Gelinim Mutfakta

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma günün birincisi ile toplam puan durumu sonucu netleşti! 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Son puan durumu sonucuna göre bugün çeyreği kim kazandı? 21/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 21 Ocak Cuma çeyrek altını kim kazandı? 21 Ocak Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu?  Cuma en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Puanlaması ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Puanları sonucu %100 belli olduğunda, ilk defa bir gelin bir hafta içinde 7 adet bileziği kazanacak. Diğer yandan ise elenen isim de kesin olarak belli olacak.

=> Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bir önceki hafta Miyase ile Damla hafta birinciliğini paylaştığı için 6 bileziği 3’er olarak paylaştırılması gerekirken, Nursel 2’şer olarak paylaştırdığı için bu hafta 7 bilezik verilecek.

=> 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 21 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 21 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları, alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında yedi bileziği duyan gelinler, ellerinden gelenlerin fazlasını ortaya koyup, bir haftada bu kadar fazla altını elde etmek istiyor. Lakin bir gelin bu 7 bileziği alacak.

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ve puanlaması sonucunda netlik kazanacak olan son puan durumu sonucunda, her bir gelin en yüksek puanı almak istese de şu an için bu seviyeye en yakın isim Miyase oldu.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Miyase inişli çıkışlı bir grafik çizerken, rakipleri Damla ve Yeşim de Miyase’nin aldığı yüksek puanlara yetişmeye çalıştı. Son duruma bakıldığında, Miyase her ne kadar 69 puanla zirvede yer alsa da Damla 64 puanla hemen arkasından geldiği görülüyor. 

Hafta finalinde birinci sırada yer alan gelin ile ikinci sırada yer alan gelin arasında, en az 7 ve üzerinde puan farkı olması aranır. Lakin Damla ile Miyase arasında ki 5 puan farkın, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında kolaylıkla kapanabilmesi nedeniyle, her iki yarışmacının da bileziklere eşit mesafede olduğu söylenebilir.

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Son bölümde Yeşim ile Damla 18 puan alarak hafta finali için büyük bir başarı elde etti. Yeşim aldığı 18 puanla eleme potasına, rakibi Yağmur’u gönderirken, Yeşim yarışmada kalmayı %100 garantilemiş oldu.

Hafta başında iki defa gelinini bulan kaynana Beyhan, son bölümde yine gelinin bulması beklenirken, gelinine bir vermesi dikkatlerden kaçmadı. Yeşim, bugün 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak için kaynanasından yüksek puan alması gerektiğini her ne kadar biliyor olsa da “Bana diğer kaynanalar daha yüksek puanlar veriyor. Onların verdiği puanlarla çeyreği alacağım!” diyerek, kaynanasına tepki gösterdi.

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Damla ve Nuray

Yeşim rakiplerinin sessiz kalması ve yemeklerine odaklanması, kendi alacağı yüksek puanların korkusu olarak değerlendirirken, Miyase Yeşim’in bu havasını şu sözlerle söndürdü. İşte Miyase’nin o sözleri;

“Yeşim kuradan şansa çeyrek aldın!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase, Yeşim’in çeyrek altını açık ara bir galibiyetle almadığını, sadece kura sonucunda alabildiğini hatırlatıp, havalara girmemesini ifade etti.

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altın, kura sonucu sahibini buldu. Yeşim ile Damla 18 puanla günün birincisi olsa da kura sonucu çeyrek altını Yeşim kazandı. 

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Hafta finalinde birinci sırada ve en fazla puana sahip olan Miyase, bugün Gelinim Mutfakta 21 Ocak Puanlama sonucunda yine en yüksek puanı alması halinde, çifte bayram yapacak. Zira hem Cuma günü verilecek olan çeyrek altını kazanacak. Hem de 7 bileziğin sahibi olacak.

Damla Miyase’nin çifte bayram yapmasına engel olmak için aynı şartlar da kendisi hem günün birinci hem de hafta birincisi olabilmesi için Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma puanlaması sonucunda, Miyase’den 6 puan fazla almak için kolları sıvadı. 

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Puan Durumu

17 Ocak 2022 tarihinde başlayan yarışma programında bugün Nursel Ergin’in vereceği, 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın final puanlaması başlayacak. Bugün verilecek olan puanlama sonucuna göre %100 belli olacak olan, Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma puan durumu sonucuna göre bir gelin bilezikleri alırken, bir gelin de son puan durumu sonucuna göre yarışmadan elenen isim olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Haftaya Damla Yağmur çok iyi başlasa da yeni gelenlerin elendiği ve bunun bir klasik haline geldiği yarışma programında, Damla Yağmur yarışmada kendisine bir anı kalmasını istiyor. Bunun içinde bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Damla Yağmur Perşembe günü aldığı puanlarla eleme potasına kesin olarak düşen isim oldu. Damla Yağmur ile kendisine en yakın olan Yeşim ile arasında 16 puan fark oluştu. Yağmur 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da bu farkı kapatamayacağını çok iyi biliyor. 

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Puan Durumu Açıklandığı Sırada Miyase ve Sevilay Kaynana

Perşembe günü verilen puanlar sonucunda yarışmadan elenecek isim %100 belli olurken, 21 Ocak Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda tam 7 adet bileziği alacak isim de kesin olarak belli olacak.

Nursel Ergün beş puanı kime verdi? 21 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Cuma çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? Kaynanalar kaç puan verdi? Miyase kaç puan aldı? Cuma günü en yüksek puanı kim aldı? Bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda verilen Cuma gününe ait, toplam puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Puanları (21/01/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

21 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 3
Damla: 5
Damla Yağmur: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Damla: 5
Damla Yağmur: 4

*************************
” 21 Ocak 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 4
Damla Yağmur: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Miyase: 1
Damla: 5
Damla Yağmur: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurcan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 1
Damla: 4
Damla Yağmur: => Nurcan’ın Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 21 Ocak Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 3 3 5 1 4 16
Miyase 3 1 1 1 1 7
Damla 5 5 4 5 4 23
D.Yağmur 1 4 3 3 5 16

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17-21 Ocak Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim: 58 + 16 = 74
Miyase: 69 + 7 = 76
Damla: 64 + 23 = 87
D. Yağmur: 42 + 16 = 58

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 21 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
21 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MİYASE

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Ocak 2022 Cuma Fragmanı İzle

21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda hem toplam puan durumu hem de çeyrek altını alan yarışmacı belli olacak. İşte hafta finali ile ekrana gelecek olan 850 bölüme ait, Gelinim Mutfakta 21 Ocak 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

20 Yorum

  1. Allah’ım şu damla defolsun gitsin programdan nolur. Bıktım iğrenç konuşmasını ve tavırlarını görmekten. Saygısız, sevgisiz, hadsiz ve çok cahil.

  2. Damla alacak off. hiç hak etmedi saygısız. yarenden bile daha saygısız damla! ağlayan yeşim yazmak nedir ya! bu program daha ne kadar düşecek acaba?! miyase ve yeşim saygıda asla kusur etmiyorlar. ikisi kazansın. damla elensin gitsin. zaten torpilli olduğu belli. elenmişti geri çağırdılar!!

  3. BENCE DE DEF OLUP GİTSİN!..KAYIN VALİDESİ DE KENDİSİ DE ÇOK SİNİR BOZUCU!..AYNI AYSUN VE NURTEN GİBİ!..

  4. YENİ GELEN GELİN KAYINVALİDEYİ TANIYAN VAR MI?KENDİSİ DAHA ÖNCE YARIŞTIĞINI SÖYLEDİ!..

  5. Nurseli istemiyorum çok konuşup insanları etkiliyor ayrıca tabak açılırken konuşan yarışmacıları uyarıp susturmuyor bu programı en iyi sunan sunucu Fatih Yürek.

  6. Çok üzüldüm Yeşimin neden hakkı yeniyor.Hem çeyrek hem bilezikler Yeşime hic kısmet oladı şansız Yeşim 😢

  7. Eskiler gelsin artik lutfen. Nursel hanimda gitsen sunuculukdan lutfen Fatih Urek gelsin.Lutfen cagirin onlari eski yarismacilari.Gelinim muftaktanyn tadi tuzy kacdi

  8. Gelinim mutfakta bu sezonun en iyi total rekoru geliştir di 2.36 reyting le en çok total de izlenen yarışma oldu cuma günü harbi çok mutluyum şuan tabiki reyting leri iyi gelince mutlu oluyorum tabiki bu sezon abcde en iyi rekoru kirdi 1.83 alarak en iyi abcde rekoru geliştir di çok mutluyum suan

  9. Bu Miyasenin nedir bu insanları küçümser halleri hareketleri konuşurken Yağmurun eşini maraş dondurmacasina benzetmesi o mesleyi yapanlar insan degillermi ki küçümseyerek bahsediyor yayın ekibi neden hiç gıkınız çıkmıyor uyarmiyorsunuz özür dilemesi gerekir hiç kimsenin mesleyigle miyase alay edemez o kadar kendi filolari olmadan ne yapıyordu böbürlenme padişahım senden büyük Allah var lütfen gereken seyirci önünde yapılsın dondurmacilar şikayet edecekler kanalı vede kendisini

  10. Nedir bu miyasenin üslubu dondurmacilarin mesleginle alay eder konuşma tarzı ikaz edin ve tv önünde omeslek grubundaki kişilerden özür dinlemesini bekliyoruz bir söz vardır hatırlatalım kendisine böbürlenime padişahım senden büyük Allah var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu