Kore Dizileri

21 Şubat Kralın Kızı 28. Bölüm Özeti Kraliçe Solhi’ye Karşı!

Solhi ve Solnan artık birbirleni görmüş, beklenen son yaşnamıştır yaşanmasına ancak Solhi yine yalan söyleyip ablasını kandırmıştır. Bakalım Kralın Kızı 28. bölüm özetinde bizleri neler bekliyor? İşte Kralın Kızı 21 Şubat özeti.

Solhi Solnan’ı kullanma derdindedir. Ona her defasında kraliçenin hiç de iyi biri olmadığını aşılamaya çalışır. Kraliçeyi çok seven Solnan ise öyle kuru laflarla ona inanmaya niyetli değildir. Durumu Dolim ile paylaşmadan kraliçenin nasıl biri olduğunu öğrenmeye çalışır.

Solhi’nin söylediği gibi birini öldürtüp öldürtemeyeceğini merak etmektedir. Dolim kraliçenin acımasız olabileceğini ve dilerse birini öldürebileceğini duyan Solnan acaba kardeşime de zarar verir mi diye düşünmekten kendini alamaz.

Solhi ise kraliçenin kendine karşı kötü davranmasını sağlayıp onundan saraydan uzaklaştırılmasını planlamaktadır. Kral’ın ona dokunmadığını ima eden bir hediye gönderen Solhi bu defa kraliçeyi çileden çıkarır. Kraliçe soluğu onun karşısında alır ve ağzına geleni söyler. Solnan da gizlice olanları izlemektedir ve kraliçenin kızgın olduğunda nasıl değiştiğine şaşırmaktadır. Solhi’nin de isteği tam olarak budur: kraliçe ile Solnan’ın arasını bozmak.

Solhi kraliçeden af dileyip ceza vermesini ister. Üzerindeki kıyafetlerini çıkaran Solhi kraliçenin kapısında soğukta af dilerken abla yüreği işte Solnan üşürse ölebilir diyor. Kraliçe ise o günü iple çektiğini söyler. Solnan kraliçenin ne kadar acımasız davranabileceğini görünce şaşırır. Solnan kardeşiyle ilgilenmesi gerektiğini fark edip yanına giderken kraliçe de ona 3 gün boyunca aç kalma cezası verdiğini söyler.kralın kızı 21 şubat özeti resmi Prensi ise Hae’nin suçsuz olmadığını sonunda öğrenir. Solhi’ye aşık olan Sado aslında prensesi kullanmıştır. Solhi da adama öylesine güvenmiştir ki kendisinin değil aslında ablasının gerçek prenses olduğunu anlatmıştır. Prens prensesin suçunu da ortaya çı8karmak için adama türlü işkenceler yapsa da adam ser verir sır vermez. Adam sırrı kimseye söylemeden ölür.

Prens yine de bunca olayın sorumlusu olan Solhi’ye kızınca en büyük desteği yine ablası Solnan verir. General Hae ise suçsuzluğu ispat edildiğinden kurtulur. Solhi ve Solnan’ın yanyana olduğunu ngören Hae bir şeyler düşünür. Kral ise kızgın bir şekilde Solhi’yi huzuruna ister. Sizce ona ne diyecek? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kralın Kızı 21 Şubatta Neler Olacak?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu