Kördüğüm

22 Ağustos Çarşamba Kördüğüm 381. Bölüm Özeti Ambika Hamile Olduğunu Öğrendi

Ambika, annesinin de büyük desteği ile planladıkları her şeyi yaptılar. İlk aşama da Kajri ile Sankrant’ın evliliğine engel olmak istediler. Meethi ile Kajri hiç bir şeyden habersizce düğüne hazırlanırken Malvika sayesinde Kajri’nin aklını karıştırınca, Kajri düğününe Ambika’yı davet edip Sankrant’ın Ambika’da gözü olup olmadığını ve sevip sevmediğini sordu.

Ambika beklenmeyen bir olayı birlikte yaşadığı bir geceyi herkesin içinde açıklayınca Sankrant utancından yerin dibine girerken Kajri de beklediği cevabı almış oldu. Bakalım olaylar nasıl şekillenecek. bu soruyu Kördüğüm 381. bölüm özeti vererek cevaplayacağız. Kördüğüm 22 Ağustos Özeti iki başlık halinde anlatılacağını bu yazıda ilk iki partın özetini vereceğiz. 

Kördüğüm 381. Bölüm Özeti (22 Ağustos Çarşamba) # Bundella Konağına Geleceğim!

Sankrant ilk aşamada Bundella konağına Ambika’yı getirmek yerine evsiz kalan Ambika’ya para yardımı yapıp kendisine yeni bir düzen kurmasını ve ayaklarının üzerinde durmasını ister. Bu yüzden Akash’a gelip azımsanmayacak miktarda para isteyince, Akash bu parayı ne yapacaksın kardeşim der. Sankrant parayı nereye harcayacağını açıklayamayınca Akash hemen bu parayı Ambika için istediğini anlar. Parayı nereye harcayacağını söylemediği için Akash vermek istemez. Meethi ise Sankrant’a para konusunda hayır dememesini ve ne kadar istiyorsa vermesini ister. Tüm bu konuşmaları Malvika da kapı aralığından an ve an dinlemektedir.

Sankrant Meethi’nin desteği ile parayı koparmayı başarmıştır. Malvika hemen sakin bir yere gidip kızı Ambika’yı arayıp yaşananları an ve an anlatırlar. Ambika bu Sankrant böyle oldukça her planımız amacımıza ulaşır der. Ambika birazdan aldığı parayı bana getirecek. Şimdiden mağdur ve çulsuz rolleri için kendimi hazırlamalıyım deyip telefonu kapatır. Çok geçmeden Sankrant gelir. Ambika ise ağlamaklı bir halde ben seni zora sokuyorum. Buralardan gidip hayatından temelli çıkacağım der. (Kördüğüm 381. bölüm özeti)

Sankrant ise hayır. Gitmeni istemiyorum. Artık benim yanımda kalmanı ama Bundella konağında değil senin için bir ev ayarladım der. Ambika ise seninle biz boşandık. Ne evinden bahsediyorsun diyerek ikinci planı Sankrant’a yeniden nikahı basmak için ilk temelleri atar. Sankrant ise boşanmış olabiliriz ama bu seni koruyup kollamayacağım anlamına gelmez diyerek açık bir kapı bırakır. Maiyya ile bacısı Gomti, birlikte tapınağa gidip evlerinin üzerinde kara bulutların olduğunu ve bunun kaldırılması için ne yapmalıyız diye giderler.kördüğüm bölüm özeti Büyücü kılıklı din adamı bu işlerin başınıza gelmesinde size müjde var. Torunu olacağını söyler. Maiyya benim iki oğlum var. Biri boşandı. Diğerinin eşi de hamile kalamayacağını biliyoruz deyince büyücü veya rahip bu çocuk büyük oğlundan geldiğine işaret ediyor der. Maiyya bu söylediklerin bir mucize eğer bu olursa dile benden ne dilersen deyip sevinçle tapınaktan ayrılırlar. Eve geldiklerinde kay kayla kayan bir çocuk görünce ilk başta hırsız sanıp yakalayıp polise teslim etmek isterler. Ancak Meethi gelir ve bir arkadaşının kızı olduğunu ve eve kendisi getirdiğini söyler.

Meethi ile Rani yalnız kaldıklarında bu eve gelen erkekleri görünce hemen karşı bir tavır aldığını bunun asıl sebebinin ne olduğunu sorar. Rani ilk başta söylemek istemez. Meethi ısrar edince annesinin genel evde kaldığını ve erkekler annesine kötü şeyler yaptığını söyleyince Meethi gözyaşlarını durduramaz ve hüngür hüngür ağlar. Bu arada fitneci Malvika kızı Ambika’yı arayıp Bundella konağında olan her olayı anlatın kızına o şekilde davranmasını anlattıktan soran sen bu eve bir çocuk vermelisin. Ancak o zaman Maiyya sana karşı yumuşar der. Tam da bu sırada arkada bir bebek sesi gelir.

Ambika bu ağlayan bebek de neyin nesi kızım der. Ambika da bu bebek benim diye şaka yapar. Aslında ortada gerçek bebek yoktur. Sadece oyuncak bebeğin olduğunu ama bir müjdesinin de olduğunu söyler. Malvika hayırdır deyince doktora gittiğini ve hamile kaldığını yakında anane olacağını haber eder. Artık önümde kimse duramaz der. Rani de evde annesini özler. Kimseye söylemeden Bundella konağında kaçıp telefon eder. Akash ile Meethi de her yerde onu arar ve sonunda bulurlar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. GÜNAYDIN Arkadaşlar
    Ya buranın eski hawasini özlüyorum nerdesiniz ABLALARİM arkadaşlarim
    GÜL ÇİÇEGİM ABLAM SEN ÇOK AMA ÇOK ÖZLEDİM ARTIK GELMEN UZUN SÜRDÜ İNŞALLAH İYSİNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu