Gelinim Mutfakta

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma günün birincisi ve puanları açıkladı! 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Cuma günü çeyrek altını kim aldı? Haftanın final bölümünde Songül Karlı kaç puan verdi? Songül Karlı en yüksek puanı kime verdi? 22 Ekim Cuma bugün günün birincisi kim oldu? 22 Ekim Cuma çeyrek altını kim kazandı? 22 Ekim 2021 Cuma Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Toplam puan durumu sonucuna göre en yüksek puanı kim topladı? Son puan durumu sonucu da dahil olmak üzere bu yazımızda tüm bu soruşların cevapları sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Puan Tablosu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Puanları sonucu açıklandığında bir gelin %100 elenecek. Bir gelin de son puan durumu neticesinde, tam 10.000 TL değerindeki beş bileziğin sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Aslıhan beş bileziğin sahibi olup toplamda 20 bileziğin sahibi olmayı isterken, Yaren ve Aslıhan’ın yakaladığı 65 puana son bölümde erişti. Bu avantajı kullanıp bu hafta bileziklere Yaren’i kaptırmak istemiyor.

=> 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı görebilmek için tıklayınız.

Çarşamba puanlamasına her ne kadar Yaren önde bitirse de son bölümde Aslıhan 20 puan alarak Yaren ile eşit puanlara ulaştı. Aslıhan toplamda 20 bileziğin sahibi olabilmesi için kesinlikle ama kesinlikle bugün 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmak zorunda.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

22 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün en yüksek puanını kim aldı? Altınları kim kazandı? Sorularının cevabı yazının devamında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta son bölümde 3 kaynanadan beş puan alan Aslıhan toplamda 20 puanla günün birincisi olup çeyrek altını kazandı. Böylelikle bu hafta toplamda 3 çeyrek altını kazana isim oldu.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Aslıhan bugün de 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda çeyrek altını kazanan isim olması halinde beş bileziğinde otomatikman sahibi olacak. Böylesi bir avantajı asla kaçırmak istemeyen Aslıhan, ne yapıp edip bugün günün birincisi olup bilezikleri kazanan isim olmak istiyor.

Geçtiğimiz hafta bilezikleri bir puan farkla Yeşim değil, Yaren kazanmıştı. Bu hafta Yaren yine bilezikleri Aslıhan’a kaptırmak istemiyor. Yüzüp yüzüp kuyruğuna kadar getirdiği bu haftaki puanlamanın sonunda birinci çıkmak istiyor.

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aslıhan

Geçtiğimiz hafta kaynana Filiz kendi gelininden dört bilezik borç almış, kaynana Fili de bu altınları Nuray kaynanaya verip yaptırım yapmasını istemişti. Bugün Nuray kaynana zarar ettiğini kaynana Filiz’e söyleyince, Filiz kaynana aynen şöyle cevap verdi. İşte Filiz’in ö sözleri; 

“Yaren duyarsa seni de beni de mahveder! Yarışmacı kaynana Filiz

Sözleri ile yarışmacı kaynana Filiz paraların zarar ettiğini, bunu Yaren’in öğrenmesi halinde kesinlikle başına bela alacağını söylerken, bu kayıtları izleyen Yaren kaynanasının karısında geçip “Ben yanlış mı duyuyorum şu anda!” diyerek duyduklarına inanamadığını ifade etti.

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Duygu ve Kaynanası

Anlaşılan o ki Yaren yemeklerini yaparken bu kaydı izlemesi yemeklerine tam olarak odaklanamayacağın, dolayısı ile 22 Ekim Cuma bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında istediği puanları alamamağı ön görülebilir.

Bu hafta Yeşim’in bilezik alması beklenirken, Yeşim adım adım eleme potasına sürüklenen isim oldu. Ancak Kendinden çok daha kötü performans gösteren Damla’nın varlığı Yeşim’in rahat bir nefes almasına neden olurken, Damla bugün Gelinim Mutfakta 22 Ekim Puanlama sırasında eleme potasında mücadele edecek.

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Hafta başında Aslıhan ile Yaren arasında kıvılcımlar artarken, puanlamada benzer bir durum yaşanmaya başladı. Son haftalarda çeyrek altınları Aslıhan kazanırken, bilezikleri Yaren’in alması Aslıhan’ın çok canını sıktı. Bu sebeple Aslıhan bu hafta hem çeyrekleri, hem de beş bileziği almak istiyor. Bunun için ne yapıp edip bugün Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma puanlaması sırasında en yüksek puanını almak için harekete geçti.

Damla ile Yeşim eleme potasında mücadele derken, Aslıhan ile Yaren ve Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu sorusunun cevabı için, daha doğrusu beş bilezik için mücadele edecek.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 18 Ekim 2021 Pazartesi günü başladı. Damla’nın katılması ile rekabet ortamının bir kat daha artması beklenirken, Dama yarışmada istediği puanları bir türlü alamadı. Bu sebeple Damla bugün 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta puanları sırasında eleme potasına mücadele eden isim oldu. Gözler günün sonunda verilecek puanlama sondasında kesin olarak açıklanacak olan Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma puan durumu sonucun da hangi gelinin birinci olacağına çevrildi.

Songül Karlı’nın sunumları ile ekrana gelen bu hafta Aslıhan’ın üç çeyrek altını, Yaren’in ise bir çeyrek altı 18-22 Ekim haftasında Damla en azından eli boş dönmemek adına, bugün ne yapıp edip bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hafta başında beri gelinin en çok bulan kaynana Nura, akabinde kaynana Filiz oldu. Son zamanlarda gelinin bulan kaynanaların, gelinlerini bulması izleyicide bir karılığı yok. Zira her defasında gelinlerini bulması hayatın normal akışına karşı olduklarını dile getiriyorlar.

Hafta başında beri en çok gelinini bulan Nuray kaynana bugün 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu Aslıhan’ı birinci yapmak için kesinlikle bulması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Puan Durumu Açıklandığı An Filiz ile Gelini Yaren

22 Ekim Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu?  Cuma çeyrek altını kim kazandı? Songül Karlı beş puanı kime verdi? Songül Karlı bugün kaç puan verdi? Bugün en yüksek puanı kim aldı? Son puan durumu sonucu altını kim aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları alt kısımda sizleri bekliyor. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Puanları (22/10/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Songül Karlı Kaç Puan Verdi)

*************************

22 Ekim Songül Karlı Kaç Puan Verdi

Yaren: 3
Aslıhan: 1
Yeşim: 4
Damla: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 2
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Damla: 1

*************************
” 22 Ekim 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 2
Yeşim: 2
Damla: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 1
Damla: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray Gülal’ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 1
Yeşim: 1
Damla: => Nuray Gülal’ın Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 22 Ekim Cuma Toplam Puanlar

Yaren 3 3 5 1 1 13
Aslıhan 1 2 2 5 1 11
Yeşim 4 5 2 1 1 13
Damla 5 1 1 1 5 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18-22 Ekim Haftası) – Cuma

*************************

Yaren: 65 + 13 = 78
Aslıhan: 65 + 11 = 76
Yeşim: 52 + 13 = 65
Damla: 45 + 13 = 58

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAREN / YEŞİM / DAMLA
Gelinim Mutfakta 22 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU YEŞİM ALDI
22 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Ekim 2021 Cuma Fragmanı İzle

22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda elenecek ve bilezikleri alacak isim %100 belli olacak. İşte o anların kısa özeti olarak ekrana gelecek olan 785 bölüme ait Gelinim Mutfakta 22 Ekim 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

 1. Kaynanalar yeni gelinlerin tabaklarını biliyor sürekli 1 basıyor
  yeni gelinlere hiç fırsat vermiyorlar

 2. AA ÇOK SÜPRİZ OLDU YAREN BİLEZİKLERİ KAZANDI SON GELEN YARIŞMACI ELENDİ OLCAK İŞ DEĞİL TİYATRO ENTRİKA MAGAZİN ŞOV DANS KİRLİ ÇAMAŞIRLAR BİRDE İLAHİ ADALET DİYOR SEN ALLAHTAN KORKSAN HAK YEMESSİN MİLYONLARIN ÖNÜNDE UTANMADAN OYNAMASSIN TÜRK HALKI BUNLARI YEMEZ ÇÜNKÜ SİZİN GİBİ APTAL DEĞİL DOYUMSUZ ŞARLATANLAR SİZİ

 3. Bu hafta eleme yok dedi songul karli gelinim mutfakta da iyi yapmis bence boyle olmasi daha iyi yeni gelinler eleniyordu kalmasi daha iyi oldu bence

  1. aslında değişmesi gerekiyor. Lakin Kanal çekimleri geç yapıyor. Songül Karlı bir hafta daha devam edebilir. Onun için Damla’nın kalmasını istedi

 4. Başak’ı bekliyoruz. O zaman göreceğiz aslı ve yaren torpillisini. yapım mecbur birini yollayacak. yeşim de torpilli gibi. kaç haftadır elenmiyor.

 5. Gelinim mutfakta reytinglerini neden vermiyor ucan kus gunduz kusagi reytingleri vermiyor ben merak ettim yani

 6. ❤️ GÖNÜL ❤️ FİLİZİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM 🙏🌹 dedi ki:

  İyi Akşamlar Herkese kaç aydır gelmiyorum Yarışma nasıl gidiyor 😊 Beni unutmadiniz umarım Eskiden çok gelirdim herkes gitti iyice Ailemiz şimdi sayfamız nerede olduğunu bilmiyorum o yüzden bura yazdım FİLİZİM MERHABA NASİLSİN CANİM BENİ TANİDİNMİ 😊😉 GÖNÜL ABLAN İYİMİSİN BİTANEM KİZLARDAN GELEN YOK DİYİMİ İŞLER NASIL GİDİYOR ELLERİNE SAĞLIK TÜM DİZİCENTERDE EMEGİ GECEN ARKADASLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM 🙏🇦🇿🇹🇷 ÇOK KONUSTUM ÖZÜR DİLERİM 😊 İYİ GECELER HERKESE ALLAH’A EMENET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ ✋❤️😊

  1. İyi günler herkese .Gönül ablammmm nasılsın?gelmişsin ablammm seni çook özledimm canımm♡♡ablam yaaa minik kalpli meleğim benimmm üreyimm canım ablam biz yani biz derken Nazlı ablayla askin tarifi dizi center firat kim oradayiz ablamm gel bekliyoruzzz görüsürüzz.

 7. Filizim Canım yorumum gelmedi. rica ediyorum bı bakarmisin lütfen önceden çok teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu