Gelinim Mutfakta

21 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Bugün Günün Günün Birincisi Netleşti!

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Pazartesi günün birincisi ve 21 Şubat Pazartesi puanları sonucu açıklandı! 21 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün kim birinci oldu? Haftanın ilk bölümünde Pazartesi Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 21/02/2022 tarihinde bugün çeyrek altını kim aldı? 21 Şubat Puan durumu sonucu bugün günün birincisi kim oldu? Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Hasret nasıl puanlar aldı? 21 Şubat Pazartesi çeyrek altını kim kazandı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 21 Mart Pazartesi Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (22/02/2022) 21 Şubat 2022 tarihinde , haftanın ilk bölümünde Deniz 19 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Yeşim 12 puanla günün sonuncusu olan gelin oldu.

=> 14 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Pazartesi Puanları ile Pazartesi puan durumu %100 belli olgunda, gözler Miyase, Yeşim ve Hasret’in puanlarının üzerinde olacak.

=> 7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için lütfen tıklayınız.

21 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hasret yarışmaya da artık tecrübeli olduğu için bu hafta finalinde elenip elenmeyeceği konusunda, bugün alacağı puanlarla önemli bilgi verirken, Miyase ile Yeşim’in bu hafta yine 10 bilezik için rekabet edecek.

=> 28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması için lütfen tıklayınız.

Bugün 21 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 21 Şubat Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta finalinde hem çeyrek altını hem de beş bileziği kazanan Yeşim, Miyase yarışmada olmadığı için altınları istemediğini söyleyerek dikkatleri üzerine çekti.

=> Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Yarışmadan Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

21 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile hafta çok iyi başlamak isteyen Yeşim, adım adım 10 bileziğin de böylelikle sahibi olmak, adım adım bilezik listesine de adını yazdırmanın hesaplarını yapıyor.

=> 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahi olan hasret, son hafta finalinde bilezikler verilmediği için eleme de olmadı. Bu fırsatı çok iyi değerlendirip, artık yarışmada adını duyuracak puanlar almak istiyor.

=> 24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de beklenmedik bir olay yaşandı. Miyase parmağını kesti. Acil olarak hastaneye kaldırıldı. Yeşim ise Miyase olmadan hafta finali yapıldığı için kazandığı beş bileziği ve çeyrekleri de kabul etmedi.

=> 23 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve puanları için tıklayınız.

21 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Sosyal medyaya Yeşim’in bu davranışı karşısında ikiye bölümün. Bir kesim Yeşim’in adil olduğunu, hak yememek adına dik bir duruş sergilediğini dile getirirken, bir kısımda izleyici de şu yorumu yaptı. İşte izleyici yorumu;

“Bana göre hepsi bir tiyatro! Gelinler oraya zaten altın almaya geliyor. Kazandığı altını kim kime verir ki” İzleyici Yorumu

Sözleri ile Miyase rakiplerini yarıştan düşürmek, özellikle kaynanalar yarıştan düşürmek için onları kıskandıracak önemli bir hamle yaptı.

=> 22 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Yeşim’in beş bileziği istememesi ve çeyrek altını da almasının arkasında bir tiyatro olduğunu dile getirenlerin sayısı hiç de az değil. Bakalım Yeşim kendi elleri ile bıraktığı altınları, 21 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alırsa, Cuma günü bıraktığı çeyrek altını da kazanmış olacak.

Yeşim’in altınları almasının arkasında bir çok izleyici, bunun arkasından büyük bir tiyatro döndüğünü ifade etmesi oldukça dikkat çekti. Bu olayı tiyatro olup olmadığını, Yeşim’in bugün altını alıp almaması ile %100 bağlantılı.

Yeşim eğer ki bugün Gelinim Mutfakta Puanlama esnasında, günün birincisi olup, Cuma günü almadığı çeyreği ve bugün Pazartesi çeyreğini birlikte alıp, toplamda iki çeyrek altını kazanır, üstüne de Cuma günü 10 bileziği alırsa, tüm bunların büyük bir tiyatro olduğu konusuna büyük bir şüphe bırakır. 

21 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Deniz ve Kaynanası

Yarışmayı an ve an izleyin bir çok kişi Nursel’in tavırlarına dikkat çektiler. Zira iki hafta önce Damla ve Yasemin Cuma günü yarışmadan hastalık sebebi ile ayrılmasını bahane edip, şöyle demişti. İşte sunucu Nursel’in Miyase’ye altın vermemek için sarf ettiği o sözler;

“Belki bugün Damla burada olsaydı, bu bilezikleri bugün aldığı puanlarla tamamlayıp, beklide bileziklerin sahibi olacaktı. Bu yüzden bu bilezikleri Miyase ve Yeşim 3′ e 2 şeklinde bölüşmenizi istiyorum. Bir dakika içinde karar veremezseniz beş bilezik de haftaya kalıyor! (860 Bölüm)” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile sunucu Nursel bilezikleri 2 puanla hak eden Miyase’ye vermeyip, Yeşim ile paylaşmasını istemiş, üstüne üstelik kimin daha çok puan aldığını paylaşma sırasında söylememişti. Aynı sunucu Nursel geçtiğimiz hafta finalinde Yeşim beş bileziği istemediğinden şöyle söyledi. Zira Miyase yarışmada Cuma günü yarışmadığı halde Nursel’in sarf ettiği o sözler; 

“Beş atın bileziğin sahibi Yeşim oluyor. (870 Bölüm)” Sunucu Nursel Ergin

Nursel Ergün Yeşim beş bileziği kabul etmediğinde, adalet vurgusunu öne sürdüğünde “Bu aynı şey değil” demesi, izleyici de büyük tepki topladı. Not: bugün Gelinim Mutfakta 21 Şubat Puanlama sonucunda, günün birincisi olup ve bugün çeyrek altını alan gelin yazının en sonunda açıklandı.

21 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Sunucunun benzer olayda farklı iki tavrı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Gözler sunucu Nursel’in bugün Gelinim Mutfakta 21 Şubat Pazartesi puanlaması sırasında, Yeşim’e vereceği puan mercek altına alındı.

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Pazartesi Puan Durumu

Haftanın birinci bölümü, 21 Şubat Pazartesi günü başlayacak. Haftanın birinci puanlaması Nursel Ergin’in vereceği, 21 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Haftanın ilk bölümünden sonra gözler, Gelinim Mutfakta 21 Şubat Pazartesi puan durumu sonucu üzerinde olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta üç yarışmacı ile yarışıp hak eden Yeşim, çeyrek altını almadı. Bugün Cuma günü almadığı çeyrek altını almak için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Deniz ile Hasret, bu hafta yarışmada kalmak için mücadele edecek. Miyase ise parmağına atılan dikişle yemeklerini yapmak için gayret gösterecek.

Miyase elindeki dikişlerle nasıl yemekler yapacağı, bugün 21 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, nasıl puanlar alacağı şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Pazartesi Puan Durumu Açıklandığı An Nurten ve Gelinin Hasret

Yeşim Cuma finalinde adil olmak adına istemediği beş bileziği bu hafta 10 bilezik olarak alabilmek için bugün 21 Şubat puanlaması sonucun da şu avantajları elde etmek için kolları sıvadı. İşte  Yeşim günü bu avantajları elde etmek isteyen gelinlerin ilk gün birinci olması halinde, elde edeceği o avantajlar; 

 1. İlk gün iki çeyrek kazanmak
 2. Cuma günü verilecek 10 bilezik için ilk günden hamle yapmak
 3. Puanlama olarak rakiplerini geride bırakmak
 4. Haftaya moralle başlamak
 5. Eleme potasından bir adım uzaklaşmak
 6. Elinin lezzetini kanıtlamak
 7. Rakiplerine kendisini kanıtlamak
 8. 10 bilezik için ilk hamleyi yapan yarışmacı olmak
 9. Puan durumu neticesinde birinci olmak
 10. Pazartesi günü altın alarak başlamak

Yukarıda ki avantajları elde etmek isteyen gelinler, ilk gün 21 Şubat Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda adeta çifte bayram yapmak için kolları sıvadılar.

21 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergün beş puanı kime verdi? Hasret kaç puan aldı? Kaynana Nurten kaç puan verdi? Pazartesi çeyrek altını kim aldı? 21 Şubat 2022 Pazartesi en yüksek puanı kim aldı? Bu soruların cevapları da hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Puanları (21/02/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

21 Şubat Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Miyase: 4
Deniz: 5
Hasret: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hayat’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 4
Deniz: => Hayat’ın Gelini 5
Hasret: 1

*************************
” 21 Şubat 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1
Deniz: 3
Hasret: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Deniz: 1
Hasret: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 2
Miyase: 1
Deniz: 4
Hasret: => Nurten’in Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 21 Şubat Pazartesi Toplam Puanlar

Yeşim 1 3 5 1 2 12
Miyase 4 4 1 5 1 15
Deniz 5 5 3 1 4 18
Hasret 2 1 4 4 5 16

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21-25 Şubat Haftası) – Pazartesi

*************************

Yeşim: 12
Miyase: 15
Deniz: 18
Hasret: 16

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

21 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DENİZ
Gelinim Mutfakta 21 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DENİZ (2 ÇEYREK)
21 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Şubat Salı Fragmanı İzle

21 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sonucunda bugün hem günün birincisi olan gelin. Hem de bugün çeyrek altını alan isim belli olacak. Dikkatler ise bir sonraki güne çevrilecek. İşte haftanın ikinci bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 22 Şubat Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

33 Yorum

  1. Merak etmeyin. Bu hafta 10 bilezik Yeşim’in olacaktır! Bilgi mi? Hayır ama tecrübe diyelim

  2. Yeşimin hakkini gine yediler yeşim o altini alipta hariryapaydin bilersikleride gine miyaseye didirecegin

 1. NURSEL yine yaptı yapacağını Yeşim’e her zamanki gibi 1 verdi. Galiba Yeşim’i NURSEL eleyecel 1 leri vererek.

 2. Miyase taraftarı olmama rağmen bence yeşime çok haksızlık yapıyorsunuz… aylardır damla miyase bilezik alıyor geçen hafta puanlar yüksekten hep yeşim maaş günü dediniz…

  1. BU HAFTA BİLEİZKLERİ YEŞİM ALMAZ İSE HERKESTEN ÖZÜR DİLEYECEĞİM! AMA ALIRSA BANA HAKLISINI DİYECEK MİSİNİZ?

   1. Ben geçen hafta içinde dedim geçen hafta bu haftayı bilmiyorduk yeşim bilezik alması gayet normaldi ki haftalardır almıyor

 3. Nursel Ergin asıl Miyaseyi kolluyor aynı durumda Miyase olsaydı Bilezikleri alırdı hiç öyle vicdan yapmazdı gerçi sonuç değişmez bu hafta gene neyapıp edip Miyaseye 10 Bileziği verecekler görün bak
  Ah yeşim ah sen gene vicdan yap

  1. yeşim vicdanıyla vazgeçmedi anlaşmalı olarak vazgeçti
   ayrıca ekip yeşim den vazgeçemiyor aralarında var bir durum ortaklık
   sunucu birleri verip açığı kapatmaya çalışıyorlar ama kapanmıyor
   var bir anlaşma

 4. miyase elin kesildi akillanmadin kendini dev aynasinda göruyon karsindakini kucumsuyon elenecek bir kişi varsa sensin miyase

  1. Yeşimi gözden çıkarmışlar. Geçen hafta birinci olduğunda bile 2 gün arka arkaya Nursel hanımdan 1 aldı. Bu hafta ilk günü en yüksek puan 1 nolu tabağa gitti.

 5. Yeşim sen miyase oynamadı diye geçen hafta bileziklerini almadın ama bu hafta sana acımıyacaklar haketmiyorsun

  1. Ben Nursel hanımın adil olmadığını düşünüyorum yeşim in yemeği bir kere olsun güzel gelmez mi

 6. FİLİZ HANIM BU SEFERDE MÜNECCİMLİĞE SOYUNDUNUZ GALİBA;YARIŞMACILARDAN BİRİNİ TUTUP DİĞERİNİ YERDEN YERE VURMAK NEDEN !SEN YORUMCUMUSUN SAYFA DÜZENLEYİCİ MİSİN ANLYAMADIK.MMATEMATİKTEN NE HABER !!!.

  1. filiz hanıma neden bu kadar yükleniyorsunuz sonuçta o da bir izleyici desteklediği yarışmacının olması normal
   sonuçta ekibin desteklediği yarışmacı var
   yeşim ekip sayesinde bunca zamandır orda
   yeşim yapamıyor yapamıyor

 7. cuma günü yaşananlar hepsi kurguydu
  miyase nin eli o kadar kötü kesilseydi bugün nasıl gelirdi çünkü elin içiydi
  yeşim in bilezikleri almamasida aynı şekilde 10 taneyi yeşim e vermeselerde ortak yaparlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu