Zuhal Topal'la Sofrada

21 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Rukiye Kaç Puan Aldı? Şükriye’nin Gelini Rukiye’nin Menüsü 21 Şubat Perşembe Puanları

21 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada bugün Rukiye yarışacak. Bu haftanın bence en renkli kaynanası Şükriye hanımının gelini yarışacak. Gerek anlattıkları ile gerekse saçındaki taç ile ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başaran aslen Tokatlı olan ama İzmir ilimizde ikamet eden ve herkesin yemeklerine bir şekilde mana üreten kaynana bu gün bakalım diğer rakiplerinden nasıl yorum alacak? Gelini Rukiye kaç puan alacak merakla bekleyeceğiz. 

=> 21 Şubat 2022 Pazartesi Yemekteyiz Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 129 bölüm de Şükriye’in, 7 yıllık evli gelini yarışacak. Kocası Rukiye’yi ilk gördüğünde ünlü ses sanatçısı Sibel Can’a benzettiğini ama gözlerinde lensi çıkartıp saçlarını başka renge boyadıktan sonra bu benzerliğin kalmadığından bahsettiler. Dikkat! [pembebuton]14 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 144 Bölüm[/pembebuton] de kim kazandığını görebilmek için tıklayınız. 

Her gün yeni bir yarışmacı ile karşımıza gelen ve bu gelinlerin ve kaynanaların kimler olduğunu merak ettiğinizi biliyorum. Bu sebeple önce 21 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Rukiye kim olduğunu sizlere tanıttıktan sonra kaynanası bu haftanın fenomen kaynanası hakkında edindiğimiz bilgileri paylaşacağız. En son kısımda ise Rukiye’nin menüsünü paylaştıktan sonra 22 Şubat Puanlama kısmını vereceğiz.

Zuhal Topal’la bugün yarışan Rukiye, kaynanasının ikazını dikkate almış ve kocası Oktay bey ile liste yapıp birlikte alış verişe gittiler. Bu hafta unutulan malzemeden dolayı düşük puanlar alan gelinler gibi olmamak için şimdilik tüm tedbiri almış gibi dursalar da kaynanalar en mükemmel lezzete bile 5 puan veriyorlar. Dikkatinizi çekmek adına 10 puan üzerinden puanlama yapıldığını söylemek istiyorum.

Bu gün yani 21 Şubat Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Rukiye’nin menüsü ve yemeklerine bakıp, buna kaynanalar ne dediğini ve nasıl puanlama yaptığını merak edenler için ayrıca bu yazının içinde bildireceğiz. Şimdi bu yazıda bizler size neyi anlatacağız ve neyi bu yazıda bulabileceğinizi yazalım. >Puanlar Yazının sonunda Verildi<

Zuhal Topal 21 Şubat Bu Yazının İçeriği

 • Şükriye’in Gelini 21 Şubat Yarışmacısı Rukiye Kim? Aslen Nereli?
 • Zuhal Topalla Sofrada kaynana Şükriye Kim? Kaç yaşında?
 • 21 Şubat Zuhal Topal’la Günün Menüsü (Rukiye’nin menüsü)
 • Kaynanaların 21 Şubat 2019 Perşembe Rukiye’ye verdiği puanlar
 • 21 Şubat Zuhal hanımın Rukiye’ye verdiği puanları bu yazıda bulabilirsiniz.

Haftanın dördüncü günü ve final gününe bir gün kala kendisini ünlü mankenlere benzeten kaynana Şükriye’nin evine konuk olacağız ve gelini Rukiye menüsünü yetiştirebilecek mi? Kaynanalar Rukiye’ye kaç puan verdiğini ve son kısımda Zuhal Topal kaç puan verdiğini bu yazıda bulabilirsiniz. Şimdi size gelinimizi tanıtma ile başlayalım. Not: 21 Şubat Perşembe Puanları Yazının Sonunda verildi.

21 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Rukiye Kim?

Perşembe günü yani bu haftanın dördüncü günü yarışmacısı olan Rukiye Topbaş; 33 yaşında ve 7 yıllık evli olduğunu aslen Tokatlı olduğunu açıklayan gelinimiz İstanbul da ikamet ettiğini söyledi. Yarışmaya kendisi katılmak istediğini ve bu durumu önce şaka ile başladığını daha sonra kaynanası ile durumu paylaşıp yarışmaya katılmak istediğini ve bu duruma ne dediğini sorduğunu, kaynanası da kocasından izin alıp yarışmaya katıldığını aktardı. Dikkat! Zuhal Topal’la Sofrada 21 Şubat Perşembe Puanlama kısmı tablo halinde yazının son kısmında verdik.Zuhal Topal'la sofrada Bugün 21 Şubat Perşembe Rukiye ve kaynanası Şükriye

Şükriye Topbaş, eşi Oktay bey ile tanışma hikayesini Oktay bey şöyle anlattı; Tokatlı olduğu için sosyal medyada kimleri tanıdığına bakarken Rukiye’yi gördüğünü ve Sibel Can’a çok benzettiğini hemen mesaj gönderdiğini uzun uğraş sonucunda araya ailelerin girmesi ile bu mutlu evliliğin kurulduğunu söyledi. Oktay bey ayrıca güzel sesi ile dikkatleri çekmeyi başardı.

Bayan kuaförlüğü yapan ama sahnelerde olmak istediğini de açıkladı. Şimdi kaynana Şükriye hanım hakkındaki bilgileri paylaşalım. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 21 Şubat Perşembe Puanları Yazını sonunda tablo halinde verdik.

21 Şubat 2019 Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Şükriye Topbaş Kimdir?

Haftanın dördüncü günü yarışan, Rukiye’nin kaynanası Şükriye Topbaş; aslen tokatlı olduğunu ve İzmir de ikamet ettiğini iki evladı olduğunu biri kız diğeri oğlan olduğunu 3 tanede erkek torunu olduğunu açıkladı. Kendisini bu sofranın kraliçesi ilan eden ve ilk günden beri tacını giymeden gelmeyen kaynana bu gün de kafasında tacını eksik etmedi. Kocasının çok kıskanç olduğunu ama buraya gelinin isteği ve bir anı olsun diye gönderdiğini açıkladı. 

Şimdi Rukiye’nin 22 Şubat Perşembe günü yaptığı yemekleri açıklamaya sıra geldi. Günün menüsünü açıkladıktan sonra 21 Şubat 2019 Zuhal Topal’la Sofrada puan kısmını aktarmaya geçeceğiz.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Şubat Rukiye’nin Menüsü

 • Zeytinyağlı barbunya pilaki
 • Havuç tarator
 • Tavuk salatası
 • Ispanaklı börek ve patates kroket
 • Güveç kapama
 • Pirinç pilavı
 • Mevsim salatası
 • Muhallebili çilekli kadayıf çanakları

Sekiz çeşit yemeklere bakan kaynanalar daha tatmadan kolay olduğunu söyleseler de 8 çeşit yemeği 2,5 saatte çıkarmak oldukça zor ama kaynanalar kendi gününde yapılan yorumların acısını almak istiyor. dün şunu gördük ki hatasıza yakın bir yemek yapıldığında iyi puanlar da alınabiliyormuş .Dün bunu bizzat gördük. Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat Cuma Puanları[/mavibuton] için tıklayınız.

Perşembe günü yarışan Rukiye’ye kaynanalar kaç verdiğini yani Zuhal Topal’la Sofrada 21 Şubat Puanları açıklandığı bölüme geçelim. Burada hem kaynanaları n puanlarını hem de mavi renkli olarak Zuhal Topal bugün Kaç Puan Verdi sorusunu cevaplayacağız.

Zuhal Topal’la Sofrada Puanlamalar (18-22 Şubat) Rukiye’den Daha Önce Yarışan Gelinlerin Puanları

18 Şubat Pazartesi Metanet’in Puanı: 23
19 Şubat Salı Fatma’nın Puanı: 17
20 Şubat Çarşamba Ebru’nun Puanı: 25

Bu hafta %90 ihtimalle Ebru 10.000 TL’yi alacaktır.

Şükriye’nin Gelini Rukiye’nin Puanı 21 Şubat Zuhal Topalla Perşembe Puanları

Satı  3
Necla  4
Serpil  5
Şengül  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM   23 

**************************.

Zuhal Topalla Sofrada 21 Şubat Rukiye’nin Yarıştığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Selam Zuhal hanım şimdiye kadar yarışan kaynanalar hiçte anlayışlı değil yemeyin tadına tuzuna bakmadan yorum yapıyorlar birbirine bakıyorlar o gelinime bunu dedi bende ona derim anlayış yok bu haftada taçlı kraliçe eksikti oda katıldı mutfak karışık hepsini kınıyorum ne olur yaşlı başlı insanlarsınız anlayışlı olsunlar zuhal hanım ABD de selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu