Gelinim Mutfakta

21 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Haftalık Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Perşembe günün birincisi olup bugün çeyrek altını kim aldı? 21 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu açıklandı mı? 21 Ocak Perşembe günü Seda Sayan kaç puan verdi? Seda beş puanı hangi geline verdi? 21 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu soncunda kim birinci oldu? 21 Ocak Perşembe günü çeyrek altını altını kim aldı? Bugün günün birincisi kim olduğunu detayları ile birlikte yazımızın devamında bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 25 Şubat Perşembe Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

(Güncelleme 22.01.2021) Perşembe günü Zeynep 20 puan alarak günün birincisi olurken Sibel hata yapmasına rağmen 16 puanla günün ikincisi olan isim oldu. Gizem ise eleme potasına düşen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 18 Şubat Perşembe Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta 28 Ocak 2021 tarihinde Pazartesi günü 621. bölümü ile başlayan yarışma programında Seda Sayan ve kaynanaların bugün Gelinim Mutfakta 21 Ocak Perşembe Puanları verecek.

=> 11 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Perşembe Puanları verecek kaynanalar

Haftanın en önemli puanlaması olan Perşembe puanlamasında gerek bilezikleri almak için gerekse elenmemek için tüm yarışmacıların bir tek hedefi var. O da 21 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak.

Sibel Gelinim Mutfakta Son bölüm de aldığı puanlarla şansını son bölüme kadar taşımak için büyük bir hamle yaptı. Sibel bugün birincisi olamadığı takdirde %100 eleme potasına düşecek. Bu hafta yeni geldiği için %98,3’lük ihtimalle yarışmadan elenecek isim olacak.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gizem’in bu hafta performansında çok ciddi kayıp var. Geçtiğimiz hafta aldığı bileziklerden dolayı Gizem’de büyük bir rehavet varken Zeynep de kaynanasından aldığı birlerden dolayı bileziklere iki adım ileri bir adım geri ilerlemesi dikkatlerden kaçmadı.

Bugün 21 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci olduğunu yazının en son kısmında açıkladık.

21 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim oldu resmi

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında iki kaynananın vereceği puanlar bu haftanın kaderini %100 değişecektir. İlk olarka Sibel’in kaynanası Saniye kaynana kendi gelini bulup beş puan vermesi tüm dengeleri alt üst edecek.

Bunun yanında ikinci olarak kaynana Yasemin’in kendi gelini Zeynep’e vereceği bir puan da tüm dengeleri kesinlikle değiştirecek. Bu nedenlerden dolayı hem Zeynep hem de Sibel’in bugün Gelinim Mutfakta 21 Ocak Puanlama sırasında alacağı puanlara dikkat kesileceğiz.

21 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verildiği an Sibel

Kaynana Nurten kendi gelinin bulabilmek için günün puanlamasını yaptığı sırada defalarca tabaklara bakmış ve tek tek detaylı bir şekilde inceledikten sonra verdiği puanlara Zeynep şöyle tepki gösterecek;

“Bu kadar incelemeye rağmen sen farkına varamadıysan bizler umudumuz keselim!” Yarışmacı Zeynep

Zeynep kaynana Nurten’in genel de iyi puanlar verdiği ve çok dikkatli incelediğini ama ona rağmen Sibel’in tabağında ki hatayı görememesine Zeynep bu sözleri ile isyan edecek.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Perşembe Günün birincisi olan kim resmi

Zeynep uzun süredir istediği zirveye yaklaşma umuduna artık iki puanlama kaldı. Gelinim Mutfakta 21 Ocak Perşembe puanlaması ile en yakın rakibi Aysun’a fark atıp Cuma günü final de rahat puanlama geçirmenin planı yapıyor.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Perşembe Puan Durumu

Bu hafta birbirinden farklı yemeklerle kanal D ekranlarına gelen yarışma programında bugün 21 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puanları Ispanaklı kol böreğine gidecek. Gelinler ellerinden gelenin en iyisini yapmak için hatasız bir börek yapmak için adeta kendileri ile yarışacak.

Bugün Gelinim Mutfakta 21 Ocak Perşembe puan durumu sonucun da bir gelin %100 eleme potasına düşecek. Bu gelinin kim olduğunu ise yazının en son kısmında açıkladık.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Perşembe Puan Durumu açıklandığı an yarışmacı gelinler

Sibel son bölümde aldığı güzel puanlarla eleme potasında ki makus kaderini değiştirmek için harika bir atılım yaptı. Bugün bunun devamını getirip hem bugün günün birincisi olup hem de bugün çeyrek altını alan gelin olmak için elinden gelenin fazlasını yapmak istiyor.

Birazdan haftalık puan durumu açıklanacak. 21 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu Öncesinde bu hafta gelinlerin elde ettiği toplam puanları yani haftalık puan durumu öncesinde gelinlerin aldığı puanlama ve sıralama alt kısımda verilmiştir. 

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Toplam Puanları

 1. Zeynep: 53 Puan
 2. Aysun: 51 puan
 3. Gizem: 47 Puan
 4. Sibel: 46 Puan

Yukarıda açıklanan puanlar bugün verilen puanlama öncesinde gelinlerin elde ettiği toplam puanlar ve sıralamaları yer almakta. Elbette bugün verilen puanlama sonrasında yukarıda açıklanan puanlar ve sıralamalar değişecektir. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

21 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Perşembe günü çeyrek altını bugün kim aldı? Seda Sayan beş puanı kime verdi? Soruların cevapları yazının devamındaki tablo içerisinde sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Puanları (21/01/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

21 Ocak Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Gizem: 1
Aysun: 1
Zeynep: 5
Sibel: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Saniye’nin verdiği Puanlar

Gizem : 1
Aysun: 4
Zeynep: 3
Sibel: => Saniye’nin Gelinini 5

*************************
” 21 Ocak 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Gizem 1
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Zeynep: 4
Sibel: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Yasemin‘in verdiği Puanlar

Gizem 1
Aysun: 1
Zeynep: => Yasemin’in Gelini 5
Sibel: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Semra’nın verdiği Puanlar

Gizem: => Semra’nın Gelini 5
Aysun 1
Zeynep 3
Sibel 4

*************************

Gelinim mutfakta 21 Ocak Perşembe Toplam Puanlar

Gizem 1 1 1 1 5 9
Aysun 1 4 5 1 1 12
Zeynep 5 3 4 5 3 20
Sibel 1 5 4 4 4 18 – 2 =16

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18-22 Ocak 2021 Haftası) – Perşembe

*************************

Gizem : 47 + 9 = 56
Aysun : 51 + 12 = 63
Zeynep : 53 + 20 = 73
Sibel    : 46 + 16 = 62

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

21 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ZEYNEP
Gelinim Mutfakta 21 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ZEYNEP
21 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  GİZEM

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Ocak Cuma Fragmanı İzle

21 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları netlik kazandıktan sonra bir gelin %100 eleme potasına düşecek. Sonrasında ise hafta finali ile karşımıza gelecek olan Gelinim Mutfakta 21 Ocak Perşembe fragmanı sizlerle…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

25 Yorum

 1. Resmen Seda sayan da taraf tutuyor kaynanalardan hep düşük not alırken sürekli Seda sayan dan 5 alıyor Zeynep

 2. Sibel eksik malzeme kullandı sadece 2 puan kesilmesi çok yanlış bence her kayınvalidenin verdiğinden 2 şer kesilmesi lazım nu neden düşünülmüyor haksızlık

 3. YAPIMCILARIN DİKKATİNE eksik malzemeye dikkat bu programı devamlı seyreden biri olarak bu puanlamayı kaldıramıyorum

 4. Aynen katılıyorum. Bu programın sunucusu hiç yakışmıyor. Bir an önce daha tutarlı daha bilgili birini bulmalilar. seda sayanla olmuyor çok bayat hareketler.

 5. Kimsenin dikkatini çekmiyor mu bu eksik malzeme konusu ya kız eksik koydu 18 puan aldı kesildi 2 puan haksızlık değil mi ya

 6. Sibelin 2 puanı kesilmemiş duruyor genel puan tablosunda düzeltilmesi mümkün mü

 7. gizemin gitmesine sevinenler adresinizi yazın size hint kınası göndereyim artık nerenize yakarsanız siz bilirsiniz

 8. seda sayan silah zoruyla gelmedi kanal getirdi zaten fomat yanlış koy kardeşim tadıma birşef on üzerinden puanlama yapsın bak o zaman haksızlık yapılyormu türkiyede edepli sunucumu kalmadımı en edepsiz kalitesiz ahlaksın insanı getirdiniz bu ne demek oluyor kanal d nin kalitesini ortaya koyuyor sahibine bakın beşiktaş başkanıyken evrak sahteciliğ yapmadımı beşiktaşa leke sürmedimi babası erdoğan bey adam gibi adamdı

 9. Sibel yufkayı açamadı topladı tekrar içindeki ispanaklari aldı tekrar biseyler yapmaya çalıştı sonunda ikinci hepsinin pisiremeden çıkardı karşılığı en yüksek puanlar almak ya halk böyle şeylerden sıkıldı artık yapamayan 5 aliyor bune böyle göz göre göre yüksek puan almak haksızlık böyle yarışma olmaz emeğe yazık ne yapmak istiyorlar yasemin hanımda orada haftada 2 gün 4-5 veriyor tekrar 1 bune böyle yeni gelenler bile gelinini bulmaya başladı herhalde gelin kayınvalidenin arasını açmak istiyorlar zaten ikinci geldiklerinde daha iyi geldiler kadin stresden gidecek diğerleri haftada 1 gün düşük verirken o haftanın 1- 2 günü verebiliyor neler dönüyor anlamadım..

 10. Gizemin çok şansılı karamboldan çok bilezik aldı artık gitsin daha sonra aysun ve zeynepte gitsin yeni yarışmacılar gelsin

 11. Gelinim mutfakta ilk çıkınca Fatih bey güzel ve tarafsızca sunuyordu. Sonra Onur bey de tarafsız sunmaya başladı. Ancak Sedanın tarafsız olup olmadığı şüpheli. Bence birinci olacak gelin ve elenecek gelini Seda Hanım belirlediğinden şüpheleniyorum. Çünkü sunumu yapanı ekranda görmüyoruz. Acaba her şey orda mı belirleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu