Zuhal Topal'la Sofrada

21 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Birinci Oldu? [Toplam Puan Durumu]

21 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Kayın validelerin ilk günden düşük puanlarla başladığı bu hafta, nihayet son bulacak. Büyük ödülü kazanacak gelin birazdan netlik kazanacak olsa da bizler son puanlamaya kalmadan 21 Şubat Zuma Zuhal topal’la Sofrada kim birinci oldu sorusuna yazının son kısmında cevap verdik.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 6 Mart Cuma Haftalık Puan Durumu sonucunda kim birinci olduğunu görmek için tıklayınız.

21 Şubat Cuma bu haftanın birincisi olmaya en yakın isim tabiki de son bölümde 33 puan alan Zehra Baysal olduğunu ama Ezgi Boğaz hala son sözünü söylemedi. Bakalım bugün Ezgi, kaynanaları 7 ve üzeri puan vermeye ikna edebilecek mi?

=> 28 Şubat Cuma Zuhal Topal’la sofrada Toplam Puan Durumu görmek için tıklayınız.

21 Şubat Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucunda kesin olan şu ki büyük ödül olan 15.000 TL değerindeki parayı Ya Özlem Boğaz alacak yada Zehra Baysal. Sonucu resmi olarak bekleyip göreceğiz desek de sizler yazının sonuna bakabilirsiniz. ;)Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseli

Sıra ile öncelikle yarışmacıların hafta başından beri aldığı haftalık puanları  vereceğiz. Sonra haftalık toplam puan durumu sonucunu aktarıp, bugün kim kazandı sorusunu  cevaplayacağız.

21 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

17 Şubat 2020 Pazartesi günü 345. bölümü ile başlayan bu hafta da sonunda final bölümü olan 345. bölümü ile karşımızda gelen programda son yarışmacı Ezgi Boğaz yarışacak. Ancak Ezgi’nin en az 34 puan alması gerekiyor. Oldukça yüksek puan olmasının yanı sıra kaynanaların ellerinde halen 3 puanların olması Zuhal Topal’la sofada haftanın final bölümün de kimin kazanacağı da ortaya çıkmış oldu.

21 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucunu beklemeden rahatlıkla bu haftanın birincisi olan gelini söylemek için kendimi zor tutuyorum. Zehra, son bölümde çok iyi yemekleri olmasa da 9 çeşit yemek yapması ve hızlı olmasından dolayı adım adım 15.000 TL’ye yaklaştığını görüyoruz. Zuhal Topal'la Sofrada 21 Şubat Cuma Kim kazandı - yazı görseli

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölüm de yarışan Zehra Boğaz için çıta 34 puan oldu. Bu da neredeyse imkansız bir puan olduğu için kazana gelin kendiliğinden ortaya çıktı. 

Kısaca bir aksilik olmaması halinde Zuhal Topal’la Sofrada bu haftanın birincisi son bölümde yani perşembe yarışmacısının kazanacağını düşünüyoruz.

Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puan Tablosu (17-21 Şubat)

Bu hafta tüm yarışmacılar bugün verilecek büyük ödül için kendilerini motive etseler de maalesef bir yarışmacı bugün 15.000 TL’yi kazanacak. Şu an için Haftalık puan tablosu açısında Perşembe günü yarışan yarışmacı liderliğini koruduğunu ve kendisinden önce yarışan tüm gelinleri elediğini görüyoruz.

Zuhal Topal’la Sofrada haftalık puan tablosu netleşmeden evvel kaynanaların ellerinde kalan ve verebilecekleri en düşük puanlar bakalım.

Kaynanaların Verebilecekleri En Düşük Puanlar

  • Gülseren: 5 
  • Fatma : 3 
  • Neriman: 4 
  • Şadiye: 3 

 Yukarıdaki puanlara baktığımızda 21 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucunu her an değiştirebilecek puanlar gelme olasılığı %100 olduğunu görüyoruz. Kaynanalar bir seçim yapmak durumunda. Ya 7-8-9 gibi puanlar kullanacak. Yada ellerinde kalan 3 puanları verecekler. 

17 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları

Fatma  4
Neriman  4
Şadiye  4
Sevgi  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM   22

**17 Şubat 2020 Pazartesi**

18 Şubat Salı Zuhal Topal’la Puanları

Gülseren  3
Neriman  6
Şadiye  5
Sevgi  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM   25

**18 Şubat 2020 Salı**

19 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları

Gülseren  4
Fatma  7
Şadiye  6
Sevgi  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM   30

**19 Şubat 2020 Çarşamba**

20 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Puanları

Gülseren  7
Fatma  6
Neriman  5
Sevgi  7
Zuhal Topal    8
TOPLAM   33

**20 Şubat 2020 Perşembe**

21 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Puanları

Gülseren  X
Fatma  X
Neriman  X
Sevgi  X
Zuhal Topal    X
TOPLAM   X

**21 Şubat 2020 Cuma**

21 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 17 Şubat Pazartesi Puanı (Elif Hilal Küçükkaya) = 22
  • 18 Şubat Salı Puanı (Nuray Altun) = 25
  • 19 Şubat Çarşamba Puanı (Nuray Altun) = 30
  • 20 Şubat Perşembe Puanı (Zehra Baysal) = 33
  • 21 Şubat Cuma Puanı (Ezgi Boğaz) = Henüz Verilmedi

Haftanın daha başında 3 ve 4 gibi düşük puanları kullanmaktan çekinmeyen kaynanalar, bakalım son bölümde yarışan geline ellerinde son kalan 3 puanları mı verecek? Yoksa hakkını mı verecek? Bekleyip, göreceğiz. Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı

Zuhal Topal’la sofrada bugün kim kazandı? Şu an için Perşembe günü yarışan ve çok iyi puanlar lana yarışmacı Zehra Baysal olduğunu ama Cuma günü yarışacak Ezgi için sadece 3 ve 7 gibi en düşük ve en yüksek puanlar kaldı. Bu nedenle en ufak farklı puan durumu %100 değiştirecek.,

Kaynanalar ilk günden tükettiği düşük puanlar, bugün 21 Şubat Zuhal Topal bu haftanın birincisi kim sorusuna kesin cevap veremiyoruz. Normal da 1 gün önceden haftanın birincisi ortaya çıkıyordu. Bugün yarışacak gelinin alacağı puanlar haftanın birincisini belirleyecek.

21 Şubat Cuma Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birincisi= Zehra Baysal (Şu an için)

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Şubat Cuma Fragmanı İzle

Zuhal Topal’la sofrada bugün kim birinci oldu sorusunun cevap bulacağı 21 Şubat Cuma fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. (345. bölüm fragmanı)

Zuhal Topal'la Sofrada 21 Şubat bu hafta kim kazandı?

Zehra Baysal 15.000 TL’nin sahibi oldu.

Zuhal Topalla Sofrada haftalık puanlar

Pazartesi Puanı (Elif Hilal Küçükkaya) = 22 Salı Puanı (Nuray Altun) = 25 Çarşamba Puanı (Nuray Altun) = 30 Perşembe Puanı (Zehra Baysal) = 33 Cuma Puanı (Ezgi Boğaz) = Henüz Verilmedi

Zuhal Topal'la sofrada Bugün

21 Şubat 2020 Cuma günü haftanın final bölümü olan 345. bölüm ile karşımızda olacak

21 Şubat Cuma Bu hafta büyük ödülü kim kazandı?

20 Şubat Perşembe günü kaynanalardan 25 puan sunucumuzdan ise 8 puan alan ve toplam da 33 puana sahip olan Zehra Baysal bu hafta 15.000 TL’yi kazanan gelin oldu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu