Zuhal Topal'la Sofrada

22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı?

22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? Hafta içi 16:00 da yeni bölümleri ve Zuhal Topal’ın sunumları ile TV 8 ekranlarında gelen yarışma programında haftanın birincisi kim oldu? 15.000 TL’yi aldı? Bu hafta Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim kazandı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Kasım Cuma Ödülü Kim Kazandı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Ekim Cuma Kim Kazandı

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Ekim Cuma Kim Kazandı sorununun cevabı bu yazımızda sizler için hazırladık. İte merak edilen 22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu? sorusunun cevabı alt kısımda detaylı olarak verilmiştir. 

=> Yemekteyiz 5 Kasım Cuma Bu Hafta Kim Kazandı Sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

18 Ekim 2021 tarihinde başlayan yarışma programında haftanın birincisi son yarışmacı olan Oktay Ataş’ın alacağı puanlarla %100 belli olacak. Bu hafta Salı günü yarışan Selda rakiplerinden beklemediği yüksek puanları korumak için bu hafta 22 Ekim Cuma puanları sırasında çok ama çok düşük puanlar verecek.

22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

18 Ekim 2021 Pazartesi günü Onur Yılmaz yarıştı. Haftanın ilk yarışmacısı olmasının verdiği acemilikle Onur rakiplerinden 18 puan alırken, Zuhal Topal 6 puan vermesi bekleniyor. Onur haftanın başında yarıştığı için bir çok aksilikler peşini bırakmadığı için iyi puanlar alamadı.

=> 29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı için tıklayınız.

Haftanın ikinci bölümünden Selda yarıştı. Selda rakiplerinden beklemediği yüksek puanlar alması ile dikkatleri bir anda üzerine çekti. Sunucu Zuhal Topal da Selda2nın menüsünü beğendiği için 7 puan vermesi bekleniyor.

22 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı

Çarşamba günü Catring şirketinde denetmen olan Zeynep Çağlar Yarıştı. Zeynep rakiplerinde 18 puan alırken, Zuhal beş puan vermesi bekleniyor.

Haftanın dördüncü bölümünde çok iddialı konuşan Seda yarıştı. Ancak hiç bir yemeği istediğini gibi yapamadı. Bunun yanında rakiplerine karşı çok sert davranması alacağı puanları kat ve kat düşürdü. Seda rakiplerinden toplamda 17 puan alırken, Zuhal topalda 4 puan vermesi bekleniyor.

22 Ekim Cuma günü Haftanın final bölümünde Oktay Ataş Yarıştı. Oktay iddialı menüsüne karşın rakipleri Oktay’ın menüsünü ve alacağı puanlar düşürmek için kasıtlı olarak düşük puanlar verse de haftanın finalistleri arasında yer aldı.

22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı da böylelikle ortaya çıkmış oldu.

Yemekteyiz 22 Ekim Cuma Kim Kazandı

22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı oldukça merak edildi. 19 Ekim Cuma günü yarışan Selda Çelik rakiplerine kıyasla çok daha fazla puan aldı. Selda Çelik bu hafta Yemekteyiz birincisi oldu.

  • 18 Ekim Pazartesi Puanı (Onur Yılmaz): 18 + 5 = 23 Puan
  • 19 Ekim Salı Puanı (Selda Çelik): 25 + 7 = 32 Puan
  • 20 Ekim Çarşamba Puanı (Zeynep Çağlar): 18 + 6 = 23 Puan
  • 21 Ekim Perşembe Puanı (Seda Türk): 17 + 5 = 22 Puan
  • 22 Ekim Cuma Puanı (Oktay Ataş): 23 + 7 = 30 Puan

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Ekim Cuma Kim Kazandı sorusunun cevabı da 39 yaşında, Aslen Ordulu olan Selda Çelik haftanın birincisi oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. filiz hanım zuhal topalla yemekteyizin bu haftaki yarışmacılarını yazacakmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu