Zuhal Topal'la Sofrada

21 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Melek Dinçkul)

21 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Melek Dinçkul yarışacak. 22 yaşında ve Aslen Giresunlu olan Melek, bugün yapacağı yemeklerde kendi yöresinden yani Karadeniz yöresinden yemekleri de menüsüne ekleyip, kayın valideleri etkileyeceğini düşünüyor. Tabi sadece kaynanaları değil sunucumuzda çeşit çeşit ve lezzetli yemeklerle etkileyip, Zuhal Topalla 21 Ocak Salı puanları çok iyi puanlar almayı planlıyor. 

=> Bu arada Zehra’nın kaç puan aldığını görmek için 11 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ocak Salı Puanları esnasında son bölümde yarışan Güllü’nün kayın validesi Fatma hanımın vereceği puanlar oldukça merak edildi. Zira kendi günün de gelinine düşük puanlar geldiğini iddia etti.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ocak Salı Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.21 Ocak Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin KaynanaBizler ekran başında yapılan yemekleri her ne kadar detaylı olarak göremesek de tarafsız olduğunu düşündüğümüz sunucumuzun verdiği puanlar gelinin yemekleri hakkında ciddi fikir veriyor.

=> Bu arada [pembebuton]24 Ocak Cuma Zuhal Topalla kim kazandı[/pembebuton]? sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Son bölümde 6 puanı layık gören sunucumuz ikinci gün 21 Ocak Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Merak etmeyin bu sorunun cevabı yazının en alt kısmında tablo içinde mavi yazı ile verdik.

=> Bu arada [mavibuton]24 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ocak Salı (2020)

21 Ocak Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Melek Dinçkul. Kendisi gibi kayın validesinin adı da Melek Dinçkul olunca ortada bir karmaşa ortaya çıksa da daha önce bu yarışma programında hem kendisi hem de kaynanası aynı isimle olan yarışmacılar denk gelmişti.

=> Bu arada [pembebuton]22 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/pembebuton] verilen puanları görmek için tıklayınız. 21 Ocak Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 321. Bölüm

21 Ocak Salı Zuhal Topalla Puan durumu sonucunda Melek’in en az 25 puan alması gerek ki büyük ödülün sahibi olabilmek için fırsatı olsun. Şu an için ilk gün yarışan Güllü çıtayı maalesef yüksek tutamadığı için Melek çok kolay bir şekilde geçebilecek puanları alacaktır. 

21 Ocak 2020 Salı günü bu haftanın ikinci bölümü olan 321. bölümde yarışacak olan Melek Dinçkul ile Kayın validesi de Melek Dinçkul’un hakkında ki bilgiler hemen alt kısımda açıklanmıştır.

Melek Dinçkul (21 Ocak Salı Yarışmacı Gelin)

21 Ocak 2020 Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacı Gelin Melek Dinçkul

 • 22 yaşında
 • İki çocuk annesi
 • Aslen Giresunlu
 • 4 yıllık evli.

Melek Dinçkul (21 Ocak 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada 21 Ocak 2020 Yarışmacı Kaynana Melek Dinçkul

 • 1229 yılından beri Üsküdarlı
 • Doğma Büyüme İstanbullu
 • 1940 doğumlu
 • Kadıköy belediyesinden emekli

Duruşu ile oturuşu ile ilk günden dikkatleri üzerine çeken kayın valide Melek hanım asıl İstanbullu olduğuınu, dedelerinin bile İstanbul da doğduğunu açıkladı. Zaten kendisi de Kadıköy belediyesinden emekli olduğunu açıkladı. Not: Zuhal Topalla sofrada bugünkü bölüm puanları yazının en son kısmında tablo içinde verdik.

Son bölümde yarışan geline sunucumuz 6 puanı layık gördü. Gerçekten de Güllü’ye sunulan altın tepsideki imkanı eli ile iten Güllü, elindeki fırsatı tepki. Bakalım Melek’e bugün 21 Ocak Zuhal Topal kaç puan verdi? Zira kaynanalar düşük puanlar kullanacak olduğu için haftanın birincisini gene sunucumuzun puanları belirleyecektir.

21 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Melek’in Menüsü 

 • Erişteli yeşil mercimek çorbası
 • Patates Mantısı
 • Karalahana Sarması
 • Kıymalı Çiğ Börek
 • Etli Keşkek
 • Mevsim Salatası
 • Balkabaklı Muhallebi

Zuhal Topal'la Sofrada 21 Ocak Salı Puanları Alacak Melek'in Menüsü


Haftanın ikinci menüsünü gören kaynanalar gene itibari ile menüde bir uyumsuzluğun olduğunu ve kolay bire menü seçtiklerini düşünüyorlar. Ben ise kayın valideler ile aynı düşünceyi paylaşmıyorum. Zira uğraştırıcı ve emek gerektiren bir menüsü var. Not: 21 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları yazının en son kısmında verdik.

*************************
” 21 Ocak 2020 Salı Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Bu haftanın ikinci yarışmacısı Melek Dinçkul’un menüsünü gören kayın validelerin söylediklerini aynen aktarıyorum. 

“=> Bu menü çok basit
=> Benim menümün yarısı bile olamaz
=> Bu menü çok kolay
=> Uğraştırıcı menüsü yok”
Kaynanaların Menüye Eleştirisi

Yukarıdaki sözlerle kaynanalar aslında menünün zor olduğunu bilseler de düşük puanların yolunu açmanın ilk yolu menüyü yerden yere çarpmak olduğu için kaynanalar genel itibari ile menüyü küçümsediler. Bu da Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ocak Puanları sırasında düşük puanları göreceğimizin kanıtı olarak düşünüyorum.

Son bölümde Güllü’ye bugün yarışan kayın valide Melek, 5 puan verdiğini görüyorum. Kaynana Fatma ise kendisine beş puanı veren Melek kaynanaya daha düşük puanla karşılık verip, 21 Ocak Zuhal Topalla Puanlaması sırasında yarışan Melek’in birinci olmasını engellemeye çalışacaktır. 

İlk bölümde sunucumuz Zuhal, yarışan geline 6 puanı layık gördü. Kaynanalardan daha yüksek puan veren sunucumuzun bugün vereceği puanlar yani bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını, haftanın birincisini belirleme konusunda oldukça önemli olacak.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (20-24 Ocak 2020)

20 Ocak 2020 tarihinde başlayan bu hafta yarışmacıların hem sunucumuz Zuhal Topal’dan aldığı puanları her yarışmacının puanlamasından önce sizlere vermeye gayret ediyorum. Bu hafta toplam puanları yani Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 • 20 Ocak 2020 Pazartesi Puanı (Güllü Gökdoğan) = 24
 • 21 Ocak 2020 Salı Puanı (Melek Dinçkul) = 29

İlk gün yarışan Güllü oldukça kötü bir başlangıç yaptığını ve sadece 24 puanda kalması nedeni ile bugün yarışan Melek Dinçkul’un alacağı Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ocak Puanları Güllü’yüğ geçeceğini düşünüyorum.

21 Ocak Salı Zuhal Topal’la Puanları (Melek’in Puanları)

Sevim  5
Şengül  6
Esma  6
Fatma  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM   29

**21 Ocak 2020 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 21 Ocak Salı Fragmanı

Aslen Giresunlu olan 22 yaşında iki çocuk annesi olan Melek Dinçkul’un yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 321. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu