Gelinim Mutfakta

22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 22 Aralık Çarşamba günün birincisi ile puan durumu netlik kazandı! 22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Çarşamba günü Songül Karlı bugün beş puanı kime verdi? Yeşim bugün kaç puan aldı? 22/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Miyase bugün kaç puan aldı? 22 Aralık Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba Puan Durumu için tıklayınız.

Güncelleme (23/12/2021) 22 Aralık Çarşamba günü Yeşim 17 Puanla günün birincisi olan ve çeyrek altını alan gelin olurken, Pınar 8 puanla günün sonuncusu olan yarışmacı oldu.

=> 12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Aralık Çarşamba Puanları sonucu %100 belli olduğunda, bu hafta bilezikleri alacak ve bu hafta elenecek isimler de büyük oranda belli olmaya başlayacak. 

=> 5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hiçbir yarışmacı elenmek istemiyor. İlk gün Damla düşük puan aldığı için ikinci gün kendi durumunu kurtardı. İkinci gün de Miyase düşük puanları alan isim oldu. Bu hafta yeni gelen Pınar ise ortalama bir performans sergileyip, kendisini eleme potasından uzak tutmaya çalışıyor.

=> 29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 22 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 22 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Pazartesi günü yarışmaya dahil olan Pınar ilk gün ikinci sırada günün tamalarken, Salı günü ise en düşük puan alan Miyase’den bir puan fazla alarak günü 9 puanla bitirmeyi başardı. 

=> Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Elenen Yarışmacı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sırasında Pınar yine en düşük puanları almadığı takdir de bu hafta eskilerden birisi eleme potasına düşecek.

=> 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Aralık Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında Miyase her ne kadar çeyrek altını kazana gelin olsa da ikinci bölümde en düşük puanları aldı. Miyase Salı günü kaybettiği puanları geri almak için bugün 22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, hem çeyrek altını kazanmak hem de eleme potasından uzaklaşmak istiyor.

=> 23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonunu öğrenmek için tıklayınız.

Genel de yarışmaya yeni gelen isimler ilk iki gün düşük puanlar almasından dolayı yarışmada tutunamayıp, elenen isimler oluyordu. Bu hafta yarışmaya dahil olan Pınar’ın üst üste iyi puanlar aması, eski yarışmacıları bir hayli heyecanlandırdı. 

22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Damla geçtiğimiz hafta bilezikler alan isim olmuştu. Bu haftada aynı başarıyı yakalayabilmek adına bugün Gelinim Mutfakta Puanlama esnasında, en yüksek puan almak için kolları sıvadı.

Miyase’nin kaynanası Sevilay, Yeşim’in mutfağa yakışmadığını dile getirdiği sırada kaynana Beyhan da Sevilay’a destek verdi. Gelini Yeşim hakkında şu sözleri sarf etti. İşte o sözler; 

“Ne mutfağa yakışıyor. Ne de eve yakışıyor!” Yarışmacı kaynana Beyhan

Sözleri ile yarışmacı kaynana Beyhan, gelini Yeşim’in mutfağa yakışmadığını kabul etti. Yeşim’in evinden çektiği görüntüyü de kaynanalara izletmesi dikkatlerden kaçmadı.

22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase

Yeşim günün yemeğini yaptığı sırada Beyhan kaynana kendi evini çekip, servis ettiğini görünce gözlerine inanamadı. Kaynanası ile sorun yaşamaya başlayan Yeşim’in bugün Gelinim Mutfakta 22 Aralık Puanlama sırasında nasıl puanlar alacağı da çok merak edildi.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Damla ve Yeşim, her ne kadar günün birincisi olan gelinler olsa da Yeşim kura sonucunda çeyrek altını kazanan yarışmacı oldu. 

22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yeşim “İlk defa kuradan çıktım!” diyerek şansının döndüğünü öne sürerken, Damla son anda kaçırdığı çeyreği, bugün Gelinim Mutfakta 22 Aralık Çarşamba puanlaması sonucunda almak istiyor.

Gelinim Mutfakta 22 Aralık Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk bölümünde Pınar ve kaynanası Nuray yarışmaya dahil olurken, Songül Karlı da ikinci defa yarışmayı sunmaya gelen isim oldu. Haftanın üçüncü puanlaması, birazdan Songül Karlı’nın vereceği 22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gözler Çarşamba puanlaması sonucunda %100 netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 22 Aralık Çarşamba puan durumu sonucuna çevrilecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Haftanın ilk bölümünde yarışmaya dahil olan ama bu zaman kadar hiç altın kazanamayan Pınar, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Pınar Çarşamba puanlaması sonucunda bugün altını alan gelin olması halinde, 22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunu %100 değiştirecektir. 

Gelinim Mutfakta 22 Aralık Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası

Miyase geldiği hafta da fırtınalar esirirken, sonraki bölümler de sönük performansı dikkatlerden kaçmadı. Miyase ne yapıp edip, bugün 22 Aralık puanlama sonucunda en yüksek puanı alan gelin olmak zorunda. Aksi halde adım adım eleme potasına sürüklenecektir.

Songül Karlı beş puanı kime verdi? 22 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Aralık Puanları (22/12/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Songül Karlı Kaç Puan Verdi)

*************************

22 Aralık Songül Karlı Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 3
Damla: 1
Pınar: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Güler’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Damla: 4
Pınar: => Nuray Güler’in Gelini 3

*************************
” 22 Aralık 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Pınar: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 2
Miyase: 3
Damla: 5
Pınar: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Pınar: 1

*************************

Gelinim mutfakta 22 Aralık Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 5 5 4 2 1 17
Miyase 3 1 1 3 5 13
Damla 1 4 5 5 1 16
Pınar 2 3 1 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20-24 Aralık Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim: 32 + 17 = 49
Miyase: 29 + 13 = 42
Damla: 29 + 16 = 45
Pınar: 24 + 8 = 32

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Aralık Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 22 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
22 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ PINAR

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Perşembe Fragmanı İzle

22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu sonucu %100 belli olduktan sonra gözler haftanın final bölümü öncesinde yapılacak olan puanlamaya çevrilecek. İşte Perşembe günü ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 23 Aralık Çarşamba fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

 1. Beyhan hanım olmasa Yeşim her gün çeyrek her hafta bilezik alacak çok üzülüyorum😔 Yeşim sen gerçekten harika yemekler yapıyorsun tebrik ediyorum seni 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 2. kaynanalar çoğunlukta gelinlerini neden bulamıyor neden haftalardır filizde nurayda gelinlerini buluyordu çünki tiyo bitti köstebeklerden artık haber gelmiyor şimdilik

 3. nuray hanım gelinine 5 verince ağladı dürüst yarışırsanız böyle olur seyir zevki yükselir

 4. hoş geldin 2 ci nuray ya 5 1 1 1 ne demek sevilay hanım demiyorum hanım kelimesi senin isminin yanına hiç yakışmıyor içinin kötülüğü yüzüne yansımış bir an evel çekip gidersiniz göz göre göre yeşimin hakkını yiyorsunuz ama kurduğunuz tuzaklar sizi bulacak

 5. Gerçekten Beyhan hanım sacma sapan puanlama yapiyor umarım hakkettiği bileziklerini yeşim alabilir 3 hafta 1 puanla kaybetti bileziklerini Nuray ve filiz yüzünden kayıpları çok fazla ama hala duruşunu bozmuyor yeşim çok akıllı bir kiz

  1. Yeşim hanım gerçekten çok güzel bir karaktere sahip, kalbi çok güzel kayınvalidesi neler yaptı hiç duruşunu bozmadı.. inşallah bu hafta bilezikleri de alır.. gönlümüz senden yana Yeşimciğim seni seviyoruz..🥰 inşallah her şey gönlünce olur..🌸🌸🌸

 6. bugün 3 kayınvalide biri 2 tane 1 kulandı diğer iki kayınvalide 1 tane 1 kulandı sadece son kayınvalide sevilay hanim 3 tane 1 verdi gelinlere kendi gelini ni buldu yani miyase buldu ama haklarını yedi diğer gelinlerinin yazık o gelinler e 3 tane bir haksız puanlama yaptı sevilay tam 3 tane bir kayınvalide gitti derken simdi de 2 nuray çıktı sevilay hanim puanlamasını saymiyorum diğer kayınvalide r güzel puan verdiler onlara aferin sadece sevilay hanıma aferin yok haketmedi o inşallah miyase yakında gider ondan kurtuluruz yeter ya gelinim mutfakta yi kalitesini düşüren sevilay hanim oldu tabiki gelinim mutfakta yarışması iyi gidiyor normalde 3 tane bir kullanmasalar iyi olacak program gelinim mutfakta programı seviyorum iyi puanlar verince mutlu oluyorum kayinvalideler tabiki

 7. hak eden çeyreği aldı beyhan hanım biraz daha tabaklara odaklansa iyiye puan verse sorun çözülecek yeşim iyi yemek yapıyor diye düşünüyorum çünkü sunucular yeşime yüksek puan veriyor

 8. yarışmacıların ne kadar kirli çamaşırları varmış ağlayan ağlayana sunucunun fitne vede tuzak sorularına hemen düşüyorlar gaza geliyorlar ya türkiye seyrediyor yarın bir gün bu yarışmadan elenince eşinizin akrabanızın yüzüne nasıl bakacaksınız sonunu düşünmeden konuşuyorsunuz galiba kameraları unutuyorsunuz

  1. Bu olaylara nedense inanamıyorum. Zira insanın yapısı hatasını kusurunu kapatmak. Bunlar video çekip vermesi normal gelmiyor.

   1. bende öyle düşünüyorum zira bir kaynanayla gelin bir birinin üstüne bu kadar oynamaz çünkü burdan gidince bir birinin yüzüne bakacak birde ortak noktaları var birinin oğlu birinin eşi

     1. Gelinim mutfakta yemekteyiz i geçtiği için çok mutluyum total de iyiki gelinim mutfakta kanal d var iyiki gelinim mutfakta kanal d de yayınlanıyor gelinim mutfakta kanal d de en çok izlenen gündüz kuşağı olmaya devam ediyor gelinim mutfakta total de 1 87 alarak yemekteyiz i geçti reytingde gelinim mutfakta bu hafta çok izleniyor yeşim alması reytingleri yükseltti gelinim mutfakta nin ben de çok mutluyum tabiki iyiki kanal d yi izliyorum harbi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu