Gelinim Mutfakta

21 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Gelinlerin Kaynanalar Konseyinden Aldığı Gelinim Mutfakta 21 Ocak Puanları

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Pazartesi günün birincisi kim? Yeni bir haftaya, yeni bir yarışmacı ve sömestr tatili ile bu hafta yarışma programı dopdolu geçeceğe benziyor. Neden mi? Yeni gelen gelin elinin lezzeti nasıldır bilmem ama söylemleri ile bol bol gündem olacağa benziyor. Tavırları ile dikkatleri daha ilk dakikadan çekmeyi başaran Gülcan bakalım bu gün kaynanalar konseyinden nasıl puanlar alacak. Şahsen çok merak ediyorum. [pembebuton]18 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Bugün[/pembebuton] kim birinci olduğunu ve çeyrek altını kimin aldığını görebilmek için tıklayınız.

Reyhan geçen hafta dediğini yaptı ve Songül kaynanalarından birini gönderdi. Gerçi kendisi öyle dese de bileziklerin tamamını Ezgi alamadığı için gönderdim demesi yanlış. Simge yarışmada tutunamadı ve hafta finalinde elendi. Birlikte iki Songül kaynanadan biri de geçtiğimiz hafta yarışmaya veda etti. 

Simge’nin yerine gelen Gülcan, gelinim mutfakta puan durumu açısından değil söylemleri ile gündem olmayı başardı. Bakalım elinin lezzeti ile de birinciliğe oynayabilecek mi? Şahsen fazla ümitli değilim. 

Son zamanlarda kaynanaların tamamın da ciddi manada bir düşüş var. Gerçekten gelinlerin tabaklarını nokta atışı bulan Ziyafet ile başlayan bu durum, Reyhan hanım gibi bu yarışmada adını duyuran Fenomen kaynana da gelini Ezgi’nin tabaklarını bulma konusunda zorluk çekiyor. Kesinlikle izleyicilerin göremediği bir alanda değişim yapıldığını ve bunun da bir sonucu olduğunu düşünmekteyim. Bu arada [kirmizibuton]11 Şubat 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/kirmizibuton] kim önde olduğunu ve en yüksek kim aldığını merak ediyorsanız tıklayınız.

Bu hafta Gelinim mutfakta 21 Ocak puan durumu açısından dikkatleri üzerine toplayacak en önemli isim kaynanası tabağını bulan gelin olacaktır. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 4 Şubat Pazartesi Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız.

21 Ocak Pazartesi gelinim mutfakta puanlama verilmeden yeni gelen gelinin konuşmalarını da fragmandan bir çoğumuz izledik. Her hafta başında olduğu gibi bu hafta hem birinci olacak ve çeyrek altını alacak gelin sizce kim olur diye soru sormak hem de bu gün günün sonuncusu kim olur diye sormak istiyorum. Benim bu gün için şimdiden cevaplarım belli ancak yazı içinde verdiğim zaman okuyucularımız tepki gösteriyor. Bu sebeple yorum kısmından cevap vereceğim. Not: Gelinim Mutfakta 21 Ocak Pazartesi puanları sayfanın alt kısmına doğru tablo halinde verilmiştir. [pembebuton]28 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] görebilmek için tıklayınız.

Sina elenmekten kurtulması ile çıkış trendine geçti ve geçen hafta iki birinciden biri olmayı başardı. Çekilişe katılmak istemediğini ve bileziklerin yarısını almayı kabul eden Sina bu hafta beş değil altı bilezik için en önemli rakip olduğunu düşünüyorum. Gerek yaşı itibari ile gerek ise yarışmada tecrübe kazanması itibari ile Sina, 21 Ocak Gelinim Mutfakta puanlama aşamasında çok iyi sonuçlar alacağını düşünüyorum. [saributon]Gelinim Mutfakta 24 Ocak Perşembe Günün Birincisi[/saributon] kim olduğunu görmek isterseniz, sarı butona basıp ulaşabilirsiniz.

21 Ocak Pazartesi gelinim mutfakta puanlar verilirken Yağnur beklentilerin altında kalması oldukça muhtemel. Çünkü yeni gelen Gülcan, Yağnur’u taklit etmeye ve onunla kavga etmeye devam ettikçe Yağnur konsantre olup elinin lezzetini tam olarak aktaramaz. Bu sebeple Sina ve Ezgi arasında sıkı bir yarış geçen hafta kaldığı yerden devam edecektir. ###[pembebuton]23 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton]### için lütfen tıklayınız. 

Yağnur ilk hafta şansı yaver gitti ve beş bileziğin sahibi oldu. Ancak sonrasında bu başarısını bir türlü gösteremedi. Geçen hafta bir puanla bilezikleri alamayan Yağnur daha hırslı başlayacağı bir haftaya hiç beklemediği bir yarışmacı programa dahil olması ve kendisi ile uğraşması Yağnur’un sinirlerini alt üst edecek gibi duruyor. Bu sebeple 21 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? sorusunun cevabı asla Yağnur ve Gülcan olamayacağı kanısındayım. [mavibuton]22 Ocak Salı gelinim mutfakta puanları[/mavibuton] görebilmek için lütfen tıklayınız.

Artık her puan ne derece önemli olduğunu Yağnur da Sina da acı bir tecrübe ile öğrenmiş oldu. Yağnur bir puanla bilezikleri kaçırırken, Sina da bir puan fazla almış olsaydı 2 adet bilezik değil beş adet bilezik alacaktı. Bu nedenle hem kendiler hem de kaynanaları Gelinim Mutfakta 21 Ocak puanları verilir çok daha ince eleyip sık dokuyacaklarını, gelinlerde her kaynanadan daha yüksek puan alabilmek için kaynanaların damak lezzetine göre yemek yapmaya başlayacaklardır. Not: Gelinim Mutfakta 21 Ocak Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Günün Birincisi, Puanları Ve Yemeği (Pazartesi)

21 Ocak Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? Hangi gelin kazandı? veya 21 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama yapılırken, en yüksek puanı hangi gelinin aldığını elbette sizlerde merak ediyorsunuz. Birazdan kaynanalar tek tek puanlama kısmına gelip bu gün gelinlerin yaptığı yemeğin puanlamasını yapacak. Bizlerde bu puanlamayı anlık olarak yazacağız.  Not: 21 Ocak Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. 

Arkadaşlar geçen hafta hep üzerinde duruldu lakin buradaki bir yanlışlığı çözmek istiyorum. Rümeysa bilezikleri alıp gittiği hafta en düşük puan %100 Ezgi’nin puanı idi. Defalarca kontrol ettim ve programda Ezgi’yi koruduklarını düşünüyorum. Bu arada sitemize yorum yapan kıymetli arkadaşlarım bu gün Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Sizler yazının sonunda bu sorduğum cevabını öğreneceksiniz. Ancak içinizden bu gün kimin birinci olduğu geçtiğini çok merak ettim. 

Gelinim mutfakta puan kısmı karışık olarak vermediğimizi söyleyip bizlere binlerce teşekkür gönderen değerli takipçilerime ben de teşekkür ediyorum ve sizler en doğur ve en iyi sonucu verebilmek için elimden geleni yaptığımı bilmenizi istiyorum. ⇓Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓

 Geçtiğimiz hafta son anda aldığı puanlarla bilezikleri ortak olmayı bilen Ezgi, bu hafta hiç bir şekilde işini şansa bırakmak istemediğini, bu sebeple hem kendisi hem de Reyhan hanım elinden geleni yapakları konusunda hiç şüphem yok. Bu nedenle Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu açısından en iyi olmak ve altın listesinde bir daha kendisini kimse geçemeyecek rekorlar atıp yarışmadan ayrılmak isteyen Ezgi bakalım bu hafta istediklerini gerçekleştirebilecek mi? İzleyip göreceğiz.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da ilk gün yani Pazartesi günü fark atan Cuma günü en şanslı ve bilezikleri alma konusunda en iddialı gelin oluyor. Bunu iki hafta önce Rümeysa da görmüştük. Bu hafta Sina’^dan böyle bir çıkış beklesem de Ezgi de çok kolay bir rakip olmadığını görüyorum. PAZARTESİ PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Pazartesi puanlama en yüksek alan ve alacak olan kesinlikle Ezgi ile Sina arasında bir kapışma olacaktır. Yağnur elinin lezzetini konuştursa da yeni gelen gelin ile arasında çıkan tartışma Yağnur’u bu gün alt üst edecektir. Diğer yandan Yağnur Reyhan hanımın sevgisini kazandı ama bir türlü Reyhan hanımdan iyi puanlar alamayan Yağnur ne zaman Reyhan’dan iyi puanlar almaya başlarsa o zaman kendisini zirvede görür. Dikkat: 21 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları yazının sonunda verdik. 

Gelinim mutfakta haftalık toplam puan durumu günlük kaynanaların gelinlere verdiği puanlardan hemen sorna büyük ve renkli puntolarla yazıyor ve sizlerin daha iyi görebilmesini istiyorum.Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

Sözlerimi daha fazla uzatmadan ve sizleri de sıkmadan, 21 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını ve çeyrek altını kimin alacağını belirleyecek, haftanın ilk günü yarışmada gelinlerin yapmaya çalıştığı günün yemeğin adını ve malzeme listesini verelim.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak  Patlıcan Kebabı Ve Malzemeleri

 • 4 adet Patlıcan
 • Yarım kilo kıyma orta yağlı
 • Yarım çay bardağı kadar Zeytinyağı
 • İki kaç kaşığı kadar tuz
 • Bir çay kaşığı pulbiber
 • Bir çay kaşığı karabiber

Köftenin Sosu İçin;

 • Bir yemek kaşığı domates Salçası
 • Bir çay kaşığı tuz
 • Kabın genişliğine göre 2 Su bardağı Sıcak su

Patlıcanın üzeri İçin;

 • 4-5 adet çeri domates
 • 5 adet biber
 • 8-10 adet arpacık soğan
 • 3-4 diş sarımsak

Fatih Ürek 21 Ocak Pazartesi gelinlerin yapacağı Patlıcan Kebabı için toplamda 45 dakika süre verdi. Gelinler bu süre içinde hem yeni gelen Gülcan’ı tanımaya çalıştı, hem de yemeklerini yaptılar. Süre sonunda tüm gelinler yemeklerini eksiksiz olarak yaptılar ve bu günün en önemli anı olan Gelinim Mutfakta 21 Ocak 2019 Puanlama kısımına geçtiler. Hadi bizlerde geçelim ve görelim kimler kaç puan almışlar? Bir bakalım. aktaralım.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Puanları (21.01.2019 Pazartesi)

*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Yağnur : 5
Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Sina     : 1
Gülcan : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 3
Ezgi : 1
Sina   : 5
Gülcan : 2

*************************

” 21 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Yağnur : 5
Ezgi : 3
Sina     : 4
Gülcan=> Besime’nin Gelini 1

*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Yağnur :  5
Ezgi : 4
Sina   : => Songül’ün Gelini 4
Gülcan : 1

*************************

Gelinlerin 21 Ocak 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Yağnur 5 3 5 5 18
Ezgi 3 1 3 4 11
Sina 1 5 4 4 14
Gülcan 4 2 1 1 8

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21 Ocak – 25 Ocak Haftası) – Pazartesi

Yağnur : 18
Ezgi     : 11
Sina     : 14
Gülcan : 8

YAZILARIMDA BİR ÇOK KESİMİ RAHATSIZ ETTİĞİMİ BİLİYORUM. BUNDAN DOLAYI SİTEMİZİ YOK ETMEK İÇİN SALDIRANLARIN ELİ BOŞ DÖNDÜ. YAZILARIMIZDA KİMSEDEN ÇEKİNMEDEN YAZMAYA RAKİPLERİMİZİ KISKANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ. BİZLERİ HER DAİM YORUMLARINIZLA DESTEKLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

21 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 21 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒YAĞNUR
21 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜLCAN

*************************

Gelinim Mutfakta 222. Bölüm 22 Ocak 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

52 Yorum

 1. Yarın da kimin aldığını biliyorum.
  Ama söylemeyeceğim.
  Onu yarın söylerim artık

 2. Yarın da kimin aldığını biliyorum.
  Ama söylemeyeceğim.
  Onu yarın söylerim artık
  ???

 3. Sevgili yorumcular neredesiniz neden ortalıkta kimseler yok
  Tahminlerinizi bekliyoruz

 4. Yeni gelen gelin kendisini güzel sanıyor pek bı hava atıyor ammma hiçte güzel değil çok gıcık birisi
  Mutfağın en güzel yüzlü en güzel huylu gelini halaa
  Mavis ?YAGNUR?

  1. Yagnur gibi göstermelik değilmiş en azından yeni gelin gelir gelmez karakterini belli etti.İtici karaktersiz yagnur.

 5. Maşallah Yağnura girdiği ortamı güzelleştiriyor markette de çiçek gibi güzel Maşallah
  Diğerleri onun yanında çok sönük duruyorlar ?

 6. Ezgi hanım da çok hanım hanımdı.
  Bu aralar kendini herhalde yarışmaya çok kaptırdı.
  Farklı bir Ezgi oldu.
  Reyhan hanıma alıştık.
  Ama Ezgi sen yapma

 7. Yağnura geçmiş olsun guzelime nazar değmiş elinde kase patlamış kem gözlere şiş

 8. Yeni gelin Gulcan Yagnuru taklit ediyor Her girdiğim ortamda kiskaniliyor diyor daa Yağnur ilk geldiğinde mutfağa girdiğinde milletin agizi açık kalmıştı ama Gülcan gelince hiç kimsenin agizi açık kalmadı.yani ??

 9. Ezgi iyice manyadı şımarıklıktan ölecek.Sanki Kanal D ‘nin sahibi havası kime acaba tombalak şey??

 10. İyyyy bu Ezginin hal haraketleri ne öyle yaaa çocuksu cocuksu itici haraketler yapıyor ?????

 11. Reyhan hanim bas bas bağırıyor dilerim herkes yağnuru sever diye , sanami sorcaz kimi sevip sevmeyecegimizi, sevilecek kız olsa severdik uyuz yagnur sevimsiz, tipsiz, itici öğrenc karakterli.Senide bir göndersinler daha çok sevincem

 12. Reyhan bugün yine çok çirkin.Aç gözlü çirkin kadın doymadılar tombalak geliniyle altınlara.Bi gidemediler şurdan,yakında maaş bağlıycaklar.İyice kudurdular.Ezginin o halleri nedir ya bir metre boyuyla ortalıklarda koşturuyor güzeliz diye ???

  1. ezki kaynanasi reyhan kendilerini dev aynasinda gördüler görgüsüzler ac gözluler

 13. ARKADAŞLAR HEPİNİZE HAYIRLI BİR HAFTA DİLİYORUM. UMARIM ADİL OLAN HAK EDEN KAZANIR…
  YORUMLARDA SİZLER HAKARET EDEN KİŞİ YADA KİŞİLERİ BANA BİLDİRMEK İÇİN YAZININ İÇİNDE “FİLİZ” YAZARAK BENİ ETİKETLEYİN. BEN GEREKENİ YAPACAĞIM

 14. Cansucu Anonim Yağnur ilk geldiğinde de şimdi de aynı güzel huylu ve dediği çok doğru çıktı Beni her ortamda kıskanırlar demişti ve bunu gayet güzel gösterdiler Cansu Rümeysa Elif Sina Ezgi gösterdiler Yağnurun haklı olduğunu yani yalan söylememiş Yağnur doğru söylemiş
  KİSKANANLAR CATLASİNLAR
  yeni gelinde Yagnuru taklit ediyor amma o Yagnurun yanında çok basit kalıyor

 15. ARKADAŞLAR SİTEMİZE ANLIK HİT GÖNDERİP SİZLERİN SİTEMİZE GİRMESİNE ENGEL OLMAK İSTEYEN AKIL FUKARALARI SİTEMİZE SALDIRIP BİZLERİ YOK ETMEK İSTEYEN ZAVALLARIN BAZI ENGELLEMEERİNDEN DOLAYI ÖZÜR DİLİYORUZ. BİR DAHA ONU YAPAMAYACAK ŞEKİLDE ÖNLEM ALDIK

 16. Onun bunun köpekliğini yapan it sürüleri bu gün sitemize ani hit gönderip sizlerin doğru bilgi almasını engellediler ve bizden sonra gelen siteye gittiler ben burada bize saldıran kim ve bu iş kime yaradığına bakıyorum. muhtemelen kendisi yapmamıştır bir başkasına yaptırmıştır. ben bu konuyu yazmak için tam 4 saatimi bilgisayar başında sabahlara kadar çalışarak geçiriyorum neden mi sizin haber siteleriniz insanları kandırmaktan öteye gidemiyor. ben ise reklam almama rağmen reklamları sitemde 1 yıl yayınlamadan insanlara doğru bilgiyi aktardım ve aktarmaya da devam edeceğim. Beni yıldıramayacaksınız.

 17. Allahtan tek dileğim bu hafta
  Mendebur suratlı ağlak çirkef yağnur elenir

  1. Şener Bey Allah’tan tek dileğin olacak kadar önemli demek ki senin için Yagnur? vayyy bee ne Yagnurmus ama hakikaten güzel kadın ?

 18. Merhabalar arkadaşlar bugün ezgi hanım ile Gülcan hanım aynı puan alıcaklar.
  Çeyreği Ezgi hanım alacak

 19. “FİLİZ” Hanım selamlar, vaktim oldukça takipçiniz ve yorumcunuz olarak, bu saldırı dediğiniz olaydan sonra her şeyden kıllanır oldum belki de, Ömür adlı kişinin niyeti iyi mi kötü mü bilemiyorum siz daha iyi bilirsiniz fakat gün sonunda olacakları söylemesi puanlamanın tüm büyüsünü bozmakta, dün söylediği olmuş, bugün de bilirse sizin gibi kaynakları var demektir, siz bu bilgiyi açıklamazken kendisi açıklıyor ve adeta filmin sonunu söylemiş oluyor isteyerek veya istemeyerek de olsa

  1. BENCE TESADÜF AMA BEKLEMEK LAZIM BEN DE BAZI BİLGİLERE ULAŞSAM DA KANAL ONCA ADAM ÇALIŞTIRIYOR VE YAYIN HAKKINA MÜDEHALE ETMEK İSTEMİYORUM BU GÜN DE TAHMİN YAPSIN BAKALIM Bİ

  2. Ben başka bir yerden öğrenmiştim büyük bir ihtimalle bugün de doğru çıkacaktır.
   Fakat buraya zarar verecekse bir daha paylaşmam.
   Üzgünüm düşünemedim

   1. Ömür hanım özür dilemenize gerek yok, sadece bi filmin sonunu bilip izlemek durumunda kalırsanız ne hissedersiniz öyle düşünün daha iyi anlarsınız sonunu bilmek istememe hakkını, sonunu bilen her zaman mutlu olmuyor

   2. ömür nerede yazıyor söyler misini? bize değil kanal d ye zarar verir o yüzden dedik heyecanı da kalmıyor öyle ama çok önemli bir olay olur o zaman elbette haber niteliği olduğu için paylaşıyoryuz

    1. Bu tür başka bir sitede 21ve22ocak diye vermiştiler.
     Ama ben korktum yaklaşık 1 haftadır ilk defa yorumlar yapıyorum kuralları bilmiyorum.
     Tövbe artık yorumlara. Durup dururken başıma iş açmıyayım

     1. Yorum yapın sadece sonucu söylemeseniz iyi olur okumuş oluyoruz yorumunuzu öğrenmiş oluyoruz

 20. SİBER SALDIRI YAPMAK SUÇTUR öyle birbirine laf çakmaya benzemez çünkü zararı büyük telafisi zor

 21. Üçüncü Kısım Onuncu Bölüm / Bilişim Alanında Suçlar
  MADDE 243. – (1) Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına, hukuka aykırı olarak giren ve orada kalmaya devam eden kimseye bir yıla kadar hapis veya adli para cezası verilir.
  MADDE 243. – (3) Bu fiil nedeniyle sistemin içerdiği veriler yok olur veya değişirse, altı aydan iki yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.
  MADDE 244. – (1) Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen veya bozan kişi, bir yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
  MADDE 244. – (2) Bir bilişim sistemindeki verileri bozan, yok eden, değiştiren veya erişilmez kılan, sisteme veri yerleştiren, var olan verileri başka bir yere gönderen kişi, altı aydan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
  Bu maddenin 1’nci fıkrası ile birlikte; yukarıdaki madde 243’ün 1’nci fıkrasındaki bilişim sistemine girme eylemi gerçekleştikten sonra bilişim sisteminin işleyişinin engellenmesi veya bozulması durumunda kanun koyucu cezalandırmada bulunmuştur. 2’nci fıkrası ile birlikte ise; bilişim sistemindeki verilerin bozulmasını, silinmesini, değiştirilmesini, kullanılamaz hale gelmesini, yeni ve farklı verilerin yerleştirilmesini yahut mevcut verilerin başka bir yere aktarılması eylemini de cezalandırmaktadır.
  MADDE 244. – (4) Yukarıdaki fıkralarda tanımlanan fiillerin işlenmesi suretiyle kişinin kendisinin veya başkasının yararına haksız bir çıkar sağlamasının başka bir suç oluşturmaması hâlinde, iki yıldan altı yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adlî para cezasına hükmolunur.

 22. Ömür hanım özür dilemenize gerek yok, sadece bi filmin sonunu bilip izlemek durumunda kalırsanız ne hissedersiniz öyle düşünün daha iyi anlarsınız sonunu bilmek istememe hakkını, sonunu bilen her zaman mutlu olmuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu