Zuhal Topal'la Sofrada

21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı [Yemekteyiz Kim Birinci Oldu]

21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? 17 Ocak Pazartesi başlayan yarışma programında, 21 Ocak Cuma günün Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Bu hafta 15.000 TL’yi kim aldı?  21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? Sorusunun cevabı, bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> Yemekteyiz 4 Mart Cuma Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Ocak Cuma Kim Kazandı - Nurbanu Doğan

Bu yazımızda; 21 Ocak Cuma Yemekteyiz haftanın birincisi kim olduZuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Ocak Cuma Kim Kazandı? Sorularının cevapları, hemen alt kısımda açıklanmıştır. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Mart Cuma Haftalık Toplam Puanlar sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

17 Ocak 2022 Pazartesi Samet Gürsoy rakiplerinden ve sunucundan 34 puan almayı başardı. Haftanın ilk bölümü olmasına rağmen 33 puan alan Gökhan, 21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusuna cevap olacağını düşünse de sonraki rakipleri çok daha yüksek puanlar elde etti.

=> 25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı sorusunun cevabı için tıklayınız.

18 Ocak Salı  Hanife Özdemir yarıştı. Yemeklerine istediği lezzeti veremediği için Hanife toplamda 24 puan alabildi. Dolayısı ile 21 Ocak Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? Sorusuna cevap olmaktan bir hayli uzaklaştırdı.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Şubat Cuma Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

21 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı - Nurbanu Doğan

19 Ocak Çarşamba Nurbanu Doğan yarıştı. Nurbanu güzel kadınlarından iyi yemekler yapabildiğini, bunu kanıtlamak için geldiğini ifade eden Nurbanu rakiplerinden ve sunucudan toplamda 39 puan alarak, bugün 21 Ocak Cuma Yemekteyiz kim kazandı sorusuna en yakın isimlerden biri oldu.

20 Ocak Perşembe Yemekteyiz programında Aynur Ateş yarıştı. Lakin Aynur yemeklerine istediği lezzeti veremediği için 21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı olamadı.

15 Ocak Cuma günü, haftanın en çok merak edilen şef Murat oldu. Şef rakiplerini alaycı bir dille konuşması, onları alaycı bir dille eleştirmesi nedeniyle rakiplerinden intikam puanları almasına en büyük sebep oldu.

21 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıklanmıştır.
  • 17 Ocak Pazartesi Puanı (Samet Gürsoy) = 34 Puan
  • 18 Ocak Salı Puanı (Hanife Özdemir) = 24 Puan
  • 19 Ocak Çarşamba Puanı (Nurbanu Doğan) = 39 Puan
  • 20 Ocak Perşembe Puanı (Aynur Ateş) = 26 Puan
  • 21 Ocak Cuma Puanı (Murat Giresun) = 33 Puan

Yemekteyiz 21 Ocak Cuma Kim Kazandı

Bu hafta 17-21 Ocak haftasında; 17 Ocak 2022 tarihinde Samet Gürsoy,  18 Ocak Salı Hanife Özdemir, 19 Ocak Çarşamba Nurbanu Doğan, 20 Ocak Aynur Ateş, 21 Ocak Cuma M. Murat Giresun bu hafta yarışan beş yarışmacı oldu.

17 Ocak Pazartesi günü Samet Gürsoy Kaçıran toplamda 34 puan aldı. 18 Ocak Salı Hanife Özdemir yarıştı ve toplamda 24 puan alabildi. 19 Ocak Çarşamba günü Nurbanu Doğan yarıştı. Aynur toplamda 39 puan aldı. Nurbanu Doğan rakiplerinden aldığı yüksek puanlarla 21 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı olan isim oldu.

21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yermekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı 39 puanla 19 Ocak Çarşamba günü yarışan Nurbanu Doğan oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu