Zuhal Topal'la Sofrada

21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Murat Giresun]

21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Murat Giresun yarışacak. 21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için gastronomi bölümünden mezun olan ve özel şeflik yapan M. Murat Giresun yarışacak. Peki Murat Giresun kaç puan aldı? 21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu açıklandı mı? Yemekteyiz bugün yarışan Murat Giresun kim? 21 Ocak 2022 Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Özel şef olan Murat Giresun’un menüsünden hangi yemekler var? Yemekteyiz Murat Giresun Kaç Puan Aldı? İşte bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Zuhal Topal Kaç Puan Verdi görebilmek için lütfen tıklayınız.

21 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Murat Giresun

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Ocak Cuma Puanları sonucunda, bir yarışmacı %100 büyük ödül olan 15.000 TL’nin sahibi olacak. Hal böyleyken büyük ödülü almak isteyen Murat şef kolları sıvadı.

=> Zuhal Topal 4 Şubat Cuma Puanları için tıklayınız.

Hafta başında kendisini şef olarak görmediğini, hobi olarak yaptığını ve akrabasının restoranında zaman zaman çalıştığını söyleyen Nurbanu, çok yüksek puan alması dikkatlerden kaçmazken, Zuhal Topal 21 Ocak puanları sonucunda şef Murat, Nurbanu’nun aldığı yüksek puanları geçmek için harekete geçti. 

=> 21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu Öğrenmek için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Gastronomi bölümünden mezun olan M. Murat Giresun’a bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? 21 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17-21 Ocak Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Ocak Cuma (2022)

21 Ocak Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Murat Giresun. Aşçılık bölümünden mezun olan murat, özle şeflik yapmaktadır. Kişiye özel menüler ve özel tarifler hazırlayan Murat, bugün elinin lezzetini kanıtlamak için yarışmaya katıldığını ifade etti.

=> Zuhal Topal’la 21 Ocak Cuma Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güzel kadınların da iyi yemek yapabildiğini göstermek isteyen Nurbanu, rakiplerinden çok ama çok yüksek puanlar aldığı için Murat Giresun, kendisinden önce yarışan Nurbanu’nun aldığı 39 puanını, bugün Zuhal Topal 21 Ocak Cuma puanları sonucunda  geçmek için kolları sıvadı.

21 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Murat Giresun, özel bir üniversitede gastronomi alanında mezun olduğunu, yarışmada kırılmamış puan rekorunu kırmak istediğini ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Şef Murat’tan önce yarışan Nurbanu sunucudan ve rakiplerinden toplamda 39 puan aldı. Dolayısı ile şef Murat Nurbanu’yu yemekteyiz 21 Ocak puanları sonucunda geçebilmesi için en az 40 puan alması gerekiyor. 

Murat hafta başında beri rakiplerinin hak ettiği yüksek puanları, kendisi yarışmamasına rağmen verdi. Bugün de Zuhal Topal’la 21 Ocak Cuma puanları sırasında, hak ettiği puanları almak istediğini ifade etti.

21 Ocak Yarışmacısı Murat Giresun

21 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı – M. Murat Giresun
 • Murat adını kullanıyor
 • 23 yaşında
 • Bekar
 • Aşçılı bölümü mezunu
 • Aşçılık üzerine üniversite okudu
 • Kişiye özel şef aşçılık yapıyor
 • Kendisine çok güveniyor
 • Boş yorumlara cevap vermek istemiyor
 • İstanbul da yaşıyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Murat Giresun’un menüsünde hangi yemeklerin olduğunu ve Murat’ın rakipleri menüyü nasıl eleştirdiği alt kısımda verilmiştir. Bunun dışında Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Ocak Cuma Puanları, bu yazının en son kısmında tablo içerisinde aktarılmıştır. 

21 Ocak Zuhal Topal’la Yemekteyiz Murat’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Ocak Cuma Puanları Alacak Murat ve Menüsü

 • Roasted Paprika And Tomatoes
 • Gökkuşağı Roll
 • Pancar Salatası
 • İnfinito
 • Kestane Püreli Greçka Salatası
 • Brownie

21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek olan Murat’ın rakipleri, haftanın ilk menüsünü şu sözlerle değerlendirdiler; 

Şaka gibi menü
Hiçbirini beğenmedim
Yemekler Uyumsuz
Çok basit

Yarışmacının Rakipleri

9 yaşında mutfağa giren ve bu alandan üniversite okuyan şef Murat, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Ocak Cuma puanları esnasında her bir rakipten ortalama olarak 8 ve üzerinde alması gerekiyor. Dikkat: Murat Giresun’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Ocak Cuma Puan Durumu Netleştiği An

21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sırasında Murat tek bir rakibinden 5 ve altında puan alması halinde, %100 büyük ödülü kaybedecek. Dolayısı ile birinci Nurbanu olacak.

Bu durumun olmasını isteyemeyen M. Murat Giresun, bugün Yemekteyiz 21 Ocak puanları sırasında kendisine yüksek puanlar getirecek, farklı ve lezzetleri menüsü ile yarışacak.

21 Ocak Cuma Murat Giresun kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Murat Giresun’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi?  İşte merak edilen Yemekteyiz bugün verilen puanlar alt kısımda verilmiştir.  

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Murat Giresun)

Samet Gürsoy  6
Hafine Özdemir  8
Nurbanu Doğan  5
Aynur Ateş  6
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   33

**21 Ocak 2022 Cuma**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 21 Ocak Cuma Fragmanı İzle

24 yaşında ve bekar olan gastronomi bölümünden mezun olan Murat Giresun, 21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışan bu haftanın son yarışmacısı oldu. İşte Murat Giresun’un yarıştığı bölüme ait, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Ocak 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu