Gelinim Mutfakta

21 Şubat 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olup Çeyrek Altını Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 21 Şubat Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Perşembe günün birincisi kim oldu? Nergis geçen hafta yarışmaya başlamış yeni bir yarışmacı olsa bile hem Ezgi’yi hem de Gülcan’ı alt etmeyi başardı. İki haftalık yarışmada toplamda 8 bölüm geçti ve 6 bölümde çeyrek altını almayı başardı. Bence bu başarı grafiğini aşan olmadığını düşünüyorum. Eğer Nergis bu gün de günün en yüksek puanını alan gelin olduğu takdirde %100 bilezikleri almayı Perşembe gününden garantileyecek. Diğer yandan büyük başarı elde edecek.

=> 21 Şubat 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Perşembe Puanları verildikten artık bir yarışmacı eleme potasına kesinlikle gireceğini son puan durumuna baktığımda bu potaya şimdilik en yakın gelin Bircan olduğunu ama Gülcan ve Ezgi’nin de eleme potasına girmeye çok yakın olduğunu görüyoruz. Bircan eğer bu gün Ezgi ve Gülcan’dan düşük puanlar alırsa kendisini eleme potasına göreceğiz ve belkide Cuma günü elenecektir. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 14 Mart Puanlaması[/pembebuton] için tıklayınız.

21 Şubat gelinim mutfakta puanlama öncesinde dikkatimi çeken bir şey oldu. O da fragmanda Gülcan oldukça havalara girdiğini ve bununda bence en büyük sebebi Sina’yı gönderdim havasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Gerçekten Sina, Gülcan’ın hakkında geliyordu ama Sina gittikten sonra meydan Gülcan’a kalmış oldu.

Ezgi ve Nergis yemeklerine odaklanmaya devam ediyor ama Gülcan Ezgi’ye karşı laf atıp onun konsantresini bozuyor. Bu da Nergis’e yarıyor. Not: Gelinim Mutfakta 21 Şubat Puan durumu sayfanın en altında verildi. 

Gelinim mutfakta puan durumu 21 Şubat Perşembe puanları kaynanalar tarafından verilmeden önce son puan durumu açısında kim ne durumda olduğuna baktığımızda Nergis almış başını gidiyor ve tek başına krallık ilan etmek üzere olduğunu görüyoruz. Nergis 48 puanla zirvede yer alırken 34 puanla Gülcan ikinci sırada kendisine yer buldu. Tecrübeli yarışmacı Ezgi 32 puanla eleme potasından bir tık üstte yer almayı başarsa da eleme potasında yer alan Bircan 27 puanla son sırada yer aldı. Bu gün verilecek puanlar sonucunda kesin olan şu ki bir gelin keleme potasına düşecek. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 7 Mart Haftalık Puan Durumu[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

Bu gün yani 21 Şubat Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olursa olsun en önemli kazanımı Cuma günü elenme korkusu daha az olacak. Elenme stresli oldukça zor. Bu en tecrübeli gelinde olsa panik yapabilir ve elinin lezzetini ortaya koyamayabilir. Bir nevi dokunulmazlık oyunu gibi düşünebilirsiniz. Dikkat: Gelinim Mutfakta 21 Şubat Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik. [mavibuton]28 Şubat Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/mavibuton] için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Şubat puanları açısında Nergis’in tabağını tanıyan Besime hanım bu gün de Nergis’e bir puan vermesi ile bizleri oldukça şaşırttı. Nergis de bu duruma artık isyan ettiğini fragmanda izledik. Bu hafta Nergis’i ne kendi kaynanası ne de Besime hanım buralara getirdi. Reyhan hanım ve Filiz hanımın puanları sayesinde Nergis şu an haftalık puanlarda birinci sırada ve böyle giderse de bilezikleri alacak kişi olacak. Dikkat: 21 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 22 Şubat Cuma Kim Elendi[/pembebuton] merak ediyorsanız tıklayınız.

21 Şubat Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Hadi bakalım tahminleri bir göreyim. Dün ben içimden Ezgi alacak diye içimden geçirsem de ilk puanlama sonrasında Nergis farkını ortaya koyunca yine Nergis olacak dedim. Bu gün alt sıralarda sıkışıp kalan Gülcan, kendisini elem potasından kurtarması gerekiyor. Aynı şekilde Ezgi de eleme potasına çok yakın. Bu gün Nergis’den bir birincilik beklemediğimi ama Ezgi yada Gülcan birinci olacağını düşünüyorum. Sizlerde fikirlerinizi yorum kısmından bana bildirebilirsiniz. ⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Günün Birincisi İle 21 Şubat Puanları (Perşembe)

21 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama da artık kaynanalar düşük puanlar vermeye başladı. Hem Filiz hanım düşük vermesinde hem de kendi gelinini eleme potasından çıkartmak için düşük puanlar kullanılmaya başlansa da kendi gelinlerini bulan çok az olduğunu, yapım şirketinin aldığı önlem gayet başarılı olduğunu ve bir nebze de olsun adaletli puanlar verilmek zorunda kalındığını görüyorum. Not: Gelinim Mutfakta 21 Şubat Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de Gülcan ile kaynanası arasında laf kavgası bu bölümde de devam ettiğini görüyoruz. Besime hanım ilk geldiği günlerde Gülcan bilir diyordu ama artık Reyhan hanım ve diğer kaynanaların sesine kulak verip dik durmaya çalıştığını gördük. Bence Besime şimdi doğrusunu yapmaya başladı. Doğruya doğru,eğriye de eğri diyebiliyor. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

Gülcan ile kaynanası Besime arasında çıkan fikir uyuşmazlığı nedeni ile Gelinim mutfakta puan veya puanlama da Gülcan’ı artık daha zor bulmaya başladığını gördük. acaba Besime bulmak mı istemiyor? yoksa Gülcan’ın söylediklerinden sonra tabaklara konsantre mi olamıyor? Sizce hangisi? Yorumlarınızı bu yazının altında yapabilirsiniz. Not: 21 Şubat Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmı sayfanın en alt kısmında verdim.

Ezgi eskisi kadar güçlü bir yarışmacı olmasa da oldukça şanslı bir yarışmacı olduğunu geçtiğimiz hafta finalinde aldığı karar ve sonrasında 2 bilezik alacakken, beş bileziğin sahibi oldu. Nergis ise bu kaybettiği 2 bileziği alabilmek için ilk günden itibaren yemeklerine odaklandı ve Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da zirvede kalmayı başardı. Nergis’in bundan sonra yapması gereken tek şey, 21 Şubat Perşembe puanları verilirken Gelinim mutfakta toplam puanlar da bu farkı kapatacak bir puan almamak olacak. 

Gelinim mutfakta 21 Şubat Perşembe toplam puan durumu açısından kim ne kadar aldığını bir kenara bırakıp Nergis bu günde birinci olduğu takdirde 4 gün üst üste günün birincisi olacak ki ben böyle bir yarışmacı hatırlayamadım. Bu performansa en yakın hatırladığım kadarı ile İlhame’nin gelini Hatice’yi hatırlıyorum. Bakalım Nergis rekor kıracak mı? Bekleyip göreceğiz.

21 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını belirlemek üzere her gün bir birinden lezzetli tarifleri yapıp kaynanaların damak zevkine sunan gelinler, bu gün hangi yemeği yapacağını açıklayalım. Daha sonra Gelinim Mutfakta 21 Şubat Perşembe puanlama kısmını aktaracağız.

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Köz Patlıcanlı Sarma Köfte Malzemeleri

 • 500 gram kadar kıyma (Dana)
 • Rendelenmiş bir adet soğan
 • Bir su bardağı kadar ekmek kırıntısı
 • 1 yumurta
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 2 çay kaşığı kimyon
 • bir çay kaşığı yenibahar

İç Malzemesi İçin;

 • 2 adet patlıcan közlenmiş (baston)

Beşamel sos İçin;

 • 2 yemek kaşığı un 
 • 2 su bardağı süt
 • 2 yemek kaşığı kadar taze tereyağ
 • bir çay kaşığı tuz
 • bir çay kaşığı beyaz biber
 • Bir çay kaşığı Muskat

Üzerine;

 • Ufak dilim kaşar peyniri

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Günün yemeği Köz patlıcanlı Sarma Köfte için yarışmacılara Fatih Ürek 50 dakika verdi. Bu süre evde yetmeyebileceğini baştan söyleyeyim. Yarışmacıların bazı malzemeleri hazır olduğu için 50 dakika verdiğini düşünüyoruz. yoksa 50 dakikada yetişmeyecektir. Gelinler belirtilen sürede günün yemeğinin yapımını tamamladılar ve Perşembe puanlama kısmına geçtiler. Hadi bakalım bizde geçelim ve kim kaç puan aldığını görelim.

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Puanları (21/02/2019 Perşembe)

*************************
21 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve çeyrek altını alan*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 5
Nergis : => Filiz’in Gelini 2
Bircan : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Nergis : 2
Bircan 1

*************************
“21 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 1
Nergis : 4
Bircan : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Dilek‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 3
Nergis : 5
Bircan   : => Dilek’in Gelini 2

*************************

Gelinlerin 21 Şubat 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 4 2 5 1 12
Gülcan 5 5 1 3 14
Nergis 2 2 4 5 13
Bircan 1 1 3 2 7

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18 Şubat – 22 Şubat Haftası) – Perşembe

Ezgi      : 32 + 12 44
Gülcan : 34 + 14 48
Nergis  : 48 + 13 61
Bircan  : 27 + 34

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

21 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN
Gelinim Mutfakta 21 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
21 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BİRCAN

*************************

Gelinim Mutfakta 245. Bölüm 22 Şubat 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

109 Yorum

   1. Hoşbuldum Teşekkürler?
    Sanada güzel bir gün olsun??
    Bugün İnşallah Bircan altın kazanir?
    İkimiz aynı gelini destekliyoruz artik (Bircani) inanılır gibi değil sen Cansucu olarak ben Yagnurcu olarak çok ilginç dimi??????

    1. Iki zıt kaliteli yarışmacı ve biz şu an kaliteli bir kişiye odaklandık.. ?

     Ben çok mutlu oldum inan..bundan sonra bizi kim tutar ?

     Yorumları okuyormuşum çoğu beddua yorumu yazık…

     1. Aynen kim tutar bizi caakk✋?
      Bircan çok tatlı sempatik güzel saygılı terbiyeli bir gelin
      Yagnur geri dönünceye kadar benim 1 numaram Bircan olacak Yağnur dönünce Bircan 2 numaram olacak tabi İnşallah kendini bozmaz böyle devam eder bide İnşallah elenmez ?
      Sence Bircanin gözleri lens olabilirmi sanki öyle gibi duruyor eminde değilim ama..

     2. Açık ve net yazıyorum.. cansu da rümeysa da gelse benim bir numaram..bugün birinci olursa şansı yükselir ve kalır haftaya daha iyi kendini gösterir..

      Önce bende lens sandım çok iyi izledim kendi gözü…bin birkere maşallah ?

      Deve güreşini seyrettinmi ?????

     3. ???Evet Seyrettim deve guresini???
      Evet evet çok güzel Bircan Maşallah ? Cansu ve Rümeysadan kat ve kat daha güzel ve seviyeli o yüzden sana hak veriyorum onlar geri dönseler bile Bircan onlardan çok daha onede olur bence de..
      İnşallah elenmez yaa İnşallah uzun süre kalır ..Bircan ??

     4. Offffff gülcan artık kesin gidici..bizde şans mı var…

      Moralim bozuldu ????

     5. Offf hakkaten offf?
      Bircan gün sonuncusu Gülcan cadisi gün birincisi?
      Ama biz yinede moralimizi bozmayalim ümidimizi kaybetmeyelim MyCanim,cuma günü tatlısı herşeyi değiştirebilir
      Hatırlıyor musun Hatice cuma tatlisindn 4 tane 5 almıştı??
      Belki Bircan da 5555 alabilir?
      Hadi ben kaçtım Ba Baaayy Görüşürüz???

 1. Selam arkadaşlar ✌️

  İddia ediyorum,Bircan ve kocası bugüne kadar gelenlerin içinde en güzeli,en yakışıklısı ve kaliteli insanlar,ve gerçekten altına ihtiyaçları olduğu için katılmışlar..

  İnşallah gitmezler..

  Tek favorim Bircan ????

  1. Ay inşallah gitmez çok tatlı kız bircan? gülcanın ihtiyacı yok ne işi var orda oda kayınvalidesinide çok iticiler

 2. Suyu su Gülcan bi gitse o kadar gıcık ki izleyesim gelmiyor tek favorim ezgi reyhan hanımı da çok sevmiyorum

 3. Böylesine KÜSTAH SAYGISIZ SEVİYESİZ TERBİYESİZ mahluk demeye bile ağzım varmıyor gülcan denen mahlukat bian önce defolup gitsin
  Yapımcı ve yönetici hatta FATİH Bey inde böyle kalitesiz birine meydanı bırakmaları aklım almıyor

  1. Bilerzikleri bence Nergis alacak, çünkü baya bi puan farkı var. Bugünde az çok 10 puan civarı alsa, yarın bilerzikler kesin Nergisin

 4. burda bir tek kişi var gulcan terbiyeli akilli sessiz kör olanlar gözlerini acsin tprklr gurcan

  1. Bence gözlerini sen açta bak Gülcan terbiye yoksulu kötü insan onun kadar kötü gormedim
   Kalbinin kötülüğü yüzüne vurmuş

 5. Gülcan çirkinlik abidesi yemin ediyorum tahammül edemiyorum ona gitsin artık gitsiinn ??
  Ezginin bluzu YAGNUR’un butiginden ??

 6. burda gitcek bir kişi var oda ezgi reyhan insanin kalitesini bozuyor kanal deyi sesleniyom kovun ezgi reyhani

 7. Reyhan hediye paketi gibi oldu
  Hafta sonunda da paket olur gider İnşallah esantiyon olarak yaninda Gulcan gitsin ???

  1. Noldu kıskandinmi..tabiki seviyeli yorum ve sohbete açık bir platform..

   Dikkatini çekerim her sohbetin konusu zaten gelinim mutfakta..

 8. MUHTEMELEN GÜLCAN OLUR… ARKADAŞLAR BEN DİŞ RANDEVUM VAR YORUMLARA KATILAMADIM ŞİMDİ ÇIKIYORUM ADMİN CİHAN ABİ PUANLARI YAZACAK YAZACAK

 9. Şu suratsız boya küpü hortlak besimeyi defol ekran kirliliği formatında öğrenmiş konusmayida öğrendi odun yakında oynamayida öğrendi defolsun

 10. Yağnurun Instagram’da paylaştığı fotodaki kıyafeti giymiş Ezgi ama Yağnura yakistigi gibi Ezgiye yakışmamış Yağnur ne giyse yakışıyor zaten Maşallah ??

 11. Allah aşkına besime ve Gülcan bi gitsin ya çok gıcık lar özellikle de besime çok itici

 12. Bu programın formatı yanlış bilirkişi puanlaması lazım karaktersiz kaynanalar en iyi tabağa 1 veriyor emekerine yazık girmişsiniz 60 yaşına hak yemeğe utanmıyor musunuz

 13. Gülcana hayırlı olsun, tebrik etmek lazım :) yarında nasıl olsa, haftanın bilerziklerini Nergis alacak

 14. GULCAN burda bir numara helal biliyo anliyo helalolsun kiskananlar catlasin GULCAN

 15. kesin bilezikleri nergis alir yuzde besyuz ezgi ve kaynanasi bir numara diyen kardes birtane gozluk tak tm ezgiyle kaynansi kadar cirkef varmi bir ceyrek ve bilezik icin olmadik yeminler ediyor puanlamada yazik bu kadar dusme seyvesizlesme diger kaynanalar ve gelinler arasinda favorim nergis ve kaynanasi gene yirtti ezgi ve kaynasi disli bir rakip hatice ve basak olsa ilk hafat sutlanir yapamadi yemekler 5 aliyor cunku tuyo aliyor cirkeflesiyorlar digerleri ayakta uyun siz koskoca kanal d bu iki ezgi ve reyhanin reytingine kaldiysa cok guluyorum cok

 16. Lanet gulcan hic kimse sizi sevmiyor, susbebegi.gicik oluyorum yaa besimeye çok kotu cirkin suratsiz

 17. Gereksiz Gülcan ne kadar boş konuşuyorsun boş boş konuşmalarından itici suratından ve itici haraketlerinden bıktık usandık……

 18. Gülcan bu hafta yine burda bellki haftaya gider bu hafta artik bilezik nergiste sonuna kadar nergissss????

 19. GULCAN SEVİYE YERLERDE ???
  BESİME COK DOGRU KONUSTU GULCAN TERBİYESİZİNE HADDİNİ BİLDİRDİ
  AMMA SEVİYESİZ GULCAN ANLAMAZKİ LAFTAN CUNKU HUYU KOTU KALBİ KOTU ???KALBİNİN KOTULUGU YUZUNE YANSİMİS CİRKİN SEYYY?

 20. Vallah bence artık reyhan hanım ile ezgi gitmesi gerek. Çok çok sıkıcı oldular. Yeni yüzler gerekir programa. Çok saçma olmaya başladı program

 21. Yazdikların için çok tskler biraz da olsa moralim düzeldi…

  Yarın insallah mucize olur bircan alır 5555 ?

  Buaraya yazdım çünkü aşağı sohbet cevap bölümü dolmuş..

  Kendine çok iyi bak yarın yazışmak üzere.. iyi günler herkese ???✌??

 22. kesin bilezikleri nergis alir yuzde besyuz ezgi ve kaynanasi bir numara diyen kardes birtane gozluk tak tm ezgiyle kaynansi kadar cirkef varmi bir ceyrek ve bilezik icin olmadik yeminler ediyor puanlamada yazik bu kadar dusme seyvesizlesme diger kaynanalar ve gelinler arasinda favorim nergis ve kaynanasi gene yirtti ezgi ve kaynasi disli bir rakip hatice ve basak olsa ilk hafat sutlanir yapamadi yemekler 5 aliyor cunku tuyo aliyor cirkeflesiyorlar digerleri ayakta uyun siz koskoca kanal d bu iki ezgi ve reyhanin reytingine kaldiysa cok guluyorum cok.Yazık proğram seviyesizlere kalmış….

 23. ARKADASLAR BENIM ADIM CIHAN SITENIN DIĞER ADMINIYIM PUANLARI KONTROL ETTİM BIR SIKINTI YOK
  BENI YORUMLARDA GÖRMEMİŞ OLABILIRSINIZ ÇÜNKÜ YORUMLARI FILIZ KONTROL EDIP CEVAPLIYOR

 24. Reyhan hanimin sacinda hediye paketi ne öyle çocuk çocuk hareketler bi yaşınızla hareket edin allak aşkına artik sadece gülüyorum

 25. Çeyreği aldi ya gulcan şimdi bakın nasil oynuyacak gıcık yarin da kolbastiyla nergisssss

 26. Dediğimin hepsi çıktı yarında gün birincisi yine nergis ve bilezikleri de nergis alacak ve haftaya da YAGNUR geliyooo

  1. Ayyy çok sevindim Yağnur geri geliyor demek yasasının ???
   Çok teşekkürler güzel haber için Hayran kitlesi???

 27. Zaten belliydi bircanin gideceği puanı düşük ama yarın tatli zamanı bakalim ceyrek kimde zaten bilezik belli nergiste

 28. Hayır haftaya Yağnur gelmiyor siyah saçlı uzun bir gelin geliyor adını biliyorum ama söylemem pazartesi görürsünüz dediğim çikacak

  1. Zeynep haftaya gelmese bile Yagnur önümüzdeki haftalarda kesin gelecek
   Bide yarınki fragmani izledim Bircani Yagnur sandım sac rengi ve modeli Yagnunurunki gibi gozeri de renkli ama sanırım onun gözleri lens ve sanki Yagnura benzemeye çalışıyor Bircan??

 29. Ezgi ve Gülcan gitsinler istiyorum
  Mavis Prenses Yagnur geri gelsin istiyorum

   1. Ezginin iyi yemek yaptığını nereden biliyorsun kaynanalar lezzette yemek verdiklerini hiç sanmıyorum

 30. İSNTAGRAM HESABINA GELEN SAÇMA SAPAN YORUMLARDAN SONRA DM YE KAPATTIM VE CEVAP VERMİYORUM
  ÇIKMA TEKLİFİNDEN KALDIĞIM EVİN ADRESİNİ İSTEYENE KADAR ALAKASIZ YORUMLARDAN SONRA BU KARARI ALDIM BU ARADA GELECEK HAFTA BİLGİSİNİ HENÜZ ALMADIM

 31. Bune ya gidiyolar gidiyolar geri geliyolar artik sıkti bu program abidik kubik seylerle tartisiyolar cok numara oldugu belli bence bi dpzen gelsin artik programa ezgi jac kere geri geldi bir seferinde eleniyodu rumeysa gidince geri kaldi sANki o hafta sina elenecekmis gibi numara yaptilar insanlarla dalga geciyolar adeta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu