Gelinim Mutfakta

21 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Son Puan Durumu]

21 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Fenomenler haftasında bugün ilk bileziği kim kazanacak olması yarışmacılar arasında olduk prestijli bir olay. Ezgi her ne kadar rakiplerine göre bileziklere çok yakın olsa da bugün Gelinim Mutfakta 21 Şubat Cuma Puanları sırasında 4 puan gerisinde Elif’in olması nedeni ile işi çok zor. Not: bu hafta bilezikleri kim kazandı? sorusun cevabı yazının sonunda verdik.

=> 21 Şubat 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Cuma Son Puan Durumu sonucu henüz belli olmadı. ancak arşiv kayıtlarımıza göz attığımızda Perşembe sıralaması ile Cuma sıralaması arasında %98’lik bir benzerlik olduğunu görsek de iki güçlü yarışmacı Ezgi ile Elif’in aralarında sadece 4 puan fark olması, bizleri kesin konuşmamaya itiyor.

=> Gelinim Mutfakta 6 Mart Cuma Bilezikleri kim aldı? sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

21 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi görseli (Özlem & Nurten)

Kesin olan şu ki Ezgi’nin işi Elif’e göre daha kolay ama daha stresli. Ezgi Gelinim Mutfakta 21 Şubat Cuma günün birincisi olması halinde kesinlikle bu hafta bilezikleri kazanan gelin olacak. Ancak arkadan takip eden Elif ise Ezgi’nin hatasını kolladığı için daha az stresli olduğunu düşünüyorum.

Uzun zamandır Özlem’in fan gurubu yarışmacıları Özlem’in yeniden program dönmesi konusunda ısrar ediyordu. Geldiğimiz son noktada 21 Şubat Cuma bu hafta kim elendi sorusuna en yakın isim Özlem olması, fanlarını üzecek gibi duruyor.21 Şubat 2020 Gelinim Mutfakta 465. bölüm

Özlem zor şartlarda kendisinden beklenmeyecek bir başarı sergilediğini daha önceki yarışmalarından hatırlıyoruz. 21 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucun da yine yarışmada kalabilmek adına kaynanası Nurten ile el ele verip, elinden geleni yapacaktır. Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

Bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı kesinlikle Ezgi Yıldırım ile Elif Akçam ikilisinden birisi olacakken bugün kim elendi sorusunun cevabı da Özüm ile Özlem ikilisinden birisi olacak. Dikkat: Bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıkladık.Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseli

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını alan gelin olmak, Özlem ve Elif için çok önemli Özlem elenmekten kurtulmak için bir fırsatı kollarken, Elif de Ezgi’yi alt etmek için bir fırsat kolladıkları için bugün her iki yarışmacı çeyrek altını kazanmak istiyor.

Şu an için belirsizliğini koruyan bence hem 21 Şubat Cuma gelinim mutfakta kim elendi? sorusu oldukça önemli. Zira rakipleri Özlem ve Özüm’e zayıf halka gözü ile bakıyorlar. Özlem çok büyük konuştu. Eğer elenemez ise artık onu kimse susturamaz. Gelinim Mutfakta Kim Veda edecekBu hafta elenen yarışmacı kim olduğunu detayları ile birlikte ilk puanlamadan sonra yazının sok kısmında açıklayacağız. Bizleri takip etmeye devam edin. Gelinim mutfakta puan tablosu bu hafta sonuçları yazının en sok kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Cuma Puan Durumu (465. Bölüm)

Bu hafta fenomenler haftası desek de aslında Fatih Ürek bu durum böyle devam edebilir diyerek eski yarışmacıların zamanla tek tek geleceğini de açıklamış oldu. Hep hayal ettiğimiz ve acaba bu eski yarışmacılardan en güçlüsü kim olurdu sorusu artık cevabını bulacak. 17 Şubat 2020 günü başlayan bu hafta, 21 Şubat 2020 Puanlaması sonucu bugün bilezikler sahiplerini bulacak.21 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklayan Fatih Ürek

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Cuma puan durumu sonucun da Ezgi mi? Elif mi? sorusu bence kesin olarak yanıtını bulacak. Elif kin duyduğunda bunu davranışlarında ve yüzünden artık rahat bir şekilde okuyabiliyorum. Bu hafta Ezgi’ye kardı duyduğu nefreti nedeniyle yemeklerine odaklanamadı. Ancak sonradan iyi toparladı.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Gelinim Mutfakta 21 Şubat Toplam Puan durumu sonucun da eğer Elif bilezikleri almak istiyor ise aradaki 4 puan farkını kapatarak günün birincisi olmak zorunda. Aksi halde Ezgi her şart ve ortam da bilezikleri bugün alacak.

21 Şubat Cuma Haftalık toplam puan durumu sonucu henüz belli olmadan eleme potasına düştüğünü bilen Özlem; son bölümde Elif ve Çiğdem’i de kastederek şu sözleri sarf etti.

Eğer bu yarışmada kalırsam, korkun benden! Yarışmacı Özlem

Gerek bizlerin mail adresine gerekse bu yazılarımızın altına gerekse sosyal medyada Özlem’in hayranları çok fazla. Defalarca Özlem’in yeniden yarışmaya gelmesini istiyorlardı.21 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Elif ve Kaynanası

Özlem ise uzun bir aradan sonra ilk iki gün çeyrekleri alsa da sonrasında en düşük puanları aldığı için 21 Şubat 2019 Bilezikleri kim kazandı? Sorusunun cevabı olması beklerken elenme tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Gelinim Mutfakta Final

Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabını şu an için Ezgi olduğunu ama Elif son anların yarışmacısı olduğunu hala Çiğdem meşhur 1-1-2-5 puanlamasını henüz kullanmadığı için son ana kadar durum netleşmeyecek. 

21 Şubat Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucunda hem bugün çeyrek altını alan gelin  kim olduğunu hem de bugün günün birincisi olan yarışmacının ismi yazının en alt kısmında bulunan tabloya bakarak görebilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Cuma Puanları Yapacak Kaynanalar

Gelinim mutfakta 21 Şubat Cuma puanları öncesinde gelin hep birlikte son puan durumu hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Ezgi, ilk günlerde her ne kadar kendisini gösteremese de Çarşamba puanlaması ile zirvedeki yerini kimseciklere bırakmadı. Şu an 53 puanla ilk sırada yer alıyor. Ezgi eğer bugün, 21 Şubat gelinim mutfakta günün birincisi olursa, %100 bugün bilezikleri alan isim olacak. Gelinim Mutfakta 21 Şubat Cuma Günün Birincisi Olan Ezgi Yıldırım

Bugün 21 Şubat Cuma gelinim mutfakta puanlama öncesinde haftalık toplam puan durumu hakkında sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. İkinci sırada Elif Akçam’ın 49 puanla ve Ezgi’nin hemen 4 puan gerisinde olması nedeni ile halen bilezikleri kazanma ihtimali çok fazla olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Gelinim Mutfakta final bölümün de eleme potasının bir tık yukarısında ve 47 puanla Özüm’ün yarıştığını görüyoruz. Her ne kadar ilk hafta elenecek yarışmacı olarak Özüm işaret edilse de Özüm şu an için paşayı yırtmış gibi duruyor. Gelinim Mutfakta 21 Şubat Cuma Toplam Puan Durumu Açıklandığı An Özüm

Gelelim en son puana, yani bu hafta eleme potasında yarışacak ve fenomenler haftasında ilk elenme adayı Özlem oldu. Özlem Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu sonucuna göre şu an için 42 puanda olduğunu ve en yakında rakibine 5 puan gerisinde olması nedeni ile işi oldukça zor.

Gelinim Mutfakta 21 Şubat İzmir Bombası Tatlısı

Gelinim Mutfakta İzmir bombası malzemeleri

  • 2 yemek kaşığı tereyağı
  • 1 çay bardağı sıvı yağ
  • 3 Yemek kaşığı yoğurt
  • Tepeleme 1 tatlı kaşığı kabartma tozu
  • 5 su bardağı Kadar un
  • 1 kase kakaolu fındık kreması

İzmirliler bu tatlıyı çok iyi bilirler. Özellikle Kordonda bu tatlıyı satan harika mekanlar var. Bir gün yolunuz düşerse, kesinlikle uğramanızı tavsiye ederim. Not: 21 Şubat bugün çeyrek altını kim kazandı? sorusunun cevabı yazının en son kısımda verdik.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek İzmir yöresine ait bu güzel tatlının yapımı çok kolay gibi gözükse de aslında oldukça kritik püf noktaları olduğunu dile getirdi. Yarışmacı gelinlere İzmir bombası tatlısı için toplamda 45 dakika süre verdi. Bakalım bu sürenin sonunda bilezikleri bugün kim aldı? Çeyrek altını bugün kim kazandı? Merak etmeyin hepsinin tek tek cevabını vereceğim.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizce katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Puanları (21/02/2020 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Elif : 5
Özlem : 2
Özüm=> Ayten’in Gelini 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Elif  : =>Çiğdem’in  Gelini 5
Özlem : 1
Özüm : 2

*************************
” 21 Şubat 2020 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Elif : 2
Özlem: => Nurten’in Gelini 1
Özüm : 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelini 5
Elif : 1
Özlem : 4
Özüm : 4

*************************

Gelinlerin 21 Şubat 2020 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 1 2 2 5 10
Elif 5 5 2 1 13
Özlem 2 1 1 4 8
Özüm 3 2 5 4 14

************************

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17 Şubat – 21 Şubat Haftası) – Cuma

*************************
Ezgi    : 53 + 10 = 63
Elif      : 49 + 13 = 62
Özlem : 42 + 8 = 50
Özüm  : 47 + 14 = 61

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

21 Şubat Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ EZGİ

21 Şubat 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ ÖZLEM (ELEME OLMAYACAK)

21 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ özüm
Gelinim Mutfakta 21 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ özüm
21 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ özlem
*************************

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Cuma Fragmanı İzle

21 Şubat Cuma günü yarışmanın 465. bölümün fragmanı alt kısımda verdik. Bu haftanın final bölümü olan 21 Şubat 2020 Cuma fragmanı hemen alt kısımda sizleri beklemektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu