21 Temmuz Kördüğüm 349. Bölüm Özeti Karji (Gomti) Kaçırılmış! Visnhu Bir Şey Hatırlamıyor!

Kördüğüm 349. bölüm özeti ilk kısımı vermiştik. Bu başlık altında 21 temmuz Cumartesi Kördüğüm özeti son iki partı vereceğiz. Kördüğüm 21 temmuz özeti için en dikkat çeken olayı Karji kötü adamlar tarafından kaçılmış. Visnhu ise Yuvraç ile yaşadıklarını hatırlayamıyor. 

Kördüğüm 349. Bölüm Özeti

Bu başlık altında Kördüğüm 349. bölüm özeti son kısımı okumaktasınız. Kördüğüm 21 temmuz özeti; Meethi kaçırılan kadının sesini rüyasında da görüp uykusundan sıçrayarak uyanır. Gece yarısındaki Meethi’nin bağırarak uyandığını duyan Akash da panik içinde kalkar. Akash ne olduğunu ve neden bağırdığını sorar. Meethi de rüyasında aynı olayı gördüğünü ve o sesi tanıdığını kaçırılan kadının Karji olabileceğini söyleyince Akash teyzesinin böyle bir kaçırılma olayı ile ne alakası var diye düşünür. Hemen telefonla Karji teyzesini ara. Ancak telefona ulaşamaz. Meethi durumu Maiyya’ya haber edelim der. Akash ise bu saatte kimseyi panik etmeyelim. Sabah olunca durumu anlatalım der.

Gerçekten de kaçırılan kadın Karji’dir. Onu bir odaya kilitleyen kötü adamlar Karji üzerinden para kazanmak yani onu satmak niyetindedir. Karji buna direnip karşı çıktığı için kötü adamlarda bir odada Karji’nin üzerine odayı kilitler. Ertesi gün Bundella evinde Meethi kahvaltı hazırlıyor. Maiyya da kahvaltıya gelir. Akash tam sırası deyip konuyu Meethi ile birlikte açarlar. Meethi’nin gördüğü kişi Karji olabileceğini bu yüzden çok merak ettiklerini söyleyince Maiyya konuşmadığı bacısı için endişe der.

Hemen Pavitra’ya aramasını söyler. Pavitra arar. Ancak o da ulaşamaz. Rathod ise cebinden iki adet resim çıkarır. Biri Mukta diğeri de Ambika’nın resmidir. Evlat ne kadar da kötü olsa baba yüreği işte Ambika’ya babalık yapamadığı için üzülüyor. Ambika’nın karakol da söylediklerini hatırlıyor daha da içerliyor.

Tapasya 15 Gün Sonra ABD’ye Gidecek Kördüğüm 349

Mukta da iş yerinde Yuvraç’a imzalaması için bazı belgeler getiri. Ancak müdür Yuvraç’ın burada olmadığını haber eder. Mukta nereye gittiğini sorar. Ancak müdür dışarıda toplantı deyip geçiştirir. Müdür hemen durumu Yuvraç’a iletir. Yuvraç da Visnhu kesin bildiklerini söyledi ve beni o yüzden arıyor der. Ancak müdür imzalaması için evrak getirdiğini söyler. Yuvraç bir an evvel buradan gitmek istediğini ama yüzündeki yaralar nedeni ile doktor raporuna ihtiyacı olduğunu söyler. kördüğüm bölüm özeti

Rathod, Ambika ile görüştüğünü Meethi’ye açıklamıştı. Şimdi Jogi ile Tapasya’ya açıkladı. Tapasya hemen Rathod’a hakarete varan bir tepki gösterdi. Joji ise daha ılımlı davrandı. Sonuçta babası olduğunu ve Ambika’nın düşüncesinin değiştirmesi gerektiğini bunu da en iyi ana veya baba yapabileceğini söyledi. Mukta Tapasya’nın yanına geldi. Babası ile birlikte mutlu gördüğü için kendisinin de mutlu olduğunu söyledi. Tapasya 15 gün sonra ABD ye gideceğini orada işleri olduğunu söyleyince Mukta’nın birden yüzü düştü. Bebeğimi büyük annesiz bırakma. Ben gitmeni istemiyorum diye ısrar edince bu konu hakkında düşünmek için 2 gün süre istedi.

Karji Kötü Adamlarca Kaçırılmış! Kördüğüm 21 Temmuz Özeti

Meethi oradaki kadınlara ders verirken Maiyya’da orada Meethi’den ders almaya başladı. Ancak diğer kadınlarla oturmak istemese de Meethi diğer kadınların yanına oturmasını istedi. Tam da bu sırada içeri müfettiş geldi. Geçen gün yaptığı şikayet konusunda bilgi almak için geldiğini söyledi. Meethi de bildiklerini gelen müfettişe anlattı. Ertesi gün Mukta tek başına düşünceli bir halde otururken yanına Meethi geliyor. Mukta’nın neden düşünceli olduğunu sordu. Mukta da Rathod babam ile Tapasya annemin evlenmesini beklerken Tapasya annem ABD’ye gideceğini duydum. O gitmeden buna engel olmak istiyorum der.

Meethi de bu konuda Mukta’ya yardım etme sözü verir. Karji hala odada kilitli bir halde. Kötü adamlar Karji’ye kıyafet getirirler. Bunu giy yoksa zorla giydireceğiz derler. Kötü adamlar odadan çıkar. Karji ise verdikleri kıyafete bakıp ağlar. Yuvraç hastaneden doktor raporu almak için gelir. Tesadüfe bak Visnhu da orada ve karşılaşırlar. Yuvraç Vinshu’nun bir şey hatırlamadığını görünce buna inanamaz. Rol yaptığını düşür. Ancak Visnhu’nun tepkisi gerçekçi olduğu için kafası karışır. Kördüğüm 349. Bölüm Özeti burada son buldu. Bir sonraki özette görüşmek üzere.

Kördüğüm 21 Temmuz 349. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

21 Temmuz Kördüğüm 349. Bölüm Özeti Karji (Gomti) Kaçırılmış! Visnhu Bir Şey Hatırlamıyor! (5 Yorum)

 1. Selam kızlar hepinize günaydın nasılsın

  Aa niye kimse yok hayırdır

  Kızlar nerdesiniz
  Siz gelince bende yazarım hade görüşürüz

 2. İnce nerede kaldın
  Sultan Madhu’nun nasıl bir insan olduğunu anladı artık ona sen bu malikaneye girerken kalbini dışarıda bırakmışsin tıpkı muhabbete girerken ayakkabılarını dışarıda bıraktığın gibi dedi
  Ne kadar doğru bir söz değil mı
  Arkey psikosu da yine Madhubalayi azarliyor her zamanki gibi
  İnce gelsene artik