Zuhal Topal'la Sofrada

22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Oktay Ataş]

22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Oktay Ataş yarışacak. 22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları 28 yaşında Avukat Oktay’a gidecek. Kendisine ve yemeklerin çok güven Oktay Ataş kaç puan aldı? Oktay Ataş’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz 22 Ekim Cuma yarışmacısı Oktay kim? 22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu haftanın son yarışmacısı Oktay’ın puanları ve menüsü de dahil olmak üzere tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimiz de bulabilirsiniz. 

=> Yemekteyiz 5 Kasım Cuma Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de yarışan Seda haftanın en çok merak edilen kişi olmasında dolayı rakipleri ince eleyip, sık dokudu. Seda ise kendi istediği yemekleri yapamadığı için Oktay dışında tüm yarışmacılardan 4 puan aldı.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim Cuma Puan Tablosu için tıklayınız. 

22 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Oktay ve Ailesi

Oktay Ataş kendisinden önce yarışan Seda’nın düşük puan almasında dolayı bugün 32 ve üzerine puan toplaması halindne15.000 TL’nin sahibi olacağını çok iyi biliyor. 

=> 22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı görebilmek için tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal 22 Ekim puanları sonucunda bir yarışmacı tam 15.000 TL’yi kazanacak. Oktay da bu kazana kişi olabilmesi için kesinlikle ama kesinlikle en az 32 puanı cebine koyması gerekiyor. 

İstanbul da avukatlık yapan 28 yaşında Oktay, İtalyan ağırlıklı menüsü ile bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Ekim Cuma Puanları sırasında en yüksek puan almak için çabalayacak.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Oktay Ataş’ın menüsünde hangi yemekleri yaptı? Oktay yemeklerini yetiştirebildi mi? Oktay’ın menüsüne rakipleri ne söyledi? 22 Ekim Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Oktay Ataş’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının devamında açıklanmıştır.

=> Yemekteyiz 18-22 Ekim 2021 Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Ekim Cuma (2020)

22 Ekim Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Oktay Ataş. Yarışmaya İstanbul’dan katılan ve kendi bekar evinde yarışan Oktay hafta başında beri “Adalet Dağıtmaya geldim!” diyerek rakiplerine adil puanlar vermeye gayret etti.

22 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Oktay hafta başında tüm yarışmacılara adil olarak puan verdiği için bugün Zuhal Topal 22 Ekim Cuma puanları sırsında kendisine adil puanlar geleceğini düşünüyor. 

Son bölümde yarışan Seda kendisine ne yüksek puanı veren Oktay’ın kendi gününe oynadığı için 5 puan verdiğini, 22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Oktay’a adil olmayacağını açık açık ifade etti.

22 Ekim Yarışmacısı Oktay Ataş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Oktay Ataş
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Oktay Ataş Resmi
 • 1993 doğumlu
 • 28 Yaşında
 • Mesleği Avukat
 • Evli değil
 • Kendisi bekar
 • Haksızlığa gelemiyor
 • İstanbul da yaşıyor
 • Yalnız yaşıyor
 • Çok titiz Biri
 • Düzene çok önem veriyor
 • Sarı rengi sevmiyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Oktay Ataş’ın menüsü genel itibari ile İtalyan ağırlık. Hemen alt kısımda haftanın final bölümüne yarışan Oktay’ın menüsü verildikten sonra, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Ekim Cuma Puanları ile puanlaması tablo içerisinde verilecektir.

22 Ekim Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aktaş’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Ekim Cuma Puanları Alacak Oktay ile Menüsü

 • Brokoli Çorbası
 • Mozeralla Caprese
 • Kabak Karnıyarık
 • Erik Soslu Somon Balığı
 • Hardallı Patates Püresi
 • Risotto
 • Akdeniz Salatası
 • Tiramisu

Bu haftanın son yarışmacısı olan Oktay Ataş, final bölümünde hangi yemekleri yapacağını açıkladıktan sonra, bugün 22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlamasını verecek Oktay2ın rakipleri, menüyü aynen şu ifadelerle eleştirdiler İşte o eleştiriler;

Menü güzel
Yapabilirse çok menü
Çok basit menü
Yetiştirirse güzel

Yarışmacının Rakipleri

Yukarıda erilen ifadelere bakıldığında Seda haricinde Oktay’ın tüm rakipleri menüyü beğendiklerini, lezzetli olmaları halinde bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Ekim Cuma puanları yüksek puanların geleceğini açıkça ifade ettiler.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Ekim Cuma Puanları İçi Yarışan Oktay

Son bölümde yarışan Seda kendisine ne yüksek puanı Oktay vermesine rağmen, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Ekim Cuma puanları sırasında adil olmayacağını ifade etm4rsi nedeniyle bugün Seda %100 Oktay’a 3 ya da 4 puan vermesi bekleniyor. Dikkat: Oktay Ataş’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Yemekteyiz Oktay Ataş kaç puan aldı? Yemekteyiz 22 Ekim puanları sonucunda Avukat Oktay Ataş toplam puanları sonu ne oldu? İşte bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda açıklanmıştır.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Oktay Ataş)

Onur Yılmaz  5
Selda Çelik  5
Zeynep Çağlar  6
Oktay Ataş  7
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   30

**22 Ekim 2021 Cuma**

18-22 Ekim Yemekteyiz Puan Durumu – 22 Ekim Cuma

 • 18 Ekim Pazartesi Puanı (Onur Yılmaz): 18 + 5 = 23 Puan
 • 19 Ekim Salı Puanı (Selda Çelik): 25 + 7 = 32 Puan
 • 20 Ekim Çarşamba Puanı (Zeynep Çağlar): 18 + 6 = 23 Puan
 • 21 Ekim Perşembe Puanı (Seda Türk): 17 + 5 = 22 Puan
 • 22 Ekim Cuma Puanı (Oktay Ataş): 23 + 7 = 30 Puan

Zuhal Topalla Yemekteyiz 22 Ekim Cuma Fragmanı İzle

22 Ekim Cuma günü yarışan 28 yaşında Avukat Oktay Ataş’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Ekim fragmanı alt kısımda verilmiştir. 22 Ekim Cuma günü Avukat Oktay’a rakipleri ve Zuhal Topal 22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlaması yapılacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu