Kördüğüm

21 Temmuz Cumartesi Kördüğüm 349. Bölüm Özeti Yuvraç’ın Gerçek Yüzü Ortaya Çıktı!

Hint dizilerin belkide en soluklu olanlarında bir tanesi olan, kördüğüm 349. bölüm özeti vereceğiz. Bu bölümü 21 Temmuz Cumartesi günü kanal 7 ekranlarında olması bekleniyor. Kördüğüm 21 temmuz özeti iki başlık halinde anlatılacaktır.

Kördüğüm 349. Bölüm Özeti (21 Temmuz Cumartesi)

21 Temmuz kördüğüm 349. bölüm özeti ilk iki partın özetini okumaktasınız. Bölüm Maiyya ile Meethi’nin ekrana gelmesi ile başlar. Maiyya okuduğunu anladığını zannetse de yanlış yaptığını fark eden Meethi gerçekte nasıl yapacağını gösterir. Maiyya ise bir an şaşırır. Meethi’den böyle bir yardım beklemediğinden dolayı çok da garibine gider. Tam da bu sırada kapı çalar. Gelen yakışıklı Rathod’dur. Bay yakışıklı Sankrant ile Akash’ı evinde vereceği bir parti için davet etmeye gelmiştir.

Sankrant Ambika gibi bir yıkımdan sonra toparlanması oldukça zaman alacak. Rathod da bunun farkında o yüzden özellikle Sankrant’ın gelmesini istedi. Sankrant ısrarları kıramadı ve Rathod’un davetini kabul etti. Rathod gelmişken Ambika’yı göremeye gittiğini Meethi ile paylaşır. Karakolda değil aslında akıl hastanesinde olması gerektiğini baba olmanın verdiği sorumlulukla ilgilendiğini söylerken Meethi ilişkisi olmadığı Ambika hakkında konuşmak istemediğini söyler.

Mukta’yı Beklerken Visnhu Geldi! Kördüğüm 21 Temmuz Özeti

Arkadaşlar dengesiz bir tane değil ki bir de Yuvraç var ve kafayı Mukta ile bozmuş. Onu restorana davet etti. Mukta geleceğini umarak ondan önce restorana gidip güzel bir masa hazırlattı ve dört gözle Mukta’yı bekliyor. Bir taraftan da alkol almaya başladı. Her geçe ceza evinde Yuvraç’ın hayatını mahveden kadın olarak hep hatırladım. Beni bitireni bende bitirmeye söz verdim diye kendi kendine konuşur. Tek derdi mahvetmek değil. tecavüz ederken annesi Iccha gelmiş ve Mukta’yı Yuvraç’ın pençelerinden kurtarmıştı.

Yuvraç bunun acısını almak için beş yıl beklediğini ve o gece tam olarak yapamadığını, bu gece yapacağını söyler. Sapık Yuvraç Mukta’ya tecavüz edeceğini düşünürken birden Visnhu gelir. Yuvraç sapıkça gülümserken birden karşısında Visnhu’yu görünce yüzündeki gülümseme kaybolur. Burada ne yapıyorsun diye sorsa da Visnhu sen burada birisinin karısını mı? bekliyorsun yoksa gibilerinden direk konuya girer. Yuvraç yok falan dese de ikisi arasında kavga çıkar.

Her ikisi de bir birine vurur. Yuvraç, Visnhu’nun kafasında şişe kırar. Visnhu da eline sandalye alıp Yuvraç’ın kafasına vururken Yuvraç’ın kolunda ki “Y.B” yazan dövmeyi görür ve hemen Yuvraç Sing Bundella olduğunu anlar. Sen Ichcha’nın oğlusun. Bunu herkese anlatacağım diye haykırmaya başlar. Yuvraç ise bir an önce Visnhu’dan kurtulmaya çalışır ve çevreden yardım ister.

Yuvraç’ın Gerçek Yüzü Ortaya Çıktı 21 Temmuz Kördüğüm Özeti

Vinshu olay yerinden ayrılır ve hemen Mukta’yı arar. Ancak Mukta telefona bakmaz. Visnhu tüm gerçekleri Mukta’ya bir an evvel anlatması gerektiğini, Yuvraç’ın ne kadar tehlikeli olduğunu bilir ve hızla Mukta’nın yanına gider. Yuvraç’ın yanına da iş yerinde ki müdür gelir. Tüm foyası ortaya çıktığını bir an evvel burayı terk etmesi gerektiğini söyler. Müdür ona bu halde hava alanına gidemeyeceğini, yüzündeki kan izlerini temizletip tedavi ettirmesini, ardın üstünü başını değiştirmesi gerektiğini söyler. Yuvraç istemese de müdürün söylediklerini kabul eder. kördüğüm bölüm özetiVisnhu eve gelir ama Mukta’yı bulamaz. Üzerindeki kanı temizler ve yeniden Mukta’ya telefon eder. Bu sefer Mukta telefonu açar ama sesten Mukta hiç bir şey anlayamaz. Meethi ile Akash da Rathod’un davetine hazırlanırken Ambika yüzünden karakol da tanıştığı kadının çığlıkları kulağında devamlı yankılandığını bu durumu çözmek istediğini ve partiye gitmeden bu durumu yetkililere bildirmek istediği söyler. Akash da gitmeden karakola uğrayabileceklerini söyler. İkili karakola geldiler. Durum hakkında şikayette bulunurken konu annesinden ve Yuvraç dan açılır. Akash isterse Yuvraç ile görüşebileceğini söyler. Ancak Meethi kesinlikle onun yüzünü dahi görmek istemiyorum der. 

Yuvraç yüzündeki arbededen kaynaklı yaraları temizletmek ve tedavi ettirmek için doktorun yanına gelir. Bu sırada oradan geçen müfettiş kavga edip etmediğini sorar. Yuvi de hemen kavga etmediğini, patide eğlenirken ayağının kayıp düştüğünü ve bu hale gediğini söyleyip, müfettişi kandırır. Diğer taraftan foyası ortaya çıktığı için yüzündeki yara bereleri temizleyip uçağı kaçırmak istemez.

Visnhu Gerçekleri Mukta’ya Söyleyebilecek Mi? Kördüğüm 349

Rathod parti mekanında Tapasya ile gelir. Tapasya etrafa bakınırken Mukta’yı görür ve kendisi için ne sürpriz hazırladığını sorar. Ancak Mukta daha zamanı var der. Akash ile Meethi de parti alanına gelir. Tapasya herkes geldi sürpriz ne diye bir kez daha Mukta’ya sorar. Ancak Mukta annesine sabırlı olmasını söyler. Kutlama başlar. Çiftler yüksek sesli dans müziği eşliğinde dans ederken Visnhu parti mekanına gelir. Gözleri Mukta’yı arar. Kalabalıkta uzun süre bir birlerini göremezler. Sonunda ikili bir birlerini bulur. Mukta telefonda ne söylediğini sorar. Visnhu bağırarak Yuvraç’ı anlatmaya çalışır ama müzik çok gürültülü olduğu için Mukta gene duyamaz. Sonunda müzik kesilir ama bu sırada Yuvraç, Visnhu’nun kafasında şişe kırdığı için başında şiddetli bir ağrı oluşmuştur.

Müzik durunca Visnhu’nun birden kafasındaki yara ağrır ve Visnhu neden burada olduğunu unutur. Mukta odaklanmasını ve bu yaranın nasıl oluştuğunu hatırlamasını ister. İkiliden uzakta Meethi de Tapasya’ya Rathod amca sana çok çapkın bakıyor der. Tapasya da bu lafları kendisinden küçük birisinden duyunca utanır ve yüzü kızarır. Visnhu olayı bir türlü hatırlayamadı. Mukta eşini yalnız bırakıp kutlamalara daldı. Mukta sahneye çıkıp ilk dansı yapmak üzere annesi Tapasya ile babası Rathod’u sahneye davet etti. Kördüğüm 349. bölüm özeti ilk iki partı burada son buldu. Son iki partı gün içinde ekleyeceğim. Filiz.

21 Temmuz Cumartesi Kördüğüm 349. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

91 Yorum

 1. Coook tesekkur ederim FILIZ KARDESIM eline guller bitsin hep mutlu ol janm saol
  ARKADASLAR HEPINIZE GUNAYDIN

 2. Filiz abla coook ama coook tesekur edrim abla ama sandan ricam lutfan benimlede ilgilan ne olur lutfaaaaaaaaaaan ????

 3. HERKESE GÜNAYDIN NASİLSİNS KİZLAR
  ÇİÇİGİM ABLAM NASİLSİN İYSİNDİR UMARİM KENDİNE İY BAK O GÜN BEN TEYZEMLERE GİTMİŞDİM YOL UZUNDU YORULMUŞDUM
  BAHARCİM BENDE SENİ SEVİYORUM KİZ NE ZAMANDİR SOHBET ETMİYORUS SENİNLE YA
  MANİÇA KİZ İZLE ALİŞİRSİN ÇOK GÜZEL YA AŞKA YOLCULUK BİDE BU DİZİDE TARİH VE SEVGİ KARİŞMİŞ VE HARİKA OLMUŞ

 4. Selam Leylam zeynep kardeslerim imisinz
  Kizlar ben turk sarkilari cook sevyorum ESASI MUSTAPA CECELIN SARKILARNI VE IREM DERYCI VE ALEYNA TILKI YALNIZ CICEK SARKISINA BAYILYORUM BIDE EZO SARKILARNI BIDE FERHAT GOCERIN SARKILARNI benden bu kadar kizlar ben sarki dinlemeyi sevyorum bide ilahi dinlemeyi bayilyorum MAHER ZAIN.ABDYRAHMAN ONUL.MUSTAPA GUNESDOGDU.SOLARIN ILAHILERNI COOK SEVIYORUM BEN…HATDDA INTDEN YUKLEDIM BEN ILAHILERNI BENDE 83 SANI ILAHILER VAR BEN SEVIYOM A SIZ SEVEN VARMI ILAHI

 5. Gunaydyn kizlar herkese selam. Bu kordugum dizisi gercekdende kordugum valla bide sapyk ustune sapyk bitmek bilmiyor bu sapyklara basga yerde olay yokmu acaba bir turli insanlary kendi hallerine burakamadylar yediler bitirdiler.

 6. Günaydın kızlar hayırlı sabahlar nasılsın

  Nuranaay Zeynep Leyla yusra
  Sizlerede gunaydın

  Yusra sana hediyem ?????????bu çiçekler

  Ay kızlar ben bu bölümü izledim

  Sonra bunlar hepsi birbirleriyle nas ediyorlar

  Bir ara akasla mukta nas etmeye başlıyorlar ve visnu onlara bakıyor birden gözünün önünde akaş yuviye dönüştü sannediyorku o yuvi

  Ve hemen kolundan tutup çekiyor bir kenara

  Ne konuştuğunu anlamadım ama iyi birşeyler söylemediği kesin akaş elini sıkıp duruyordu ve sonunda vusnuya bir tane patlattı vişnu muktanın ayakların dibine düştü

  Herkes çok oldu niye akaş böyle birşey yaptı diye akaş herşeyi söyledi tabi vişnu yine herşeyi unuttu ve herkes vusnuya inandı arkada yalancı durumuna girdi ordan ayrıldı

  Ve daha olaylar olaylar

  Hade görüşürüz ??

 7. ?Günaydın?

  ?Günaydın?

  ?Günaydın?

  ?DENİZİM KANKAM?

  ?BITANEM? NURTANEM? CANTANEM?

  Nasılsın kankam bıtanem.. Kurs tatil oldu demek..karnen nasıl çubuk söyle ??????

  Dün benden sonra yazmişsın ama hiç fırsat bulamadım gırıp okumaya misafirliğe gıttik ama oğul sonrası yemek falan fılan derken kendimi yatağa zor atıyorum valla Ulubey bile benden sonra uyuyor ???

  Sen neler yaptın..kaç asır oldu görüşmeyeli en azından bana öyle geldi çok özledim seni ben ??? bugün de yokum bırda yazamam… Pazara gıdecez sonra ablam gelecek bize..

  Sonra görüşürüz DENİZİM… ?????

 8. Ne zaman gökyüzüne bir nefes, bir dua gönderdin de ardınca ona benzer iyilik görmedin?
  ❤❤❤Hz.Mevlana
  ….. HEPİNİZE GÜNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR Mutlu Huzurlu Bi Gün Geçirmeniz Dileğiyle Nasılsınız Hepiniz İyisinizdir İNŞAALLAH

 9. ZEYNEPCİM Günaydın hayırlı Sabahlar Hamd olsun Iyiyim Balımm.
  Sen Nasılsın İyimisin Dün Bütün gün Yokdun Tatlı Dillim

  NURANAAY Kardeş Sanada günaydın hayırlı sabahlar
  … LEYLA YÜSRA HALİMA Sizlerde Günaydın Kızlar

  SALİHA Ablam Günaydın hayırlı Sabahlar Nasılsın Melekimiz Nasıl Bitanem

 10. AYSEL Ablam Bize Günaydın Selam Yokmu. Şaka Yaptım Nasılsın İyimisin Canım Oğlun Nasıl

 11. MANYAM ALMİRAM İnceye Rk Madhu İçin Söylediklerinize Katılıyorum Bu Konuda Konuşmak istemiyordum O’ndan Susuyorum Çünkü İnceyle Ben Defne Bu Konuda Çok Konuştuk Baktıkki İncenin Deiklerine Biz İnanmıyoruZ İncede Bizim Söylediklerimizin Tersin Söylüyor Sultanı övüyor Rk Kötü Diyip Duruyor Elin Hintlileri İçin Kavga Çıkmasın Huzurumuz Bozulmasın Diye Defnemde Bende Konuyu Kapattık Artık Ama İncem Bi türlü Elin İmansız Hintlisini Övmekten Vazgeçmedi Ha…

 12. Kızlar Bu Gün İşlerim Çok Öğlenden Sonra Ara ara Gelirim Hadi Allah’a Emanet olun Görüşürüz

 13. Mereba janlarm MELEK iymisin Saliham kizin Melegin iymi janm Allah yardimcin olsun… Gulcicegim sen nasilsin kardesim ben iyim
  kizlar hepiniz iymisinz nasil gidyoo bu sicaklik ooffff Allah gorasyn bena dayanmiyorum kizim Nuranajanda dayanmiyoor eee siz nasil

 14. ????CANIM ARKADAŞLARIMA

  ?????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ?????????GÜNAYDIN

  NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR NE YAPIYORSUNUZ HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞLARIM

  ??????????
  AYSELİMMM
  ??????????
  ELOŞUMMMM
  ??????????
  FİLİZCİM
  ??????????
  DEFNEMMM
  ??????????
  NURDANIMMM
  ??????????
  MELEGİMMM
  ??????????
  KARDELEN A♥A
  ??????????
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ?????????
  NAZIMM
  ?????????
  HELİNİM
  ?????????
  RUYAM
  ?????????
  GÜLÇİÇEGİM
  ?????????
  ZÜLEYHAM
  ???????????

  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 15. Uyuyanlara , uyumayanlara , kahvalti sofrasinda olanlara , masa başinda çalişanlara üstüne alinan herkese kocaman GÜNAYDIN
  ???
  Dediğim gibi Y.B yorumlari olmasa şaşarim zaten . Varmiş hiç ama hiiiç şaşirmadim ??
  Ben artik bu konulari kapatmak istiyorum çünki gerçektende çok sikilmaya başladim herkes savunmak istediğini savunuyor herkes görmek istediğini görüyor bende bildiğim kadari ile doğru bildiklerimi söylemeye çalişiyorum söylemek istediğim fazla şey var ama kendimi net ifade etmeyip kalp kirici olup çirkinleşmemek için bu kadarini söyliyorum bu Y.B hakkinda , Sultan hakkinda , R.K hakkinda ve Madhubala hakkindaki son yorumum okur diye umuyarak ki son yorum olacağini sanmiyorum ve başliyorum ???
  ÇIÇEĞIM seni anliyorum canim tabi emin olmadan konuşmak doğru değil . Evet artik benimde kafama takmamam lazim ??
  Öylemi o zaman Rüya ablam çabucak döner aramiza işleri hal edip tabi onu özledim ❤❤
  AŞKIN o Sultanin aptalliğindan R.K taniyor o zaman neden onun gazina geliyor ???
  INCEM R.K in psikopat , ruh hastasi , kafadan çatlak olduğunu bir tek Sultancilar düşüniyor cümle alem biliyor diye abartmişsin ??
  Ayrica Madu satilik değil babasi için yapti ne yaptiysa !
  Sitemkar konuştuğumu düşünmiyorum sadece duygularimi ve fikirlerimi söyledim kirici olduysam özür dilerim bazi konularda kendimi net ifade edemiyor olabilirim o yüzden çirkinleşmemek için susuyorum yoksa bende şizofren , ruh hastasi , kafadan çatlak gibi cümleler kurabilirim ??
  Ben Sultan ve Bujanin Holi bayramindaki duellosundan bahsetdim o bölümde Madu korudu Sultani korumaz olsaydi başina gelmeyen kalmadi kizin .
  Haha Sultanmi ölümden korkacak son kişi ?? Allah aşkina korkmadiğimi içinmi tir – tir titriyorkan R.K duygu sömürisi yapti R.K biz kardeşiz bizi düşman eden Madu asil ölecek olan o, o olmasaydi çok iyi geçinebilirdiğinden saçmaladi sirf ölmemek için yapti ancami aklina geldi üveyde olsa R.K in onun kardeşi olduğu . Sultan hak etdiği gibi öldü . Korkağin teki bir kadinin arkasinda saklandi kendini öldü gösterip hep tehdit etdi Madu’yu R.K öldürürim diye. Sultan kahramanliktan , erkeklikten bahsedecek son kişi bile değil ????
  Aşkin ve senin yazdiklarini doğru bulmuyorum tatlim . Ben yeterince dikkatli izliyorum dalsamda kalsamda aksine bence sen Sultana dalip olaylari kaçiriyorsun ? Daliyorsun ve kafanda ekranda olmayan şeyleri kuruyorsun bilmem R.K ile Madu evlenmeden onca halt yemişte bilmem ne biz görmedik öyle sahneleri aralarinda yastik olduğunu gördük sadece ✌✌
  ALMIRANIN söylediği gibi R.K Deepali’yi umursayip adam yerine koysa keşke düşünirdim R.K ona nispet yapip evleniyor diye ama öyle değil R.K gözünde Deepalinin 3 kuruşluk değeri yok neyin nispetini yapsin allah allah. Ayrica Sultan Madu’ya aşik oldu psikopatlaşti , çirkinleşti ! Gözü ne annesini gördü ne oğlunu . Oğlu ölümi yaşiyormu haberi yok bozmuş kafayi Maduyla psikopat manyak . Birde diyorsun Madu ona cilve yapti Madu ne yaptiysa insanlik adina yapti Sultan gelde bana aşik oo beni R.K dan ayir demedi her şeyi Sultan kendi kafasina göre yapti kafadan çatlak olduğu için ?✌ Ölüm vakti geldiğinde unutdu aşkini herşeyini . Nefret etdiği birine ölmemek için yalvardi Sultancik. Ama yemezler canim benim .
  ZEYNEP tamam canim izlemeye çalişiyorum diyeli ??
  ÇIÇEĞIM ve ALMIROŞUM size Y.B hakkindaki yorumlarinizda aynen 100 -de 100 katiliyorum haklisiniz her kisminda ??
  ALMIROŞ çok doğru söyledin canim biz R.K ve Madu’nun evlenmeden beraber olduklari bir sahneyi görmedik evlendikten sonra oldu çocuklari filan yine ne varsa . Görmediğimiz sahne tabi çekilmemiştir. Böyle sahneyi görmek için bizede Sultancilar gözü lazim canim ??
  ÇIÇEĞIM konuyu bende kapatmak istiyorum ama illa kapanmasin diyorlar ama bu benden son yorun olucak gibi . Y.B konusunda tabi.

 16. ??????AYSELİMMM

  ??Türkçe:Günaydın

  ??İngilizce:Good morning

  ??Fransızca:Bonjour

  ??Almanca:Gutenmorgen

  ??Arapça:Sabahül

  ??Yunanca:Kalimera

  ??Arapça:Sabahül hayr

  ??Kürtçe:Rojbaş

  ??Azeri:sabahınız xeyir

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ bak seni ne kadar özledim kız kurs iyi geçti ama orda çok kıçık KIZLAR var kendini birşey sanıyorlar bende çok çalıştım artık kalıp çıkarta biliyorum canım paşama bak seni uyuttu AYSELİM paşam nasıl iyi mi yaramazlık yapıyormu sana alıçtımı CANIM çok konuştum ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM VE ÇOK ÖZLEDİMMMMM

 17. ???????
  .
  ???????
  H E P İ N İ Z E
  ???????
  ???????
  .
  Koskocaman TÜNAYDIN
  ???????
  ???????
  NASILSINIZ

 18. ZEYZOM
  HALİMA ABLAM
  MELEK ABLOŞ
  NURANAY ABLAM
  GÜLÇİÇEK ABLOŞUM
  YÜSRA
  BAHAR
  DENİZİM
  AYSEL ABLOŞUM
  .
  ??????????????
  Sizlerede günaydınnn

 19. NURANAAYCIM Hep İyi Ol Hamd olsun Iyiyim Bende. Kızın Şimdi Daha İyimi Bi Ara Hasta Demiştin
  ….
  MANYAM Sanada Günaydın Beni Anlamana Sevindim Canım. Valla Manyam Ellerine Sağlık Ne Yazdıysan Doğru Yazdın Yazdıklarının Hepsini Defnemle Zülişimle Bende Harfiyen Yazmıştık Ama Anlyana İki Cümle Yetiyor Artık Ben Konuyu Açmak İstemiyorum Seninde Konuyu Kapatmana Sevindim Canım

 20. Ateşin altın ve gümüşün paslarını giderdiği gibi , bir müslümanın hastalığıda onun günahlarını giderir.

  ?? Hadisi şerif ??

  ?????

  Hayırlı günler hatun kişilerim nasılsınız bakalım

  ????

  HELİNİM nasılsın ablasının gülü

  ????

  GÜLKIZ nerdesin ne işin var senin bakam

 21. ???DENİZİM Sanada Günaydın Hayırlı Sabahlar Birtanem. Teşekkürler Elhamdülillah Ben Iyiyim Sen Nasılsın Neler Yapıyorsun Kardeşim

 22. NURDAN Ablam Geldim Sanada Hayırlı Günler Canım benim. Abla Hani Söylemiştim Ya Abimle Yengem Ayrıldılar Diye Mahkeme kararıyla Boşanmadılar Daha Kaç gün içinde Kaliba tamamen boşanacaklar O’ndan Yazamadım Misafirimiz Var. Sen Nasılsın iyimisin Kardeşim

  HELİNİM Ablasının Güzeli Nasılsın iyimisin

 23. GÜLKIZ hoş geldin. Nasılsın ben bu MADU RK SULTAN üçlüsünden gına geldi hiç sevmem bıktık iki yıldır bitmedi bu saplantılı dizi ??? keşke hiç yayınlanmasa da bizim bile hafızalarımıdan silinse ?????. İNCEmm darılma bana gerçekten çok sıkıldım bu bermuda şeytan üçlüsünden????

 24. Seninde İNCEminde hadislerini ayetlerini dualrını hz Mevlana sözlerini seviyorum GÜLKIZ ellerinize sağlık buranın güzelliği burda her konuyu konuşabiliyoruz. ☺️☺️☺️☺️

 25. Hoş Buldum NURDAN ablam Hamd olsun Iyiyim. Valla Canım Aynen Bende Rk Sultandan Bıktım Artık Sohbet Bi Kapanmadı Gitti Elin Hintlilerinden Kına Geldi Artık. Bende Artık Konuşmak istemiyorum Rk Sultandan

 26. GÜLKIZ zor bir durum ALLAH yarr ve yardımcınız olsun. Abicinin eski eşi sorun çıkarıyormu nafaka falan varmı Azerbaycanda birde çocukları yoktu dimi ??? tabi doğru hatırlıyorsam

 27. Beğenmene Sevindim NURDAN Ablam Evet Bende İncem Ve Senin Yazdığın DÎN-İ Duaları Hadîs-i Şerifleri Mevlânâ Sözlerini seviyorum Arada Saliha Ablada Yazıyor Onun Yazdıklarıda Güzel

 28. SALİHAMM Melek nasıl bugün. İnterneti mi bitmişti be sanki öyle bir gözüme çarptı. ???

 29. Çok Saoll NURDAN ablam Evet Çok Zor Bir Durum Ailemle Perişan olduk Naptıksa Vazgemedi Abim Yengem Pişman Olmuş Aslında Abimle Tekrar Birleşmek istiyorda Abim Çok İnatçı Bitti Dedimse Gerisi Yoktur Diyor Çocukları Yok ALLAH Hayırlısı Neyse Onu Nasip etsin Haklarında İnşAllah

 30. ALLAH ın en sevmediği helal boşanmaktır. Hakkınıza hayırlısı olsun. Ne diyelim GÜLKIZ

 31. NURDAN abla Saliha Abla Akşam İnternet Pakitinin Bittiğini Söyledi Evet Ama Sabah Bizlere Selam vermiş Belkide Bugün Bitecek Neti İnşAllah Melek İyidir

 32. Haklısın NURDAN ablam Annem Babam Çok Çabaladı Abimi Vazgeçirmek İçin De Nafile İşe Yaramıyor Yengem Moskovaya Gitmek istiyordu Ailesiyle Birlikte Abimide Götürmek istediler Abimde Çok Kızdı Aslında İlk Önce Neden Ayrılmak istediklerini Söylemiyordular Babam Abime Kızınca Abim Anlattı Şimdide Vazgeçmiyor Boşanmaktan ALLAH Hayırlısı Neyse onu nasip etsin Elimden Bişey Gelmiyor Keşke Engel Ola Bilsem

 33. Aile içini ancak yaşayanlar ve tabiki sadece RABBİM bilir hakkınıza hayırlısı olsun GÜLKIZ nasipleri kesilince birbirlerinden sebep olur birşey. Üzücü bu sebepten yuva bozulmamalı bence ama tabi insanın o andaki siniri psikolojiside etkili. Ama yengen dersini almıştır bence ??

 34. Evet NURDAN Ablam Yengem Pişman Olmuş Abimi Kaç Defa Aramış Ne Konuştuklarını Bilmiyorum Ama Pişman Olduğunu Kendi Bana Söyledi Bikerde Başka Ülkeye Gitmek istemişti Abimin eşi Yine Reddetmişti Abim Şimdide Ailesiyle Moskova’da Yaşamak isteyince Anlaşamadılar. Çok Saoll Abla Beni Dinlediğin için Az Önce Odama çekildim İçimde Bi Sıkıntı Var Sanki Size Bakayım dedim

 35. Merhaba Helin
  Aynen Çiçeğim konu çok konuşuldu bir bitmek bilmedi ben aslinda konuşmam kapatirimda tekrar açiyorlar neymiş efendim R.K şizofrenmiş , manyakmiş , psikopatmiş mişda miş yani как будто Sultan sütden çikmiş ak kaşik . Bende tekrar açmak zorunda kaliyorum bu konuyu . Sultancilar hep R.K kötüliyip duruyorlar oysa R.K cilar konuyu çoktan kapatdi . Ben hariç tabi. Bende kapatdim kapatdim tam kapatmak üzereyim konh tekrar açiliyor bende şunh bir kapatmadan son defa yazayim diyorum . Öyle yani . Yoksa valla billa bende çok sikildim .
  Şu an Sev yeter reklamini izledim Raman ve Işita harika dans etdiler . Ama reklamin sonu sinirimi bozdu neymiş efendim Işita Aditya ve Shagunda özür dileyecekmiş saçmaliğa gel ??

 36. NURDAN ABLOŞ?
  GÜLÇİÇEK ABLOŞ?
  MANYAM?
  .
  Çok şükür iyim sizler nasılsınız sizin tatiller nasıl??

 37. ?????❤️NURDANIMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM KIZ Erzurum’a gitmiyormusun kız şimdi sizi oralar ne güzeldir CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ??????GÜLÇİÇEGİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM NE YAPIYORSUN azerbaycan da hava nasıl sen ne yapıyorsun ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 38. ???DENİZİM Hamd olsun Diyeyim İyiyim Sen Nasılsın İyimisin Canım. Valla Denizim Bizim Buralarda Çok Sıcak Bu yıl Havalar Çok Sıcak Dün gece biraz Yağmur Yağdı Ama Şimdi yine aynı Kardeşim Sende ALLAH a Emanet ol Bende seni çok SEVİYORUM Görüşürüz
  Evet MANYAM Konu Kapansın Artık Valla Rk Sultan Yazılan Yorumlardan Sıkıldım Zaten Az Biraz Vakitimiz Oluyor Sohbet Etmeğe Onuda Rk Sultan Konuşarak Zamanımızı Kaybetmeyelim

  HELİNİM İyiyim Bende Tatile Hiç Gitmedim Ben Gidenlerin Tatili Güzel Geçsin İnşAllah Canım

 39. ELHAMDULİLLAH DENİZim balım bayrama gideriz İnşaAllah Erzurum’un yazı çok güzeldir kışı meşakatlidir. Bakalım nasip

 40. akşam ne yemek yapacağım beni en çok zorlayan şimdilk bu akşam ne yemek yapıyorsunuz fikir alış verişi yapalım kızlar bu sıcakta ne yapılabilir ne yenir?

 41. Selam filizim ben sana aksama bu sicak havada bence yagli yemek yapma kolay yagsiz yemek bence makarna yap hep kolay hiiiiiiii

 42. ???
  NİCE HAYIR GİBİ GÖRÜNEN ŞERLER VARDIR
  NİCE ŞER GİBİ GÖRÜNEN HAYIRLAR VARDIR
  SİS SİZ OLUN ALLAH BİZE YETER DEYİN GERİSİNİ BOŞVERİN???
  Merhaba kızlar ?Nasılsınız?
  Ben GÜL ÇİMEĞİMİN ve MANYAMIN yorumlarını okuyunca şok oldum şuan hala inanamıyorum yorumları tekrar okuyacağım?
  Canım arkadaşlarım dediğim kişilerden böyle kırıcı yorumlar okumak benim için çok üzücü?
  Dün Manyamı biraz agresif bulmuştum hissetmiştim ama GUL ÇİÇEĞİM ben şuan gerçekten şoktayım??

 43. Selam kızlar nasılsınız

  Beni soran herkese teşekkür ederim canlar

  Evet internetim çok az kaldı

  Ama melek sabah yine çok kötüydü
  Doktorlarda birşey yapmamaları beni iyiyce sinir ediyor

  Çocuk en yüksek oksijen alıyor satrasyonu
  Da sınırda doktor diyor iyi iyi

  Deli Olcan ya

  Bugün altıncı gündür kızım bu halde değişen bişey yok halen

  Bakalım yarında süs cam cuma gününde bir deyşlik ol Massa
  O zaman konuscam

  Valla benim sinirlerim alt üst oldu

  Benim durumum bu kızlar

  Arada yazcam ama vazla deyil internetim bitmesin hemen

  Nurdanım gülüm helinim manyam Denizim nuranaay Zeynep manyam
  Nazım bahar iremsu rüyam incem ayselim Elam filizim
  Hepiniz Allah emanet olun göruşuruz ???

 44. MELEĞİM ve küçük Meleğmizde ALLAHA emanet olun
  Herzaman sizin için duacıyım canım benim
  AŞKIN tatlım tabi ki de seninle arkadaş olmak isterim çokta memnun olurm?
  Evet dün gece karşılıklı yazışamadık İnşallah bu akşam yazılırız hatta buradaysan hemen yaz bitanem?

 45. Yaakızlar benim anlayamadığım bir konu var neden burada Rka övülunce kimse rahatsız olmuyor da Sultanım övülünce rahatsız olunuyor NEden RKA kötülenince rahatsız olunuyor da SULTANIM kötülenince rahatsız olunmuyor??

 46. Aslında anlayamadığım bir konu daha var
  Rka ve oz annesi dahil Madu Padmini ve diğer karakterler hepsi Rkanın manyak ruh hastası şizofren bencil egoist canavar olduğunu kabul ediyorlar ve sylüyorlar da Rka hayranları bunu neden kabul etmiyorlar bu gerçek acı olabilir ama seviyorsanız kabul edeceksiniz bunun başka çaresi yok ??

 47. KIZLAR Ben İki Gün Yazamayacağım Vakitim yok Ailemle İygilenmem Gerekiyor Kendinize Dikkat Edin ALLAH a Emanet Olun Nasipte Varsa Görüşürüz Yine
  ….
  SALİHA Ablam Allah Yardımcın Olsun Dualarım Seninle Kendine Dikkat Et ALLAH’a Emanet ol Canım

  İNCEM Hoş geldin. Neden şok oldun ? Anlamadım Valla Burda ne Rk Nede Sultandan Bahsetmek istemiyorum Zaten Sıkıntılarım var Benim Derdim Bana Yeter İki Yıl Oldu Hayla Rk sultan Konuşuluyor Sıkıldım Artık Elin Hintlilerinden Canım Neden Üzüldün İncem Sultandan Rk Konuşmak istemiyorum Konun Kapanmasını istediğimi Söylediğim içinmi Ne Rk Nede Sultan İlgimi Çekmiyor Bitanem Artık Kim Sultanı Rk överse Övsün söverse sövsün Umrumda Değil Kendine Dikkat Et ALLAH’a Emanet ol Görüşürüz

 48. GÜL ÇİÇEĞİM tatlım şok oldum çünkü hakkımda söylediklerine inanamadım yani mesela dedin ki daha önce konuşuldu anlamıyor işte gibi bir şeyler ve dahası da var ?
  Bende sizin için aynı şeyi söyleye bilirim ama söylemiyorum çünkü ben sizin kalp kırmaktan korkuyorum aslında sende Allah korkusu olan bi sevdiğim arkadaçımsın Rka için beni kırmaya değer mi?Fiyordun ki elin hintlşsini övüyor ama mesela sende elin hintlisi için beni kırıyırsun ve canım eğer Rk Sultan sohbetine katılmak istemiyorsan katılmaya bilirsin o yorumları da okumaya bilirsin
  Birde ben sana daha geçen gün dedim Ben Sultanımı överim de döverim de diye yani yerine göre değişir
  Ayrıca tatlım dizi şuan tekrar yayınlanıyor o yüzden herkes şzlediği dizinin yorumunu yapsbilşr ki ilk önce zaten Manyam izlediği bölümü yorumunu yaptı Sultana kızdım dedi Bende Sultan şuana kadar kızılacak bir şey yapmadı o şuan dizinin kshramnı dedim ona kızdın dedim öyle başladık yorum yazmaya bunda be car ben hiç anlayamıyorum sonuçta burad kimse ne Sultanın avukatı ne de Rkanın hepimşz arkadsşça yorum yazıyoruz vakit geçiriyoruz dostluklar kuruyoruz ve dostluklar bu kadar ucuz harcanmamslı bence bi dizi karakteri hayal ürünleri için

 49. MANYAM sen benim yazdıklarıma şaşırmamışsın ama ben senin yazdıklarına şaşırdım tatlım?
  Ve iyi ki de cevap yazmamışsın yani yazsan sayfayı olduracaksın kıız o kadar uzun yazmışsın ki ben zaten yazdıklarını unutuyorum çoğuna cevap bile yazamıyorum??
  Ben yazdığım yorumların arkasındayım ve tek bşrtane yalan yanlış yorumum yok Rka Sultanım ve Madu Padmini Rada Fioali hepsi için yazdıklarımda tek yalan varsa Allah benim belamı versin o kadarını söylüyorum ben izlediklerimi yazıyorum ve Manyam lütfen lütfen diziyi daha dikkatli izle ve olayları anlamaya çalış rica ediyırum senden
  Birde sen Rkayı olduğu gibi kötü de olsa sevşyorum demiştin ama şimdi kötüyü iyi göstermeye çalışıyorsun anlamadım yani ?
  AŞKIN ın yorumlarının tamamına katılıyorum
  Manyam öyle uzerimşze yurudunuz ki sanki Madu ve Rka çok terbiyeli ahlaklı namuslu dünya iyisi 10 numara insanlar da biz onlara çamır atıyoruz?
  Ve sanki Rka ve Madu çok iyi geçiniyorlardı da Sultanım geldi aralarına girdi??

 50. İNCEM Ben Sana Hiçbişey Yazmadım Ne Sultan Nede Rk Barede Sadece Manya Ve Almiranın Yazdıklarının Daha önce Defneyle benimde Yazdığımı Ama İncenin Dediklerine Biz İnanmıyoruz İncede Bizim Söylediklerimizin Tersini Söylüyor Dedim Elin Hintlisini Övüp Duruyor Dedim Bunda Üzülecek Nevar Ki Sen Bukadar Üzüldün Aslında Aşağıdaki Yorumlarımı Farkettiysen Aşağıdada Söyledim Azıcık Vakitimiz Oluyor Onuda Rk Sultan Tatışmasıyla Geçirmeyelim Konuyu Kapattığımı Rk Sultan Hakkında Konuşmak istemediğimi Söyledim Rk İçin Beni Krmağa Değermi Diyorsun Tabikide Değmez Seni Elin İmansız Hintlisi İçin Krayım Canım Sadece Rk Sultan’dan Konuşmsktan Sıkıldım.. Tamam Bundan Böyle Sultan Hakkındaki Yazdığın Hiçbir Şeyi Okumam Öyle Olsun Kendin Bilirsin İster Öv İstersen Söv Tatlım. Buda Bugün Son Yorumum Aslında Vakitim Yok Da Sadece Yorumunu Gördüm Baktımki Beni Üzdün Filan Söylüyorsun Dayanamadım Annemden Frça Yemek Bahasına Yazayım dedim Bikaç Gün Yazmayacağım ALLAH a Emanet Ol Nasipte Varsa Görüşürüz yine

 51. Öff ya tekrar açilmiş konu ama ben artik bu konu hakkinda tek kelime dahi etmeyeceğim Sultaninda , R.K inda , Madununda CANI CEHENNEME !!! Adamlar röllerini canlandirmiş paralarini almiş çatir – çatir harcamişlar keyfini sürüp günlerini gün ediyorlar ama izleyiciler fanlar hala tartişma derdinde yeter artik ben bu konuda hiç bir şey söylemeyeceğim ne kadar cevap vermek için zorlansamda kendimi durdurucağim yapmayacağim . Vivian gibilerden konuşsam tamamda R.K konusu kapandi bitti gitdi benim için . Onu içden içe sevmeye devam ediyorum sevgimi içimde yaşiyorum ve bundan kimseye bahsetmiyorum . R.K ni kemdime yasakladim tamammi . Ne R.K ne Sultan şurda övülsede , dövülsede , sövülsede , sevilsede umrumda değil yaa . Hepsinin cani cehenneme ?? Üçüdi öldi zaten Madu , R.K , Sultan öldü hepsi bitdi gitdi .
  INCEM yorumumda dediğim gibi kirici olup çirkinleştiysem özür dilerim . Agresif olduğumu sanmiyorum ama kirici konuşduğumu düşüniyorsan olabilir . O anki psikolijime göre yazdim bir şeyler alinma . Ben herkese cevap yazinca sayfa dolup taşiyor yari yari yazip yapamiyorum ben böyle aliştim yani . INCEM sana tavsiyem yorumda senin ismin geçiyorsa yorumu screenshoot et böylece kafa karişikliği yaşamadan verirsin herkese cevabini , ben böyle yapiyorum ??
  Bende yazdiğim yorumun arkasindayim ve yalniş söylediği düşünmiyorum hiç birinde . Zaten yeterince dikkatli izlediğimi düşüniyorum ve olaylari gayet iyi anliya biliyorum . Ben dedim zaten R.K başda kötüdi ama şu an iyi iyi ve yine iyi . Kötü olsa zaten kötü diyorum başda kötüdi yani ama bundan sonra sonuna kadar iyi aksine Sultan bozacak artik kafayi . Çamir atmiyorda sayilmiyorsunuz yani ..
  Mesela biz onlarin evlenmeden birlikte olduklarini görmedik aralarinda yastik olduğunu gördük mesela …
  Neysee ne , artik son yorum . Buna bir cevap vereceğine eminim ama bende cevaplamayicağima eminim . Iyi geciniyordular ama Sultan öldü numarasi ile Madu’yu R.K ni öldürmekle tehdit edip aralarini bozacakti ki başaramadi onun planini R.K im bozdu .???

 52. GAMZELİM ❤️❤️❤️ZÜLİŞİMM yeriniz çok belli

  ?????

  Aşka yolculuk çok güzel ama saatleri çok kötü ????????

 53. GÜLKIZ RABBİM işlerinize hayr ve kolaylık ihsan eylesin. Hakkınıza hayırlısı nasip olsun. ❤️❤️❤️❤️ Özleyeceğim seniii

 54. GÜL ÇİÇEĞİM aynen tatlım sevmediğin yorumları okuma sende bana aynı şeyi tavsiye etmiştin bana ve bende tavsiyene uydum öyle yapıyorum sevmediğim yorumları okumuyorum ??
  Tatlım güle güle git güle güle gem bekliyeceğim seni
  Allaha emanet ol
  Allah işlerinde kolaylık versin bştanem?

 55. MANYAM cevap yazmaya bilirsin tabi senin kararın saygı duyarım?
  Ben herzaman dürüstlükten yanayım yani dürüst yorum yazarım ve karşı tarafında dürüst yorum yazmasını isterim
  Sen diziyi dikkatli izliyorum diyorsun l zaman nasıl gerçekleri göremiyorsun anlamıyorum ya da görmek istemşyırsun belki
  Hangi konuda çamır atmış oluyorum ben Evlenmeden önce birlikte oldular konusunda mı?
  Bak tatlım dizilerde özel sahneleri açık açık göstermezler ama seyirciye hissettiriler buzlarlar karartırlar ya da başka sahneye geçerler ama yakınlaşma olduğunu seyirci anlar
  Mesela Rka Madu evlendikten sonra da birlikte olduklarında açık açık gösterilmedi zaten gösterilemez böyle bşrley şimdi yani ne diyelim BİZ ONLARI BİRLİKTE OLDUKLARINI AÇIK AÇIK GÖRMEDİK ONLAR EVLENDİKTEN SONRADA BİRLİKTE OLMADILAR MI DİYECEKSİN
  Ayrıca zaten gayri meşhur hayat yaladıkları açık aynı yatakta yattılar ve kuveyt sahnesini biliyorsun o zaten sapıklığın zirvesiydi açık açık görduk Madunun Rkanın kucağına oturduğunu
  Kıyafetleriyleydi ama fark etmez o sapıklıktır???

 56. NURDANIM canım benim ben iyim Sultan Rka Madu hakkında cevap yetişyiriyorum???
  Sen nasılsın iyi misin ?
  Oğluşum iyi mi?
  Benim arkadaşımın oğlu da sünnet oldu baya psikolojik etkilendi be yaptınız bana beden yaptınız diye dorum duruyor o da 8 yalında
  Arkadaşım bir daha oğlum olursa bebekken yaptıracağım diyor?

 57. MANYAM sana cevsplarımı parça parça yazacağım ?
  Canım Rka hiç bir zaman iyi biri olmayacak kötü geldi kötü gidecek cehenneme?
  Sen o satılmış Maduya daha neler yapacak sen izle ve gör sonra Sultanıma ve annesine hakaret ediyor şuan kadına deli diye aşağlıyor ama benim iyi kalpli Sultanım manyak Rkanın yalancı annesine bakacak hasta olunca İŞTE RKA VE SULTAN FARKI zaten herkes Sultanıma sen gangstersin ama iyi kalplisin diyor?? Rkanın annesi bile söyledi bunu?

 58. MANYAM cevabımın son yorumumda Dipali var?
  Tatlım Dipali tabiki de Rkanın umurunda umurunda olmazsa onu evinde elinin altında tutmaz sürekli onunla uğraşmaz
  Ona SEMİ ÇOK SEVMİŞTİM SEN GŞFİNCE DÜNYAM YIKILDI demez sonra BENİ SEVDİĞİNİ ISPATLA ELİNİ KES demez ONA DARILIP ONUN ELİNİ YÜZÜNÜ OKŞAMAZ ve Dipali eve geldiğin de Maduyla ilgilenmeye başladı Rka ona nispet ve evlendikten sonra da hala Dioaliye laf çarpıp duruyor çünkü Rkanın kuyruk acısı devam ediyor Dipali basmış tekmeyi tabi Rka hala onun acısını çekiyor SEN MADUYU İSTEMEDİN AMA O BU EVE GELİN GELDİ dedi niye böyle bir şey söyler ki Rka bi düşün bakalım?
  Aaa Mafuya alıştı o ayrı yani aşk değil alışkanlık Rkanın Maduya olan hisleri??

 59. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ….
  DEFNEM RUH İKİZİM ???
  KALBİMİN İÇİNDESİN

 60. Kankaların birtanesi DENİZİM ??

  Ooooo tebrikler ?? kalıp çıkarabiliyon demek… Ayyyy kıskandım seni??? ben bi dugmeyı zor dikiyorum nerdeyse Eee artık bi abiyeni giyerim bende ???? tabi böyle acık sacık değil usturuplu bi şey isterim bennn ???

  Heee kankam sorma bebekliginden beri geç uyur zaten ama yavaş yavaş ayrıştırmaya calışıyorum erken uyumaya… Aliştik birbirimize… ??? öküz babası biraz yabani büyütmüş oğluşumu insan içine çıkarmadan evde telefon tabletle beynini Uyusturmuş çocuğumun başka bi çocukla nasıl oynanır onu bıle bilmiyor… Ben babaanne bakıyor diye biliyordum kadın doğru dürüst ilgilenme miş.. Geleli 20 günü geçti daha 3 kez babası denenen öküz aradı diğerlerinin hiç umrunda değil..???

  Şımarık değil ki teyzesi.. “Analı kuzu gökte oynar anasız kuzu yerde yer bulamaz” derler buralarda o hesap kimi varmiş ki kime şımarsın kuzucum benim ??? gösterdim azıcık fazla ilgi bile gözlerinin içini işildatmaya yetiyor

  Fırsat buldum ne var ne yok anlattım sana rahatladım ????

  Canım kankam benim görüşürüz gine??????

 61. Kizlar iy aksamlar … oooffff ben anlamadim ne guzel RAMAN VE ISITA dans edyordiki aaaa gerizakalli cocuk aditi babasina ne diyor iste simdki cocuklar hepsi oyle anne babasindan korkmiyorlar sylamiyorlar evet yasli dedelermizin devrindeki cocuklar anne babasila dolu duzgun yuzlerinede baki bilmiyorlardi eeee simdiki cocuklar bolsa para bolsa annem diuorlar para yoksa annem yok diyorlar butin su devirdaki cocuklar oyle benje gecen asirlarmizdaki cocuk yok simdiki cocuklar yarim ciplak geyinyorlar utanc haya yook abylarnyn yanda babalrnyn yanda oyle geyinyorlar baba abylar nedan cocuklara akil vermiyorlar ya cocuklar diyen edmiyorlar nedenka benden buyuk ablalam joap yazarmisin janlarym ya ben yanlis anliyorummu…
  Ablalarym kardeslerim arkadaslarym hepinize iy uykular Allah rahatlik versin hepinize?

 62. İyi akşamlar..

  Elammm canımın canı??? özledim bennn seni ??? nasılsın??? ablam çok ayrı kaldık senle biz… Beni soracak olursan hamd olsun çooook iyiyim çoook…

  Gülüm çiçeğim GÜLÇİCEGİM sağol Kuzum benim… Sen nasılsın ablam… Özleyeceğim seni ???

  Nurdan sağol iyiyim çok şükür oğlumda iyi… Sen nasılsın…

 63. AYSELİM CANIM CANI HOŞ GELDİN SEFALAR GETİRDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  TEYZESİNİN PRENSİNİ BENİM YERİME KOCAMAN ÖP SENİN SEVGİN OGLUŞUNA YETER KENDİNE İYİ BAK ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

 64. AYSELİM CANIM CANI KALP KALBE KARŞI BİRTANEM BENDE SANA MESAJ YAZDIM SENİ MUTLU GÖRMEK HİSSETMEK ÇOK GÜZEL DAİMA OGLUN LA BİR ÖMÜR BOYU MUTLU HUZURLU OLURSUN
  İYİYİM BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM KENDİNE İYİ BAK ALLAH’A EMANET OL HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR CANIM
  ….
  NURANAYY HOŞ GELDİN

  MANYACIM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 65. İnce gelirmisin ben geldim
  Arkadaşın olmamı kabul ettigine çok sevindim?
  Ela ekran donuyor yine bende bazen oluyor demişsin neden acaba
  Bu arada site halki selamlar?

 66. İnce bende senin yorumlarına katılıyorum Sultan Arkey Madhu Deepaliye ile ilgili yazdıkların
  Çok doğru aynen de dediğin gibi oldu herşey sonuna kadar haklısın guzelim

 67. AŞKIN HOŞ GELDİN CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  EKRANIN DONUYORSA TL KAPAT BATARYANI ÇIKAR SOGUK BİR YERE KOY TEKRAR TAK DÜZELİYOR CANIM
  BAZENDE ŞARJZIN AZ KALDIGI YADA NETİN AZ OLURSA OLUYOR

 68. Hoşbulduk Ela
  Tamam derginin deneyeceğim çok teşekkür ederim
  İnce neredesin hadi gel Sultan gelecek birazdan

 69. ???????❤️?????
  AYSELİMMM
  ???????❣️??️???

  CANIM KANKAMMM NASILSIN iyimisin inşallah iyisindir kız sen yeter ki iste ben sana en güzelini yapayım ??? kız çok zordu ama başardım benim Kankammm çok beceriklidir benim küçük paşam yavaş yavaş alışır inşallah şimdi onun kuzenleri var hemen alışır CANIM KANKAMMM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu