Gelinim Mutfakta

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Haftanın Birincisi Kim Oldu? [Toplam Puan Durumu]

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 18-22 Ekim haftasında beş bileziği kim kazandı? Songül Karlı’nın sunumları ile başlayan bu hafta finalinde Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Toplam Puanlar sonucunda 10.000 TL değerindeki beş altın bileziği kim kazandı? Bu hafta Bilezikleri kim aldı? Aslına ile Yaren’in eşit puanda girdiği hafta finalinde beş bileziğin sahibi, 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucuna göre kesin olarak belli olacak.

=> Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Haftanın Birincisi Kim Oldu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Haftanın final bölümünde Yaren ile Aslıhan’ın 65 puanla yarıştığı sevilen yarışma programında son verilen puanlama sonucunda Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 14 Ekim tarihinde Demet Akalın ani bir kararla programın sunuculuğunu bırakmış, yarışmacılar kendi programlarını sunmak zorunda kalmıştı.

=> 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı Görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Toplam Puanlar sonucu Belli Olduğu An Yaren

Bu hafta 18 Ekim 2021 tarihinde itibaren Songül Karlı’nın sunmaya başladığı programda her hafta faklı bir sanatçı yarışma programını sunacak. Adeta yıldız yağmuru olarak nitelendiren yarışma programında gözler, 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucunda bilezikleri kimin alacağına çevrildi.

Normal şartlar da Perşembe puanlaması adeta küçük final olarka nitelendirilirken, Perşembe günü Aslıhan ile Yaren’in puanları eşitlenince, ikilinin kozları bir sonraki bölüme kaymış oldu. Dolayısı ile Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Toplam puan durumu sonucu bu haftanın kaderini %100 değişecektir.

Aslıhan’ın da Yaren’in de aklında bir tek hedef var. Bugün günün birincisi olan gelin kesin olarak gelinim mutfakta bu hafta bilezikleri kazanan isim olacağı için bugün en iyi yemeğini ortaya koymak için şimdiden her ikisi de kolları sıvadı.

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucu Açıklandığı An Aslıhan

Yaren son zamanlar da çeyrek altını çok fazla alamasa da bilezikleri bir şekilde kıl payı aldı. Aslıhan bu durumdan doldukça rahatsız olduğu için Aslıhan bugün 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar da Yaren’i bilezikleri kaptırmak istemediği için Cuma günü en iyi yemeği yapıp, bilezikleri Yaren’e kaptırmak istemiyor.

Son zamanlarda bilezikleri kazanan yarışmacı Perşembe puanlaması sonucunda az çok netlik kazanırken, bu hafta Yaren ile Aslıhan’ın eşit puan alması, Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğunu son kaynananın vereceği puanlamaya kadar belli olmayacak.

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Songül Karlı’nın sunumları ile 18 ekim 2021 tarihinde başlayan yarışma programı bugün 22 ekim Cuma puanları sonucunda netlik kazanacak olan 22 Ekim Cuma gelinim Mutfakta Puan durumu sonucun da bilezikler sahiplerini bulurken, bu hafta elenen isim de kendiliğinden ortaya çıkacak.

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Duygu ve Kaynanası

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucun da bu hafta bilezikleri almayı kesin olarak alacak gelin, Aslıhan ya da Yaren olacak. Zira Yeşim ile Damla eleme mücadelesi verecek. Dolaysı ile beş bileziğin sahibi Aslıhan veyahut, Yaren olacak.

Dikkat: Bugün 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

Hafta finalinde Cuma günü tatlı yapılacak. Kaynanalar da kendi gelinlerin tabaklarını bulmak için ellerinden geleni yapacak. Ancak öncelikle yarışmacıların Cuma puanlaması öncesinde hem sıralamaları, hem de puanları alt kısımda verilmiştir. 

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Yaren: 65 Puan
  2. Aslıhan: 65 Puan
  3. Yeşim : 52 Puan
  4. Damla: 45 Puan 

Yukarıda yer alan puanlar, Cuma puanlaması önceki gelinlerin Perşembe günü topladığı puanlarlardır. Bugün 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu sonucunda, bu hafta bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı alt kısımda sizleri bekliyor.

22 Ekim Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yaren: 65 + 13 = 78
Aslıhan: 65 + 11 = 76
Yeşim: 52 + 13 = 65
Damla: 45 + 13 = 58

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YAREN

22 Ekim 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  DAMLA – eleme yapılmadı

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA / YAREN / YEŞİM
Gelinim Mutfakta 22 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU YEŞİM ALDI
22 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN
*************************

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

18 Ekim 2021 tarihinde başlayan yarışma programında her ne kadar Yeşim bu hafta bilezikleri alacağı söylentiler arasında adı geçse de Hafta finalinde Damla ile Yeşim eleme potasına düşen isimler oldu.

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

22 ekim Cuma günü Gelinim Mutfakta hafta finalinde Yaren ile Aslıhan 65 puanla yarışmaya başlayan gelinler oldu. Aslıhan ile Yaren arasında birisi bugün 22 Ekim Cuma puanlaması ile gelinim Mutfakta bilezikleri alan isim %100 belli oldu.

Yaren Songül Karlı’dan 3 puan alarak Aslıhan’ı iki puan geçmeyi başardı. Böylelikle Yaren 22 Ekim Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucu netleşmeden önce ilk puanlamada öne çıkan gelin oldu.

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı son kaynananın vereceği puanlama ile Yaren aldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ BİLİNDİK SONUÇ BİLEZİKLER YA ASLIHAN YADA YARENİN SONRA GELEN YARIŞMACI KESİN ELEME POTASINDA BÜYÜK İHTİMALLEDE YOLCU ÇÜNKÜ ORANIN TAPUSU ASLIHAN LA YARENDE SANKİ ORANIN KADROLU ELEMANI OLDULAR ODA YETMEZMİŞ GİBİ ESKİ YARIŞMACILAR GELİYOR OH NE GÜZEL DİZİ TADINDA YARIŞMA NE ARARSAN VAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu