirkin hastayinizsa gelmeseydin demesini esefle kınıyorum her kulun başına gelebilir Şu an kendi sağlıklı ama Rabbım kimi ne zaman siniyacak kimse bilmez ms hastaları lütfen mesaj yollayın hepimizden ekran önünde özür bekliyoruz Filiz Hanım dikkatinizi çekerim

 2. Şu Miyasenin yüzünü görmeye tahammül edemiyorum bu yüzden artık izlemiyorum İnşaallah Nursel sende gidersin en kısa zamanda

 3. Kaynanalar niye ögle yapiyorsuz gelinlerinize 1 1 1 verin miyaseye 5 verin tek orda miyase yarişiyor yeşime ne dedi ben en üst sirada olacagim

 4. Nursel yine laflariyla kaynanaları cok etkiliyor konuşmasa daha iyi olacak duyun program yönetmeni sesimizi

 5. Nursel miyase ile bilezik rekoru kırma peşinde kendi kariyeri için miyaseyi acikca destekliyor

 6. Nursel hanım miyasenin kayın valdesine çok güzel tiyo verdin helal olsun sana tiyo kavanozu zorla tekrar tekrar tattırdın yazık diğer gelinlere

 7. Bu kadar da olmaz ya bu kadar nasıl bulabilir en beğenmediği tabakta gelini yine buluyor Sevilay hanım.Miyase ve Damla kendileri düşük alsa da, yüksek alsalar da hep aklılar ya biraz diğer yarışmacılara saygı ya biraz saygı.Orasının patronu Miyase ve Damla gibi diğer insanlara siz öyle davranma hakkınız yok.Sevilay hanım ve Nuray hanim da çok saygısız.Bunlara bir uyarı olmalı ya.Miyase ve Sevilay hanım bu kadar kendinizi övmeyin ya bu ne ya program sokak ağzı ile konuşuluyor.

 8. Sevilay kayinvalide en beğenmediği tabağa 5 verdi. Sunucunun yönlendirmesi dikkatinizi çekti mi. Kakaosunu çek öyle tadına bak dedi farkında mısınız.

 9. YİNE MİYASE’YE BİLEZİK KAZANDIRMAYA KAFALARINA KOYMUŞLAR!..O YÜZDEN PROGRAMDAN GİTMİYOR!..

 10. ARTİK BAKMİYOM BAKİLACAK GİBİ DEGİL YA MİYAEE KAZANİR YADA DAMLA ÖBURLRİNİ BİLİYOLAR

 11. HELAL SİZE!…BÖYLE DEVAM EDİN!…YEŞİM’E HAKSIZLIK YAPIP YARIŞMADAN GÖNDERDİNİZ!…ŞİMDİYSE REYTİNGLER YÜKSELSİN DİYE MİYASE’Yİ YARIŞMADA TUTMAK VE BİLEZİK KAZANDIRMAK İÇİN ELİNİZDEN GELENİ YAPIYORSUNUZ!..DİĞER GELİNLERE NEDEN AYNI AYRICALIĞI TANIMIYORSUNUZ!…

 12. Sunucu Nursel Sevilay kayinvalideyi 3ncu tabagi tadarken tekrar tat diye tuyo verir gibi yapti yoksa orda Miyaseyi bukamiycakti orda 5lik tabak miyasenin tabagi degildi Senanur ve Baharin tabagiydi

 13. Miyase gidicek değil boşuna yormayın kendinizi bu bir kurgu zaten 😏 sunucunun da sürekli miyasecigim demesinden de biliniyor kime taraf olduğu ve Miyase yuksek alınca sunucu ayrı bir mutlu oluyor 🙄
  Sunucu puan vermese ve kayınvalidelere karismasa iyi olur ve bir şef olsa o puanlama gelib yapsa daha adaletli olur.

 14. Nuray her zamanki gibi en kötü yemeğe 5 verdi. Bilmiyorki damla beceriksiz yapamıyor. Buna rağmen damla elenmiyor yeni gelenlerden biri gidiyırya çok üzülüyorum. Hele öbür haramzDeler miyaseyle kaynanası her hafta haksızlık yapılarak bilezikleri alıyorlarya Allah yedirmesin o hak yiyerek kendilerine ikram edilen bileziklerin hayrını göremeyecekler.

 15. Miyase nin tabak öbür tabakkardan farkli bakin miyaseyi kasandirmak icin puanlar nasil düşürülüyor hakyemeyin çikar iş allah

 16. HAFTAYA İNŞALLAH MİYASE GİDER!..BIKTIM SURATINI GÖRMEKTEN!..KAYINVALİDESİ SURATSIZIN BİRİ!…KENDİNİ BEĞENMİŞ UKALA!..GEL,İNİ AYNI ŞEKİLDE SAYGISIZ BAŞKALARININ İŞLERİNE BURNUNU SOKAN İKİ YÜZLÜ!..YEŞİM ONUN YÜZÜNDEN YARIŞMADAN GİTTİ!…KAZANDIĞI ÇEYREK VE BİLEZİKLER HARAMDIR!…YEŞİM’E DAHA FAZLA ÇEYREK BİLEZİK KAPTIRMAMAK İÇİN NURSEL ONU BİR AN ÖNCE YARIŞMADAN GÖNDERDİ!…ÇÜNKÜ YEŞİM GÜÇLÜ RAKİPTİ!…

  1. yeşim yemek yapamadığı halde 8 ay orda korudular bırakmadılar elensin
   çok şükür nasıl olduysa eklediler
   büyük ihtimalle sezon sonunda yine gelir
   yeşim yeşim diye tutturmuşsunuz akrabalıklar bugünler için dir her koşulda yanında olmak

   1. gö… değilde gözünle izleseydin böyle yorum yapmazdın yeşim için. 8 aydır yemek yapamayan onlarca gelin gitti zaten. yeşimi babalarının hayrına tutmadılar orada. beyhan ve nursel hariç diğerl kayınvalidelerin verdiği puanlarla kaldı orada ve birşeyler kazandı. malum sunucu miyaseye altın vermek için yırtınıyordu o sıralarda ve yeşime 1 leri basıyordu. sen yeşimin kazandığı üç beş bilezilte gözün kalmasın, asıl haksızlıklarla miyaseye verilen bileziklerdedki diğer gelinlerin hakkını sorgula. haram bilezikleri sorgula ama bu defa gö… değil gözünü kullan izlerken emi!!!

 17. Fatih Ürek sunduğu zamanlarda daha adil ve seviyeli olan program yapılan yemek ve tatlı karla ön plandayken reyting uğruna magazin programına çevrildi adaletli bir yarışmadan uzaklaştı,kimi istiyorlarsa o kazanıyor.
  Bağırış,çağırış içerisinde seneryolar yazılıp inandırıcılık tan uzaklaşmış yarışma adı altında seviyeden uzazk bir program haline geldi!
  Belki kaynana ve gelinlerin birbirleri ile alakaları olmayan ajans oyuncuları bile olabilirler.
  Hiçbir gelin kaynanasını bu proramdaki gibi davranmaz,Türk toplumunda saygı ön plandadır !
  Nurayın ve Damlanın bağıra çağıra konuşmaları her izleyicideiticilik oluştururken kulaklarda rahatsızlık oluşturuyor ve TV nin sesini kısma ihtiyacı doğuruyor.
  Umarım program konseptine uygun bir şekilde düzeltilir bu şekilde devam edek ise yayından kaldırılması daha uygun olur!
  Son olarak gerçekten uzak bu programda dağıtılan çeyrek ve bileziklerin altın olduğu konusunda şüphe içindeyiz !

  1. Yüzde yüz haklısınız bu sunucu varya en büyük riyakar o insan taraf tutarda bukadarda belli etmez

 18. Saygisizlar orda saygililar gönderiliyor miyase ve damla oradan elenmedikce bu programı izlemiyoruz. sadece buradan sonuçlara bakıyoruz. Onlar evlendikten sonra yeşim gibi ahlaklı gelinler geldikten sonra izleyeceğiz..haklısınız hiç beğenmediği tabağa nirselin yonlendiesiyle 5 verdi el insaf…. Hak yeme kraliçeleri…

 19. Kanal lütfen kendinize gelin hastaliklâ alay eden birini nasıl orada tutuyorsunuz izleyici yazıyor siz asla kaale almıyorsunuz yakında rutük kapınıza dayansa konuyla ilgili sağlık kurumları kanalinizi basarsa sakın şaşırmayın bu hastalıktan muzdarip olanlar Kocaman özür bekliyor damladan milyonların önünde

 20. Arkadaslar yarin Miyaseni gonderiyorlar sebebi Miyase 54 bilezik oluyor bu sezoni şampiyon adayi olarak finala çagirilmaya karara gelindi, yani Miyase bu sezon finalinda gelecek

 21. Bugunki tatlida en dogrusunu bisiren MiYaSey’di. Miyasenin tatlisi dogru ve guzel olmasina ragmen dusuk puan verenler oldu. INSALLAH cuma gunu Bilezikleri MiYaSe kazanir orda guzel yemek yapan gelin Miyase. Damla yemek yapmayi bile bilmiyor arada iyi yemek cikariyor haftada bir bilezikleri hak etmiyor

  1. miyase defolmayı hakediyor. yediği hakların hesabını nasıl vereceğini düşünsün. ben diğer gelinlerin yerinde olsam hakkımı zerresine kadar haram ederim.

  2. inşallah bugün miyaseyi defederler programdan sonrada miyaseyi nasıl defettik diye program yaparlar arkasından.

 22. Yeşilin hakkını yediler. Her hafta bilezikleri misse alıyor.İzlemeye gerek yok. Çok sıkıcı.

 23. Yeşilin hakkını yediler. Çok sıkıcı her hafta miyase bilezikleri alıyor. Onun için hazırlanmış bu program haksızlık. ..

 24. Miyaseye bileziği kazardirip Aysun cagiracaklar daha çok reyting için miyase çok gıcık her lafa atlıyor birde 5 alınca kayinvalidelere yemekten anlıyor diyor 1 alınca da cirkeflesip siz yemekten anlamıyorsunuz burada an lezzetli yapan benim nasıl 1 verirsin diyor

 25. Bugün büyük ihtimalle tatlı değil yemek olacak. Sevilay Hanım tadım için stüdyoya girerken Miyase nin yüzüne çok dikkatli bakın lütfen. Tüyolarını çözfüm çünkü :
  Tabak açık renk yani normal pişmişse gülümsüyor, fazla pişti koyu renk ise ciddi hatta sinirli gibi duruyor.
  Hamur işinde kabarık yaptıysa yukarıya doğru bakıyor, kabarmadıysa yere bakıyor.
  Sevilay hanım da tadım masasına doğru gelirken her seferinde bakıyor gelinine. Tabaklar açılmamış olduğu için buna sunucu dikkat etmiyor YA DA ETMEK İSTEMİYOR
  TÜM BU YÜZ İFADELERİNİ DEĞERLENDİREN SEVİLAY HANIM DA HER SEFERİNDE BULUYOR
  YAPAMASA BİLE…..
  Tüyomuz var otelde konuşuyoruz diyor ya bu işte ben bir aydır pür dikkat izledim çözdüm. Gelininin suratından tabağı açmadan alıyor tüyoları

  1. Sen çok yaşa tarafsız beni güldürdün. Merak ettim sen ne yer ne içersin. GUZEL senaryo. hangi senarist grubundansin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu