Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

22 Aralık Cumartesi Ah Kalbim 284. Bölüm Özeti Ve Fragmanı Kiara İle Abhi Karşılaştı

Geçtiğimiz günlerde Kanal 7 yayın akışından sevilen Hint dizisini kaldırması dizinin fanlarını korkutsa da Ah Kalbim kaldığı yerden hızla devam ederek sona doğru yaklaştı. Bu yazımızda gelecek hafta yani 22 Aralık Cumartesi günü ekrana gelecek olan Ah Kalbim 284. bölüm özeti ve fragmanını vereceğiz. Sakın bizden ayrılmayın.

22 Aralık Cumartesi Ah Kalbim Özeti vermeye başlamadan önce kısa bir 7 yıl değerlendirmesi yapalım. Abhi, Daadi’nin ölümünde Pragya’yı sorumlu tutu ve canından çok sevdiği Pragya’sını evden kovmuş aradan tam 7 yıl geçmiştir. Pragya iş verdiği patronu ile evlenirken, Abhi de Tanu ile dünya evine girmiştir. Ancak Abhi, tombişini 7 yıl boyunca hiç unutmamıştır. Ona karşı nefret ettiğini düşünse de aslına Daadi’yi nasıl olur da öldürür yada ölümüne sebep olur diye düşünmekle yıllarını geçirmiştir. Şimdi yeni bölüm özeti vermeye başlayalım.

Ak Kalbim 22 Aralık Özeti (284. Bölüm) 

King’in Delhi’ye Pragya ile birlikte gitmek için ısrar etmesi ile Pragya menajerliğini yaptığı King’i yalnız bırakmamak için Delhi’ye gitmek için yola çıkarlar. Ancak Pragya’nın kalbinde Abhi ne de olsa Mumbai de onunla karşılaşmam asla mümkün değil düşüncesi ile Hindistan’a gitmek için yola çıkarlar. Abhi de Delhi de bulunan hava alanından büyük annesini almak için giderler. Her ikisi de birbirinden habersiz hava alanın dadırlar. 

Kiara da annesi Pragya’dan canı dondurma istediğini ısrarla isteyince, Pragya dayanamaz ve dondurma almaya gider.  Ancak Pragya’nın Kiara’dan bir tek şartı vardır. Asla habersizce bir yere ayrılmasını istemez. Kiara da kabul edince Pragya dondurma almaya gider. Bu sırada Abhi de büyük annesini hava alanında aramaya başlar.

Purab ile Disha da romantik dakikalar yaşadığı sırada Aliya odaya gelip Purap’ı dışarı çağırsa da Purap şu an işi olduğunu daha sonra geleceğini beyan etse de Alya ikiliyi ayırmak için hemen deyip sert çıkar. Purap da tadımız kaçmasın deyip Alya’nın yanına giderken, Disha’ya sakın ayrılma hemen geliyorum der. 

Abhi havalarında büyük annem kayboldu herhalde diyerek aramaya başladığı sırada yanından Pragya geçer ve her ikisinin de birden içi titrese de birlerini asla görmezler. Tam da bu sırada arka planda “Raat Ho Ya Din” adlı şarkı çalar. İçleri titreyen ikili birden bire arkalarını döndüğü sırada araya çelenkin girmesi ile yine birbirlerini göremezler. Tam da bu arada Kiara’nın elindeki balonlar elinden kaçınca onun peşine düşer. Balonlar Abhi’nin önüne kadar gelir. 

Abhi yakalamaya çalıştığı sırada balonlardan ikisi patlar. Kiara yanına yaklaşır ve neden balonlarımı patlattın diye kızar. Orada bulunan güvenlik görevlisine bu adam benim balonlarımı patlattı. Ondan şikayetçiyim. Lütfen bu adamı yakalayın der. Güvenlik görevlisi  Abhi’ye dönüp, kusura bakmayın sizi tanımadı deyip Abhi ile selfi çektirir.

Güvenlik görevlisi ile Abhi’nin muhabbetini gören Kiara ülkedeki adalet duygusuna bakar mısınız diye kendi kendine söylenince, Abhi küçük kıza dönüp, bu özel güvenlik görevlisi, polis memuru değil der. Kiara da ben İngiltere de yaşıyorum Orada durum sizin anlattığını gibi değil. Ama ben gene de Hindistan’ı seviyorum der. Kiara’nın tek istediği balonlarını patlatan Abhi’nin cezasını çekmesi yada maddi olarak ona yeni bir balon almasıdır. Abhi küçük kıza dönüp özür dilese de Kiara sinirlidir. Abhi de şaşkın bakışlarla ne de tavırlısın sen ufaklık der. Kiara da ne yapayım babama çekmişim der. Abhi bir an içi sızlar.ah kalbim 284. bölüm özeti resmi 1

Abhi ufaklığa sinirli kuş sonra görüşürüz deyip yanından ayrılınca Kira da tekrar Abhi’yi yakalayıp sana o balonları alacağım sen görürsün deyip oradan geçen bir bayanı gören Kiara ağlayarak babam balon almıyor diye Abhi’yi gösterip onu şikayet eder. Kadın da vay vicdansız vay şu küçücük çocuğu ağlatmaya utanmıyor musun diye Abhi’ye kızar. Abhi mecburen kabul eder ve Kiara’nın elinden tutup götürürken Pragya’nın inatçılığı aklına gelip anılara dalar

Pragya ise elinde dondurma ile geri döndüğünde Kiara’yı yerinde bulamayınca panikle halde Kiara’yı bulamadığı için duyuru yapar ve Kiara’yı aradığını söyler. Abhi de King onu duyar. Abhi onu sesinden tanır ve Kiara’nın kendisine benzerliğini düşünür. Kiara koşarak Pragya’nın yanına gelir. Abhi, Pragya diye seslenir ama bir adamla çarpışınca yanına gidemez.

Pragya ise Kiara’ya sarılıp sakın bir yere gitme diye onu uyarır. Abhi, Pragya için bakınsa da herhalde benzettim deyip vazgeçer. Kiara, King’i görünce koşarak ona sarılır. King sen nereye gittin böyle aklım başımdan gitti anonsu duyunca der. Valizleri alıp arabaya geçeceklerdir ki valizlerden biri eksik çıkınca King onu almaya gider. Kiara da arabada Bay Parlak Yıldız olarak anlattığı Abhi ile yaşadıklarını anlatır. Pragya kimseyi öp memelisin deyince Kiara ben kimseyi değil babamı öptüm cevabını alır. Pragya şaşkınlıkla ne babası der. Kiara da o da birinin babası olabilir der.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu