Zuhal Topal'la Sofrada

22 Ağustos Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Bizi Şaşırtmadı

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 22 Ağustos Perşembe Tuncay Beşok yarışacak. Yeni sezona çok hızlı başlayan ve adeta puanlama konusunda kaldığı yerden devam eden yarışma programında, yeni sezonun ilk ödülü olan 15.000 TL için artık geriye iki yarışmacı kaldı. Final günün de bakalım Zuhal Topal’la Sofrada haftalık puanlar açısından en yüksek hangi yarışmacı toplayıp, büyük ödülü kazanacağını ilerleyen zamanda göreceğiz.

=> 28 Mayıs Perşembe 2020 tarihinde Kıbrıs bölümleri tekrardan verildi. Tuncay Beşok, 28 Mayıs Perşembe Zuhal Topalla’la Sofrada yeniden ekranlara geldi.

22 Ağustos Perşembe Puanları verildiği sırada yine yarışmacı Tuncay ağlar mı diye düşünürken, hayat dolu bir yarışmacı olmasından dolayı kaynanaların vereceği düşük puanlara karşı ağlayacağını düşünmüyorum. Şu an itibari ile Tuncay elinden gelenini en iyisini yapsa bile kaynanalardan alacağı puanlar 3’ü maalesef geçmeyecek. Bizde 22 Ağustos Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi diye merak edeceğiz.

==>  [pembebuton]31 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanlar[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada 22 Ağustos Perşembe YarışmacısıBugün Zuhal Topal kaç puan verdi sorusunu açıklamadan önce sunucumuz ve yapım firması bir an evvel kaynanaların düşük puan vermelerinin önüne geçmesi gerekiyor. Yada yarışmaya yeni jüri üyeleri dahil olması gerekiyor ki kaynanaların verdiği düşük puanları bir nebze olsun ortadan kaldırabilsin.

=> [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 5 Eylül Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.22 Ağustos 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Tuncay Beşok

Sadece Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi diye sormaktan ve değerlendirmekten daha farklı bir sonuç ortaya çıkabilir. Bu hali ile sunucumuzun damak lezzetine uyan birinci olması bence yanlış bir puanlama oluyor.

Kaynanalar bir yönden de kızamıyorum. Çünkü; atalarımız ne demiş

“Kimse Yoğurdum Ekşi demez
Atasözü”

Bu sebeple kendi gelinin yemeği kötü dahi olsa en iyisini yaptığını hatta damak lezzetine yakın olduğu için birinci olması gerektiğini düşündükleri için kaynanalar kendi geline yüksek vermesini isterken kendiler başka gelinlere düşük veriyor. Not: 22 Ağustos Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu yazının en son kısmında verdik.Zuhal Topal'la Sofrada 22 Ağustos 2019 Tuncay'ın hayranları

Yeni sezonda değişen tek şey yarışmacıların alacağı büyük ödül miktarı ile birlikte atık evdeki baharatlardan dilediğiniz kullanma özgürlüğü gelse de asıl çözümlenmesi gereken konu kaynanaların verdiği haksız düşük puanları engellemek için çözüm beklediğimizi buradan açıklayalım.

Sözleri ve davranışları ile oldukça farklı bir gelin olan Tuncay, sesi ile kaynanaları korkudan titretti. Ancak kaynanalar nedense puanlama aşamasına gelinse Tuncay’a karşı aslen kesildiler.

Bakalım bugün yarışacak Tuncay 22 Ağustos Zuhal Topal’la sofrada bu hafta puanları açısından dün yarışan gelinimiz Özlem2i, geçebilecek mi? Bu konuda sizlerden yorum bekliyorum.

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ağustos Perşembe Puanları (2019)

22 Ağustos Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Tuncay Beşok. Tuncay, kaynanasına karşı Hatcikk diye bağırması ve ses tonu ile kaynanaları korkutması ile bence bu sezonun ne renkli kişiliği olacağını düşünüyorum. Aslen Kıbrıs da doğup büyüyen gelinimiz Tuncay Beşok ile ilgili bilgiler hemen alt kısımda sizleri bekliyor.22 Ağustos Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışmacısı

 • Aslen Kıbrıslı
 • 12 Yıllık evli
 • 36 yaşında
 • çocukları olmadığını ve düşünmediğini açıkladı

 

Tuncay’ı hazır tanıtmışken, kaynanası Hatice hakkında hafta başından itibaren ortaya koyduğu izlenimleri de paylaşmak istiyorum.Hatice hanım her ne kadar eleştirilerde sert sözler söylese de diğer kaynanalara nazaran daha vicdanlı puanlar verdi.

Özellikle dün Özlem’e puan verirken masa ve yemeklerin güzel olduğunu söyleyip 5 verdi. Belki kendi gününe oynadı. Bilemiyorum. bakalım bugün kendi gelinine kaynanalar ve Zuhal bugün kaç puan verecek? Dikkat: Bugün 22 Ağustos Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Tuncay’in kaynanası Hatice Beşok hakkındaki bilgiler;

 • Gelini Tuncay’ı ilk zamanlar istemediği
 • Şimdi ise çok sevdiğini
 • gelini kendisine Hatcik dediğini açıkladı

Gelinler arasında kaynanalara karşı en dük duran Tuncay, kendisine karşı verilen puanları gördüğünde yine aynı sertlikte karşılık verdi. Ancak kaynanalar Tuncay’ın bu tavırlarına karşı program sonunda çok korktuklarını gülerek verdiği röportajdan öğrendik. Zuhal Topal'la Sofrada 22 Ağustos Perşembe Açılan Pankart

Bakalım böylesine renkli kişiliği ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Tuncay’a, Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ağustos Perşembe puanları sırasında kaynanalar ve sunucumuz nasıl puanlar verecek? Ben sonucu az çok tahmin ettiğimiz için sadece Nazmiye hanım dışında tüm kaynanalar 3 vereceğini, sunucumuz ise 5 üzeri bir puanlama yapacağını düşünüyorum.

22 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Tuncay’nın Menüsü 

 • Yalancı (Çiçek) Dolma
 • Defne Yapraklı Fırın Kebabı
 • Sini Katmeri
 • Ciğer
 • Çoban Salata

22 Ağustos Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Tuncay'ın Menüsü

 


İkinci sezonun Dördüncü yarışmacısı Hatice hanımın gelini Tuncay Beşok’un yemeklerini duyan kaynanalar genel itibari ile kolay bir yemek olduğunu ve lezzeti yerinde olmaması halinde puan alamayacağını iddia ettiler. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ağustos Puanları hemen alt kısımda verdik.

22 Ağustos Perşembe Zuhal Topal’la Puan Durumu

 • 19 Ağustos Pazartesi Yarışmacısının Puanı: 21
 • 20 Ağustos Salı Yarışmacısının Puanı: 21
 • 21 Ağustos Çarşamba Yarışmacısının Puanı: 23
 • 22 Ağustos Perşembe Yarışmacısının Puanı: 20

22 Ağustos Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Tuncay’nın Puanları)

Mercan 3
Sıdıka 3
Sevgi 3
Nazime 3
Zuhal Topal   8
TOPLAM  20

**22 Ağustos 2019 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 22 Ağustos Fragmanı

Aslen Kıbrıslı olan Tuncay Beşok’ın 22 Ağustos 2019 Perşembe günü Zuhal Topal’la sofrada yarışmasında yarıştığı bölüm fragmanı…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu