Gelinim Mutfakta

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 7 Bileziği Kim Kazandı? [Haftalık Toplam Puanlar]

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu hafta 7 bileziği alan yarışmacı belli oldu! 17 Ocak ile 21 Ocak haftasında, haftalık toplam puanlar sonucuna göre, 21 Ocak Cuma bilezikleri kim aldı? (7 Bilezik) Haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma bilezikleri kim aldı? Bu hafta verilen yedi altını hangi yarışmacı kazandı? 21 Ocak 2022 tarihinde, Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? Bu hafta en yüksek puanı kim topladı? Bu hafta altını kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Haftanın Birincisi Kim Oldu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Miyase’nin önde girdiği hafta finalinde dört kaynana ve bir sunucunun vereceği puanlar neticesinde, Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Haftalık Puan durumu sonucu %100 belli olduğunda tam 7 adet bilezik sahibini bulacak.

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase

Normal şartlarda hafta finalinde beş adet bilezik veren yarışma programında heyecanın artması için geçtiğimiz iki hafta boyunca iki gelin eşit puanlar aldığı için bilezikler ikişer paylaşıldı. Her hafta bir bilezik, bir sonraki haftaya devrettiği için, haftalık toplam puan durumu sonucuna göre bugün 7 bilezik verilecek.

Geçtiğimiz hafta finalinde Miyase her ne kadar 3 puanla önde girmiş olsa da bilezikleri damla ile paylaşmak durumunda kalmıştı. Bu hafta Miyase yine önde girdiği hafta finalinde, Miyase Damla’ya bilezikleri kaptırmamak ve  elinim Mutfakta 21 Ocak bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı olabilmek için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Haftalık Puanlar sonucunda sadece bilezikleri alacak isim değil, aynı zamanda hem çeyrek altını alacak hem de bu hafta elenecek isimler de netlik kazanacak.

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Gelinler hafta finalindeki büyük ödülü almak için kendi arasına kıyasıya yarışırken, kaynanalar da gelinenlerinin tabaklarını bulmak adına, kıyasıya yarıştılar. Her bir kaynana Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı, kendi gelininin olmasını istiyor. Bunun için kimisinin elinde imkanı var. Kimisi ise o treni çoktan kaçırdı.

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı - 7 Bilezik

Perşembe günü verilen puanlar sonucunda Miyase her ne kadar günün birincisi olmasa da hafta başından beri aldığı iyi puanlar sayesinde, bugün 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu öncesine, zirvede yarışa başladı.

Miyase eline geçtiği bu fırsatı kullanıp, 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucunda bu haftayı birinci kapatmanın hesaplarını yapıyor. 

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Damla

Miyase kafasında ki hesapların tutması halinde, çifte bayram yapacak. Zira hem çeyreği kazanacak. Hem de yedi bileziği kazanacak. Bunun için tek yapması gereken Cuma günü en yüksek puanı alıp, Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Toplam puan durumu sonucun da yerini kimselere kaptırmaması gerekiyor. Aksi halde bilezikler, Damla’ya gidecek. 

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

17 Ocak 2022 tarihinde Damla Yağmur’un kaynanası Nurcan ile katılması ile başlayan yarışma programında, bugün 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre tam 7 bilezik sahibini bulacak. Normalde beş bileziği verilen yarışma programında iki haftadır sarkan bilezikler, bugün haftalık toplam puan durumu sonucuna göre en yüksek puanı alan isme gidecek.

Son zamanlarda Miyase hafta finaline hep önde girmesine rağmen kimi zaman bir puanla rakibine beş bileziği kaptırırken, kimi zaman da bilezikleri paylaşmak durumunda kalmışlardı.

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Damla ve Nuray

Miyase 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunda benzer bir durum yaşamamak adına artık daha dikkatli ve elinin lezzetini ortaya koymak işitiyor.

Yeşim ile Damla yine geçtiğimiz haftada olduğu gibi 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu öncesinde  kazanma şansları eşit görülüyor.

Yeşim bu hafta bilezikleri almak istese de elenmekten son anda kendisini kurtardı. Yeşim haftayı kazançla kapatmak için, bugün Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucun en azından çeyrek alarak kapatmanın hesaplarını yapıyor.

Dikkat: Bugün 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorularının tüm cevapları, yazının sonunda açıklanmıştır.

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Miyase : 69 Puan
  2. Damla: 64 Puan 
  3. Yeşim: 58 Puan
  4. D. Yağmur: 42 Puan 

Yukarıda sadece perşembe günü yarışmacıların elde ettiği toplam puan durumu verilmiştir. Birazdan dört kaynana ve bir sunucunun vereceği puanlama sonrasında, bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacı kesin olarak netlik kazanacak.

21 Ocak Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 58 + 16 = 74
Miyase: 69 + 7 = 76
Damla: 64 + 23 = 87
D. Yağmur: 42 + 16 = 58

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ DAMLA – 7 BİLEZİK

21 Ocak 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ DAMLA YAĞMUR

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA SAÇIKARA
Gelinim Mutfakta 21 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA SAÇIKARA
21 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MİYASE
*************************

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın ilk bölümü 17 Ocak 2022 tarihinde ekrana geldi. Miyase geçtiğimiz hafta bilezikleri son adan Damla ile paylaşmak durumunda kaldığı için bu hafta benzer bir durum yaşamak istemediği için Miyase işi ilk günden sıkı tutmayı başardı. 

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

Miyase her ne kadar hak ettiği bilezikleri Damla ile paylaşıldığını düşünse de Damla da son anda aldığı yüksek puanlarla Miyase’nin elinden sadece iki bilezik aldığı için kendisini oldukça şansız hissetti.

Damla Saçıkara geçtiğimiz hafta Miyase’nin elinden aldığı iki bileziğin verdiği güvenle, bu hafta 7 bileziği Miyase’nin elinden çekip almak istiyor. Bunun içinde bugün 21 Ocak Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucunda Miyase’den 6 puan fazla almanın hesaplarını yapıyor.

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta
Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeniden Katıldı

20 Ocak Perşembe günü Damla ile Yeşim her ne kadar birinci olup iyi puanlar elde etse de Miyase de hemen peşinden geldiği için Dala, Miyase’yi puanlama olarak yakalayamadı. Ancak buna rağmen Damla Saçıkara, 17-21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna Miyase’den sonra en yakın yarışmacı oldu.

13 Ocak Perşembe günü yani Gelinim Mutfakta son bölüm de Damla 18 puan lamasının verdiği avantajı bugün de kullanmak istese de Miyase artık Damla’ya bilezik kaptırmak istemiyor.

Gelinim Mutfakta Final

Damla ile Miyase arasında hafta finali puanlaması öncesinde 5 puan farkın olmasından dolayı, Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu, son kaynananın vereceği puanlama ile belli olacak.

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı DAMLA SAÇIKARA OLDU.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu