Gelinim Mutfakta

21 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu (21 Ocak Günün Birincisi)

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Salı günün birincisi kim oldu? Haftanın ikinci bölümüne avantajlı giren Aleyna ile Elif, kozlarını bugün yeniden paylaşacaklar. Her ikisi de bu hafta bilezikleri almak için kıyasıya yarışacak olsa da bir gelin bu haftanın birincisi olacak. Tabi öncelikle bugün Gelinim Mutfakta 21 Ocak Salı Puanları sırasında ellerinden gelenin en iyisini yapmak zorundalar. Dikkat: 21 Ocak puan durumu sonucu yazının son kısmında verdik.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 11 Şubat Salı Puanları sonucu görmek için tıklayınız.

Son zamanlarda kaynan Çiğdem’in verdiği puanlara baktığımızda hata payı %1 olduğunu yani neredeyse %100 gelinin tabağını nokta atışı olarak bulduğunu görüyoruz.

Bu arada 4 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Elbette bu başarı yada şans değil, içeriden gelen bir desteğin sonucu olduğunu düşünüyorum. Bakın bugün 21 Ocak Salı Gelinim Mutfakta puanları sırasında, kaynana Çiğdem iki adet birli puanlama yapacak. 5 puanı da kesinlikle Elif’e verecek.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 28 Ocak Salı Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.21 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu Açıklayan Fatih Ürek21 Ocak Salı haftalık toplam puanlar da şu an Elif ile Aleyna arasında sadece 1 puan farkın olduğunu, Elif bir puan geriden Aleyna’yı takip ettiğini görüyoruz. Bu da Elif’in hala bu hafta bilezikleri alacak ne önemli ve en güçlü yarışmacı olduğunu gösteriyor.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 24 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] sorusunun cevabı görmek için tıklayınız.

21 Ocak Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi Elif ile Aleyna ikilisinden birisi olması halinde diğerini büyük oranda bilezik yarışından bir adım geride bıraktıracak. Yukarıda kaynana Çiğdem’in nasıl puan vereceğini yazdım. Yani Elif kaynanası dışında başka bir kaynanadan beş alması halinde kesinlikle gün birincisi olacaktır. Not: Bugün kim birinci olduğunu yazının sonunda açıkladım.

=> [pembebuton]23 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.21 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi BurçinBu yarışmayı yaklaşık 2 yıldır yazıyor ve kaynanaların verdiği puanları anlık olarak sizlere aktarmaya çalışıyorum. Ancak hiç bir kaynana Çiğdem gibi nokta atışı ve bu hata payı olmadan puan verdiğini görüyorum.

=> [pembebuton]22 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Kaynana Çiğdem’in yakında gelinine bir verme istatistiğini yayınlayacağım. Büyük ihtimalle %1 çıkacaktır. Dikkat: 21 Ocak Salı gelinim mutfakta puanlama kısmını yazının en sonunda verdim.

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
*************************

elbette gelinin bulmasında bir sakınca yok. Lakin hatasız iki hafta puanlamasına baktığımda sadece bir kez gelinin bulamadığını görüyoruz. Zar bile 6 da 6 gelme olasılığı 36 da bir şansı varken, kaynana Çiğdem olasılıkların üzerinde bir performans göstermesi, içeriden bilgi aldığının kanıtı olarak değerlendiriyorum. Not: 21 Ocak Salı puanları yazının son kısmında tablo içinde bulabilirsiniz. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Bugün Gelinim Mutfakta 21 Ocak Puanlama sırasında yukarıda dediğim gibi kaynana Çiğdem gelini Elif’e 5 verecek. Ben şimdiden Elif’e beş verdiğini tabloya ekleyerek kendime ve analizlerime ne denli güvendiğimi göstermek istiyorum. 

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Salı Puan Durumu Sonucu

20 Ocak Pazartesi günü başlayan bu hafta, 21 Ocak Salı günü kayın validelerin puanlaması ile kaldığımız yerden devam edeceğiz. İlk bölümde bu hafta yarışmaya katılan Dilara’nın bence beklentilerin altında bir performans gösterdiğini ama kayın validesi Gönül hanım ilk günden gelini Dilara’nın tabağını bularak, herkesi şaşırttığını söyleyebilirim. Kaynana Gönül’ün bu performansı bakalım, Gelinim Mutfakta 21 Ocak Puan durumu sonucun da Dilara’nın işine yarayacak mı? Bekleyip, göreceğiz. 21 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği an Özden Kaynana

21 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması sırasında, kaynana Gönül gene kendi gelini Dilara’nın tabağını bulup bulamayacağı oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. Zira ilk gün tesadüf eseri mi;? Gelinin tabağını buldu? Yoksa gerçekten gelinin elinin lezzetini mi biliyor? Bugün bunu kanıtlayacak.

Özden kaynana bugün çeyrek altını alan gelin, kendi gelini olması hem de son bölümde yaptığı kural hatası nedeni ile tüm kaynanalardan bir almanın verdiği düşük puanları bertaraf etmek için oldukça riskli bir puanlamaya imza atacak. Verdiği puanlar sanırım bol birli olduğu için Özden kaynana şu şekilde savunma yaptı.

“Gelinimi kurtarmak amaçlı bir oyun oynayacağım!”
Özden Kaynana

Sözleri ile Özden kaynana aslında bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında vereceği bol birlerin alt yapısını oluşturmaya çalıştı. Şahsen orası bir yarışma programı olsa da iki adet bir de dahil, bu tarz puanlamayı kim yaparsa yapsın karşısında yer alacağım.Gelinim Mutfakta 21 Ocak Salı Günün Birincisi Dilara

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Aleyna’nın iyi puanlar alacağını zaten tahmin etmiştik. Zira hem kayın validesi Macide hem de gelini Aleyna çok hırslılar. Ancak geçtiğimiz hafta başarısız bir hafta geçirdiler. Sonunda da en düşük puanı aldılar. Dikkat: 21 Ocak Salı puan tablosu yazının son kısmında verdim.

Aleyna ve kayın validesi Macide hanım, bu hafta aynı durumu yaşamamak adına, her ikisi de elinden gelenin fazlasını yapacaklarını biliyorduk. İkinci günde Elif ile Aleyna’nın başa baş mücadelesini izleyeceğiz. Bu hafta anlaşılan bilezikler Aleyna’ya gidecek. Not: Haftalık Puan Tablosu sonucu yazının son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta 21 Ocak Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Salı puan durumu sonucun da 21 Ocak Salı Çeyrek altını kim aldı? Zira ilk gün çeyrek altını alacak ismin elif olmasını bekliyorduk. Lakin Elif bir puanla çeyrek altını kaybetti. Bugün ise o kaybettiği çeyreği almak adına elinden geleni yapacak.

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama geçtiğimiz hafta final bölümünde üç bir bir adet beş kullanan ve son puanlamayı yapan Çiğdem, beşi gelini Elif’ değil, Burçin’e vermesi bizleri oldukça şaşırttı.Gelinim Mutfakta 21 Ocak Salı Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Macide Kaynana

Hafta içi gözü kapalı gelinin bulan yada gelinin tabağının yeri içeriden söylenen Çiğdem final günü Burçin’e beş vermesi pek de inandırıcı gelmedi bana. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Not: Bugün çeyrek altını alan gelin yazının son kısmında sizleri bekliyor.

Bugün 21 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve bugün günün birincisi hangi gelin olduğunu sizlere açıklamadan evvel, sunum kısmına hangi yemek geleceğini ve yarışmacılar hangi malzemeleri kullanıp, günün yemeğini yapacağını açıklamak istiyorum. Sonrasında 21 Ocak Puan durumu sonucunda zirvede kim yer aldığını açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Mercimek Ekmeği

 • 1,5 su bardağı kadar mercimek (kırmızı)
 • 3 yumurta
 • 1 su bardağı kadar yoğurt
 • 1/2 çay bardağı zeytin yağı
 • 1 bardak lor peyniri
 • 1 tutam dereotu
 • 1 tatlı kaşığı çörek otu
 • 1,5 çay kaşığı kabartma tozu
 • 1 tatlı kaşığı tuz
  Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Haftanın ikinci günü kanal D’nin sevilen yarışma programında mercimek ekmeği yapılacak. Bu aslında Karatay diyetinde kullanılan ekmek olduğunu ve sağlık açısında çok faydalı ekmek olduğunu söyleyebilirim. gelinim mutfakta mercimekli ekmek resmiÖzellikle ekmeğe karşı dayanamayan ve bu konudan dolayı diyet yapmada zorlananlar için harika bir çözüm önerisi olduğunu düşünüyorum. Not: bugün çeyrek altını kim kazandığını yazının en son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

21 Ocak Salı puanları sonrasında Bugün kim çeyrek altını aldı? İlk gün Elif ile Aleyna’nın bariz üstünlüğü ile günü tamamlasak da çeyrek altını geçtiğimiz hafta elenen ama Betül’ün yarışmadan çekilmesi ile kalan Aleyna olduğunu görüyoruz. Demek ki Aleyna hatalarından ders çıkartmış.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konu altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Puanları (21/01/2020 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 1
Burçin : => Özden’in Gelini 1
Aleyna : 1
Dilara : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gönül‘ün verdiği Puanlar

Elif   : 2
Burçin : 5
Aleyna : 4
Dilara  : => Gönül‘ün Gelini 1

*************************
” 21 Ocak 2020 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Macide‘nin verdiği Puanlar

Elif : 5
Burçin : 3
Aleyna: => Macide’nin Gelini 1
Dilara : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 1
Burçin : 2
Aleyna 5
Dilara : 3

*************************

Gelinlerin 21 Ocak 2020 Salı Toplam Puanları

Elif 2 1 1 5 9
Burçin 5 2 1 3 11
Aleyna 4 5 1 1 11
Dilara 1 3 5 4 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20 Ocak – 24 Ocak Haftası) – Salı

*************************
Elif       : 14 + 9 = 23
Burçin : 2 + 11 = 13
Aleyna : 15 + 11 = 26
Dilara : 10 + 13 = 23

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Salı Puanlama Sonuçları

*************************

21 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Dilara
Gelinim Mutfakta 21 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Dilara
21 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ Elif

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Ocak 2020 Çarşamba Fragmanı İzle

22 Ocak 2020 Çarşamba günü, haftanın üçüncü bölümün de neler olacağının kısa bir özeti mahiyetinde 443. bölümün fragmanı yani 22 Ocak Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu